Turniri od 08.07. – 14.07.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
GS VIMBLDON 2019

SWEDISH OPEN, Båstad, Sweden, WTA-125, $125.000, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) HENNEMANN, Caijsa (SWE, WC) 6-3 6-1
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) ERAYDIN, Basak (TUR) 6-2 6-1
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) LARSSON, Johanna (SWE) 6-4 6-7(5) 6-4
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) DOI, Misaki (JPN) 1-6 5-7
 

INTERNAZIONALI DI TENIS, Perugia, Italy, €46.600, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) ARNABOLDI, Andrea (SRB) 6-4 3-6 6-3
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) GALAN, Daniel E. (COL, 16) 1-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (ITA)
BONADIO, Riccardo (ITA)/
SAFIULLIN, Roman (RUS)(ITF)
6-2 6-1
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (ITA)
HUESLER, Marc-Andrea (SUI)/
MARTINEZ, Luis David (VEN)
7-5 4-6 13-15
SPARKASSEN OPEN, Braunschweig, Germany, €69.280+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MOLLEKER, Rudolf (GER)(WC)
MIEDLER, Lucas (AUT)/
MORAING, Mats (GER)(Alt)
6-3 6-3
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MOLLEKER, Rudolf (GER)(WC)
LAMMONS, Nathaniel (USA)/
SANČIĆ, Antonio (CRO)(4)
5-7 5-7

XXXVI Memorial E. Fontana, II Trofeo Sermovech, Casinalbo, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)
LINDELL, Christian (SWE)/
SAKAMOTO, Pedro (BRA)
7-6(5) 6-1
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)
ETCHEVERRY, Tomas M. (ARG)/
VARILLAS, Juan P. (PER)(2)
1-6 7-6(5) 7-10
Marburg Open 2019, Marburg, Germany, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 14) NEUBAU, Marco (ESP) 4-6 2-6
DALJEV, Pavle (SRB, 8) SIKORSKI, Philipp (UKR, WC) 6-1 6-2
2/2. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 8) CUBELIC, Karlo (GER, 13) 2-6 6-7(2)

Reinert Open, Versmold, Germany, $60.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) RAINA, Ankita (IND, 4) 1-6 6-7(1)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) WAGNER, Stephanie (GER) 3-6 6-0 6-4
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) FERRANDO, Cristiana (ITA, Q) 6-2 6-1
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) PEREIRA, Teliana (BRA, Q) 6-1 6-4
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) NIEMEIRER, Jule (GER, WC) 6-4 6-3
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB) HOBGARSKI, Katharina (GER) 6-0 7-5
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)(4)
BUKTA, Agnes (HUN)/
PRIMORAC, Iva (CRO)
W/O
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)(4)
KUNG, Leonie (SUI)/
SEIBOLD, Emily (GER)
7-5 6-1
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)(4)
RAINA, Ankita (IND)/1)
SCHOOFS, Bibiane (NED)
2-6 0-6
W25 Ulanqab, Ulanqab, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) BAI, Zhuoxuan (CHN, WC) 6-4 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) GUO, Shanshan (CHN, Q) 6-4 6-4
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) LIU, Fangzhou (CHN, 2) 5-7 6-4 1-6
W15 Bucharest, Bucharest, Romania, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) TOULY, Carla (FRA, 6) 6-4 6-4
2/2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) AUDENAERT, Eline (BEL, 11) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) TOMA, Maria (ROU, Q) 7-6(2) 6-3
BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) CHIESA, Enola (ITA, Q) 4-6 6-4 6-2
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) DUCA, Gabriela (ROU, Q) 6-2 6-2
BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) URZHUMOVA, Valeriya (RUS, 7) 2-6 2-6
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) URZHUMOVA, Valeriya (RUS, 7) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
TATARUS, Gabriela N. (ROU)
LOSCIALE, Valentina (ITA)/
TOULY, Carla (FRA)
3-6 6-3 3-10
PROKUPLJE OPEN, Prokuplje, Serbia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, 1) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 1-6 1-6
ŠEBREK, Anđela (SRB) KOVACS, Zita (HUN, 11) 2-6 1-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) MESOCHORITOU, Galateia (GRE, 2) 5-7 2-6
VIDOVIĆ, Anđela (SRB, WC) VELCEA, Andreea (ROU, 3) 2-6 6-2 4-10
JOKIĆ, Katarina (SRB, WC) SIPEK, Lana (CRO, 13) 6-4 6-2
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 10) HUSAK, Regina (NED) 6-3 6-1
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 9) BAJAGIĆ, Tamara (AUS, WC) 6-1 6-2
LJUBIĆ, Mia (SRB) NOVAC, Izabela G. (ROU, 6) 0-6 0-6
KOSTIĆ, Katarina (SRB) SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN, 15) 3-6 6-4 8-10
STANKOVIĆ, Nikoleta (SRB) PETROVA, Anastasia (HUN, 15) 0-6 2-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, 14) BABIĆ, Jovana (SRB) 3-6 6-2 9-11
2/2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB, WC) VELCEA, Andreea (ROU, 3) 6-0 6-3
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 10) KOZYREVA, Polina (RUS, 4) 5-7 6-1 10-3
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 9) MILENKOVIĆ, Kristina (SUI, 5) 6-7(4) 7-6(3) 10-6
BABIĆ, Jovana (SRB) PETROVA, Anastasia (HUN, 15) 3-6 6-4 10-6
Glavni žreb
1. kolo BABIĆ, Jovana (SRB, Q) TAKAMURA, Satsuki (JPN, Q) 1-6 6-4 2-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) UKOLOVA, Anna (RUS) 6-3 4-6 6-0
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 4) OVCHARENKO, Ekaterina (RUS, Q) 7-6(5) 7-5
ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, WC) SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN, Q) 0-6 0-6
BONIĆ, Barbara (SRB) KOVAČ, Jelena (SRB, WC) 6-3 2-6 0-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) ASTAKHOVA, Darya (RUS) 2-6 2-6
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) MENDEZ, Seone (AUS, 3) 1-6 4-6
JOKIĆ, Katarina (SRB, Q) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 6) 6-7(2) 7-6(3) 3-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) ZOLOTAREVA, Anastasia (RUS) 6-0 6-3
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, Q) ARSHINKOVA, Petia (BUL, 2) 1-6 0-6
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) HUSARIĆ, Anita (BIH, 5) 4-6 7-5 1-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 4) SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN, Q) 7-5 6-2
KOVAČ, Jelena (SRB, WC) ASTAKHOVA, Darya (RUS) 0-6 1-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) ARSHINKOVA, Petia (BUL, 2) 4-6 4-6
1/4 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 4) ASTAKHOVA, Darya (RUS) 3-6 0-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)/
ERJAVEC, Veronika (SLO)(1)
6-4 3-6 4-10
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
DEMA, Viktoriia (UKR)
SETER, Melis (TUR)/(2)
ZHURAVLEVA, Angelina (RUS)
1-6 6-2 10-8
1/2 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
DEMA, Viktoriia (UKR)
ASTAKHOVA, Darya (RUS)/
SVATIKOVA, Laura (SVK)(3)
6-3 5-7 5-10
 

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Justine Henin Junior Cup, Limelette, Belgium, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
3. kolo: Nađa NONKOVIĆ
ITF Ioannina Cup, Ioannina, Greece, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Mihailo SAVIĆ (Q)
1/4 finale TOPO, Marko (SRB) ARABACI, Mert (TUR, Q) 6-1 6-2
1/2 finale TOPO, Marko (SRB) ROUMPIS, Alexandros (GRE, 2) 6-1 6-7(5) 6-1
FINALE TOPO, Marko (SRB) PETROVIĆ, Luka (GBR, 5) 6-2 6-1
Dubl
1/2 finale TOPO, Marko (SRB)/(3)
PETROVIĆ, Luka (GBR)
MYAGKOV, Aleksandr (RUS)/
RAPTIS, Konstantinos (GRE)(2)
7-6(4) 6-4
FINALE TOPO, Marko (SRB)/(3)
PETROVIĆ, Luka (GBR)
ASTREINIDIS, Filippos (GRE)/
FOUZAS, Charalampos (GRE)
6-3 4-6 10-4
JUNIORKE
Glavni žreb
2. kolo: Fatma IDRIZOVIĆ (2)
Saarland Junior Open, Neunkirchen, Germany, G3, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Stefan POPOVIĆ
ITF U18 Icelandic Open Championships, Reykjavik, Iceland, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Luca TEBOUL
3rd City of Wels Junior Grand Prix 2019, Wels, Austria, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Laura DUKIĆ (1)
Glavni žreb
1. kolo: Vanja VIDANOVIĆ, Andrea OBRADOVIĆ
2. kolo: Laura DUKIĆ (LL)
Rod Laver Queensland Junior Championships, Brisbane, Australia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Andrej JOVANOVIĆ
Moravia Steel Sparta Cup, Praque, Czech Republic, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Tara GANČEV
1/4 finale PALEČEK, Nikol (SRB, 3) TOMAJKOVA, Kristyna (CZE) ret.
24th Tivoli Trophy Timisoara, Temisoara, Romania, G3, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Milan MACURA, Matija ŽUGIĆ,
2/3. kolo: Dimitrije KOCIĆ
3/3. kolo: Vanja DOBRNJAC (1)
Glavni žreb
1. kolo: Lazar DANIĆ (WC), Stefan IVIĆ
2. kolo: Adam KOVAČ (Q)
1/4 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 8) FAJTA, Peter (HUN, 4) 3-6 1-6
TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 16E) FILLAT GIMENEZ, Oriol (ESP, LL) 6-1 6-1
POPOVIĆ, Mihailo (SRB) TERZIEV, Simeon (BUL) 6-7(8) 0-6
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 16E) TERZIEV, Simeon (BUL) 5-7 3-6
Dubl
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
ŽUGIĆ, Matija (SRB)
FAJTA, Peter (HUN)/(2)
VELCZ, Zsombor (HUN)
3-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Anđela LOPIČIĆ, Senka DELETIĆ (WC)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

DEMA CUP, Sofia, Bulgaria, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Petar Marković
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Skobelev (7)
2. kolo: Nikola Cvetanović (Q)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Maša Mitić
2/2. kolo: Jovana Nikolić
Glavni žreb
1. kolo: Natalija Nikolić
2. kolo: Neda Milenković (WC), Leontina Stojanović
1/4 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 1) GAE, Mara (ROU, 6) 5-7 4-6
PETKOVIĆ, Anja (SRB, 7) TSONEVA, Mihaela (BUL, 2) 7-5 3-6 2-6
Dubl
1/2 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)/
MILENKOVIĆ, Neda (SRB)(3)
CIUBOTARU, Maria D. (ROU)/
GAE, Mara (ROU)(2)
3-6 2-6
VLTC Euro U/14, Paola, Malta, U14, C3, asfalt
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Aleksandar Daskalović (1)
Dubl
1/2 finale DASKALOVIĆ, Aleksandar (SRB)/
GYORI, Lorant (HUN)(3)
BERGANTZ, Clement (FRA)/
FERNANDES, Iannis (FRA)(1)
3-6 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Anđelija Marković (5), Aleksandra Stevanović (WC)
Open du Stade Français, Marnes La Coquette, France, U14, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Jovana Grujić (9)
TE MARINA SR OPEN, Portorož, Slovenija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Tadej Mihajlović (WC)
1/4 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB, 9) SVEC, Žiga (SLO, 3) 7-5 6-1
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB, 9) VOLJAVEC, Antonio (CRO, 1) 7-5 6-2
FINALE HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB, 9) HRAZDIL, Jan (CZE, 2) 4-6 1-4, ret.
Dubl
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
HRAZDIL, Jan (CZE)(2)
MESZAROS, Patrik (HUN)/
NORRMAN, Simon (SVK)(3)
6-3 4-6 9-11
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Marijana Ilić
2. kolo: Iva Janković
1/4 finale VAJA, Klara (SRB, 4, WC) MULLER UHAN, Eva (SLO, 5, WC) 5-7 6-3 2-6
LAZAREVIĆ, Anđela (SRB, 3) VIRIANT, Maša (SLO, 7) 6-2 6-1
1/2 finale LAZAREVIĆ, Anđela (SRB, 3) ZNUDERL, Anamari (SLO, 8) 6-0 6-3
FINALE LAZAREVIĆ, Anđela (SRB, 3) MULLER UHAN, Eva (SLO, 5, WC) 6-3 6-0
Dubl
1/2 finale LAZAREVIĆ, Anđela (SRB)/
VIRIANT, Maša (SLO)(1)
PERSSON, Manuella (CRO)/
SLADAKOVIĆ, Tara (CRO)
6-3 6-4
FINALE LAZAREVIĆ, Anđela (SRB)/
VIRIANT, Maša (SLO)(1)
PETELINŠEK, Pia (SLO)/
ZNUDERL, Anamari (SLO)(2)
7-5 6-2
TORNEO U14 – SASSUOLO, Sassuolo, Italy, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Marija Jovšić