Turniri od 08.06 – 14.06.

Mercedes Cup, Stuttgart, Germany, ATP250, 574.965, trava
ATP Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) BRANDS, Daniel (GER) 6-7(3) 7-6(5) 7-5
BOZOLJAC, Ilija (SRB) BOSSEL, Adrien (SUI) 3-6 6-1 6-2
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) BOUTILLIER, Remi (FRA) 3-6 6-3 6-4
BOZOLJAC, Ilija (SRB) GOJOWCZYK, Peter (GER, 7) 6-7(5) 4-6
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) GOJOWCZYK, Peter (GER, 7) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 8) H2H ĆORIĆ, Borna (CRO) 6-2 6-0
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 8) H2H ZVEREV, Alexander (GER, WC) 6-3 6-7(6) 6-3
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, 8) H2H GROTH, Sam (AUS) 7-6(3) 6-1
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB, 8) H2H ĆILIĆ, Marin (CRO, 2) 6-3 6-7(1) 7-6(2)
FINALE TROICKI, Viktor (SRB, 8) H2H NADAL, Rafael (ESP, 1) 6-7(3) 3-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
SEPPI, Andreas (ITA)
PAVIĆ, Mate (CRO)/
VENUS, Michael (NZL)
4-6 6-3 6-10
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 2)
MONFILS, Gael (FRA)/
SIMON, Gilles (FRA)
6-3 6-4
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 2)
BROWN, Dustin (GER)/
HAIDER-MAURER, Andreas (AUT)
7-6(6) 6-2
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 2)
BOPANNA, Rohan (IND)/
MERGEA, Florin (ROU, 4)
3-6 7-6(6) 7-10

Aegon Open, Nottingham, Great Britain, International, $226.750, trava
WTA Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) GIBBS, Nicole (USA) 6-1 3-6 6-4
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) WICKMAYER, Yanina (BEL) 0-6 4-6
Topshelf Open, ‘s-Hertogenbosch, Netdherlands, International, 226.750, trava
WTA Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) SMITKOVA, Tereza (CZE) 7-5 6-4
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) HLAVAČKOVA, Andrea (CZE, Q) 6-1 6-4
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) BECK, Annika (GER) 6-4 6-1
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) BENČIĆ, Belinda (SUI, 4) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/ (3)
PAVLYUCHENKOVA, Anastasia (RUS)
KLEMENSCHITS, Sandra (AUT)/
MARIA, Tatjana (GER)
6-3 6-0
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/ (3)
PAVLYUCHENKOVA, Anastasia (RUS)
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO)/
RODINA, Evgeniya (RUS)
6-4 6-4
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/ (3)
PAVLYUCHENKOVA, Anastasia (RUS)
BABOŠ, Timea (HUN)/ (1)
MLADENOVIĆ, Kristina (FRA)
W/O
FINALE JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/ (3)
PAVLYUCHENKOVA, Anastasia (RUS)
MUHAMMAD, Asia (USA)/
SIEGEMUND, Laura (GER)
3-6 5-7

Moscow, Russia, 42.500+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) CACHIN, Pedro (ARG) 6-7(6) 2-6
ĐERE, Laslo (SRB) RUBLEV, Andrey (RUS) 1-6 6-7(2)
Prague, Czech Republic, €42.500+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) SATRAL, Jan (CZE, Q) 3-6 2-6

Sarajevo Open 2015, Sarajevo, Bosnia/Herzegovina, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TREJGUT, Ognjen (SRB) GAJIĆ, Dušan (BIH) 6-1 6-3
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) SUDŽUKA, Admir (BIH) 6-1 6-2
2/2. kolo TREJGUT, Ognjen (SRB) BAKALOVIĆ, Faruk (BIH) 1-6 1-6
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) ARENDS, Sander (NED, 1) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) ADEMOVIĆ, Jasmin (BIH, WC) 6-0 6-1
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 2-6 3-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) AHMIĆ, Nedim (BIH) 6-1 6-1
VUČIĆ, Ilija (SRB) EJUPOVIĆ, Elmar (GER) 7-6(2) 6-4
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) LANGER, Nils (GER, 1) 3-6 4-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) TRENDAFILOV, Petar (BUL) 3-2, predaja
VUČIĆ, Ilija (SRB) ŠKUGOR, Franko (CRO, 2) 5-7 4-6
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) KEKEZ, Duje (CRO, 8) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
INZERILLO, Jerome (FRA)/
PORTALURI, Giorgio (ITA, 3)
6-4 6-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 2)
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)/
TOPIĆ, Joško (CRO)
6-4 7-6(7)
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
BAKALOVIĆ, Faruk (BIH)/
KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH)
W/O
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 2)
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)/
TARPOV, Danail (BUL)
W/O
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
ARENDS, Sander (NED)/
FRANSEN, Stephan (NED, 1)
6-3 3-6 10-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 2)
KRAWIETZ, Kevin (GER)/
LANGER, Nils (GER, 4)
4-6 4-6
FINALE JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
KRAWIETZ, Kevin (GER)/
LANGER, Nils (GER, 4)
4-6 4-6
Lebanon ITF PRO 2, Jounieh, Lebanon, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) MAQDES, Abdullah (KUW) 6-1 6-0
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) IOANNIDES, Constantinos (CYP, Q) 2-0, ret.
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 2) FILIP, Vladimir (ROU, Q) 6-1 6-2
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 2) KLEC, Ivo (SVK, 3) 4-6 4-6
Namangan Combined ITF Pro Circuit event, Namangan, Uzbekistan, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) KUTYBAEV, Sanetulla (UZB, WC) 6-1 6-2
TEPAVAC, Marko (SRB, 3) MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY) 7-6(6) 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) MAMYR, Bolat (KAZ) 6-0 6-0
TEPAVAC, Marko (SRB, 3) SAPAEV, Batyr (UZB, Q) 6-1 6-1
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) ISMAILOV, Temur (UZB, 7) 6-2, 3-6, Predaja
TEPAVAC, Marko (SRB, 3) ROELOFSE, Ruan (RSA, 5) 6-4 6-4
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) ISMAILOV, Temur (UZB, 7) 6-7(4), 0-3, predaja
MOZZART OPEN 2015, Beograd, Srbija, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) TRAJKOV, Bojan (MKD) 6-1 6-1
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) 6-2 6-0
RAJIĆ, Dušan (SRB) ČERNY, Dušan (SRB) 6-0 6-0
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 0-6 1-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) SKADARKA, Vuk (AUS) 6-3 6-2
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) SEKULJICA, Aleksandar (AUS) 2-6 2-6
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) FORGET, Thibault (FRA) 1-6 0-6
DEDIĆ, Predrag (SRB) BOROVČANIN,Mario(SRB) 6-0 6-2
BAJIĆ, Bogdan (SRB) FONG, Blade (AUS) 7-5 6-0
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 6-4 7-6(1)
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) SKADARKA, Stefan (AUS) 4-6 2-6
POPOVIĆ, Miodrag (SRB) PETROVIĆ, Aleksa (SRB) 0-6 1-6
ARSOV, Dušan (SRB) VELIČKOVIĆ, Vuk (AUS) 0-6 0-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) 6-1 7-5
VIDOVIĆ, Nikola (SRB, WC) MARJANOVIĆ, Predrag (SRB, WC) 6-1 6-3
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 6) SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) 6-4 3-6 6-4
DRINIĆ, Milan (SRB) ALEKSIĆ, Nikola (SRB) 6-0 6-4
BLANUŠA, Stefan (SRB) VUKČEVIĆ, Vukac (MNE) 6-1 6-2
JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) NIKOLIĆ, Filip (SRB) 6-4 2-6 2-6
GRBIĆ, Filip (SRB, 7) LABAT, Stevan (SUI) 7-6(5) 3-6 6-1
GMIJOVIĆ, Stefan (SRB) BUĆAN, Aleksa (SRB) 2-6 3-6
DALJEV, Pavle (SRB) DABIĆ, Miloš (SRB, WC) 4-6 4-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 8) MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) 6-3 6-1
MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) ONITA, Vlad Adrian (ROU) 3-6 3-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) 6-3 6-0
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) ANTONIĆ, Dejan (SRB) W/O
2/3. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) VAN BEEM, Colin (NED, 1) 5-7 4-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) RAJIĆ, Dušan (SRB) 7-5 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 6-4 6-0
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) SEKULJICA, Aleksandar (AUS) 6-0 6-1
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 3) FORGET, Thibault (FRA) 6-3 6-2
DEDIĆ, Predrag (SRB) BAJIĆ, Bogdan (SRB) 1-6 4-6
ILIĆ, Luka (SRB, 4) RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) 6-4 6-3
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) SKADARKA, Stefan (AUS) 6-1 2-0, ret.
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 5) VELIČKOVIĆ, Vuk (AUS) 6-2 6-4
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) VIDOVIĆ, Nikola (SRB, WC) 6-4 2-6 6-2
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 6) DRINIĆ, Milan (SRB) 6-4 6-3
BLANUŠA, Stefan (SRB) NIKOLIĆ, Filip (SRB) 2-6 3-6
GRBIĆ, Filip (SRB, 7) BUĆAN, Aleksa (SRB) 6-2 6-4
DABIĆ, Miloš (SRB, WC) JOVANOVIĆ, Radomir (AUS) 4-6 0-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 8) ONITA, Vlad Adrian (ROU) 6-2 6-2
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) 6-3 2-6 1-6
3/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) VAN BEEM, Colin (NED, 1) 4-6 6-3 0-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) 1-6 6-3 6-4
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 3) BAJIĆ, Bogdan (SRB) 4-6 6-4 6-1
ILIĆ, Luka (SRB, 4) PETROVIĆ, Aleksa (SRB) 7-5 6-3
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 5) NIKOLIĆ, Miloš (SRB) 6-4 6-2
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 6) NIKOLIĆ, Filip (SRB) 6-3 3-6 6-3
GRBIĆ, Filip (SRB, 7) JOVANOVIĆ, Radomir (AUS) 6-0 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 8) LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) BARRERE, Gregoire (FRA, 1) 1-6 3-6
GRBIĆ, Flip (SRB, Q) KARIĆ, Janićije Saša (USA, WC) 6-3 6-4
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, Q) VAN BEEM, Colin (NED, Q) 5-7 1-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 5) MATIĆ, Nico (GER) 2-6 0-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) POPKO, Dmitry (KAZ, 3) 0-6 2-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, Q) JEVTIĆ, Slobodan (SRB, WC) 6-2 0-6 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) DIEP, Florent (FRA, 8) 5-7 3-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) SUČEVIĆ, Luka (SRB, WC) 6-2 6-4
BEJTULAHI, Denis (SRB, 4) LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, LL) 6-0 6-0
ILIĆ, Luka (SRB, Q) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) 6-2 6-2
ČONKIĆ, Petar (SRB) PARTL, Adrian (SVK, 2) 2-6 2-6
2. kolo GRBIĆ, Flip (SRB, Q) BARRERE, Gregoire (FRA, 1) 5-7 2-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, Q) POPKO, Dmitry (KAZ, 3) 1-6 2-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 4) KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, WC) 6-4 6-1
ILIĆ, Luka (SRB, Q) VUKIĆ, Aleksandar (AUS) 4-6 6-7(3)
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB, 4) MEIS, Pascal (GER, 7) 4-6 6-4 6-7(3)
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB, WC)
DMITRIEV, Kirill (RUS)/
POPKO, Dmitry (KAZ, 1)
3-6 1-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ĐUKIĆ, Petar (SRB, WC)
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB)
6-4 6-1
ILIĆ, Luka (SRB)/
PREMOVIĆ, Boris (SRB)
SKADARKA, Vuk (AUS)/
SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS)
5-7 6-1 10-8
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)/
VELIČKOVIĆ, Vuk (AUS, Alt)
6-2 6-4
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 4)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
6-4 3-6 10-7
GRBIĆ, Viktor (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)/
MATIĆ, Nico (GER)
2-6 7-5 10-3
BLANUŠA, Stefan (SRB)/
LABAT, Stevan (SUI, WC)
DIEP, Florent (FRA)/
VIBERT, Francois Arhur (FRA, 2)
5-7 2-6
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ĐUKIĆ, Petar (SRB, WC)
DMITRIEV, Kirill (RUS)/
POPKO, Dmitry (KAZ, 1)
3-6 3-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
PREMOVIĆ, Boris (SRB)
BELLIER, Antoine (SUI)/
FORGET, Thibault (FRA)
7-5 6-0
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 4)
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
6-7(1) 4-6
GRBIĆ, Viktor (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
DIEP, Florent (FRA)/
VIBERT, Francois Arhur (FRA, 2)
6-4 4-6 11-9
1/2 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
PREMOVIĆ, Boris (SRB)
DMITRIEV, Kirill (RUS)/
POPKO, Dmitry (KAZ, 1)
4-6 2-6
GRBIĆ, Viktor (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
6-3 1-6 4-10
FINALE BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
DMITRIEV, Kirill (RUS)/
POPKO, Dmitry (KAZ, 1)
2-6 6-3 6-10

Aegon Surbiton Trophy, Surbiton, Great Britain, $50.000, trava
Satnica
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BUZARNESCU, Mihaela (ROU)
KICHENOK, Lyudmyla (UKR)/
KNOLL, Xenia (SUI, 1)
1-6 4-6
Namangan Combined ITF Pro Circuit event, Namangan, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PUCHKOVA, Olga (RUS)
KICHENOK, Nadiia (UKR)/
STRAKHOVA, Valeriya (UKR, 1)
4-6 3-6
Saleo Cup, Minsk, Belarus, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) KAMENSKAYA, Viktoria (RUS, Q) 6-0 6-4
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL) 6-3 4-6 6-2
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) PIVOVAROVA, Anastasia (RUS) 2-6 4-6
Galati ROU $25.000, Galati, Romania, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) CIUTESCU, Francesca Dorothea (ROU) W/O
Banjaluka Ladies Open 2015, Banja Luka, Bosnia/Herzegovina, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) HUSAK, Regina (NED) 6-1 7-6(2)
MEJIĆ, Mila (SRB) JOVANOVIĆ, Katarina (SRB) 6-4 6-1
2/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, 1) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 7-6(4) 6-3
RADOJKOVIĆ, Isidora (SRB) JOVIČIĆ, Marija (BIH) 6-7(5) 1-6
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH) 1-6 1-6
AŠANIN, Nika (SRB) ĐURĐEVIĆ, Sara (SLO) 0-6 2-6
ŠEBREK, Anđela (SRB) STOJIĆ, Stefani AUS) 2-6 2-6
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) RELJIĆ, Anđela (AUS) 6-0 6-3
MEJIĆ, Mila (SRB) PERIĆ, Jovana (BIH) 6-0 6-2
3/3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, 1) SPASOJEVIĆ, Zorica (BIH) 6-1 6-2
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) CHAVARRIA PEREZ, Claudia (ESP) 6-1 6-2
MEJIĆ, Mila (SRB) STANIKOVA, Monika (SVK) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, Q) 1-6 0-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) MALIKOVA, Tereza (CZE, 4) 3-6 2-6
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) POTOČNIK, Nina (SLO) 1-6 2-6
TOMIĆ, Daniela (SRB) KAJEVIĆ, Ena (CRO) 4-6 5-7
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) PROESE, Natalie (GER) 1-6 7-6(6) 3-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) SIMIĆ, Jelena (BIH, 7) 2-6 0-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ĐURĐEVIĆ, Sara (SLO, Q) 6-1 6-2
SPREMO, Milana (SRB) RADANOVIĆ, Dejana (SRB) 1-6 2-6
KAČAR, Marina (SRB, 2) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, Q) 6-1 6-1
2. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, Q) ZIDANŠEK, Tamara (SLO, 5) 4-6 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SIMIĆ, Jelena (BIH, 7) 6-2 6-3
KAČAR, Marina (SRB, 2) RADANOVIĆ, Dejana (SRB) 5-7 7-5 6-0
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB, 2) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) 7-6(5) 6-7(2) 6-4
1/2 finale KAČAR, Marina (SRB, 2) PROESE, Natalie (GER) 6-2 6-1
FINALE KAČAR, Marina (SRB, 2) ZIDANŠEK, Tamara (SLO, 5) 4-6 6-2 5-7
Dubl
1. kolo KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
LAZAREVIĆ, Jana (SRB)
Slobodne
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
DECAMPS, Marie (BRA)
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH
6-4 6-3
JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
TINJIĆ, Jasmina (BIH)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
POTOČNIK, Nina (SLO)
6-4 7-5
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB, 4)
Slobodne
1/4 finale KOVAČEVIĆ, Janja (SRB)/
LAZAREVIĆ, Jana (SRB)
HUSARIĆ, Anita (BIH)/
SARRAZIN, Laetitia (FRA, 1)
W/O
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
DECAMPS, Marie (BRA)
SIMIĆ, Jelena (BIH)/
TOMOVA, Viktoriya (BUL, 3)
0-6 7-6(4) 6-10
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB, 4)
JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
TINJIĆ, Jasmina (BIH)
4-6 3-6
1/2 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
TINJIĆ, Jasmina (BIH)
HUSAK, Regina (NED)/
STANIKOVA, Monika (SVK)
6-4 6-1
FINALE JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
TINJIĆ, Jasmina (BIH)
HUSARIĆ, Anita (BIH)/
SARRAZIN, Laetitia (FRA, 1)
2-6 0-6
BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) FAYBYSHEV, Sabrina (USA) 6-2 2-6 6-3
2/2. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) PANTUČKOVA, Magdalena (CZE) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) HERDŽELAŠ, Dea (BIH,4, Q) 1-6 0-6
Sharm el Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB, WC) TOMIĆ, Sara (AUS, 8) 1-6 1-6
Adana, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo POPIVODA, Mila (SRB) BIENKOWSKA, Agata Jadwiga (POL) 2-6 6-3 4-6

23rd International Junior Tournament of Offenbach, Offenbach, Germany, G1, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) ORTEVALL, Sandra (SWE) 6-7(10) 2-6
Dubl
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB)/
BAKAITE, Paulina (LTU)
NIEMEIER, Jule (GER)/
PUPPENDAHL, Linda (GER)
0-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Batta Cup 2015, Szazhalombatta, Hungary, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Nemanja Subanović (5), 3. kolo: Kosta Petrov (14);
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 6) NAGY, Adrienn (HUN, 3) 0-6 2-6
Mamaia IDU Junior Championship, Mamaia, Romania, U16, C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 2) CHIVU, Ramona Eva (ROU, 5) 2-6 2-6
10. EUROREGION NISA CUP, Hradek nad Nisou, Czech Republic, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Stojanović
TORNEO U16 TENNIS EUROPE MILANO, Milano, Italy, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Marko Miladinović (2); 3. kolo: Konstantin Kirovski (6)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Mia Anđelić
Glavni žreb
1. kolo: Jovana Samočeta, Anđela Skrobonja; 2. kolo: Teodora Ristić (7)
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 9) BILARDO, Federica (ITA, 4) 3-6 4-6
Vilamoura International U14, Vilamoura, Portugal, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Jelena Dimitrijević
JUG OPEN 2015, Skopje, FYR Macedonia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Ognjen Brozović, Lav Dašić; 2. kolo: Andrija Jevtić;
3. kolo: Milan Radojković (5)
1/4 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 9) MATIĆ, Mile (CRO, 1) 6-3 3-6 2-6
JOVIĆ, Uroš (SRB, 7) SENGUL, Bora (TUR, 3) 5-7 4-6
JEVTIĆ, Nikola (SRB, 12) ANDONOV, Luka Ljuben (MKD, 2) 2-6 3-6
Dubl
1/2 finale JOVIĆ, Uroš (SRB)/
STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 3)
FAJTA, Peter (HUN)/
SENGUL, Bora (TUR, 1)
3-6 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Andriana Simović (13)
1/4 finale BABIĆ, Jovana (SRB, 2, A) OGNJANOVSKA, Jana (MKD, 10) 2-6 6-3 7-5
1/2 finale BABIĆ, Jovana (SRB, 2, A) SHUSHARINA, Maria (RUS, 5) 3-6 1-6
Dubl
1/2 finale BABIĆ, Jovana (SRB)/
KRZOVSKA, Darija (MKD, 1)
OGNJANOVSKA, Jana (MKD)/
RISTEVSKA, Ana (MKD)
6-4 6-4
FINALE BABIĆ, Jovana (SRB)/
KRZOVSKA, Darija (MKD, 1)
ATAY, Selina (TUR)/
DRAHOTA SZABO, Dorka (HUN, 2)
6-3 6-4
TORNEO U14 TENNIS EUROPE – MESSINA, Messina, Italy, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Dragoljić
Tennis Point Open, Čačak, Srbija, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Vanja Petrov,Nemanja Buđevac, Lazar Bojović, Matija Glišović, Milivoje Radojičić, Romeo Hadžimehmedović
Glavni žreb
1. kolo: Krsta Petrović (Q), Aleksa Marković (Q), Luka Kurtović (WC), Bogdan Bukarica (Q), Mateja Janićijević, Marko Živanović (WC)
2. kolo: Filip Nenadović (Q), Oliver Sabo Rac, Petar Teodorović, Nikola Cvetanović (Q), Luka Jovanović, Mihailo Savić
1/4 finale DANIĆ, Lazar (SRB, Q) JOVANOVIĆ, Petar (MGO) 2-6 3-6
JOVANOVIĆ, Marko (SRB) POPOVIĆ, Stefan (SRB) 2-6 7-6(4) 0-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) ASTREINIDIS, Filippos (GRE) 6-2 6-0
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB) JOVANOVIĆ, Petar (MGO) 6-3 6-3
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) KRIVOKAPIĆ, Aleksa (MGO, WC) 6-4 3-5, predaja
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB) KRIVOKAPIĆ, Aleksa (MGO, WC) W/O
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB)/
SABO RAC, Oliver (SRB)
JOVANOVIĆ, Petar (MGO)/
RAIČEVIĆ, Danilo (MGO)
W/O
SAVIĆ, Mihailo (SRB)/
TEODOROVIĆ, Petar (SRB)
AGIĆ, Dragan (GER)/
TOMANSKI, Karol (POL)
6-3 6-7(6) 10-12
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Teodora Gutić (WC), Doroteja Petrović, Marija Kuzmanović (WC), Lena Karlovčan, Emina Milovanović, Milica Radunović
2. kolo: Teodora Nikolić, Anđela Lopičić, Mia Marić, Fatma Idrizović (WC), Jelena Marjanović, Anja Petković
1/4 finale MRVIĆ, Andrea (SRB) OBRADOVIĆ, Andrea (SRB) 6-2 6-2
SENIĆ, Natalija (SRB) DELETIĆ, Senka (SRB) 6-1 6-3
DIVAC, Iva (SRB) OSOEGAWA, Rio (JPN) 6-3 6-4
VILČEK, Ana (SRB) SHCHERBININA, Alina (RUS) 2-6 3-6
1/2 finale MRVIĆ, Andrea (SRB) SENIĆ, Natalija (SRB) 6-7(1) 2-6
DIVAC, Iva (SRB) SHCHERBININA, Alina (RUS) 3-6 0-6
FINALE SENIĆ, Natalija (SRB) SHCHERBININA, Alina (RUS) 1-6 0-6
Dubl
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
SENIĆ, Natalija (SRB) (WC)
BERBEROVIĆ, Esma (BIH)/
MIKAČA, Sara (BIH)
6-0 2-6 10-7
DELETIĆ, Senka (SRB)/
VILČEK, Ana (SRB)
OSOEGAWA, Rio (JPN)/
SIMONENKO, Maria (RUS)
6-4 6-0
FINALE DELETIĆ, Senka (SRB)/
VILČEK, Ana (SRB)
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
SENIĆ, Natalija (SRB, WC)
6-3 4-6 16-14