Turniri od 08.05 -14.05.

MUTUA MADRID OPEN, MADRID, SPAIN, ATP 1000, $€5.439.350, ŠLJAKA
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) slobodan
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) ALMAGRO, Nicolas (ESP, WC) 6-1 4-6 7-5
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) LOPEZ, Feliciano (ESP) 6-4 7-5
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) NISHIKORI, Kei (JPN, 6) W/O
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) NADAL, Rafael (ESP) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/(WC)
VERDASCO, Fernando (ESP)
HAAS, Tommy (GER)/
MIRNYI, Max (BLR)(PR)
6-4 4-6 5-10

Mutua Madrid Open, Madrid, Spain, WTA Premier Mandatory, €$5.439.350, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) CIBULKOVA, Dominika (SVK, 4) 4-6 7-5 5-7

Open du Pays d’Aix, Aix En Provence, France, €127.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan  (SRB, 5) OPELKA, Reilly (USA) 6-3 4-6 2-6
Fila Seoul Open Challenger, Seoul, Korea Republic, €$100.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, MARKO (SRB, A) ITO, Tatsuma (JPN) 6-2 6-3
2. kolo TEPAVAC, MARKO (SRB, A) KWON, Soon Woo (KOR) 6-7(1) 1-6
Roma Garden Open, Rome, Italy, €64.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) slobodan
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) EL AMRANI, Reda (MAR) 4-6 2-6

TOMBIM ABUJA OPEN, Abuja, Nigeria, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) BAVA, Haadin (IND) 6-3 4-6 6-2
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) LARGO, Hugo (ESP, WC) 6-2 6-2
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 4) DURASOVIĆ, Viktor (NOR) 6-4 7-6(5)
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 4) SCHNUR, Brayden (CAN, 2) 6-7(5) 6-3 6-2
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 4) HEMERY, Calvin (FRA, 1) 6-2 6-4
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
ANAND, Kunal (IND)
HOUNKPEVI, Felix (BEN)/
JAIN, Mohit (IND)(WC)
6-1 6-1
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
ANAND, Kunal (IND)
BAVA, Haadin (IND)/
BENDRE, Anvit (IND)
5-7 6-4 6-10
Santa Marina Cup, Sozopol, Bulgaria, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOGDANOVIĆ, Stefan (SRB) slobodan
2/3. kolo BOGDANOVIĆ, Stefan (SRB) TUPAROV, Nikola (BUL) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 8) BRUNA, Esteban (CHI) 6-2 6-2
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 8) IGNAT, Dragos C. (ROU) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BENSOUSSAN, Samuel (FRA)
TAYLOR, Adam (AUS)/
TAYLOR, Jason (AUS)
7-5 7-6(5)
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BENSOUSSAN, Samuel (FRA)
OLIVETTI, Albano (FRA)/
SILVA, Caio (BRA)(2)
0-6 7-5 10-7
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BENSOUSSAN, Samuel (FRA)
KONECNY, Michal (CZE)/(3)
ORTEGA-O., Roberto (ESP)
0-6 1-6
XIXO Open Zalaegerszeg, Zalaegerszeg, Hungary, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) KALOCSA, Bence (HUN) 3-6 6-4 7-6(4)
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) BOH, Grega (SLO, 16) 2-6 1-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH) 6-3 6-0
2/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) MAMMETGULYYEV, Isa (TKM, 9) 3-6 4-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) BALLA, Peter (HUN, 14) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) KANDATH, Matthew (USA, Q) 6-4 4-6 7-5
JANKOVIĆ, Miki (SRB) CELEBIC, Ljubomir (MNE, 4) 4-6 1-6
ČAČIĆ, Nikola (SRB) MAROZSAN, Fabian (HUN, WC) 7-6(6) 5-7 6-3
2. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB) MEIS, Pascal (GER) 2-0, ret.
DRINIĆ, Milan (SRB) SERDARUSIĆ, Nino (CRO, 6) 2-6 1-6
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB) BRUNNER, Pascal (AUT) 6-4 4-6 6-4
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB) PICHLER, David (AUT, 8) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
NINČEVIĆ, Frane (CRO)/
NINČEVIĆ, Luka (CRO)
W/O
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
GOSTINCAR, Domen (SLO)/
RADINSKI, Aljaz (SLO)
7-6(5) 6-4
1/4 finale VOJINOVIĆ, Lazar (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
KANDATH, Matthew (USA)/
MAROZSAN, Fabian (HUN)
1-6 4-6
ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
BALASZ, Attila (HUN)/
BORSOS, Gabor (HUN)(2)
7-5 6-7(4) 9-11
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) slobodan
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 3) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) OTSUKA, Yohei (JPN) 7-6(5) 6-1
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 3) HABA, Nael (USA) 6-4 6-2
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) FUENTES F., Agustin A. (ARG) 6-0 6-1
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 3) LIU, Hanyi (CHN) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) GUENTHER, Valentin (GER, Q) 0-6 2-5, ret.
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) STORRIE, Ryan James (GBR, Q) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
OSMAKČIĆ, Marko (SUI)
CHEKHOV, Anton (RUS)/
PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS)
0-6 5-7
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)(4)
CANNELL, Joel (GBR)/
STORRIE, Ryan James (GBR)
3-6 5-7

Open de Cagnes-sur-Mer Alpes-Maritime, Cagnes-Sur-Mer, France, $100.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) ZANEVSKA, Maryna (BEL) 4-6 3-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB) MARTINCOVA, Tereza (CZE) 6-2 5-7 6-7(1)
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
WATSON, Heather (GBR)(3)
FERRO, Fiona (FRA)/
YEROLYMOS, Margot (FRA)
2-6 6-4 6-10
XIXO Open Dunakeszi, Dunakeszi, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MEJIĆ, Mila (SRB) WANG, Xin Yu (CHN) 1-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)
BARA, Irina Maria (ROU)/(1)
BUZARNESCU, Mihaela (ROU)
1-6 6-7(2)
XV Torneo Conchita Martinez, Monzon, Spain, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 2) 7-5 7-6(3)
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) MARISTANY Z. de R., Guiomar (ESP, WC) 4-6 6-0 6-1
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) GAMIZ, Andrea (VEN) 1-6 6-3 6-1
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) BOUZKOVA, Marie (CZE, 4) 6-2 2-6 4-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) ZERULO, Martina (ITA, WC) 6-2 6-0
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) BOVY, Margaux (BEL) 6-4 6-1
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) GRIMM, Chiara (SUI, 3) 6-2 6-4
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) DE LA PUERTA U., Lucia (ESP, Q) 5-7 6-4 6-0
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) KERFS, Deborah (BEL, 6) 5-7 2-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) KENNEL, Karin (SUI, 7) 3-6 6-4 6-3
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) SIMIĆ, Jelena (BIH, 2) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH)(3)
slobodne
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH)(3)
KUKHARCHUK, Nika (RUS)/
LEACOCK, Yolande (TTO)
6-4 6-3
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH)(3)
KENNEL, Karin (SUI)/
KERFS, Deborah (BEL)(1)
6-2 6-3
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH)(3)
BAINS, Naiktha (AUS)/
GRIMM, Chiara (SUI)(2)
6-4 3-6 4-10
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) OZSEKER, Sevval (TUR) 6-0 6-2
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) BORISOVA, Simona (BUL) 6-0 6-1
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) KAFTANOVA, Mihaela (BUL) 3-6 4-6
2/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) KAFTANOVA, Mihaela (BUL) 6-4 7-6(2)
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) SHAN, Yu (CHN) 3-6 7-5 6-0
3/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) NAZARKINA, Daria (RUS) 3-6 2-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) INTERT, Amelie (GER, 8) 4-6 7-6(4) 2-6
Glavni žreb
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) FOLTS, Arina (UZB) 6-3 2-6 6-2
2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) KRYWOJ, Melany S. (ARG, Q) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)
EKSHIBAROVA, Vlada (ISR)/
SERBAN, Raluca G. (ROU)(2)
3-6 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Panaceo ITF Junior Cup 2017, Villach, Austria, G2, šljaka
Livescore Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Mihaela ĐAKOVIĆ (4)
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) ORPANA, Oona (FIN, 3) 7-6(4) 2-6 6-1
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) STARA, Lenka (SVK) 6-3 7-5
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) VORACEK, Eva Marie (GER, 5) 7-5 6-4
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) DRUMMY, Georgia (IRL) 1-6 2-6
ITF/CAT North African Circuit, Casablanca, Morocco, G3, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB) SWARUP I., Shivani (IND) 7-6(1) 4-6 1-6
NTA 18 & Under ITF Event, Windhoek, Namibia, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) BECKER, Gerhardt M. (RSA, 6) 5-7 0-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Grawe Open, Maribor, Slovenia, U16/14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Luka Kalenić; 3/3. kolo: Ognjen Pavlović (8)
Glavni žreb
1. kolo: Relja Eskić; 2. kolo: Stefan Ivić (Q), Uroš Todorović (Q)
3. kolo:  Adam Kovač (8)
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, Q) MISOLIC, Filip (AUT) 4-6 6-4 1-6
STEFANOVIĆ, Luka (SRB) PLANINŠEK, Filip Jeff (SLO, 3) 3-6 3-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anđela Vidović (7)
2. kolo: Tara Dakić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Laura Dukić (6)
Glavni žreb
2. kolo:  Laura Dukić (LL)
3. kolo: Iva Divac (12), Senka Deletić (9)
Montenegro cup 2017, Nikšić, Montenegro, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Vanja Petrov
Glavni žreb
  
1. kolo: Lav Visković (Q),  Haralampije Toskić (WC)
2. kolo: Branko Đurić (Q)
1/4 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 3) GAZIVODA, Milo (MNE, 5) 4-6 3-6
Dubl
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB)/(1)
JOVANOVIĆ, Petar (MNE)
KRYLOV, Alexander (RUS)/
VAN ASSCHE, Luca (FRA)(3)
6-2 6-7(6) 7-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Kristina Stamenković (WC)
2. kolo: Andrea Mrvić (5), Paula Hrnčić
1/4 finale MARJANOVIĆ, Mia (SRB) RATKOVIĆ, Divna (MNE, 8) 6-3 6-2
KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 6) MILOJEVIĆ, Mia Vukica (NZL) 6-3 6-2
1/2 finale MARJANOVIĆ, Mia (SRB) MOROZOVA, Elizaveta (RUS, 1) 6-2 5-2, ret
KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 6) SIMEVA, Aleksandra (MKD) 6-0 6-0
FINALE MARJANOVIĆ, Mia (SRB) KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 6) 6-4 2-6 4-6
Dubl
1/2 finale MARJANOVIĆ, Mia (SRB)/
KOLAREVIĆ, Nevena (SRB)
RATKOVIĆ, Divna (MNE)/(1)
SIMEVA, Aleksandra (MKD)
3-6 2-6
TORNEO UNDER 14 – PAVIA, Pavia, Italy, U14, C2, šljaka
Satnica
 DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 2) TRAMONTIN, Alessio (ITA, 5) 2-6 4-6
Prokuplje open 2017, Prokuplje, Srbija, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Andrej Ćirić (Q),  Dimitrije Mitrović (Q), Marko Miletički (WC),  Aleksa Stamenković (WC), Mihajlo Stanojević (WC), Saša Marković, Petar Marković, Nikola Perić, Lazar Dimitrijević,  David Rakić (Q),  Mateja Stefanović (Q),  Sergej Živković (Q), Nikola Jović (Q), Todor Vukomanović (Q), Marko Nikolić, 
2. kolo: Mateja Gojković, Milan Cvetković (WC)
1/4 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ,  Romeo (SRB) VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB) 6-4 6-4
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB) MULALIC, Edin (BIH) 4-6 4-6
PISARIĆ, Aleksa (SRB) LUDOŠKI, Zoran (SRB) 6-1 1-6 0-6
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ,  Romeo (SRB) MULALIC, Edin (BIH) 3-6 1-6
LUDOŠKI, Zoran (SRB) LONČAREVIĆ, Andrej (FRA) 6-1 6-2
FINALE LUDOŠKI, Zoran (SRB) MULALIC, Edin (BIH) 6-0 6-2
Dubl
1/2 finale GOJKOVIĆ, Mateja (SRB)/
PISARIĆ, Aleksa (SRB)
NIKOLIĆ, Marko (SRB)/
VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB)
6-2 6-2
HADŽIMEHMEDOVIĆ,  Romeo (SRB)/
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)
LAZIC, Manuel (AUT)/
ZIMMERMANN, Daniel (AUT)
4-6 4-6
FINALE GOJKOVIĆ, Mateja (SRB)/
PISARIĆ, Aleksa (SRB)
LAZIC, Manuel (AUT)/
ZIMMERMANN, Daniel (AUT)
5-7 2-2, ret.
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Milica Martinović, Klara Vaja, Kristina Pavličević, Sara Ristić, Mirijana Ilić (WC),  Elena Ivanović, Emilija Zdravković,  Angelina Mihajlović
2. kolo: Milica Drljan, Mia Ristić, Anđela Lazarević,  Jelena Gojković, Anja Stanković, Darja Šuvirdenkova, Sara Đunisijević (WC)
1/4 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB) MILIĆ, Teodora (SRB) 6-1 3-6 0-6
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB) GRUJIĆ, Jovana (SRB) 6-1 6-3
PETKOVIĆ, Anja (SRB) PANTELIĆ, Sara (BEL) 6-7(4) 5-7
STOJANOVSKI, Lara (SRB) STOJANOVA, Jana (MKD) 1-6 2-6
1/2 finale MILIĆ, Teodora (SRB) SRETENOVIĆ, Tijana (SRB) 6-2 6-3
FINALE MILIĆ, Teodora (SRB) STOJANOVA, Jana (MKD) 1-6 4-6
Dubl
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB)/
STOJANOVA, Jana (MKD)
DANEVA, Iva (MKD)/
KOKEV, Klara (MKD)
6-0 6-0
MILIĆ, Teodora (SRB)/
STOJANOVSKI, Lara (SRB)
MITEVA, Gabriela (BUL)/
PANTELIĆ, Sara (BEL)
5-7 6-3 14-12
FINALE ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB)/
STOJANOVA, Jana (MKD)
MILIĆ, Teodora (SRB)/
STOJANOVSKI, Lara (SRB)
6-1 6-4