Turniri od 08.04 – 14.04.

Ove nedelje nema nasih tenisera a ATP turu

Katowice, Poland, $235,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) MINELLA, Mandy (LUX)  6-3 6-7(4) 2-6
Dubl
1. kolo AMANMURADOVA, Akgul (UZB)/
DOLONC, Vesna (SRB)
ARRUABARRENA, Lara (ESP)/
DOMINGUEZ LINO, Lourdes (ESP)
V.D/A.A. odustale

Mersin, Turkey, € 42,500, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) slobodan
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) slobodan
2/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) LINZER, Michael (AUT, 1) 0-6 1-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) JASTRAUNIG, Lukas (AUT) 6-1 6-3
3/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) LINZER, Michael (AUT, 1) 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) YUKSEL, Anil (TUR, WC) 6-3 6-1
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) VESELY, Jiri (CZE) 2-6 6-3 4-6 
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)
GREUL, Simon (GER)/
KNITTEL, Bastian (GER)
4-6 7-6(6) 7-10 
Itajai, Brazil, $35,000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) KOVALIK, Jozef (SVK, Q) 6-4 3-6 1-6
Dubl
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB)/
LOJDA, Dušan (CZE)/
MAGALHAES HUEB DE MENEZES, Joao Lucas (BRA)/
TELLES, Leonardo (BRA)   (WC)
4-6 6-3 8-10

Angers, France, $ 15,000+H, šljaka
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola  (SRB) TATLOT, Johan Sebastien (FRA,WC) 6-7(5) 6-1 3-6 
ZEKIĆ, Miljan (SRB) SICHEZ, Romain (FRA) 3-6 6-7(3)
BJELICA, Ivan (SRB, 7) HEMERY, Calvin (FRA) 6-7(3) 6-1 4-6
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola  (SRB)/
BAŠIĆ, Mirza (BIH)            (1)
slobodni
BJELICA, Ivan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)           (4)
slobodni
1/4. finale ĆIRIĆ, Nikola  (SRB)/
BAŠIĆ, Mirza (BIH)            (1)
JOUAN, Romain (FRA)

MALOULI, Lauren  (FRA)

6-4 6-1
BJELICA, Ivan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)           (4)
CAUVARD, Simon (FRA)

PENAUD, Alexandr  (FRA)

3-6 7-6(3) 10-1
1/2. finale ĆIRIĆ, Nikola  (SRB)/
BAŠIĆ, Mirza (BIH)            (1)
DESEIN, Niels (BEL)/
PUETZ, Tim (GER)            (3)
3-6 3-6 
BJELICA, Ivan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)           (4)
ROELOFSE, Ruan (RSA)/
WARD, Alexander (GBR)   (2)
2-6 6-4 10-6
   FINALE BJELICA, Ivan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)           (4)
DESEIN, Niels (BEL)/
PUETZ, Tim (GER)            (3)
6-3 6-4 !!!!
Oklahoma City, OK, USA, $ 15,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 9) slobodan
2/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 9) FREY, Max  (USA) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB)/
FERRIGNO, Marc (DEN)
AUBONE, Jean-Yves (USA)/
NEVOLO, Dennis (USA)
2-6 1-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) GOODAL, Josh (GBR, 1) 3-6 1-6
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) ANGELINOS, Theodoros (GRE, 5) 1-6 5-7
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, WC) PRUDNIKAU, Aliaksandr (BLR) 6-3 3-6 4-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 16) ROBERT, Quentin (REU) 6-1 6-4
2/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 16) BRETTING, Dimitri (SUI) 6-2 6-0
3/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 16) SMILANSKY, Igor (ISR, 8) 7-6(4) 6-2
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) CARPENTER, Jack (GBR) 6-3 6-1
TEPAVAC, Marko (SRB, Q) PANFIL, Grzegorz (POL) 6-4 4-6 5-7
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) BOSSEL, Adrien (SUI, 6) 2-6 2-6

La Marsa, Tunisia, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) slobodna
KAČAR, Marina (SRB, 15) JEBRI, Mouna (TUN, WC) 6-2 6-2
VESELINOVIĆ, Ana (SRB) GRAJDEK, Kim-Alice (GER, 12) 4-6 6-7(4)
2/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 15) KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) 2-6 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) SCHAEFER, Anne (GER, 4) 3-6 2-6
Poza Rica, Mexico, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) DUARTE, Ana-Clara (BRA) 6-2 6-3
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) MOLINERO, Florencia (ARG, 6) 5-7 6-1 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) DUBOIS, Stephanie (CAN, 2) 6-1 6-4 
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ZACARIAS, Marcela (MEX, WC) 2-6 7-5 6-1
 FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB) COHEN, Julia (USA, 1) 2-6 6-3 6-4 !!!
Heraklion, Greece, $ 10,000, tepih
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 5) KAMERCEL, Katharina (GER) 6-1 6-0
2/2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 5) RUBINI, Stefania (ITA, 11) 0-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) STEFANOU, Agni (GRE, WC) 6-3 6-3
MIRČIĆ, Teodora (SRB, 2) JUHASZOVA, Vivien (SVK) 5-7 2-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) VOGASARI, Despoina (GRE) 6-2 3-6 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) STAMATOVA, Julia (BUL) 6-7(6) 6-2 6-2 
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) FLORIS, Anna (ITA, 1) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/  MELNIKOVA, Marina (RUS) (1)
DAW, Leah (AUS)/
MEULEMAN, Helene (BEL)
6-0 6-1
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/  STAMATOVA, Julia (BUL)    (4)
CUCCA, Marcella (ITA) (A)/
ICARDI, Chiara (ITA) (A)
6-3 6-4
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
VOLEJNICEK, Chiara (SUI)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)/
SUSSARELLO, Giulia (ITA)   (3)
2-6 4-6 
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/  MELNIKOVA, Marina (RUS) (1)
FLORIS, Anna (ITA)/
PALMIGIANO, Francesca (ITA)
6-3 2-6 10-5 
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/ STAMATOVA, Julia (BUL)    (4) VAN DER HOEK, Rosalie (NED)/ VOGASARI, Despoina (GRE) 6-1 6-4 
1/2 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/  MELNIKOVA, Marina (RUS) (1) ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/ STAMATOVA, Julia (BUL)     (4) 6-0 7-5 
   FINALE MIRČIĆ, Teodora (SRB)/  MELNIKOVA, Marina (RUS) (1) PAPAMICHAIL, Despina (GRE)/
SUSSARELLO, Giulia (ITA)   (3)
6-1 6-4 !!! 
Bol, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) slobodna
AŠANIN, Nina (SRB) BREVE, Tessa (NED) 4-6 1-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) PORRU, Flavia (ITA) 4-6 6-2 6-2
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) KLASEN, Charlotte (GER) 4-6 6-4 6-0 
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) BAŠIĆ, Martina (CRO) 6-1 2-6 3-6
3/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE,15) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, Q) HAAS, Sina (GER, Q) 4-6 6-3 2-6

Villena, Spain, G1, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 8) LOPEZ SAN MARTIN, Alvaro (ESP) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) slobodan
ČONKIĆ, Petar (SRB) PLA MALFEITO, Jaume (ESP) 6-3 5-7 6-0
MARKOVIĆ, Goran (SRB) TABERNER, Carlos (ESP, WC) 2-6 2-6
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) ZAPATA MIRALLES, Bernabe        (ESP, Q) 6-0 6-2 
ČONKIĆ, Petar (SRB) WINDAHL, Daniel (SWE, 12) 4-6 4-6 
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) BUTLER, Samm (GBR, 14) 6-2 6-2
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MAJCHRZAK, Kamil (POL, 7) 6-3 2-6 6-3
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) WINDAHL, Daniel (SWE, 12) 6-4 4-6 6-2
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) HAMOU, Maxime (FRA, 2) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/   DURAŠOVIĆ, Viktor (NOR) (8) slobodni
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/   DURAŠOVIĆ, Viktor (NOR) (8) MOEBIUS, Philip (SWE)/
WINDAHL, Daniel (SWE)
3-6 4-6
Cap d’Ail, France, G2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) REMY, Vinciane (FRA, WC) 6-2 6-3
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) ANDRIANJAFITRIMO, Tessah(FRA) 6-4 6-2
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) BRESCIA, Georgia (ITA) 3-6 3-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) MATTEUCCI, Alice (ITA, 2) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo
JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)(3)
KAZANOVA, Alexandra (RUS)/ MIROSHNICHENKO,Veronica(RUS)
3-6 6-4 6-10
Mayaguez, Puerto Rico, G5, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) slobodna
2/3. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) DAS, Nandini (IND) 3-6 0-6
Burlington, Canada, G5, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/1. kolo STANKOVIĆ, Marija Vera (SRB) FORSTER, Bridget (USA) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Marija Vera(SRB,LL) PHILP, Anna (CAN) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo STANKOVIĆ, Marija Vera (SRB)/ POLUGA, Claudia (CAN) PEISACHOVITZ, Olivia (CAN)/     ZUZU, Bianka (CAN) predale P.O-Z.B
2. kolo STANKOVIĆ, Marija Vera (SRB)/ POLUGA, Claudia (CAN) MAHEU, Claudine (CAN)/           MILLER, Allessandra (CAN)   (1) 1-6 4-6

Novi Sad, Serbia, G2, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo DUČIĆ , Milenko (SRB) DINIĆ, Stefan (SRB) 3-6 7-5 6-2 
KRSTIĆ, Đordje (SRB) TRAJKOVSKI, Andrej (SRB) 2-6 4-6
BEZBRADICA, Mitar (SRB) MATVIEVICI, Egor (MDA, 13) 2-6 2-6
DEVIĆ, Dobrosav (SRB, WC) ORADINI, Giovanni (ITA) 1-6 1-6
ĐERIĆ, Marko (SRB) MAČIĆ, Jovan (MGO, WC) 6-1 7-6(4)
DOBRIJEVIĆ, Ivan (SRB) PAVLOVIĆ, Miloš (SRB, 16) 1-6 0-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 3) slobodan
LONČAREVIĆ, Nikola (SRB) POPESCU, Robert Florin (ROU) 2-6 0-6
LUGONJA, Nikola (SRB) MOL, Marcin (POL) 2-6 1-6
GIĆIĆ, Rejhan (SRB, 4) slobodan
BURSAĆ, Marko (SRB, WC) MOHAMMED, Abedella (ETH, WC) 6-0 6-2
LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) GMIJOVIĆ, Stefan (SRB) 6-2 5-7 7-6(4)
ARSIĆ, Nikola (SRB) GILLY, Zsombor (HUN) 6-2 4-6 4-6
SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) SIRI, Giulio (ITA) 1-6 5-7
DABIĆ, Milos (SRB, 14) MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) 4-6 7-5 6-4
POPOVIĆ, Pavle (SRB) STOJANOVIĆ, Aleksandar (GER) 7-5 6-3 
MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) THAKKAR, Dilan [WC]  (KEN) 6-0 6-0
ĐORĐEVIĆ, Aleksandar (SRB) PEPIĆ, Elvedin (MKD, 12) 5-7 6-1 4-6
LUČIĆ, Ilija (SRB, WC) SZAPPANOS, Marton (HUN) 1-6 4-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) SOCARDE, Paul (ROU) 6-7(2) 6-2 6-1
TRIFUNOVIĆ, Luka (SRB) VARGA, Matko (CRO, 15) 6-4 0-6 0-6
KOVAČEVIĆ, Nikola (SRB) LADOCHA, Sebastian (POL) 4-6 2-6
STOJADINOVIĆ, Nikola (SRB) SOJKA, Filip (SVK) 5-7 6-1 6-2
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 11,WC) slobodan
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 3) POPESCU, Robert Florin (ROU) 6-2 3-6 5-7
GIĆIĆ, Rejhan (SRB, 4) BURSAĆ, Marko (SRB, WC) 6-1 6-3
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 11,WC) STOJADINOVIĆ, Nikola (SRB) 6-2 6-4
DUČIĆ , Milenko (SRB) RENDEK, Gergo (HUN, 1) 1-6 1-6
TRAJKOVSKI, Andrej (SRB) MATVIEVICI, Egor (MDA, 13) 3-6 0-6
PAVLOVIĆ, Miloš (SRB, 16) ĐERIĆ, Marko (SRB) 7-6(4) 3-6 6-4
LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) GEORGIEV, Nikola (BUL, 10) 7-6(4) 4-0 predaja
DABIĆ, Miloš (SRB, 14) SIRI, Giulio (ITA) 6-3 6-2
POPOVIĆ, Pavle (SRB) BULATOVIĆ, Matija (MGO, 6) 3-6 3-6
MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) PEPIĆ, Elvedin (MKD, 12) 1-6 1-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) VARGA, Matko (CRO, 15) 6-3 2-6 6-3
3/3. kolo PAVLOVIĆ, Miloš (SRB, 16) ORADINI, Giovanni (ITA) 1-6 1-6
GIĆIĆ, Rejhan (SRB, 4) LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) 6-2 6-2
DABIĆ, Miloš (SRB, 14) GILLY, Zsombor (HUN) 1-6 4-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) SZAPPANOS, Marton (HUN) 6-3 4-6 6-4
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 11,WC) KRAPEŽ, Nik (SLO, 8) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB, 1) FONIO, Giovanni (ITA) 6-0 6-4
OPAČIĆ, Đuro (SRB, Q) CHEPELEV, Andrey (RUS) 2-6 1-6
JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 15) 1-6 1-6
BUĆAN, Aleksa (SRB, WC) SPEZIALI, Maurizio (ITA, 9) 1-6 2-6
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) IVANOV, Klim (KAZ) 6-1 6-0
GIĆIĆ, Rejhan (SRB, Q) ŠARENAC, Nemanja (BIH, 11) 6-1 6-0 
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 4) PATO, Balasz (HUN) 6-4 6-1
NEDELJKOVIĆ, Aleksandar (SRB) CUNGU, Rrezart (MGO) 3-6 0-6
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) VANTA, Valentin (ROU, 13) 4-6 6-3 6-2
RISTIĆ, Igor (SRB) ORADINI, Giovanni (ITA, Q) 4-6 2-6
BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB,WC) PAVLOVIĆ, Miloš (SRB, LL) 6-7(4) 2-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) MALYSHEV, Aleksandr (UKR, 8) 4-6 6-4 6-4
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) KAPLJA, Aljaz Jacob (SLO, WC) 4-6 1-6
MATIĆ, Stefan (SRB) POPOVSKI, Giorgii (MKD) 2-6 2-6
KORUGA, Stefan (SRB, WC) SCHOLD, Tommaso (ITA, WC) 1-6 6-4 2-6
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 3) HALIAK, Mikalai (BLR) 6-2 2-6 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB) SRBLJAK, Goradz (MKD, 6) 3-6 1-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) KRAPEŽ, Nik (SLO, Q) 5-7 1-6
DRINIĆ, Milan (SRB) RISTIĆ, Vladimir (ISL) 6-2 6-4
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) BULATOVIĆ, Matija (MGO, Q) 6-0 1-6 2-6
2. kolo GRBIĆ, Filip (SRB, 1) CHEPELEV, Andrey (RUS) 6-3 6-1
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) SPEZIALI, Maurizio (ITA, 9) 7-6(4) 7-6(1)
GIĆIĆ, Rejhan (SRB, Q) FARKAŠ, Richard (HUN, 5) 0-6 2-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 4) ANTONOPOULOS, Christos (GRE) 3-6 6-2 6-7(4)
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) CUNGU, Rrezart (MGO) 7-6(7) 7-5
PAVLOVIĆ, Miloš (SRB, LL) KOTORMAN, Akos (HUN, 7) 1-6 2-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) KAPLJA, Aljaz Jacob (SLO, WC) 7-6(1) 6-1
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 3) FUELE, Matyas (HUN) predao F.M.
DRINIĆ, Milan (SRB) DALLA VALLE, Enrico (ITA, 14) 6-2 2-6 1-6
3. kolo GRBIĆ, Filip (SRB, 1) JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 15) 6-3 4-6 7-5 
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) FARKAS, Richard (HUN, 5) 2-6 6-0 3-6 
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) ANTONOPOULOS, Christos (GRE) 7-5 7-6 (9) 
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) BALZERANI, Riccardo (ITA) 6-7(2) 2-6 
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB, 3) SCHOLD, Tommaso (ITA, WC) 6-3 6-0 
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB, 1) FARKAŠ, Richard (HUN, 5) 7-6(4) 4-6 2-6 
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) KOTORMAN, Akos (HUN, 7) 6-2 4-6 3-6
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 3) BALZERANI, Riccardo (ITA) 3-6 6-0 6-3
1/2 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 3) GOJO, Borna (CRO) 4-6 6-4 6-1 
  FINALE VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 3) KOTORMAN, Akos (HUN, 7) 6-3 7-6(4) !!!
Dubl
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)   (1)
slobodni
BUĆAN, Aleksa (SRB)/  DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) CHEPELEV, Andrey (RUS)/
GOJO, Borna (CRO)
3-6 3-6
KORUGA, Stefan (SRB)/
MATIĆ, Stefan (SRB)
BARA, Mihnea (ROU)/
MANDA, Calin (ROU)         (8)
3-6 2-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB)/
DEVIĆ, Dobrosav (SRB)
BALZERANI, Riccardo (ITA)/
SCHOLD, Tommaso (ITA)
4-6 3-6
MLADENOVIĆ, Dušan (SRB)/ NEDELJKOVIĆ, Aleksandar (SRB) KAPLJA, Aljaz Jacob (SLO)/
KRAPEZ, Nik (SLO)
3-6 1-6
BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB)/ DRINIĆ, Milan (SRB) FONIO, Giovanni (ITA)/
ORADINI, Giovanni (ITA
2-6 5-7
DOBRIJEVIĆ, Ivan (SRB)/
LUČIĆ, Ilija (SRB)
GICIC, Rejhan (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MGO)
0-6 0-6
ĆURČIN, Aleksandar (SRB)/  VUKOTIĆ, Danilo (SRB) ANTONOPOULOS, Christos(GRE)/
ILIOPOULOS, Vasileios (GRE) (7)
2-6 5-7
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
RISTIĆ, Igor (SRB)
DALLA VALLE, Enrico (ITA)/   ZAPLOTNIK, Jernej  (SLO) 2-6 1-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
SPEZIALI, Maurizio (ITA)    (2)
slobodni
2. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)   (1)
HALIAK, Mikalai (BLR)/
MATVIEVICI, Egor (ROU)
6-0 6-1
GIĆIĆ, Rejhan (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MGO)
CHUMAK, Vladyslav (UKR)/
MALYSHEV, Aleksandr (UKR)   (3)
2-6 3-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
SPEZIALI, Maurizio (ITA)    (2)
DALLA VALLE, Enrico (ITA)/
ZAPLOTNIK, Jernej  (SLO)
6-2 4-6 6-10
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIC, Dušan (SRB)  (1)
CHEPELEV, Andrey (RUS)/
GOJO, Borna (CRO)
6-3 6-2 
1/2 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIC, Dušan (SRB)  (1)
KOTORMAN, Akos (HUN)/
SHATALIN, Dmitry (RUS)        (4)
6-2 3-6 7-10
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo LAZAREVIĆ, Jana (SRB) PERIĆ, Jovana (BIH) 3-6 4-6
JOVANOVIĆ, Teodora (SRB) slobodna
KOSTIĆ, Marija (SRB, 13) slobodna
BABUNSKI, Lena (SRB, 2) slobodna
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) MERCEP, Tea (CRO) 6-3 6-2
MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina (SRB,16) slobodna
SEBREK, Anđela (SRB, 3) slobodna
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) KRUSTEVA, Ralitsa (BUL) 6-3 6-4
STEPANOV, Borislava (SRB, WC) slobodan
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) RIZEA, Clara Patricia (ROU) 6-3 6-1
LONČAREVIĆ, Dunja (SRB) slobodna
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB,10) slobodna
KOSTIĆ, Kristina (SRB) GIGOVIĆ, Mirela (CAN) 1-6 0-6
ĐINOVIĆ, Sara (SRB, WC) slobodna
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB, 9) slobodna
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 6) slobodna
SVITLICA, Tijana (SRB, WC) ILINCA, Clara Maria (ROU) 1-6 5-7
CVRKOTA, Milica (SRB, 15) slobodna
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) BASINA, Elizaveta (RUS) 6-2 6-4
JOLIĆ, Sanja (SRB) DZUKLEVSKA, Veronika (MKD) 6-1 6-0
ALEKSIĆ, Milica (SRB, 11) slobodna
DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 8) slobodna
PERIĆ, Tamara (SRB) FARZAT, Sara Maria (ROU) 6-3 6-3
MATEJIĆ, Anita (SRB) JAŠAREVIĆ, Amira (BIH) 0-6 0-6
FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB, 14) slobodna
2/3. kolo JOVANOVIĆ, Teodora (SRB) KOSTIĆ, Marija (SRB, 13) 2-6 2-6
BABUNSKI, Lena (SRB, 2) PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) 7-6 6-2
MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina (SRB,16) TEZUKA, Mayu (JPN) 2-6 6-4 7-5
SEBREK, Anđela (SRB, 3) MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) 6-4 6-1
STEPANOV, Borislava (SRB, WC) TRIPUNOVIĆ, Helena (BIH, 12) 2-6 1-6
LONČAREVIĆ, Dunja (SRB) STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB,10) 3-6 0-6
ĐINOVIĆ, Sara (SRB, WC) JANOSEVIC, Jelena (SRB, 9) 3-6 0-6
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 6) ILINCA, Clara Maria (ROU) 6-6  predala I.C.M.
CVRKOTA, Milica (SRB, 15) JOVIČIĆ, Marija (BIH) 3-6 1-6
ALEKSIĆ, Milica (SRB, 11) JOLIĆ, Sanja (SRB) 0-6 6-7(2)
DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 8) PERIĆ, Tamara (SRB) 2-6 6-3 4-6
FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB, 14) JAŠAREVIĆ, Amira (BIH) 7-5 6-4
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) GRUBAČ, Milica (MGO, 4) 6-4 7-6(5)
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) MIHALJEVIĆ, Matea (CRO, 7) 7-5 6-3
3/3. kolo KOSTIĆ, Marija (SRB, 13) PERIĆ, Jovana (BIH) 6-4 2-6 7-5 
BABUNSKI, Lena (SRB, 2) MOSKOVLJEVIC, Jasmina (SRB,16) 6-0 4-6 1-6
SEBREK, Anđela (SRB, 3) TRIPUNOVIĆ, Helena (BIH, 12) 2-6 6-7(4)
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB,10) NIKITOVIĆ, Nina (SRB) 3-6 2-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB, 9) VRUĆAN, Nikolina (BIH, 5) 6-1 6-3
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, 6) JOVIČIĆ, Marija (BIH) 6-1 4-6 3-6
JOLIĆ, Sanja (SRB) ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) 4-6 6-4 6-3
PERIĆ, Tamara (SRB) FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB,14) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo ĐORĐEVIC, Ivana (SRB) MIHALIKOVA, Tereza (SVK, 1) 6-2 0-6 1-6
RISTIĆ, Teodora (SRB) FOERSTE, Lorena (GER) 6-1 6-1
CVIJETIĆ, Ivana (SRB) JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB, Q) 2-6 4-6
ČVOROVIĆ, Sara (SRB) MINCA, Ioana (ROU, 13) 0-6 2-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) CHRISTOFI, Eleni (GRE, 11) 4-6 3-6
DORONJSKI, Zoe (SRB) TRIPUNOVIC, Helena (BIH, Q) 6-1 6-7(4) 6-2
DEJANOVIĆ, Anđela (SRB, WC) MINOVSKA, Ivana (MKD) 6-1 6-0
ŠEVO, Teodora (SRB) SURDEANU, Andrada Ioana (ROU, 3) 7-6(5) 6-4
MARKOVIĆ, Vera (SRB, WC) TAKAMUSA, Satsuki (JPN) 1-6 0-6
KOTLICA, Boba (SRB) NIKIĆ, Andrea (BIH) 5-7 2-6
DAJEVIĆ, Zorana (SRB) ARSHINKOVA, Petia (BUL, 14) 1-6 1-6
MILETIĆ, Kristina (SRB) FALEI, Zlata (BLR, 12) 6-4 6-2
ČOVIĆ, Mia (SRB, WC) MESZAROS, Friderica Lotti (HUN) 2-6 4-6
PANIĆ, Milica (SRB, 6) MOSKOVLJEVIC, Jasmina(SRB,Q) 6-3 6-3
JOLIC, Sanja (SRB, Q) KRYVATULAVA, Hanna (BLR, 8) 2-6 6-3 1-6
ANTONIJEVIĆ, Maša (SRB) ČOLIĆ, Lejla (BIH) 6-4 6-4
GRUBAČ, Sara (SRB) FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB, Q) 5-7 4-6
MARINKOVIĆ, Jovana (SRB, WC) BUSS, Elizaveta (RUS, 10) 2-6 3-6
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB,WC) AVGERI, Aspasia (GRE, 6) 1-6 1-6
JANICIJEVIC, Emilija (SRB,WC) BULATOVIĆ, Nikoleta (MGO) 0-6 0-6
VUČKOVIĆ, Milica (SRB) KOSTIĆ, Marija (SRB, 13) 6-3 7-5
POPOVIĆ, Natalija (SRB) GUNA, Ioana (ROU, 4) 2-6 4-6
RISTIĆ, Miljana (SRB) BULGARU, Miriam Bianka (ROU, 5) 4-6 5-7
KOSTIĆ, Sara (SRB) JOVIČIĆ, Marija (BIH) 6-2 0-6 6-1
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) PERA, Costanza (ITA) 0-6 3-6
MILOJKOVIĆ, Klara (SRB) RENTOULI, Anastasia (GRE, 9) 4-6 2-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) TASEVSKA, Ivana (MKD, 15) 3-6 6-4 3-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) TSERETELI, Alexandra (HUN) 6-0 6-1
NIKITOVIĆ, Nina (SRB, Q) SKABELKA, Anna (BLR) 6-4 4-6 6-2
DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, 2) ĐOKIĆ, Hristina (BIH) 6-0 6-1
2. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB) MIHALIKOVA, Tereza (SVK, 1) 1-6 0-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB, Q) MINCA, Ioana (ROU, 13) 6-2 5-7 1-6
DORONJSKI, Zoe (SRB) CHRISTOFI, Eleni (GRE, 11) 0-6 0-6
DEJANOVIĆ, Anđela (SRB, WC) KULIK, Wiktoria (POL) 2-6 3-6
ŠEVO, Teodora (SRB) TAKAMUSA, Satsuki (JPN) 6-1 6-4
MILETIĆ, Kristina (SRB) MESZAROS, Friderica Lotti (HUN) 6-1 6-2
PANIĆ, Milica (SRB, 6) PRATESI, Martina (ITA) 5-7 2-6
ANTONIJEVIĆ, Maša (SRB) KRYVATULAVA, Hanna (BLR, 8) 7-5 4-6 0-6
FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB, Q) BUSS, Elizaveta (RUS, 10) 3-6 2-6
VUČKOVIĆ, Milica (SRB) GUNA, Ioana (ROU, 4) 6-7 (5) 3-6 5-7
KOSTIĆ, Sara (SRB) BULGARU, Miriam Bianka (ROU,5) 1-6 4-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) TASEVSKA, Ivana (MKD, 15) 6-2 6-2
DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, 2) NIKITOVIĆ, Nina (SRB, Q) 6-0 6-0
3. kolo ŠEVO, Teodora (SRB) ARSHINKOVA, Petia (BUL, 14) 1-6 4-6
MILETIĆ, Kristina (SRB) PRATESI, Martina (ITA) 4-6 6-7(7)
DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB, 2) VUKOVIĆ, Jovana (SRB) 6-7(3) 3-6
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB) BULGARU, Miriam Bianka (ROU,5) 4-6 4-6 
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Sara (SRB)/
NIKITOVIĆ, Nina (SRB)
MONE, Martina (ITA)/
PRATESI Martina (ITA)
6-7(0) 6-0 13-15
KOTLICA, Boba (SRB)/        MILOJKOVIĆ, Klara (SRB) slobodne
ANTONIJEVIĆ, Maša (SRB)/      RISTIĆ, Teodora (SRB) ČVOROVIĆ, Sara (SRB)/
KULIK, Wiktoria (POL)
predale C.S-K.W
CVIJETIĆ, Ivana (SRB)/         MARKOVIĆ, Vera (SRB) ŠEVO, Teodora (SRB)/           VUČKOVIĆ, Milica (SRB) predale C.I-M.V
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB)/       STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/       MARJANOVIĆ, Nina (SRB) 1-6 7-5 7-10
SVITLICA, Tijana (SRB)/
TUTURINA, Irina (RUS)
ČOVIĆ, Mia (SRB)/
DAJEVIĆ, Zorana (SRB)
3-6 3-6
ĐORĐEVIC, Ivana (SRB)/
KOSTIĆ, Marija (SRB)
slobodne
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/ VUKOVIĆ, Jovana (SRB) ĐOKIĆ, Hristina (BIH)/
TAKAMUSA, Satsuki (JPN)
predale DJ.H-T.S
DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB)/
PANIĆ, Milica (SRB)         (2)
slobodne
2. kolo KOTLICA, Boba (SRB)/
MILOJKOVIĆ, Klara (SRB)
AVGERI, Asoasia (GRE)/
CHRISTOFI, Eleni  (GRE)       (6)
0-6 2-6
ANTONIJEVIĆ, Maša (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB)
FALEI, Zlata (BLR)/
KRYVATULAVA, Hanna (BLR)  (3)
4-6 1-6 
ŠEVO, Teodora (SRB)/
VUCKOVIĆ, Milica (SRB)
RENTOULI, Anastasia (GRE)/
TASEVSKA, Ivana (MKD)       (5)
3-6 7-6(1) 8-10
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
MARJANOVIĆ, Nina (SRB)
MESZAROS, Friderica Lotti (HUN)/ PERA, Costanza (ITA) 4-6 6-3 10-6 
ČOVIĆ, Mia (SRB)/
DAJEVIĆ, Zorana (SRB)
GAVRILA, Oana (ROU)/
MINCA, Ioana (ROU)             (4)
1-6 2-6 
ĐORĐEVIĆ, Ivana (SRB)/
KOSTIĆ, Marija (SRB)
BUSS, Elizaveta (BLR)/
SKABELKA, Anna (BLR)         (8)
1-6 3-6 
DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB)/
PANIĆ, Milica (SRB)         (2)
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/ VUKOVIĆ, Jovana (SRB) 6-1 6-4 
1/4 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
MARJANOVIĆ, Nina (SRB)
GAVRILA, Oana (ROU)/
MINCA, Ioana (ROU)             (4)
2-6 6-7(2)
DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB)/
PANIĆ, Milica (SRB)         (2)
BUSS, Elizaveta (BLR)/
SKABELKA, Anna (BLR)         (8)
4-6 0-6
Vinkovci, Croatia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MACURA, Filip (SRB) Neil OBERLEITNER (AUT) 3-6 1-6
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, 2) slobodan
VASIĆ, Nikola (SRB) PAVLOVIĆ, Andrija (SUI) 6-3 6-3
CVJETINOVIĆ, Pero (SRB, 4) slobodan
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) slobodan
JANKOVIĆ, Luka (SRB) MULALIĆ, Emir (BIH) 1-6 2-6
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, 11) slobodan
POPOVIĆ, Nemanja (SRB, 8) slobodan
TOMIĆ, Aleksandar (SRB) ĐURIĆ, Andrej (BIH) 2-6 1-6
2/3. kolo MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, 2) THEIN, Max (GER) 1-6 1-6
CVJETINOVIĆ, Pero (SRB, 4) BONCHIS, Serban (ROU) 6-7(4) 6-1 6-3
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) ZAPLOTNIK, Matic (SLO) 6-3 6-4
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, 11) SANTAROSSA, Fabio (SUI) 2-6 0-6
POPOVIĆ, Nemanja (SRB, 8) POZGAJ, Ivan (CRO) 6-1 6-3
VASIĆ, Nikola (SRB) PIRAS, Pietro (ITA) 6-4 6-3
3/3. kolo VASIĆ, Nikola (SRB) TOMIĆ, Lukas (BIH, 3) 4-6 3-6
CVJETINOVIĆ, Pero (SRB, 4) KRAMER, Andreas (AUT, 9) 6-2 6-1
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) MANDU, Rares (ROU, 12) 6-3 5-7 6-2
POPOVIĆ, Nemanja (SRB, 8) KEHRBEIN, Leonhard (GER, 10) 6-3 7-6(0)
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 14) JAVIER, Joel (SUI, Q) 6-2 6-0
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB,WC) DICU, Raul-Alin (ROU, 11) 1-6 4-6 2-6
GAŽO, Stefan (SRB) VONDRAK, Martin (AUT) 4-6 6-1 6-1
PETROV, Kosta (SRB) MANDOCESCU, Laurentiu(ROU,10) 4-6 6-3 6-3
NEDIĆ, Mihailo (SRB, WC) ČMAGER, Nick (SLO) 7-5 6-2
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, Q) PEJIĆ, Srđan (CRO) 6-2 6-2
MARKOVIĆ, Vuk (SRB) NINČEVIĆ, Frane (CRO) 0-6 1-6
POPOVIĆ, Nemanja (SRB, Q) CURRLIN, Gabriel (SUI, 4) 0-6 3-6
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB, 9) PIROS, Zsombor (HUN) 2-6 0-6
CVJETINOVIĆ, Pero (SRB, Q) VONTOBEL, Lukas (SUI, Q) 6-7(4) 1-6
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 14) PODLIPNIK, Matic (SLO) 6-0 6-1
GAŽO, Stefan (SRB) ŠAVIN, Roko (CRO, 13) 1-6 3-6
PETROV, Kosta (SRB) SANTAROSSA, Fabio (SUI, Q) 2-6 3-6
NEDIĆ, Mihailo (SRB, WC) PLUKAVEC, Hrvoje (CRO) 6-4 5-7 2-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, Q) DANCU, Vlad Andrei (ROU, 12) 5-7 1-6
3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 14) BONDAREVSKIY, Yan (RUS, 1) 6-3 6-2
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 14) ŠUEVIĆ, Karlo (CRO, 5) 6-2 3-6 6-1
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 14) TOMESCU, Dan Alexandru (ROU,Q) 6-4 6-4
FINALE KIROVSKI, Konstantin (SRB, 14) CURRLIN, Gabriel (SUI, 4) 6-7(3) 1-6
Dubl
1. kolo CVJETINOVIĆ, Pero (SRB)/
POPOVIĆ, Nemanja (SRB)
BRAJKO, Ivan (CRO)/
JURIĆ, Bruno (CRO)
predali C.P-P.N
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB)(4)
slobodni
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB)/
NEDIĆ, Mihailo (SRB)
OBERLEITNER, Neil (AUT)/
VONDRAK, Martin (AUT)
6-3 6-3
2. kolo DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
KIROVSKI, Konstantin (SRB)(4)
GATEV, Maximilijan (SUI)/
VONTOBEL, Lukas (SUI)
predali M.D-K.K 
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB)/
NEDIĆ, Mihailo (SRB)
DIVKOVIĆ, Karlo (CRO)/
ŠAVIN, Roko (CRO)
predali P.D-M.N
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo KUNIĆ, Ana (SRB) BILONIĆ, Iva (CRO) 6-2 6-1
STOJKOVIĆ, Marija (SRB, 2) slobodna
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) RUTER, Ema (CRO) 6-3 3-6 2-6
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB, 14) slobodna
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) MRAZ, Iva (CRO) 6-0 6-0
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 5) slobodna
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) COCAN, Oana (ROU) 2-6 0-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) MUJAČIĆ, Aida (BIH) 6-4 6-3
PETROVIĆ, Milica (SRB) GHEORGHE, Denisa Elena (ROU) 7-6(4) 7-5
KOSTIĆ, Katarina (SRB, 12) slobodna
2/3. kolo STOJKOVIĆ, Marija (SRB, 2) HAMILTON, Harriet (ITA) 0-6 5-7
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB, 14) CIKOJEVIĆ, Julia (CRO, 14) 6-1 6-1
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 5) USTAVDIĆ, Irma (BIH) 6-0 6-2
KOSTIĆ, Katarina (SRB, 12) LAKO, Dea (CRO) 6-2 6-2
KUNIĆ, Ana (SRB) JOLDIĆ, Adela (BIH, 1) 4-6 0-6
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) MICHALITSCH, Alina (AUT, 13) 6-1 6-1
PETROVIĆ, Milica (SRB) MARKOVA, Sofia (GER, 11) 7-6(1) 1-6 2-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) POPOVA, Elizaveta (RUS, 15) 6-3 6-0
3/3. kolo ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB, 14) OCHSNER, Svenja (SUI) 6-3 6-7(5) 7-6(5)
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) DAVIDESCU, Gabriela (ROU) 7-6(2) 6-3
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 5) COCAN, Oana (ROU) 7-6(4) 6-2 
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) HICKL, Julia (GER) 1-6 6-0 6-4 
KOSTIĆ, Katarina (SRB, 12) ISAKOVIĆ, Kanita (BIH. 8) 2-6 6-4 4-6
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) GAL, Anja (SLO) 7-5 6-2
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 9) FARCAS, Iulia Maria (ROU) 6-1 6-0
SKROBONJA, Anđela (SRB,WC) MUNTEAN, Sophie (FRA, 8) 3-6 5-7
LJUJIĆ, Katarina (SRB,WC) BUKOVEC, Ajda (SLO) 6-1 6-3
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) MAMIĆ, Matea (CRO) 7-6(4) 6-4
DANILOVIĆ, Olga (SRB,WC) IN-ALBON, Ylena (SUI) 3-6 2-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, Q) ŠUNJIĆ, Neli (CRO, 5) 4-6 4-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 7) GOLAC, Mirna (CRO) 6-2 6-1
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB, Q) GAVRIĆ, Lorena (CRO) 4-6 0-6
CVETANOVIĆ, Emilija (SRB) MRCELA, Klara (CRO, 16) 0-6 1-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) PARYSKAYA, Varvara (RUS) 0-6 0-6
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) LUŽIJA, Tamara (CRO) 6-1 6-1
MEJIĆ, Mila (SRB, 10) PINKITZ, Melanie (AUT) 6-4 6-3
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) SHUSHPANOVA, Maria (RUS) 6-3 6-4
PANIĆ, Milica (SRB) ROBIĆ, Petra (CRO, 2, WC) 2-6 3-6
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) KARANUŠIĆ, Anda (CRO, 14) 4-6 4-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 9) VAN KESSEL, Judith (NED) 6-1 6-2
LJUJIĆ, Katarina (SRB,WC) PUPIĆ, Petra (CRO) 3-6 2-6
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) SZABO, Fruszina (HUN, 15) 5-7 1-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 7) TIRON, Evelyne Christelle Attici (BEL) 2-6 6-4 6-4
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) BENEDEJČIĆ, Lian (SLO, 6) 3-6 6-1 6-2
MEJIĆ, Mila (SRB, 10) ROMAIN, Lea (FRA) 6-2 0-6 3-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) WILK, Zuzanna (POL, 13) 7-5 6-1
3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 9) MUNTEAN, Sophie (FRA, 8) 7-6(7) 1-6 6-3
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 7) NEUWIRTH, Anna Lena (AUT, 11) 6-4 7-5 
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) ROMAIN, Lea (FRA) 3-6 3-6 
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) ROBIĆ, Petra (CRO, 2, WC) 3-6 2-6
1/4 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 7) MRČELA, Klara (CRO, 16) 2-6 6-4 2-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 9) ARNOLD, Tamara (SUI, 1) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/ ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) slobodne
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/ ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB) ISAKOVIĆ, Kanita (BIH)/
RADIŠIĆ, Dragana (BIH)
7-5 4-6 10-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/ SHUSHPANOVA, Maria (RUS) ŠARIĆ, Lamia (BIH)/
USTAVDIĆ, Irma (BIH)
6-2 6-0
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MEJIĆ, Mila (SRB)         (2)
slobodne
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/ ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) IN-ALBON, Ylena (SUI)/
JOLDIĆ, Adela (BIH)
predale S.T-Z.I.
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/ ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB) BENEDEJČIĆ, Lian (SLO)/
GAL, Anja (SLO)
predale B.L-G.A
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/ SHUSHPANOVA, Maria (RUS) TIRON, E.Christelle Attici (BEL)/
VAN KESSEL, Judith (NED)
7-6(5) 1-6 6-10
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MEJIĆ, Mila (SRB)         (2)
KELLER, Nadine (SUI)/
OCHNER, Svenja (SUI)
6-4 6-3
1/4. finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/ ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB) NEUWIRTH, Anna Lena (AUT)/
WEIS, Jana (AUT)
5-7 2-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MEJIĆ, Mila (SRB)         (2)
KOLLER, Arebella (SUI)/
PINKITZ, Melanie (SUI)
5-7 6-7(5) 
Pefki-Athens, Greece, G3, u14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 4) GABREAL, Amit (ISR, Q) 6-4 1-6 4-6
Dubl
1. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
LANGMAJER, Dominik (CZE)   (1)
PALOSI, Stefan (ROU)/
TRIANTAFYLLOU, Daniel (GRE)
6-1 6-1
1/4. finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
LANGMAJER, Dominik (CZE)   (1)
COSKUN, Beker Ersun (TUR)/
DE BERNARDIS, Alessio (ITA)
3-6 6-4 8-10