Turniri od 08.04. – 14.04.

FAYEZ SAROFIM&Co US MENS CLAY COURT CHAMPIONSHIP, Houston, USA, ATP 250, $652.245, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) GIRON, Marcos (USA, 7) 6-4 6-1
 2/2. kolo
KRSTIN, Peđa (SRB) KING, Darian (BAR) 7-6(4) 7-5 
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) SANDGREN, Tennys (USA) 6-1 7-6(4)
KRSTIN, Peđa (SRB, Q) THOMPSON, Jordan (AUS, 7) 5-7 2-6
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) NORRIE, Cameron (GBR, 3) 6-3 6-4
1/4 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) QUERREY, Sam (USA, 8) 6-7(6) 6-7(4)
GRAND PRIX HASSAN II, Marrakech, Morocco, ATP 250, €586.140, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) BAGNIS, Facundo (ARG, 6) 6-7(5) 4-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 5) SONEGO, Lorenzo (ITA, Q) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/(PR)
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)
MARACH, Oliver (AUS)/
OSWALD, Pihilipp (AUT)(4)
5-7 6-3 2-10

CLARO OPEN COLSANITAS, Bogota, Colombia, WTA International, $250.000, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) AHN, Kristie (USA, 10) 5-7 6-2 0-6

OPEN CITTA DELLA DISFIDA, Barletta, Italy, 46.600, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 9) slobodan
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 9) MAAMOUN, Karim-M. (EGY, ITF) 5-7 6-1 7-5
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 9) ARNABOLDI, Andrea (ITA, 7) 7-6(3) 1-0, ret
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 9) CORIA, Federico (ARG) 7-6(4) 6-1
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 9) SAFWAT, Mohamed (EGY, 16) 6-2 7-5
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 9) MAGER, Gianluca (ITA, 8) 6-7(7) 7-5 2-3, ret
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY)/
MANSOURI, Skander (TUN)
3-6 4-6
ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
RODIONOV, Jurij (AUT)
CLAYTON, Scott (GBR)/
ROMBOLI, Fernando (BRA)(2)
6-4 6-2
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
RODIONOV, Jurij (AUT)
MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY)/
MANSOURI, Skander (TUN)
6-3 6-3
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
RODIONOV, Jurij (AUT)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/(3)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
6-7(4) 6-4 7-10
 
MURCIA OPEN, Murcia, Spain, 46.600, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) ROBREDO, Tommy (ESP) 2-6 6-2 4-6

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JEVTIĆ, Andrija (SRB) LAVAGNO, Eddoardo (ITA, 13) 2-6 0-6
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) SALGADO, Afonso (POR, 15) 2-6 2-6
JEVTIĆ, Nikola (SRB) DAGNINO, Paolo (ITA, 14) 7-6(7) 7-6(4)
2/2. kolo JEVTIĆ, Nikola (SRB) SABANIN, Yan (RUS, 8) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
SABANIN, Yan (RUS)
APOSTOL, Bogdan I. (ROU)/
FRUNZA, Nicolae ROU)
2-6 4-6
JEVTIĆ, Andrija (SRB)/
JEVTIĆ, Nikola (SRB)
FATIĆ, Nerman (BIH)/
HAMPEL, Lenny (AUT)
3-6 2-6
Shymkent Open, Shymkent, Kazakhstan, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, IR) ZAKHAROV, Alexey (RUS, IR) 7-5 6-2
2. kolo
KATIĆ, Dejan (SRB, IR) ORNAGO, Fabrizio (ITA, 4) 7-6(6) 7-6(5)
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, IR) SKATOV, Timofei (KAZ, WC) 3-6 6-2 7-6(5)
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB, IR) AVIDZBA, Alen (RUS, 2) 6-7(3), ret
Dubl
1. kolo
KATIĆ, Dejan (SRB)/
BOBORYKIN, Alexander (RUS)
KRAVCHUK, Konstantin (RUS)/(3)
PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS)
3-6 6-2 9-11
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 4) slobodan
2/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 4) SORRENTINO, Luigi (ITA, 16) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SCHMITZ, Constantin (GER)
DONSKI, Alexander (BUL)/
TAMM, Kristjan (EST)(2)
6-4 6-7(4) 11-9
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SCHMITZ, Constantin (GER)
DAVYDOV, Ivan (RUS)/
SHCHERBA, Vitalii (UKR)
5-7 6-1 16-14
1/2 finale
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SCHMITZ, Constantin (GER)
BOSSEL, Adrien (SUI)/
MARTINEZ, Mirko (SUI)(4)
2-6 6-1 10-12
 

ISTANBUL LALE CUP, Istanbul, Turkey, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) BUKTA, Agnes (TUR, 6) 6-4 6-1
2/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) POPOVIC, Ivana (AUS, 12) 4-6 6-7(5)
LTA GB Pro-Series Sunderland, Sunderland, Great Britain, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) CHWALINSKA, Maja (POL) 3-6 6-7(9)
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DART, Harriet (GBR)(1)
PITAK, Aleksandra (GBR)/
PITAK, Katarzyna (GBR)(WC)
6-4 6-1
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
DART, Harriet (GBR)(1)
ANDERSON, Robin (USA)/
MANASSE, Maegan (USA)
6-7(5) 6-1 7-10
 
 
Óbidos Ladies Open, Obidos, Portugal, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) PARRIZAS-DIAZ, Nuria (ESP) 6-7(3) 6-7(3)
 
8e Edition du Nana Trophy, Tunis, Tunisia, $25.000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 16) RAME, Alice (FRA) 6-4 1-6 10-8
2/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 16) PIRAZHENKA, Sviatlana (BLR, 7) 4-6 4-6
Legacy Credit Union Women’s $25,000 Pro Tennis Classic, Pelham, AL, USA, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ZLOCHOVA, Zuzana (SVK, Q) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(2)
GUMULYA, Beatrice (INA)
KISSELL, Joelle (USA)/
NEWBORN, Rhiann (USA)(WC)
3-6 6-3 10-5
 1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(2)
GUMULYA, Beatrice (INA)
CHANG, Hanna (USA)/(WC)
WHORISKEY, Caitlin (USA)
7-5 2-6 10-8
 1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(2)
GUMULYA, Beatrice (INA)
ARCONADA, Usue Maitane (USA)/
DOLEHIDE, Caroline (USA)(3)
3-6 4-6
 
Soho Square Egypt W15 week 12, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, 11) GEISS, Janina (GER) 6-1 6-1
2/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, 11) GRAOVAC, Angelina (AUS, 8) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) SHAUHA, Darya (BLR, Q) 6-2 6-4
  MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) SKACHKOVA, Katsiaryna (BLR) 6-4 6-7(1) 6-2
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) NAZARKINA, Daria (RUS) 6-1 6-1
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) ZOLOTAREVA, Anastasia (RUS) 1-6 6-4 0-6
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB) MALUNIAKOVA, Laura (SVK) 2-6 6-7(8)
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
KEMPEN, Magali (BEL)
GILCHRIST, Nadja (USA)/
KWONG, Louise (CAN)
3-6 1-6
 
Shymkent Open, Shymkent, Kazakhstan, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 12) ALZHANOVA, Diyora (KAZ) 6-2 6-1
2/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 12) NEPLIY, Elina (RUS, 3) 6-3 1-6 10-7
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) CHURSINA, Sofiya (KAZ, WC) 6-0 6-0
  JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) RAKHIMOVA, Kamilla (RUS, 3) 3-6 2-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) MALYGINA, Elena (EST) 6-2 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) EKSHIBAROVA, Vlada (ISR, 6) 6-2 6-1
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) AINITDINOVA, Gozal (KAZ, 1, WC) 6-2 6-4
 FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) RAKHIMOVA, Kamilla (RUS. 3) 2-6 5-7
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 7) slobodna
2/2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 7) AUDENAERT, Eline (BEL, 12) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
MALAMOU, Elpida (GRE)
LEE, Sarah (USA)/(3)
VANHOUTTE, Chelsea (BEL)
2-6 5-7
 
1ST SHINE EUROPE SUPER SERIES, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PANTELIĆ, Anastassia (SRB) SAMAVATI, Sofia Nami (DEN, 9) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) SAMAVATI, Sofia Nami (DEN, Q) 7-6(3) 6-1
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) DRAZIC, Mariana (CRO, WC) 6-2 4-6 1-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PISLAK, Manca (SLO)(2)
KAJEVIC, Ena (CRO)/
OCHSNER, Svenja (SUI)
6-4 6-0
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PISLAK, Manca (SLO)(2)
STAMATOVA, Julia (BUL)/
TATARUS, Gabriela N. (ROU)
6-7(3) 2-6
 

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Malta ITF U18 World Ranking Tournament, Marsa, Malta, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DIVAC, Iva (SRB, WC) ZELNICKOVA, Radka (SVK, 8, WC) 2-6 1-6
Koza Wos Cup I, Istanbul, Turkey, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 11) slobodna
2/3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 11) OCAL, Senem (TUR) 6-0 6-4
3/3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 11) TAKEBE, Sena (JPN, 6) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, Q) PAVLOVA, Kira (RUS) 6-0 6-7(4) 6-2
2. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, Q) KARNER, Elena (AUT, 8) 6-2 7-5
3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, Q) USLU , Ozlem (TUR, 12) 7-5 1-6 6-2
1/4 finale
IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, Q) KUDERMETOVA, Polina (RUS, 1) 1-6 1-6
Avenue Cup, Burgas, Bulgaria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) slobodan
TEODOROVIĆ, Petar (SRB) KISELKOV, Veselin (BUL) 2-6 5-7
2/3. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) DRAGANOV, Dragomir (BUL) 7-6(4) 6-1
3/3. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) MARINESCU, Mihai Razvan (ROU, 8) 6-4 2-6 10-5
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB, Q) NEUMAYER, Lukas (AUT) 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
TERZIEV, Simeon (BUL)
MOLLER, Elmer (DEN)/(3)
PINNINGTON J., Jack (GBR)
5-7 5-7

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

YASON CUP 2019, Novi Sad, Srbija, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Andrija Ćopić, Aleksa Miljković (11), Leon Nikolić (3), Nikola Martinović, Ognjen Gajić, Stefan Durasinović (15,WC), Miloš Miković, Marko Vukobratović
2/2. kolo: Petar Bašić Palković, Filip Nenadović, Petar Marković (7)
Glavni žreb
1. kolo:  Zoran Ludoški (13),  Strahinja Cejović (WC),  Stefan Skobelev (WC), Mateja Janićijević (WC), Petar Marković (LL), Luka Kurtović, Aleksa Mišić, Bojan Radoman (WC)
2. kolo: Vanja Petrov, Marko Stojanov, Lazar Danić, Filip Nenadović (LL), Veljko Cvetković, Stefan Malbaša (Q), Luka Rupnjak, Aleksa Marković, Vanja Vojinović
3. kolo:  Nikola Jovanović (14)
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, 4) DOMINKO,Sebastian (SLO, 11) 7-6(3) 7-6(4)
  ZEKIĆ, Nikola (SRB, 10) EMERSIC POTOCNIK, Gal  (SLO, 3)  2-6 4-6
  MANDOVIĆ, Filip (SRB, 6) PRIVARA, Peter B. (SVK, 2) 2-6 2-6
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, 4) NAD, Peter (SVK, 12)  7-5 3-6 2-6
Dubl
1/2 finale
MANDOVIĆ, Filip (SRB)/
ZEKIĆ, Nikola (SRB)(4)
DOMINKO,Sebastian (SLO)/(2)
EMERSIC POTOCNIK, Gal  (SLO)
4-6 1-6
 
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Ela Vasić (WC), Andrijana Mišić, Anastasija Alimpić (9), Simona Deletić, Anđela Ražnatović, Saška Savić, Hristina Ljuba (12), Anja Mitraković (WC), Lena Karlovčan (10), Anđela Nikolić (8)
2/2. kolo: Milica Vasiliki Milosavljević (WC), Teodora Stefanović (15), Teodora Šljivančanin (WC)
Glavni žreb
1. kolo: Dorotea Milosavljević,  Teodora Stefanovič (LL), Jovana Nikolić (WC), Doroteja Petrović,  Mirjana Jovanović, Leontina Stojanović (Q), Dunja Marić, Iva Šepa, Danica Nedeljković, Natalija Nikolić, Neda Milenković (WC), Milica Radunović (WC)
2. kolo: Senka DeletićAnamarija Kovačević (Q), Anja Petković, Laura Dukić (WC)
3. kolo Emilija Zdravković, Lea Rupnjak, Danijela Danilović (Q), Lola Radivojević (2)
1/4 finale RISTIĆ, Mia (SRB, 15) OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, 6) 0-6 4-6
  KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 10) BARTHA, Panna  (NUH, 16)  6-4 6-7(5) 6-4
  MARJANOVIĆ, Mia (SRB, 9) TODONI, Anca Alexia (ROU) 1-6 3-6
1/2 finale OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, 6) KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 10) 6-3 6-0
 FINALE OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, 6) TODONI, Anca Alexia (ROU) 1-6 1-6
Dubl
1/2 finale ŠEPA, IVA (SRB)/ (7)
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)
POPOVICI, Floriana (ROU)/
TODONI, Anca Alexia (ROU)(6)
3-6 1-6
  MILENKOVIĆ, Neda (SRB)/
BUBALO, Ema (CRO)(8)
DRAME, Petja (SLO)/ (5)
PLANINSEK, Annika (SLO)
2-6 3-6
 
 
Tirana Open U14, Tirana, Albania, U14, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Sergej Živković (2)
VILAS Tennis Academy TROPHY U14, Palmanova. Mallorca, Spain, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Strahinja Ristić
, Maia, Portugal, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Pisarić (10), Romeo Hadžimehmedović
ZABA CUP, Vinkovci, Croatia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Igor Stablović, Denis Stančulov; 2/3. kolo: Saša Marković (6), David Rakić (10)
Glavni žreb
1. kolo: Andrija Zagorac (WC), Marko Nikolić, Todor Vukomanović
2. kolo: Luka Ilić (WC), Simeon Stanković (WC), Lazar Virijević (13)
3. kolo: Lazar Dimitrijević
1/4 finale RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 14) HRAZDIL, Jan (CZE, 12) 6-2 7-5
1/2 finale RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 14) COHEN BACRIE, Leo (FRA, 1) 1-6 6-3 6-3
FINALE RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 14) DODIG, Matej (CRO, 4) 5-7 6-3 6-3
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Petra Konjikušić, Elena Konjikušić, Marijana Ilić, Milica Martinović (9)
Glavni žreb
1. kolo: Milica Popovski, Jelena Gojković, Ana Savković (Q), Anđelija Marković, Anđela Lazarević
2. kolo: Klara Vaja, Lara Stojanovski
3. kolo: Milica Drljan (Q), Sanja Đurđević (14)
1/4 finale STANKOVIĆ, Anja (SRB, 8) KOZAK, Vlada (GBR, 14) 2-6 6-4 6-4
GRUJIĆ, Jovana (SRB, 2) FITY, Carla (FRA, 12) 6-3 6-0
1/2 finale STANKOVIĆ, Anja (SRB, 8) Ula JAMAR, Ula (SLO, 9) 6-7(2) 5-7
  GRUJIĆ, Jovana (SRB, 2) KNEŽEVIĆ, Nora (CRO, 3) 6-3 6-4
 FINALE GRUJIĆ, Jovana (SRB, 2) Ula JAMAR, Ula (SLO, 9) 6-1 6-3
Dubl
1/2 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB)/(4)
LAZAREVIĆ, Anđela (SRB)
AHCAN, Ivona (SLO)/
VIRIANT, Maša (SLO)
7-6(4) 6-4
MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)/
STANKOVIĆ, Anja (SRB)(5)
ILIEV, Sarah (FRA)/(2)
THOMIAS, Nehanda (FRA)
W/O
FINALE GRUJIĆ, Jovana (SRB)/(4)
LAZAREVIĆ, Anđela (SRB)
MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)/
STANKOVIĆ, Anja (SRB)(5)
7-6(6) 6-2
 
Braga Open 2019, Braga, Portugal, U12, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luna Katarina Vukov