Turniri od 08.02 – 14.02.

ABN AMRO WORLD TENNIS TOURNAMENT, Rotterdam, Netherlands, ATP500, 1.597.155, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 8) KUZNETSOV, Andrey (RUS, Q) 4-6 7-6(2) 6-3
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 8) CHUNG, Hyeon (KOR) 7-6(5) 6-2
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, 8) MAHUT, Nicolas (FRA, Q) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
GARCIA LOPEZ, Guillermo (ESP)
ROJER, Jean-Julien (NED)/
TECAU, Horia (ROU, 1)
3-6 2-6
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MULLER, Gilles (LUX)
DE BAKKER, Thiemo (NED)/
HAASE, Robin (NED, WC)
6-3 6-4
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MULLER, Gilles (LUX)
ROJER, Jean-Julien (NED)/
TECAU, Horia (ROU, 1)
3-6 3-6
ARGENTINA OPEN, Buenos Aires, Argentina, ATP250, $523.470, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ARGUELLO, Facundo (ARG, LL) 7-6(7) 6-3
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ISNER, John (USA, 4) 7-6(10) 4-6 7-6(6)
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) THIEM, Dominic (AUT, 5) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
THIEM, Dominic (AUT)
MUNOZ DE LA NAVA, Daniel (ESP)/
TSONGA, Jo-Wilfried (FRA)
6-3 7-5
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
THIEM, Dominic (AUT)
CABAL, Juan Sebastian (COL)/
FARAH, Robert (COL)(1)
4-6 7-6(5) 8-10

ST.PETERSBURG LADIES TROPHY, St.Petersburg, Russia, Premier, $687.900, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 4) slobodna
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) GASPARYAN, Margarita (RUS) 1-6 2-6
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 4) GASPARYAN, Margarita (RUS) 7-5 6-2
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 4) KOZLOVA, Kateryna (UKR, Q) 6-1 7-5
1/2 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 4) VINCI, Roberta (ITA, 2) 5-7 4-6

TROFEO PERREL-FAIP, Bergamo, Italy, 42.500+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
SIJSLING, Igor NED)
HALYS, Quentin (FRA)/
LAMASINE, Tristan (FRA)
6-4 6-2
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
SIJSLING, Igor NED)
MEKTIĆ, Nikola (CRO)/
ŠANČIĆ, Antonio (CRO)(4)
3-6 4-6

Baku Cup Futures 3, Baku, Azerbaijan, $10.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije 7-8.2.
1/3. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB) slobodan
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 15) slobodan
2/3. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB) SABANIN, Yan (RUS, 1) 6-7(4) 2-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 15) PERUNOV, Igor (RUS) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
GOJAYEV, Rasul (AZE)(WC)
LICCIARDI, Petro (ITA)/
OCLEPPO, Julian (ITA)(4)
2-6 5-7
Soho Square Egypt F4 Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije 6-8.2.
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 6) Slobodan
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 6) PROKOPCHUK, Alexey (UKR) 6-4 6-3
3/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 6) WOERNER, Paul (GER, 10) 7-6(5) 6-3
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) KOPRIVA, Vit (CZE, Q) 6-4 6-2
VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) MITJANA, Leny FRA, Q) 3-6 7-5 3-6
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) FORTUNA, Claudio (ITA) 6-2 6-3
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MAAMOUN, Karim Mohamed (EGY, 7) 6-1 7-6(1)
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) HARRIS, Lloyd (RSA, 5) 6-1 6-4
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) ROCHETTE, Laurent (FRA) 6-2 6-4
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
SALABA, Libor (CZE)(1)
TREYZ, Beauregard (USA)/
TSORONIS, Spcrates Leon (AUS)(WC)
7-6(2) 6-2
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
SALABA, Libor (CZE)(1)
GOLDSTEINER, Peter (AUT)/
KONCILIA, Lukas (AUT)
6-7(2) 2-6
TUNISIA F5 FUTURES – HAMMAMET, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) SANTANNA, Bruno (BRA, Q) 6-3 7-6(4)
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) BLAŠKO, Martin (SVK) 6-0 4-6 6-3
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) BONADIO, Riccardo (ITA) 6-2 6-2
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) NEDELKO, Ivan (RUS, 3, Q) 7-5 6-7(6) 5-7
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
APOSTOL, Bogdan Ionut (ROU)
MUNOZ-ABREU, Jordi (VEN)/
PEREZ SANZ, David (ESP)(3)
3-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) SOYLER, Osmancan (TUR) 6-3 6-1
2/3. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) HAYLAZ, Muhammet (TUR, 7) 4-6 2-6

SOHO SQUARE EGYPT F5 WOMEN’S FUTURE, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, WC, 2) Slobodna
2/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, WC, 2) ZHUK, Sofya (RUS) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, LL) TOTKA, Naomi (HUN, 2) 6-1 6-2
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, LL) ZHUK, Sofya (RUS, Q) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
MOSER, Lisa-Maria (AUT)
KAPSHAY, Veronika (UKR)/
SAMMONS, Michelle (RSA)(2)
3-6 5-7
GD TENNIS CUP WOMEN’S, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ,  Jelena (SRB) BROGAN, Anna (GBR) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ,  Jelena (SRB)/
BUCZYNSKA, Aleksandra (POL)
KOLAROVSKA, Eva (SVK)/
LONDOL, Teresia (USA)
6-2 6-4
1/4 finale LUKIĆ,  Jelena (SRB)/
BUCZYNSKA, Aleksandra (POL)
BROGAN, Anna (GBR)/
CHIMURA, Natsumi (JPN)(4)
3-6 7-6 14-12
1/2 finale LUKIĆ,  Jelena (SRB)/
BUCZYNSKA, Aleksandra (POL)
DISTELMANS, Steffi (BEL)/
NEGREANU, Daiana (ROU)(2)
5-7 3-6
TUNISIA F5 FUTURES – HAMMAMET, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) LENE, Emma (FRA) 7-5 3-6 6-3
2/2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) LANCA, Sara (POR) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo POPIVODA,  Mila (SRB, WC) STEFANINI, Lucrezia (ITA, Q) 0-6 2-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) MELISS, Verena (ITA, WC) 6-0 6-4
SPREMO, Milana (SRB, 4) MORATELLI, Angelica (ITA, SE) 5-7 1-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, Q) VANGELOVA, Ani (BUL) 4-6 6-3 3-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) PRATI, Federica (ITA) 6-4 3-6 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) GRYMALSKA, Anastasia (ITA, 1) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
LANCA, Sara (POR)/
OLIVEIRA, Marta (POR)
7-6(6) 6-1
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
GRYMALSKA, Anastasia (ITA)/
KERFS, Deborah (BEL)(2)
4-6 1-6
Empire Women’s Indoor 2016, Trnava, Slovakia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija  (SRB) SAITOVA, Anastasiya (RUS) 0-6 1-6
ČVOROVIĆ, Sara (SRB) KOSLITSKAYA, Alina (RUS) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo PANTELIĆ,  Anastassia (SRB, WC) JUHASZOVA, Vivien (SVK) 0-6 0-6

Trofeul D.Sturdza, Chisinau, Moldova, G2, tepih
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB) KUZNETSOVA, Aleksandra (RUS) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
YAHE, Derya (BUL)
DEMINOVA, Valeriya (RUS)/
SOSNOVSCHI, Adriana (MDA)
2-6 2-6

Ove nedelje nema naših učesnika