Turniri od 08.01 – 14.01.

SYDNEY INTERNATIONAL, Sydney, Australia, ATP 250, $528.910, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) VUKIĆ, Aleksandar (AUS) 5-7 6-7(5)
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) DOLGOPOLOV, Alexandr (UKR) 3-6 7-6(6) 5-7
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MERGEA, Florin (ROU)
KUBOT, Lukasc (POL)/
MELO, Marcelo (BRA)(1)
6-7(6) 3-6
TROICKI, Viktor (SRB)/
STRUFF, Jan Lennard (GER)
FOGNINI, Fabio (ITA)/
RAM, Rajeev (USA)
6-3 5-7 10-7
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
STRUFF, Jan Lennard (GER)
BOLT, Alex (AUS)/
THOMPSON, Jordan (AUS)(WC)
6-4 7-6(8)
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
STRUFF, Jan Lennard (GER)
ROJER, Jean Julien (NED)/
TECAU, Horia (ROU)(2)
7-6(5) 6-1
FINALE TROICKI, Viktor (SRB)/
STRUFF, Jan Lennard (GER)
KUBOT, Lukasz (POL)/
MELO, Marcelo (BRA)(1)
3-6 4-6

HOBART INTERNATIONAL, Hobart, Australia, WTA International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) DUQUE-MARINO, Mariana (COL) 6-4 6-1
2/2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) GLUSHKO, Julia (ISR) 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) FOURLIS, Jaimee (AUS, WC) 5-7 6-7(9)
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MAROZAVA, Lidziya (RUS)
HIBINO, Nao (JPN)/
JURAK, Darija (CRO)
3-6 1-6

EAST HOTEL CANBERRA CHALLENGER, Canberra, Australia, $75.000, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 8) JANVIER, Maxime (FRA) 6-3 5-7 2-6

LEGENDS LONG BEACH $25,000, Long Beach, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) SANCHEZ, Gabriel (MEX) 6-2 6-3
2/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) BERGEVI, Filip (SWE, 9) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB)/
KASTER, Kaptan (USA)
BAMBRIDGE, Luke (GBR)/
HACH, Hans (MEX)(1)
0-6 1-6
Südwestbank Tennis Grand Prix 2018, Schwieberdingen, Germany, $15.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) SCHOELLER, Julian (GER, WC) 6-3 7-6(3)
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) VELDHEER, Mick (NED, 2) 4-6 4-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) MAKHLOUF, Nazim (ALG) 6-2 6-1
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) PERCICHOT, Mathieu (FRA, 3) 1-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) MANEKAS, Athanassios (GRE) 7-6(5) 6-2
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) PALMESE, Andrea (ITA) 6-0 6-2
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 12) HARAJCHI, Aria (SUI, 5) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) TRUSENDI, Walter (ITA, Q) 6-2 6-3
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) BELLALOUNA, Mohamed Ali (TUN, WC) 6-3 4-6 1-6
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) WEIS, Alexander (ITA) 6-2 6-2
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) SAMPER MONTANA, Jordi (ESP, 5) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
ALVAREZ VARONA, Nicolas (ESP)/
IZQUIERDO LUQUE, Rafael (ESP)(WC)
6-1 7-5
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)
IRIGARAY GUARNE, Pablo (ESP)/
MANCINEIRAS C., Oscar (ESP)
6-4 2-6 10-8
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)
BARRANCO C., Javier (ESP)/
ROMERO DE A. S., Alberto (ESP)(4)
6-1 6-0
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
BORTOLOTTI, Marco (ITA)/
OCLEPPO, Julian (ITA)(1)
6-7(3) 4-6
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)
JAHN, Jeremy (GER)/
TRUSENDI, Walter (ITA)(2)
W/O
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)
BORTOLOTTI, Marco (ITA)/
OCLEPPO, Julian (ITA)(1)
0-1, ret.
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) QUINZI, Gianluigi (ITA, 2) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)
DZHANASHIYA, Shalva (RUS)/
KLOK, Denis (RUS)
6-3 6-3
1/4 finale DRINIĆ, Milan (SRB)/
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)
CELIKBILEK, Altug (TUR)/
SUDE, Jakob (GER)(1)
W/O
China F1 Futures, Anning, China, P.R., $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) HU, Tian Yi (CHN) 6-0 6-0 
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) MA, William (AUS) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo  MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) SINHA, Nitin Kumar (IND, Q) 7-5 1-6 6-3
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) BAI, Yan (CHN, 1) 3-6 6-1 6-7(9)
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DIEP, Florent (FRA)(1)
NOH, Sang-Woo (KOR)/
OH, Seong-Gook (KOR)
4-6 6-3 10-4
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DIEP, Florent (FRA)(1)
LI, Yuanfeng (CHN)/
TANUMA, Ryota (JPN)
3-6 6-2 7-10

Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) BOUZGARROU, Mouna (TUN, Q) 6-1 6-3
MIJATOVIĆ, Mia (SRB, WC) WALCZAK, Daria (POL, LL) 6-0 6-3
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) KULIK, Aleksandra (RUS) 6-0 6-0
2. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB, WC) KENNEL, Karin (SUI, 7) 0-6 0-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) MUNTEAN, Victoria (FRA) 4-6 0-2, ret.
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) ROSCA, Ioana Loredana (ROU) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOSTIĆ, Natalija (SRB)(2)
FETECAU, Irina (ROU)/
TONA, Miriana (ITA)
6-1 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOSTIĆ, Natalija (SRB)(2)
SPOSETTI, Ilaria (ITA)/
TASSOTTI, Elisa (ITA)(WC)
6-3 6-2
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOSTIĆ, Natalija (SRB)(2)
MARFUTINA, Maria (RUS)/
ROSCA, Ioana Loredana (ROU)(4)
3-6 1-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) KAYA, Balsen (TUR, WC) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) SHAPATAVA, Sofia (GEO, 2) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
TOKAC, Betina (TUR)
LYS, Eva (GER)/
VLASSELAER, Clara (BEL)
6-4 7-5
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
TOKAC, Betina (TUR)
FOMINA, Alena (RUS)/(4)
TAKUNYACI, Doga Selen (TUR)
W/O

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

EuroElite ITF Junior Malmö Open, Malmo, Sweden, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 15) slobodan
JANKOVIC, Luka (SRB) WIKLUND, Olof (SWE) 4-6 2-6
2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 15) STROEMBERG, Isac (SWE, Q) 2-6 4-6
The 25th Slovak Junior Indoor U18 2018, Senec, Slovakia, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) KADLECKOVA, Michaela (SVK) 3-6 4-6
Dubl
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
VIKTOROVITCH, Alexandra (SWE)
KADLECKOVA, Michaela (SVK)/
ZELIĆ, Iva (CRO)
3-6 6-7(4)
Delhi ITF Juniors, New Delhi, India, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) ROUVROY, Margaux (FRA) 3-6 6-3 2-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
AMINENI, Shivani (IND)
CHANTA, Aunchisa (THA)/
WONG, Hoi Ki Jenny (HKG)
3-6 4-6
Belgrade Open 2018, Beograd, Srbija, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Nikola PURIĆ, Andrija JEVTIĆ, Alexandar BALJ, Luka STEFANOVIĆ (WC), Stefan SPASOJEVIĆ, Luka TODOROVIĆ (WC), Matija ŽUGIĆ,  Bogdan JANIĆIJEVIĆ (WC), Đorđe RADAN, Aleksa MARĐONOVIĆ (WC); 2/3. kolo: Andrej KALENIĆ, Adam KOVAČ, Mihailo RADOSAVLJEVIĆ, Dimitrije ZUBAC (WC); 3/3. kolo: Stefan POPOVIĆ (WC), Stefan KALAFATIĆ (5),  Mihailo DROBNJAKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo:  Stefan KALAFATIĆ (LL), Vanja DOBRNJAC, Stefan IVIĆ (WC), Dušan TRUNIĆ (WC), Relja ESKIĆ (WC), Stefan GAŽO (Q), Nikola JEVTIĆ
2. kolo:  Stefan SUVAJAC (Q), Nemanja ŠUBANOVIĆ (WC)
1/4 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 6)  ĆIRIĆ, Aleksa (SRB) 6-1 6-4
JUHAS, Kristijan (SRB, 5) MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) 1-6 6-1 4-6
JOVIĆ, Viktor (SRB, 7) GILL, Felix (GBR) 7-6(6) 7-5
1/2 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 6) PALOVIC, Lukas (SVK, 8) 6-4 6-4
JOVIĆ, Viktor (SRB, 7) MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) 6-1 6-4
FINALE ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 6) JOVIĆ, Viktor (SRB, 7) 7-5 6-2
Dubl
1/4 finale DROBNJAKOVIĆ, Mihailo (SRB)/
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)
MALAKHOV, Volodymyr (UKR)/
YEREMENKO, Dmytro (UKR)(1)
2-6 6-2 6-10
GAŽO, Stefan (SRB)/
JOVIĆ, Viktor (SRB)
KAPUSKIN, Petr (RUS)/
VERBIN, Pavel (RUS)(3)
6-2 6-4
DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)
KALAFATIĆ, Stefan (SRB)/
KALENIĆ, Andrej (SRB)
6-3 6-4
1/2 finale GAŽO, Stefan (SRB)/
JOVIĆ, Viktor (SRB)
MALAKHOV, Volodymyr (UKR)/
YEREMENKO, Dmytro (UKR)(1)
2-6 0-6
DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)
KRSTULOVIĆ, Tin (SLO)/
STEPANIĆ, Patrik (CRO)(4)
6-4 7-5
FINALE DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)
MALAKHOV, Volodymyr (UKR)/
YEREMENKO, Dmytro (UKR)(1)
4-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Anđela TODOROVIĆ, Iva POLEKSIĆ, Nađa OSTOJIĆ, Ana VILČEK (WC), Tamara ERAKOVIĆ (WC), Nevena KOLAREVIĆ,  Andriana SIMOVIĆ (WC), Nađa NONKOVIĆ,  Mija LJUBIĆ, Teodora VUJIČIĆ, Nina ZDRAVKOVIĆ, Mina OBRADOVIĆ, Jelena MARJANOVIĆ (WC) 2/3. kolo:  Anđela VUKČEVIĆ (WC), Simona MAKSIMOVIĆ, Tina VLAJIĆ,  Jovana SAMOČETA (7); 3/3. kolo: Tijana NIKOLIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Teodora RISTIĆ (Q), Elena GEMOVIĆ (5), Emilija KOJČIĆ, Aleksandra STANKOVIĆ (WC), Iva DIVAC (WC); 2. kolo: Jelena KOVAČ, Anđela LOPIČIĆ (WC)
1/4 finale BABIĆ, Jovana (SRB) GIRELLI, Chiara (ITA, Q) 6-2 6-3
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, 6) ZADORI, Reka (HUN, 3) 0-6 2-6
MARKOVIĆ, Vera (SRB, WC) DRAHOTA SZABO, Dorka (HUN) 3-6 3-6
1/2 finale BABIĆ, Jovana (SRB) KOLODYNSKA, Jana (BLR) 1-6 0-6
Dubl
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
ANTONIONU K., Nikoleta (GRE)(3)
KOMAR, Anastasiya (BLR)/
SHUMILOVA, Vladislava (RUS)
6-3 5-7 7-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Kremlin Cup Junior 2018, Ryazan, Russia, U14, C1, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Luka Jovanović (10)
1/4 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 8) FILS, Arthur (FRA, 15) 2-6 4-6
ĐURIĆ, Branko (SRB, 4) ARTNAK, Bor (SLO, 9) 6-2 6-3
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, 4) VAN ASSCHE, Luca (FRA, 14) 3-6 2-6
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
ZEKIĆ, Nikola (SRB)(3)
BANKOU, Mikalai (BLR)/
MINGALEEV, German (RUS)(5)
6-1 6-2
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
ZEKIĆ, Nikola (SRB)(3)
BOCHKAREV, Nikita (RUS)/
DEMIN, Yaroslav (RUS)(1)
3-6 3-6
BOŽIĆNI TURNIR, Beograd, Srbija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. koloTadej Mihajlović, Aleksa Mišić, Nikola Martinović (WC),  Ognjen Gajić,  Aleksa Stojčić  2/2. koloPetar Marković, Matija Tešić (15), Aleksa Marković (10),  Saša Marković, Lazar Dimitrijević (6), Strahinja Cejović (WC) 
Glavni žreb
1. kolo: Lav Visković (Q), Vanja Petrov (Q),  Luka Rupnjak (WC), Todor Vukomanović, Marko Nikolić (WC), Aleksa Pisarić (5), Vuk Rađenović (7), Mihajlo Stanojević (WC), Aleksa Smiljanić, Marko Vukobratović
2. kolo: Zoran Ludoški (2)
1/4 finale PETROVIĆ, Krsta (SRB) ALLEN, Walker (USA) 6-2 7-6(3)
SKOBELEV, Stefan (SRB, WC) SOYLER, Baran (TUR, 6) 4-6 6-4 0-6
1/2 finale PETROVIĆ, Krsta (SRB) SOYLER, Baran (TUR, 6) 7-5 6-1
FINALE PETROVIĆ, Krsta (SRB) NEDIĆ, Andrej (BIH, Q) 6-3 6-2
Dubl
1/2 finale PETROVIĆ, Krsta (SRB)/
TOMIĆ, Radomir (BIH)
MRKEV, Boris (MKD)/
SOYLER, Baran (TUR)(1)
6-3 0-6 10-6
HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
BARBARINO, Luciano (ITA)
ISQUEIRO, Ivo (POR)/
MARTINS, Diogo (POR)
4-6 6-3 10-5
FINALE PETROVIĆ, Krsta (SRB)/
TOMIĆ, Radomir (BIH)
HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
BARBARINO, Luciano (ITA)
7-6(3) 6-3
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Anastasija Alimpić, Sara Milosavljević,  Jana Vranić,  Neda Milenković (WC), Maša Mitić, Jelena Gojković, Hristina Ljuba, Anđela Lazarević (7),  Teodora Milošević
2/2. koloTeodora Nikolić,  Anđelija Nikolić, Milica Radunović, Mirjana Jovanović (10),    Sara Đunisijević (12), Mina Milosavljević (8)
Glavni žreb
1. kolo: Tijana Sretenović,  Sanja Đurđević (Q), Anja Stanković (Q), Lana Stanišić (Q), Lara Stojanovski, Anja Petković (6), Elena Konjikušić (WC), Natalija Nikolić (WC), Lola Radivojević (WC)
2. kolo: Lea Rupnjak,   Iva Šepa, Mina Milosavljević (LL), Laura Dukić (Q)
1/4 finale OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, Q) BOVY, Juliette (FRA, 1) 6-2 7-6(3)
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB) PITTA, Athina (GRE) 4-6 1-6
MILIĆ, Teodora (SRB, Q) OGUNWALE, Jaquelyn (GBR, 3) 2-6 1-6
1/2 finale OBRADOVIĆ, Andrea (SRB, Q) PITTA, Athina (GRE) 3-6 5-7
Dubl
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
STOJANOVA, Jana (MKD)(4)
1-6 2-6
OBRADOVIĆ, Andrea (SRB)/
TUCAKOVIĆ, Suana (BIH)(3)
BEDNARZ, Zuzanna (POL)/
OGUNWALE, Jaquelyn (GBR)(2)
6-4 6-3
FINALE RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
STOJANOVA, Jana (MKD)(4)
OBRADOVIĆ, Andrea (SRB)/
TUCAKOVIĆ, Suana (BIH)(3)
7-5 6-4