Turniri od 07.11 – 13.11.

Ove nedelje se ne igraju ATP turniri

Ove nedelje se ne igraju WTA turniri
FED kup FINALE (FRA-CZE, 12-13.11.)

Bratislava, Slovakia, CH, €85.000+H, tvrda
Satnica
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
FYRSTENBERG, Mariusz (POL)( 1)
KLEIN, Lukas (SVK)/
MOLCAN, Alex (SVK)(WC)
6-4 7-6(2)
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
FYRSTENBERG, Mariusz (POL)( 1)
GOLUBEV, Andrey (KAZ)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR)
7-6(5) 7-6(3)
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
FYRSTENBERG, Mariusz (POL)( 1)
SKUPSKI, Ken (GBR)/
SKUPSKI, Neal (GBR)(4)
4-6 6-7(2)
Atp Val Gardena, Ortisei, Italy, €64K, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) KERSCHBAUMER, Michael (ITA, WC) 6-4 6-2
VUČIĆ, Ilija (SRB) BACHINGER, Matthias (GER) 6-2 6-3
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) PANCALDI, Luca (ITA) 7-5 5-7 4-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) IGOSHIN, Alexandr (RUS, 8) 7-6(5) 3-6 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 5) OLIVETTI, Albano (FRA, PR) 3-6 3-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 6) JAHN, Jeremy (GER) 3-6 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 8) SERDARUSIĆ, Nino (CRO, LL) 7-6(2) 6-1
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) KOLAR, Zdenek (CZE) 6-2 6-2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) GAIO, Federico (ITA, 7) 3-6 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 8) KAVČIČ, Blaž (SLO) 7-5 2-6 1-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
PEL, David (NED)
PRADER, Patrick (ITA)/
PRINOTH, Patric (ITA)(WC)
6-1 7-5
TEPAVAC, Marko (SRB)/
DANCEVIC, Frank (CAN)
ARENDS, Sander (NED)/
KOWALCZYK, Mateusz (POL)(2)
7-6(3) 7-5
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
DANCEVIC, Frank (CAN)
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
PEL, David (NED)
6-3 5-7 10-5
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
DANCEVIC, Frank (CAN)
GHEDIN, Riccardo (ITA)/
MARCAN, Dino (CRO)(3)
6-4 6-2
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB)/
DANCEVIC, Frank (CAN)
KRAWIETZ, Kevin (GER)/
OLIVETTI, Albano (FRA)(4)
4-6 4-6

Digicall Futures F2, Stellenbosch, South Africa, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Miodrag (SRB) HOPPE, Tom (GER) 6-0 2-6 2-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) slobodan
2/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) IORDACHE, Sorin Andrei (ROU) 4-6 2-6
9th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) ANTONOPOULOS, Christos (GRE, 11) 5-7 1-6
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) DODENS, Pierre Louis (SUI) 7-6(4) 2-6 1-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 6-0 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) slobodan
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 13) NEYKOV, Toni (BUL) 6-2 6-1
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) SAKELLARIDIS, Michalis (GRE) 6-3 6-1
BAJIĆ, Bogdan (SRB) BODMER, Adrian (SUI, 12) W/O
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 13) HOVHANNISYAN, Mousheg (USA) 4-6 5-7
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6) HOVHANNISYAN, Mousheg (USA) 3-6 3-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN, 5) 4-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) KELLOVSKY, Dominik (CZE, 8) 4-6 6-7(4)
DRINIĆ, Milan (SRB) FUKUDA, Sora (JPN, Q) 4-6 6-4 2-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) YAMASAKI, Jumpei (JPN) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
VIDAK, Antun (CRO)(3)
3-6 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BILJESKO, Domagoj (CRO)(4)
GARCIA-ROMAN, Marc (ESP)/
LOMBE, Harrison (AUS)
7-5 6-7(5) 10-7
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)(WC)
KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO)/
JARC, Rok (SLO)(WC)
2-6 4-6
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BILJESKO, Domagoj (CRO)(4)
FUKUDA, Sora (JPN)/
YAMASAKI, Jumpei (JPN)
6-2 6-4
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BILJESKO, Domagoj (CRO)(4)
KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO)/
JARC, Rok (SLO)(WC)
3-6 6-3 10-12

ANDO SECURITIES OPEN TOKYO 2016, Tokyo, Japan, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) SABALENKA, Aryna (BLR) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
TIG, Patricia Maria (ROU)
AOYAMA, Shuko (JPN)/
NINOMIYA, Makoto (JPN)(2)
1-6 6-1 10-6
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
TIG, Patricia Maria (ROU)
LOEB, Jamie (USA)/
MESTACH, An-Sophie (BEL)
6-3 0-6 7-10
Pavlov Cup, Minsk, Belarus, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 3) VOSTRIKOVA, Aleksandra (RUS) 6-1 6-3
2/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 3) URZHUMOVA, Valeriya (RUS) 7-5 6-3
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB, Q) VASYLYEVA, Anastasiya (UKR) 6-3 6-1
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, Q) KALINSKAYA, Anna (RUS, 3) 5-7 6-7(3)
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) MODEO, Alessandra (ITA) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) LENE, Emma (FRA) 6-2 7-5
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) CORREA, Mariana (ECU, WC) 6-1 6-2
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, Q) ALVES, Carolina M.  Rodrigues (BRA, 6) 3-6 0-6
2. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) SCALA, Camilla (ITA, 4, Q) 6-3 2-6 7-6(5)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) DROZD PEREIRA, Erika (BRA) 5-7 4-6
1/4 finale MARKOVIĆ, Bojana (SRB) ARCIDIACONO, Federica (ITA) 6-4 2-6 6-4
1/2 finale MARKOVIĆ, Bojana (SRB) HOBGARSKI, Katharina (GER, 2) 1-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(2)
BECCIO, Victoria Ariadna (ARG)/
NUNEZ, Isabella (GBR)
6-0 6-3
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)
BOVY, Margaux (BEL)/
QUATTRONE, Chiara (ITA)
6-4 7-5
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(2)
DIJKMAN, Dewi (NED)/
HEMMES, Janine (NED)
W/O
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)
ENACHE, Diana (ROU)/
GHIOROAIE, Ilona Georgiana (ROU)
4-6 2-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) slobodna
2/2. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) SLIUSAR, Kateryna (UKR, 2) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) MORDERGER, Tayisiya (GER) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
WANG, Jue (CHN)
KHODAN, Diana (UKR)/
KORYTTSEVA, Mariya (UKR)
1-6 1-6
9th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) BUDAI, Nikolette (CAN) 6-3 6-4
2/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) UBEROI, Nikita (USA) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) KA, Andrea (CAM, 7) 6-4 6-7(4) 4-6
NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) VANGELOVA, Ani (BUL, 6) 1-6 1-6
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) PRATESI, Martina (ITA, Q) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(2)
slobodne
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(2)
BIANSUMBA, Marie Perla (IRL)/
SAMWAYS, Chelsea May (GBR)
6-2 6-1
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(2)
BOEV, Michaela (BEL)/
KA, Andrea (CAM, 4)
6-4 4-6 9-11

Matan Gafniel Raanana Open, Raanana, Israel, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 10) slobodan
BUTULIJA, Boris (SRB) DAVLIANIDZE, Nikoloz (GEO) 6-3 6-3
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 10) GABREAL, Amit (ISR, WC) 7-6(2) 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB) JURAS, David (SVK, 14) 6-2 6-1
3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 10) WEST, Dominic (GBR) 4-6 4-6
BUTULIJA, Boris (SRB) EREL, Yanki (TUR, 3) 1-6 3-6
Dubl
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
JURAS, David (SVK, 4)
MOLLOY, Jack (GBR)/
WEST, Dominic (GBR)(6)
6-0 1-6 7-10
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 10) slobodna
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 10) MANILOVA, Maria (RUS) 6-1 7-6(6)
3. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 10) NAZARKINA, Daria (RUS, 5) 5-7 6-4 4-6
15th Dubai ITF Junior Championships, Dubai, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, 2) KATRIB, Michel (CAN) 6-1 6-2
3/3. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, 2)  MATEI, Philippe Roderich (GER) 7-5 6-1
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) MUNIZ HIDALGO , Antonio (ESP, WC) 7-6(3) 2-6 0-3, ret
PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, Q) MOGHIMI, Sina (IRI) 6-1 6-0
2. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB, Q) ROSE, Joshua (GBR, 2) 6-3 3-6 2-6
Dubl
1/4 finale PAVLOVIĆ, Andrija (SRB)/
FELIU G., Marc (ESP)
PAULSON, Andrew (CZE)/
VIRTANEN, Otto (FIN)
2-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo HADŽOVIĆ, Una (SRB) SRIDHAR, Srinidhi (IND) 2-6 6-2 6-1
2/3. kolo HADŽOVIĆ, Una (SRB) UGARKOVIC, Frana (CRO, 2) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, WC) MANU, Carmen Roxana (ROU, 5) 1-6 2-6
Evert American ITF, Boca Raton, Florida, USA, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 8) FORGACI, Enya (USA) 0-6 2-6
Ayia Napa – Protaras Junior Tournament 2016, Paralimni, Cyprus, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo ESKIĆ, Relja (SRB) GUSEV, Daniil (RUS) 4-6 6-3 6-0
KOVAČ, Adam (SRB) LYNCH, Philip (IRL) 6-3 6-3
2/3. kolo ESKIĆ, Relja (SRB) AZZALINI, Alessio (ITA, 2) 3-6 6-4 3-6
KOVAČ, Adam (SRB) OVCHARENKO, Oleksandr (UKR, 8) 6-3 7-6(5)
3/3. kolo KOVAČ, Adam (SRB) MURGETT, Finn (GBR, 3) 7-5 4-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) slobodna
2/3. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) DE MEY, Evelyne (NED, 5) 5-7 6-3 5-7
Glavni žreb
1. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, 2) TUGCU , Zeynep (CYP, Q) 6-3 6-0
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) ANTTILA, Alexandra (FIN, 4) 7-5 7-5
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) ZUND, Sylvie (LIE, Q) 1-6 1-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, 2) CROSS, Morgan (GBR) 6-3 2-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

T.E Tournament Raanana, , Israel, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale Ana VILČEK (SRB, 2) Ofer KIVITY (ISR, 8 WC) 6-7(5) 6-2 6-2
1/2 finale Ana VILČEK (SRB, 2) Michelle TIKHONKO (USA, 5) 6-1 6-4
FINALE Ana VILČEK (SRB, 2) Neta TAMIR (ISR, 7) 3-6 6-3 6-2
Dubl
1/2 finale Ana VILČEK (SRB)/
Anita GAVRAN (AUT)(1)
May ILBERT (ISR)/
Emmy YARON (ISR)
6-1 6-7(6) 5-10
VII GUILLERMO VILAS TENNIS ACADEMY TROPHY, Palmanova-Mallorca, Spain, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Popović
, Limassol, Cyprus, U14, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Mateja Janićijević (5)
Dubl
1/2 finale Mateja JANIĆIJEVIĆ (SRB)/
Viacheslav BIELINSKYI (UKR)(1)
Constantinos KOSHIS (CYP)/
Ivan PENEV (BUL)
6-7(8) 4-6