Turniri od 07.10 – 13.10.

Shanghai Rolex Masters, Shanghai, China, $ 6,211,445, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) GRANOLLERS, Marcel (ESP) 4-6 4-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) GRANOLLERS, Marcel (ESP) 6-2 6-0
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) FOGNINI, Fabio (ITA) 6-3 6-3
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MONFILS, Gael (FRA) 6-7(4) 6-2 6-4
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) TSONGA, Jo-Wilfried (FRA, 7) 6-2 7-5
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) DEL POTRO, Juan Martin (ARG, 6) 6-1 3-6 7-6(3) !!!
Dubl
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)    (7)
MURRAY, Jamie (GBR)/
PEERS, John (AUS
4-6 2-6

Linz, Austria, $ 235,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 4) GAVRILOVA, Daria (RUS) 5-7 4-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) KONIG, Pia (AUT, WC) 6-1 6-2
2/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) GAVRILOVA, Daria (RUS) 6-2 6-0
3/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) HONCOVA, Michaela (SVK) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 3) WICKMAYER, Yanina (BEL) 6-2 6-4
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) ZANEVSKA, Maryna (UKR, LL) 5-7 6-2 2-6
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 3) SCHIAVONE, Francesca (ITA) 6-3 7-5
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 3) CIBULKOVA, Dominika (SVK, 7) 6-2 6-4
1/2 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 3) VOEGELE, Stefanie (SUI) 6-4 6-4
FINALE IVANOVIĆ, Ana (SRB, 3) KERBER, Angelique (GER, 1, WC) 4-6 6-7(6)
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SAVCHUK, Olga (UKR)
DEKMEIJERE, Liga (LAT)/
McHALE, Christina (USA)
6-2 6-4
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SAVCHUK, Olga (UKR)
HUSAROVA, Janette (SVK)/   (3)
VORACOVA, Renata (CZE)
1-6 1-6

Rennes, France, €64,000+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB) GUINARD, Manuel (FRA, WC) 6-2 7-5
BOZOLJAC, Ilija (SRB, 3) LESTIENNE, Constant (FRA) 5-7 3-6
ĆIRIĆ, Nikola (SRB) BOHLI, Stephane (SUI, 6) 4-6 2-6
2/3. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB) OLIVETTI, Albano (FRA, 1) 1-6 2-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Budapest, Hungary, $ 15,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, WC)
ORAVEC, Jakub (SVK, 9) 4-6 2-6
Glavni zreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) FABIAN, Patrik (SVK) 7-6(3) 6-0
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 6) BIRO, Andre (HUN, WC) 2-6 4-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) TOREBKO, Peter (GER) 6-4 3-6 1-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) VARGA, Robert (HUN) 7-6(4) 6-4
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) KONIUSZ, Blazej (POL) 0-6 6-3 6-4
BEJTULAHI, Denis (SRB) GROZDANOV, Tihomir (BUL) 6-7(3) 4-6
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) BAUMANN, Moritz (GER) 3-6 6-1 6-4
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) TOREBKO, Peter (GER) 6-7(4) 6-3 6-4
  FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) GADOMSKI, Piotr (POL, 7) 4-6 7-6(4) 3-6
Solin, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PECOTIĆ, Matija (SRB)
ŠKORO, Gabriel (GER) 6-0 6-1
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)
DIVIĆ, Zdravko (CRO) 6-4 6-7(1) 7-5
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 6)
PECOTIĆ, Matija (SRB) 2-6 0-6
3/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) SOLOVIEV, Nikolai (RUS, 2) 4-6 1-6
PECOTIĆ, Matija (SRB) DELIĆ, Duje (CRO) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) ZANINOVIĆ, Luka  (CRO) 3-6 5-7
PECOTIĆ, Matija (SRB, Q) TOPIĆ, Joško (CRO, 8) 5-7 6-1 6-3
2. kolo PECOTIĆ, Matija (SRB, Q) FATIĆ, Nerman (BIH) 4-6 0-3, P.M. predao
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
KRIVIĆ, Ivan (CRO)/
PANZIĆ, Dinko (CRO)
3-6 3-6
JOVANOVIĆ, Patrik (BIH)/
PANIĆ, Stefan (SRB)
PROPST, Bjorn (AUT)/
TRINKER, Bastian (AUT)   (4)
0-6 0-6
Marathon – Athens, Greece,  $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, JE) BANASIK, Aaron (GBR, Q) 6-1 6-3
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, JE) ONODA, Ken (JPN, WC) 6-2 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, JE) GABB, Richard (GBR, 5) 4-6 2-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 5)
TEODORI, Federico (ITA) 7-5 6-4
Glavni žreb
1. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) CASTRO, Matias (ARG) 6-3 6-4
RAJIĆ, Marko (SRB, WC) NEDELKO, Ivan (RUS, 2) 0-6 2-6
2. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) SAFWAT, Mohamed (EGY, 1) 1-6 0-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Tampico, Mexico, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb  
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 4) FLOOD, Emma (NOR) 6-1 6-3
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 4) RODRIGUEZ, Victoria (MEX) 6-3 6-1 
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 4) JEGIOLKA, Justyna (POL) 6-2 6-3
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 4) IRIGOYEN, Maria (ARG, 2) 6-3 6-4
  FINALE ERIĆ, Doroteja (SRB, 4) DE VROOME, Indy (NED, 6) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB)/
PANDŽIĆ, Jelena (CRO)
JEBAWY, Jasmin (GER)/
ZHANG, Wendy Qi-Wen (CAN)
6-0 6-0
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB)/
PANDŽIĆ, Jelena (CRO)
CLARK, Erin (USA)/
KENT, Stephanie (USA)
E.D./P.J. odustale
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) LARSEN, Sonja (GER, SE) 6-4 6-4
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) LEMOINE, Quirine (NED, Q) 6-4 6-3
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) SHYMANOVICH, Iryna (BLR, Q) 6-4 6-3
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) BENOIT, Marie (BEL, 4) 2-6 1-6
Dubl
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
MELANDER, Hilda (SWE)    (1)
KLASEN, Anna (GER)/
KLASEN, Charlotte (GER)
K.N./M.H. odustale
Marathon – Athens, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) MATOULA, Martha (GRE) 1-6 0-6
Ruse, Bulgaria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  OSTOJIĆ, Kristina (SRB) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD, WC) 6-2 6-1
2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) MATTEUCCI, Alice (ITA) 1-6 2-6

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Barcelona, Spain, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) OZTUZUN, Can (TUR) 6-1 6-2
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) ROMERO DE AVILA SENISE, Alberto (ESP, 1) 7-6(6) 6-3
1/4 finale MILOVIĆ, Željko (SRB) GUELL BARTRINA, Eduard (ESP) 6-4 5-7 3-6