Turniri od 07.09 – 13.09.

Dalian, China, 125k, $115.000, tvrda podloga
WTA (8-13.9.) Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 2) XU, Shilin (CHN, WC) 6-4 2-6 6-1
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 2) WANG, Yafan (CHN) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB)/
RAINA, Ankita (IND)
HIBINO, Nao (JPN)/
WEBLEY-SMITH, Emily (GBR)
6-3 4-6 7-10

AON OPEN CHALLENGER, Genova, Italy, 106.500+H, šljaka
(6-13.9.) Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) MARTI, Yann (SUI) 6-3 4-6 5-7
ĐERE, Laslo (SRB) ZEBALLOS, Horacio (ARG) 3-6 4-6
Meknes, Morocco, €42.500, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) NASO, Gianluca (ITA, 6) 6-4 6-4
BJELICA, Ivan (SRB) CHAKROUNI, Ayoub (MAR, WC) 6-1 6-3
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) REUTER, Yannik (BEL, Q) 4-6 1-6
BJELICA, Ivan (SRB) CARBALLES BAENA, Roberto (ESP, 3) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
HORANSKY, Filip (SVK)
REUTER, Yannik (BEL, PR)/
ROBERT, Stephane (FRA)
7-6(4) 4-6 9-11
COPA SEVILLA, Seville, Spain, €42.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 8) slobodan
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 8) CASTILLO BERNAL, Tao (ESP, WC) 6-1 6-2
3/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 8) LIZARITURRY, Juan (ESP, 3) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) MIDDELKOOP, Matwe (NED, Q) 3-6 6-3 2-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian (ESP, 5) 4-6 6-3 6-4
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) RAMIREZ HIDALGO, Ruben (ESP) 6-3 6-3
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB) CACHIN, Pedro (ARG) 4-6 6-3 3-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA, 2)
ORTEGA-OLMEDO, Roberto (ESP)/
VEGA HERNANDEZ, David (ESP, WC)
3-6 5-7
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
CARRENO BUSTA, Pablo (ESP)/
ESTEVE LOBATO, Eduard (ESP)
6-3 2-6 10-4 
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
ORTEGA-OLMEDO, Roberto (ESP)/
VEGA HERNANDEZ, David (ESP, WC)
4-6 7-6(6) 11-9
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
BORTOLOTTI, Marco (ITA)/
MAJCHRZAK, Kamil (POL)
4-6 2-6

Donalda Futures, Ontario, Canada, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 6) SHROPSHIRE, Samuel (USA, Q) 4-6 1-4, ret.
BLUESUN CRO CIRCUIT POWER, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) BAUDRY, Simon (FRA, Q) 6-2 6-0
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) APPELGREN, Daniel (SWE, Q) 6-2 6-7(5) 6-1
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, 6) 6-4 6-0
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) ČELEBIĆ,  Ljubomir (MNE) 6-3 6-3
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) ZORMANN, Marcelo (BRA) 4-6 2-6
SERBIA F11, Zlatibor, Srbija, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MITIĆ, Stefan (SRB) PERIĆ, Milan (SRB) 1-6 0-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) KORUGA, Stefan (SRB) 7-6(6) 7-5
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 6-1 6-2
STAMENKOVIĆ, Petar (SRB) KABAŠAJ, Stefan (SRB) 6-4 2-6 6-2
TODOROVIĆ, Milašin (SRB) JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) 3-6 3-6
JOKIĆ, Đorđe (SRB) RIBAĆ, Stefan (SRB) 6-0 6-0
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) TANOVIĆ, Boris (SRB) 6-4 2-6 6-2
ĐERIĆ, Marko (SRB) MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) 7-6(1) 6-2
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB) 6-1 6-0
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) RISTIĆ, Rastko (SRB) 7-6(7) 6-0
ANTONIĆ, Dejan (SRB) ARSIĆ, Nikola (SRB) 3-6 6-1 1-6
MITIĆ, Nemanja (SRB) SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) 6-0 6-0
MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) DAMIAN, Mihaita Daniel (ROU) 1-6 2-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) MILOŠEVIĆ, Nenad (SRB) 2-6 6-4 4-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) SARAMANDIĆ, Dušan (SRB) 6-0 6-1
JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) 6-1 6-2
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) TRAJKOVSKI, Andrej (SRB) 6-3 6-1
DRINIĆ, Milan (SRB) BLANUŠA, Stefan (SRB) 6-2 6-2
RAJIĆ, Dušan (SRB) GUAITA-PAIS, Enric (ESP) 5-7 3-6
BOROVČANIN, Mario (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 0-6 1-6
TREJGUT, Ognjen (SRB) PIROS, Zsombor (HUN) 7-5 4-6 3-6
DALJEV, Pavle (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN) 0-6 1-6
SANTRAČ, Aleksandar (SRB) ALEKSIĆ, Nikola (SRB) 2-6 3-6
2/3. kolo PERIĆ, Milan (SRB) DEARI, Shebdrit (MKD, 1) 0-6 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) 5-7 6-4 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) STAMENKOVIĆ, Petar (SRB) 6-0 6-0
JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) JOKIĆ, Đorđe (SRB) 4-6 6-7(5)
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 3) JOCIĆ, Aleksandar (SRB) 6-2 6-1
ĐERIĆ, Marko (SRB) NIKOLIĆ, Miloš (SRB) 2-6 3-6
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 4) 0-6 0-4, ret.
ARSIĆ, Nikola (SRB) MITIĆ, Nemanja (SRB) 6-2 1-1, ret.
MILOŠEVIĆ, Nenad (SRB) MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) 5-7 2-6
JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) BILJESKO, Domagoj (CRO, 6) 0-6 3-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) DRINIĆ, Milan (SRB) 2-6 4-6
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) MICEVSKI, David (MKD) 2-6 1-6
3/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) DEARI, Shebdrit (MKD, 1) 7-6(4) 6-7(5) 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) JOKIĆ, Đorđe (SRB) 3-6 6-3 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 3) NIKOLIĆ, Miloš (SRB) 2-6 0-4, ret.
ARSIĆ, Nikola (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 4) 2-6 1-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) DAMIAN, Mihaita Daniel (ROU) 4-6 6-0 6-4
DRINIĆ, Milan (SRB) BILJESKO, Domagoj (CRO, 6) 1-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, Q) 6-1 6-3
RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) DEARI, Shebdrit (MKD, Q) 6-2 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) BIRO, Andre (HUN) 3-6 0-6
ILIĆ, Luka (SRB, 8) LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, WC) 3-6 6-0 6-0
ČONKIĆ, Petar (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 3) 2-6 5-7
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, Q) EJUPOVIĆ, Elmar (GER) 6-4 5-7 1-6
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) TARPOV, Danail (BUL) 3-6 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB) MARKOVIĆ, Goran (SRB) 6-4 6-2
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) DURGUTI, Bešir (MKD) 4-6 7-5 6-2
BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) FILIP, Vladimir (ROU) 7-5 6-4
SUČEVIĆ, Luka (SRB) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 6-7(5) 3-6
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 1-6 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB) TARPOV, Danail (BUL) 7-6(3) 6-1
ILIĆ, Luka (SRB, 8) BIRO, Andre (HUN) 6-7(5) 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) 6-3 6-2
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) WAKITA, Shunsuke (JPN, Q) 3-6 2-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) BIRO, Andre (HUN) 6-3 5-2, ret.
KATIĆ, Dejan (SRB) EJUPOVIĆ, Elmar (GER) 4-6 4-6
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) EJUPOVIĆ, Elmar (GER) 6-4 4-6 7-5
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) MATIC, Nico (GER, 4) 6-1 6-2
Dubl
1/4 finale
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) (1)
DURGUTI, Bešir (MKD)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
6-2 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ILIĆ, Luka (SRB)(4)
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)/
MATIĆ, Niko (GER)
6-0 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BILJESKO, Domagoj (CRO)
DIEP, Florent (FRA)/
HAENLE, Pirmin (GER) (2)
0-6 4-6
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) (1)
ANTONESCU, Vasile (ROU)/
APOSTOL, Bogdan Ionut (ROU)(3)
6-0 7-6(3)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ILIĆ, Luka (SRB)(4)
DIEP, Florent (FRA)/
HAENLE, Pirmin (GER) (2)
6-3 6-2
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) (1)
ILIĆ, Luka (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB) (4)
6-3 6-7(3) 12-10

Allianz Cup, Sofia, Bulgaria, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) KAMENSKAYA, Viktoria (RUS, 4) 1-6 2-6
ERIĆ, Doroteja (SRB, 5) YORDANOVA, Nikol (BUL, WC) 6-2 6-1
KAČAR, Marina (SRB, 15) GEORGIEVA, Nevena (BUL, WC) 6-0 6-2
SPREMO, Milana (SRB, 14) MIHAYLOVA, Gebriela (BUL, WC) 6-2 6-0
2/2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 5) KAČAR, Marina (SRB, 15) 4-6 6-4 4-6
SPREMO, Milana (SRB, 14) ENE, Cristin (ROU, 7) 2-6 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) KAMENSKAYA, Viktoria (RUS, Q) 6-3 5-7 2-6
Batumi Ladies Open, Batumi, Georgia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) ULUKAN, Ksenia (KGZ) 2-6 7-5 4-6
DOLONC, Vesna (SRB) AKSU, Ayla (TUR) 2-6 7-5 0-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
GORGODZE, Ekaterine (GEO)(2)
DZALAMIDZE, Natela (RUS)/
TARASOVA, Alena (RUS)
3-6 2-6
TEAN International, Alphen aan den Rijn, Nederland, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) EWIJK, Chayenne (NED) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) VAJDOVA, Natalia (SVK, Q) 7-5 6-3
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) VON DEICHMANN, Kathinka (LIE) 6-1 6-0
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) KERKHOVE, Lesley (NED, 3) 6-1 2-6 4-6
BLUESUN CRO CIRCUIT POWER, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) CROUCH, Mollie (GBR) 2-6 2-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) MARTINOVIĆ, Anabel (GER) 6-2 6-1
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) MULALIĆ, Ema (BIH) 2-6 2-6
2/3. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) FABER, Tea (CRO, 1) 4-6 2-6
JOVANOVIĆ, Katarina (SRB) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) 3-6 1-6
3/3. kolo DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) KRIVIĆ, Iva (CRO) 6-3 5-5, ret.
Glavni žreb
1. kolo DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, Q) OKALOVA, Martina (SVK, Q) 2-6 0-6
PHOENIX LIVE ITF WOMENS HYDERABAD, Hyderabad, India, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) CHAMARTHI, Sai Samhitha (IND) 6-2 6-7(2) 2-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo POPIVODA, Mila (SRB) Slobodna
Glavni žreb
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB, Q) BONGIOVANNI, Gabriella (ITA, Q) 6-0 6-1
2. kolo POPIVODA, Mila (SRB, Q) GAYDARZHI, Ksenia (RUS, 4) 2-6 4-6

17th Serbia Junior Open Novi Sad 2015, Novi Sad, Srbija, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vuk (SRB) BENDJAMAA, Karim (ALG, A) 1-6 6-4 2-6
ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB, A) ATANASOV, Martin (BUL) 0-6 2-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB) PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 8) 4-6 6-1 7-6(4)
OPAČIĆ, Đuro (SRB) PETROVIĆ, Stefan (SWE) 6-2 6-1
PETROV, Kosta (SRB, A) BAJIĆ, Bogdan (SRB) 2-6 6-3 0-6
TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB) KALAFATIĆ, Stefan (SRB, WC) 6-0 6-4
BUĆAN, Aleksa (SRB) CUNGU, Rrezart (MNE) 6-4 4-6 6-7(4)
STOJČEVIĆ, Luka (SRB, A) MOLDOVAN, Cristian Stefan (ROU) 2-6 1-6
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, WC) MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) 0-6 4-6
DABIĆ, Miloš (SRB) DE KROM, Michiel (NED, 7) 0-6 1-6
2/3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) ATANASOV, Martin (BUL) 6-3 6-1
OPAČIĆ, Đuro (SRB) STEVENS, Bart (NED, 2) 3-6 2-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) GIESSE, Jannik (GER, 6) 4-6 3-6
TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB) CHEPELEV, Andrey (RUS, 3) 5-7 5-7
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) DE KROM, Michiel (NED, 7) 3-6 2-6
3/3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) LAH, Sven (SLO, 1) 6-4 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, WC) GUELL BARTRINA, Eduard (ESP, 1) 7-5 3-6 5-7
KIROVSKI, Konstantin (SRB, LL) PAZ, Eduardo (BOL) 4-6 2-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) OVCHAROV, Alexander (RUS, 6) 4-6 1-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) GUENTHER, Valentin (GER) 4-6 6-2 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo MANDIĆ, Sofija (SRB, A) BELOVUKOVIĆ, Stephanie (AUS, A) 2-6 4-6
STOILjKOVIĆ, Andrijana (SRB, WC) TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR) 6-2 6-7(3) 6-1
MIŠIĆ, Sandra (SRB) TUTURINA, Irina (RUS, WC) 5-7 2-6
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) ZHALGASOVA, Diana (KAZ, A) 6-3 6-1
RISTESKI, Ivana (SRB) MALETIN, Sandra (SRB, A) 4-6 3-6
2/3. kolo CVETANOVIĆ, Emilija (SRB, A) SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 8) 5-7 6-7(4)
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 2) STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, WC) 4-6 6-4 6-4
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB, WC) VELCEA, Andreea (ROU, 6) 2-6 1-6
BABUNSKI, Lena (SRB, 7) SAMOČETA, Jovana (SRB, WC) 2-6 3-6
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) ORPANA, Oona (FIN, 4) 1-6 1-6
MALETIN, Sandra (SRB, A) PRISACARIU, Andreea (ROU, 5) 0-6 0-6
3/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 8) NIEMEIER, Jule (GER, 1) 3-6 1-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 2) VELCEA, Andreea (ROU, 6) 6-3 6-7(2) 6-7(4)
SAMOČETA, Jovana (SRB, WC) RADIŠIĆ, Nika (SLO, 3) 3-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) ERJAVEC, Veronika (SLO) 3-6 4-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB, LL) RADIŠIĆ, Nika (SLO, Q) 2-6 6-3 6-4
MARKOVIĆ, Vera (SRB, WC) JARLSKOG, Ida (SWE, 8) 5-7 0-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) VELCEA, Andreea (ROU, Q) 1-6 6-3 4-6
GAJIĆ, Jovana (SRB, WC) ORPANA, Oona (FIN, LL) 1-6 0-6
ŠEBREK, Anđela (SRB) BOŽINOVIĆ, Sandra (FRA) 6-2 0-6 6-7(0)
DANILOVIĆ, Olga (SRB) UDVARDY, Panna (HUN,3) 6-2 6-3
ĐOKIĆ, Hristina (SRB, WC) ROSENQVIST, Julia (SWE, 6) 6-2 6-1
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, LL) ROSCA, Andreea Amalia (ROU) 0-6 0-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) NIEMEIER, Jule (GER, Q) 5-7 6-3 6-4
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) KOZAR, Nika (SLO) 6-2 6-2
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) MRAZ, Hana (SLO, 2) 3-6 3-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB, LL) JARLSKOG, Ida (SWE, 8) 3-6 2-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB, WC) ROSCA, Andreea Amalia (ROU) 1-6 7-6(4) 4-6
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB) KRUIJER, Nina (NED, 7) 6-4 6-0
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB) MRAZ, Hana (SLO, 2) 6-1 6-2
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB) MINCA, Ioana (ROU, 1) 6-1 6-4
Dubl
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
JOVIĆ, Nikolina (SRB)
MINCA, Ioana (ROU)/
MRAZ, Hana (SLO)(1)
6-3 6-3
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)
CANTOS SIEMERS, Irina (GER)/
UDVARDY, Panna (HUN) (2)
1-3, ret.
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
JOVIĆ, Nikolina (SRB)
ERJAVEC, Veronika (SLO)/
JUVAN, Kaja (SLO)(4)
4-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

National Sport Park Open U16, Tirana, Albania, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 1, WC) TANEVSKA, Jana (MKD, 6) 6-2 6-1
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) HRISTOVSKA, Nora (MKD, 7) 6-1 6-0
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 1, WC) ANTONIOU KARADEMITROU, Nikoleta (GRE) 6-1 6-2
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) KAMPANTAI, Eleni (GRE, 8, A) 6-1 6-3
FINALE RISTIĆ, Teodora (SRB, 1, WC) ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) 6-2 6-4
Dubl
1/2 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
VESELINOVA, Viktorija (MKD)(1)
KAMPANTAI, Eleni (GRE)/
URELLI RINALDI, Valentina (ITA)
6-1 4-6 7-10
RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MICEVA, Teodora (MKD)
HRISTOVSKA, Nora (MKD)/
JANKULOVSKA, Elena (MKD)(2)
6-4 6-1
FINALE RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MICEVA, Teodora (MKD)
KAMPANTAI, Eleni (GRE)/
URELLI RINALDI, Valentina (ITA)
6-2 6-7(9) 10-6
SÁNCHEZ- CASAL YOUTH CUP U-16, El Prat de LLobregat (Barcelona), Spain, U16, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) TIKHONOVA, Anastasia (RUS, 4) 6-3 6-0
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) BASSOLS RIBERA, Marina (ESP, 1) 6-3 4-6 5-7
5. Banka Koper Junior Slovenia Open-International Junior Championships Under 14, Koper, Slovenia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Lazar Radenković
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Ivić (Q), Ilija Zoroja
2. kolo:  Mateja Janićijević (WC)
3. kolo: Goran Životić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Mila Stanojević
Glavni žreb
1. kolo: Tamara Eraković, Tijana Nikolić (WC)
2. kolo: Andriana Simović (16)
3. kolo: Jovana Perić (11)