Turniri od 07.08 -13.08.

COUPE ROGERS, MONTREAL, CANADA, ATP 1000, $4.662.300, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) KYRGIOS, Nick (AUS, 16) 1-6 2-6

Ove nedelje nema naših predstavnica

Jinan, China, $150.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 5) MATSUI, Toshihide (JPN, LL) 6-2, ret.
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) TEARNEY, Finn (NZL) 1-0, ret.
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) LU, Yen-Hsun (TPE, 1) 0-6 4-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 5) KELLY, Dayne (AUS) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
MATSUI, Toshihide (JPN)
HOVHANNISYAN, Mousheg (USA)/
TEARNEY, Finn (NZL)
W/O
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
VILELLA MARTINEZ, Mario (ESP)
MUKUND, Sasi Kumar (IND)/
RAWAT, Sidharth (IND)
6-2 6-1
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
VILELLA MARTINEZ, Mario (ESP)
BETOV, Sergey (BLR)/(4)
KUDRYAVTSEV, Alexander (RUS)
6-3 3-6 9-11
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
MATSUI, Toshihide (JPN)
HSIEH, Cheng-Peng (TPE)/
PENG, Hsien-Yin (TPE)(1)
3-6 7-6 9-11
Portoroz, Slovenia, 43.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 6) ROSOL, Lukas (CZE) 6-4 6-2
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 6) ŽEMLJA, Grega (SLO) 6-2 6-3
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 6) STAKHOVSKY, Sergiy (UKR, 3) 1-6 6-3 3-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)
AMBROŽIĆ, David Lucas (SLO)/
ŽITNIK, Tilen (SLO)(WC)
6-2 6-4
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)
IVASHKA, Ilya (BLR)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
4-6 3-6

Wetzlar Open 2017, Wetzlar, Germany, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) MERTENS, Nico (GER, 10, WC) 6-3 3-6 3-6
Sparkassen Trophy, Appiano, Italy, $25.000+H, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
DALLA VALLE, Enrico (ITA)/
LEITE, Wilson (BRA)
6-4 6-4
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
OLIVEIRA, Goncalo (POR)/
PEL, David (NED)(2)
1-6 3-6
Tarsus Cup, Mersin, Turkey, $15.000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) FEITT, Franco (ARG) 6-3 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB) BESSIRE, Francesco (ITA) 6-1 6-0
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 4) BOGAJO, Fernando (ESP, Q) 3-6 4-6
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) AGABIGUN, Sarp (TUR) 6-3 3-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) BOGAJO, Fernando (ESP, Q) 7-6(1) 6-7(4) 5-7
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SARAIVA, Bernardo (POR)(1)
BOGAJO, Fernando (ESP)/
CORTES ALTARAZ, Aaron (ESP)
7-5 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BOBROV, Bogdan (RUS)(2)
ILIESCU, Berk (TUR)/
SULUOGLU, Sefa (TUR)
6-4 7-5
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SARAIVA, Bernardo (POR)(1)
ELIA, Alon (ISR)/
SMILANSKY, Igor (ISR)
6-3 7-6(1)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BOBROV, Bogdan (RUS)(2)
BRECHEMIER, Thomas (FRA)/
YANG, Tsung-Hua (TPE)
6-2 6-4
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SARAIVA, Bernardo (POR)(1)
NEDELKO, Ivan (RUS)/
ORLOV, Vladyslav (UKR)(4)
6-2 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BOBROV, Bogdan (RUS)(2)
FEITT, Franco (ARG)/
TORRE, Eduardo A., (ARG)
6-3 6-4
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SARAIVA, Bernardo (POR)(1)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BOBROV, Bogdan (RUS)(2)
6-2 3-6 11-9
MERIDIANA ITF FUTURUES, Novi Sad, Serbia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) MIDGLEY, Paul (GBR, A) 6-1 7-6(3)
BAJIĆ, Bogdan (SRB) BATALJIN, Lawrence (AUS) 6-2 6-1
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) CALEGUER, Eric (BRA, 11) 6-1 6-3
VASIĆ, Nikola (SRB) PETROVIĆ, Stefan (SWE) 6-2 6-2
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) BILIĆ, Feda (AUS) 5-7 4-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) VUKOVIĆ, Miloš (SRB) 7-5 6-3
JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) 4-6 4-6
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) CORWIN, Felix (USA, 10) 1-6 0-6
PETROV, Kosta (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 4) 0-6 0-6
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN) 1-6 1-6
DABIĆ, Miloš (SRB) DONSKI, Alexander (BUL, 13) 0-6 3-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) MIKLAVČIČ, Luka (SLO) 6-4 6-4
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) HERRMANN ZUNIC, Matteo (GER, WC) 4-6 4-6
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB, WC) PAVLOVIĆ, Luka (FRA, 16) 0-6 3-6
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) MANDA, Calin (ROU, 6) 2-6 1-6
TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB, WC) VIDAK, Antun (CRO, 12) 3-6 0-6
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) HORTON, Nicholas (AUS, 7) W/O
SIMIĆ, Tadija (SRB, WC) RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH) 0-6 1-6
SPASIĆ, Sreten (SRB) BASTOS, Wellington (BRA) 4-6 4-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 8) ALVAREZ GUZMAN, Mauricio (CHI) 7-6(10) 6-3
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) PERIĆ, Dragan (SRB, WC) 6-2 6-0
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 6-0 6-3
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 14) SZINTAI, David (HUN) 2-6 0-6
2/3. kolo MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) PANAK, Yvo (CZE) 3-6 4-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) 2-6 1-6
VASIĆ, Nikola (SRB) VORONIN, Dimitriy (RUS, 2) 0-6 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN, 3) 2-6 0-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) CORWIN, Felix (USA, 10) 3-6 6-7(4)
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) PUODZIUNAS, Scott (AUS, 5) 3-6 4-6
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH) 6-1 7-5
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 8) 0-6 0-6
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) SZINTAI, David (HUN) 0-6 1-6
3/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) PANAK, Yvo (CZE) 7-5 7-5
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, 9) 2-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 8) SZINTAI, David (HUN)  1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) RAJIĆ, Dušan (SRB, WC) 5-7 4-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) ŠABANOV, Matej (CRO) 7-5 6-3
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) BOLTZ, Sebastien (FRA) 2-6 4-6
DRINIĆ, Milan (SRB, 7) CORWIN, Felix (USA, Q) 1-6 6-4 7-6(4)
KATIĆ, Dejan (SRB) JACQ, Gregoire (FRA, 2) 6-3 2-0, ret.
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 7) ALESHCHEV, Alexey (RUS, WC) 6-4 6-0
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) MASSARA, Antonio (ITA, 6) 2-6 0-2, ret
KATIĆ, Dejan (SRB) JORDA SANCHIS, David (ESP) 2-6 3-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, WC) GENNARO, Dante (ARG) 1-6 2-6
1/4 finale DRINIĆ, Milan (SRB, 7) JORDA SANCHIS, David (ESP) 3-6 7-6(6) 2-6
Dubl
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)
BONADIO, Riccardo (ITA)/
MASSARA, Antonio (ITA)(4)
6-3 2-6 10-4
KATIĆ, Dejan (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
JORDA SANCHIS, David (ESP)/
MENEZES, Joao (BRA)
6-7(6) 5-7
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB)/
MIKLAVČIČ, Luka (SLO)(WC)
PROPOGGIA, Dane (AUS)/
PUODZIUNAS, Scott (AUS)(3)
2-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FRAWLEY, James (AUS)
FATIĆ, Nerman (BIH)/
VIDAK, Antun (CRO)
6-4 1-6 4-10
PANIĆ, Stefan (SRB)/
ROGIĆ HODŽALIĆ, Alen (CRO)(WC)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)(2)
3-6 3-6
1/4 finale DRINIĆ, Milan (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)
CUNGU, Rrezart (MNE)/
HORTON, Nicholas (AUS)
4-6, ret.
1/2 finale DRINIĆ, Milan (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)
BORSOS, Gabor (HUN)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)(1)
4-6 2-6

boso Ladies Open Hechingen,  Hechingen, Germany, $60.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) CADANTU, Alexandra (ROU, 6) 6-7(3) 4-6
Ladies Future Vienna, Vienna, Austria, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) LIMBECK, Elena (AUT) 6-1 6-4
TRIČKOVIĆ, Jovana (SRB) RAMSKOGLER, Nadja (AUT) 3-6 1-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) SCOTTI, Maria Aurelia (ITA) 6-0 1-6 3-6
2/3. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) JABLONOVSKA, Jana (SVK, 4) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo TRIČKOVIĆ, Jovana (SRB)/
TRIČKOVIĆ, Katarina (AUT)
GIRBAU ROMERO, Carla (ESP)/
VENTA, Marija (SLO)
6-4 4-6 5-10
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB)/
PERIĆ, Jovana (SRB)
JABLONOVSKA, Jana (SVK)/
VAJDOVA, Natalia (SVK)
1-6 1-6
KOZA WOS CUP, Istanbul, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) CARSWELL, Joanna (NZL) 6-4 4-6 6-0
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) GEORGIEVA, Nevena (BUL, WC) 6-1 6-1
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) KREMER, Dana (GER, 4) 0-6 6-7(4)
Trofeul ILIE NASTASE,  Arad, Romania, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) slobodna
MEJIĆ, Mila (SRB) MUNTEANU, Tania (ROU) 6-3 6-2
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) TARANU, Ana Maria Gabriela (ROU) 0-6 4-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) slobodna
2/3. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) NITESCU, Andra Maria (ROU) 7-6(6) 6-3
MEJIĆ, Mila (SRB) GUIMARAES BUENO, Flavia (BRA, 3) 3-6 2-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD, 5) 1-6 6-2 5-7
3/3. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) GASPAR, Ioana (ROU, 1) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) BULGARU, Miriam Bianca (ROU) 3-6 3-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) SOSNOVSCHI, Adriana (MDA) 6-1 6-3
SPREMO, Milana (SRB) DUCA, Gabriela (ROU) 7-5 6-4
2. kolo SPREMO, Milana (SRB) GHIOROAIE, Ilona G., (ROU, 8) 5-7 3-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) MARTINICH, Ivania (CHI) 7-5 6-4
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) ENE, Cristina (ROU, 4) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ENE, Cristina (ROU)(1)
slobodne
SPREMO, Milana (SRB)/
TUTUNARU, Luminita (ROU)
GUIMARAES BUENO, Flavia (BRA)/
SVINOS, Angelique (AUS)(3)
6-3 6-1
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)(2)
slobodne
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ENE, Cristina (ROU)(1)
 CADAR, Selma Stefania (ROU)/
LUIKHAM, Jennifer (IND)
6-1 6-1
SPREMO, Milana (SRB)/
TUTUNARU, Luminita (ROU)
GASPAR, Ioana (ROU)/
STINGA, Teodora (ROU)
2-6 6-4 10-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)(2)
GHINGA, Anda (ROU)/
THOMMEN, Aline (SUI)
6-3 6-4
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ENE, Cristina (ROU)(1)
DANESCU, Oana (GER)/
MARTINICH, Ivania (CHI)
7-5 3-6 10-4
SPREMO, Milana (SRB)/
TUTUNARU, Luminita (ROU)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)(2)
1-6 7-6(5) 7-10
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ENE, Cristina (ROU)(1)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)(2)
1-6 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od ČETVRTFINALA dubla

Dema Cup, Sofia, Bulgaria, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) JORDANOV, Danko (BUL) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo SUVAJAC, Stefan (SRB) MACOVEI, Radu Florin (ROU, 6) 6-2 4-6 4-6
ĆIRIĆ, Aleksa  (SRB) BERDILA, Petru Octavian (ROU) 6-4 6-4
STOJANOVIĆ, Luka  (SRB) HOU, Ying (GBR, 3) 4-6 6-4 6-4
ŠUNTIĆ, Sabit  (SRB) KONOV, Samuil (BUL) 7-6(4) 6-1
2. kolo ĆIRIĆ, Aleksa  (SRB) KEREMEDCHIEV, Ivailo (BUL, WC) 6-7(5) 0-6
STOJANOVIĆ, Luka  (SRB) PENEV, Plamen (BUL, LL) 3-6 6-7(2)
ŠUNTIĆ, Sabit  (SRB) GIMA, Sebastian (ROU, 2) 2-6 3-6
Dubl
1/4 finale ĆIRIĆ, Aleksa  (SRB)/
CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB)
MACOVEI, Radu Florin (ROU)/
MARINESCU, Mihai Razvan (ROU)(4)
W/O
1/2 finale ĆIRIĆ, Aleksa  (SRB)/
CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB)
DRAGOMIROV, Dennis (GER)/
KEREMEDCHIEV, Ivailo (BUL)
1-6 6-4 5-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo OSTOJIĆ, Nađa (SRB) SPASOVA, Beatris (BUL) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) TRENCHEVA, Elena (BUL) 6-4 6-4
KOJČIĆ, Emilija (SRB) AMARIEI, Ilinca Dalina (ROU, Q) 2-6 3-6
2. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) ROCCHETTI, Sofia (ITA, Q) 6-4 3-6 3-6
Dubl
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
KOJČIĆ, Emilija (SRB)
AMARIEI, Ilinca Dalina (ROU)/
TRENCHEVA, Elena (BUL)
3-6 1-6
ITF U18 Zilina Open 2017, Zilina, Slovakia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 13) slobodna
2. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 13) ZUFFOVA, Yvonna (SVK, Q) 6-1 4-6 3-6
Copernicus Bowl, Warsaw, Poland, G3, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB) SCHWARTE, Emelie Luisa (GER) 6-1 1-6 7-5
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, 16E) DALAKISHVILI, Mariam (GEO, 5) 5-7 0-6
2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB) KARDAVA, Zoziya (RUS, 4) 3-6 0-6
Dubl
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
CURMI, Francesca (MLT)
KUBKA, Martyna (POL)/
ROGOZINSKA DZIK, Stefania (POL)
7-6(4) 2-6 3-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

ÖTV 2017 Europe Junior Tour, , Austria, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale IVIĆ, Stefan (SRB, 8) NEUMAYER, Lukas (AUT, 2, WC) 1-6 6-4 3-6
KILKIS CUP, Kilkis, Greece, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Mitrović (4)
NEOTEL OPEN 2017 U16, Skopje, Makedonija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Veljko Pejčić; 3. kolo: Dušan Trunić (11)
1/4 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 1) SCHINTEIE, Gheorghe C. (ROU, 8) 6-4 6-3
JOVIĆ, Uroš (SRB, 6) RADEV, Mario (BUL, 4) 5-7 6-4 5-7
ESKIĆ, Relja (SRB, 7) JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD, 2) 4-6 2-6
1/2 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 1) RADONJANIN, Vedran (MKD, 3) 6-3 6-1
FINALE STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 1) JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD, 2) 6-1 7-6(6)
Dubl
1/2 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB)/
SCHINTEIE, Gheorghe C. (ROU)(2)
ESKIĆ, Relja (SRB)/
POPOVSKI, Sasha (MKD)
3-6 6-2 8-10
FINALE ESKIĆ, Relja (SRB)/
POPOVSKI, Sasha (MKD)
JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD)/
RADONJANIN, Vedran (MKD)(1)
5-7 4-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anastasija Stojanović, Julija Radenković
2. kolo: Anastasija Radojević (WC), Anja Milošević
1/4 finale DURIĆ, Milica (SRB, 7) RISTEVSKA, Ana (MKD, 1) 1-6 1-6
Dubl
1/2 finale MILOŠEVIĆ, Anja (SRB)/
STOJANOVIĆ, Anastasija (SRB)
OGNJANOVSKA, Jana (MKD)/
RISTEVSKA, Ana (MKD)(1)
1-6 0-6
Bavarian Junior Open, , Germany, U16/14, C2/C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ZUBAC, Dimitrije (SRB, 3) SCHLOSSMANN, Frederic (GER, 11) 4-6 6-4 6-7(9)
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Petar Teodorović (7)
1/4 finale TOPO, Marko (SRB) KAMROWSKI, Marcel (POL, 5) 1-6 6-3 5-7
Bulgarian National Tennis Center Trophy 2017, Sofia, Bulgaria, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Vanja Petrov, Nikola Zekić (7); 3. kolo: Stefan Skobelev
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo:  Jovana Nikolić (WC); 3. kolo: Natalija Nikolić (14)
CorpoSana U14 Tennis Open Basel, Basel, Switzerland, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) CONTRINO, Gloria (ITA) 6-2 6-1
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) BAUDOUIN, Lou (FRA, 4) 6-3 6-3
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) FONTENEL, Chelsea (SUI, 8) 3-6 2-6
EMINENT OPEN 2017, Podgorica, Montenegro, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Luka Kurtović, Petar Belošević (Q)
2. kolo: Veljko Krstić, Vanja Vojinović
1/4 finale SABO RAC, Oliver (SRB, 1) VUKADIN, Noa (CRO, 7) 1-6 6-4 4-6
RADOMAN, Bojan (SRB, Q) ARTNAK, Bor (SLO, 4) 1-6 2-6
JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 8) JOVANOVIĆ, Petar (MNE, 2) 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
BORSE, Bartol (CRO)
JOVANOVIĆ, Petar (MNE)/
SAMARDŽIĆ. Matija (MNE)(2)
6-1 6-4
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
BORSE, Bartol (CRO)
ARTNAK, Bor (SLO)/(4)
DIMITRIJEVIĆ, Jan (SLO)
4-6 6-2 8-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Neda Mimović, Iva Šepa, Kristina Stamenković, Dorotea Milosavljević
1/4 finale MRVIĆ, Andrea (SRB, 4) PALOVSKA, Nina (SVK) 6-4 6-3
MARJANOVIĆ, Mia (SRB, 6) RATKOVIĆ, Divna (MNE, 3) 6-4 6-2
KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 2) GJINAJ, Vesa (KOS) 6-3 6-2
1/2 finale MRVIĆ, Andrea (SRB, 4) VUKIĆEVIĆ, Klara (CRO, 5, WC) 4-6 3-6
KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 2) MARJANOVIĆ, Mia (SRB, 6) 6-2 6-4
FINALE KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 2) VUKIĆEVIĆ, Klara (CRO, 5, WC) 6-2 6-2
Dubl
1/2 finale MARJANOVIĆ, Mia (SRB)/
STAMENKOVIĆ, Kristina (SRB)(4)
KHALTURINA, Badezda (RUS)/
LINNIKOVA, Angelina (RUS)(1)
2-6 2-6
MRVIĆ, Andrea (SRB)/
MRKIĆ, Nađa (MNE)(2)
KUZMANIĆ, Lorena (CRO)/
VUKIĆEVIĆ, Klara (CRO)
6-2 4-6 10-6
FINALE MRVIĆ, Andrea (SRB)/
MRKIĆ, Nađa (MNE)(2)
KHALTURINA, Badezda (RUS)/
LINNIKOVA, Angelina (RUS)(1)
1-6 1-6
SÁNCHEZ-CASAL KIDS CUP U-12, Barcelona, Spain, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale PETKOVIĆ, Anja (SRB) SAEZ, Marina (ESP, WC) 6-0 6-1
1/2 finale PETKOVIĆ, Anja (SRB) LAKI, Michaela (GRE) 4-6 1-6