Turniri od 07.07 – 13.07.

Turniri od 07.07 – 13.07.

2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) JANOWICZ, Jerzy (POL, 4) 6-3 1-1, ret.
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) SOUSA, Joao (POR, 5) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
BROWN, Dustin (GER, Alt)
SILJESTROM, Andreas (SWE)/
ZELENAY, Igor (SVK)
3-6 7-6(4) 10-6
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
BROWN, Dustin (GER, Alt)
MARRERO, David (ESP)/
VERDASCO, Fernando (ESP, 1)
3-6 1-6
Stuttgart, Germany, ATP250, € 426, 605, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) CASTRO, Matias (ARG) 6-0 6-1
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) DELIĆ, Mate (CRO, 5) 4-6 2-6
Bastad, Sweden, ATP250, € 433,770, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MONTANES, Albert (ESP) 6-3 1-6 7-6(4)

Bucharest, Romania, International, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) PANOVA, Alexandra (RUS) 4-6 6-3 6-1
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) HALEP. Simona (ROU, 1) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOSTOVA, Elitsa (BUL) (ALT)
BERTENS, Kiki (NED)/
PASZEK, Tamira (AUT)
1-6 4-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO)
HUSAROVA, Janette (SVK)/
VORACOVA, Renata (CZE) (2)
6-4 0-6 10-4
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO)
KANIA, Paula (POL)/
TATISHVILI, Anna (USA)
5-7 6-3 7-10
Bad Gastein, Austria, International, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ORMAECHEA, Paula (ARG) 3-6 6-4 3-6

Scheveningen, Netherland, 42,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2 kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) RYAN, Kayne (AUS, WC) 6-1 6-0
2/2 kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) CONSTANTINOVICI, Robert (ROU, 7) 7-6(1) 6-1
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) VAN RIJTHOVEN, Tim (NED, WC) 6-2 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB, Q) BASILASHVILI, Nikoloz (GEO) 6-4 3-6 5-7
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) GOFFIN, David (BEL, 5) 4-6 6-7
Dubl
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)
CERRETANI, James (USA)/
MOSER, Frank (GER) (2)
6-4 1-6 9-11
Portorož, Slovenija, 42,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 8) BECK, Karol (SVK) 4-6 6-3 6-4
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 8) DESEIN, Niels (BEL) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA)
FABBIANO, Thomas (ITA)/
VANNI, Luca (ITA)
6-4 6-4
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA)
M.MACEIRAS, Adrian (ESP)/
ŠKUGOR, Franko (CRO) (3)
6-1 5-7 12-10
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA)
KRAVCHUK, Konstantin (RUS)/
BALUDA, Victor (RUS)/ (1)
7-6(6) 6-4
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CIPOLLA, Flavio (ITA)
BETOV, Sergey (BLR)/
BURY, Alexande (BLR) (2)
0-6 3-6

Plovdiv, Bulgaria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) slobodan
MILOVIĆ, Željko (SRB) TAFROV, Stefan (BUL) 7-5 6-2
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) SHOKOV, Chavdar (BUL) 6-1 6-3
MILOVIĆ, Željko (SRB) CIVAROLO, Matteo (ITA, 9) 3-6 2-6
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) GARROBE GUILERA, Oriol (ESP) 6-3 0-6 3-6
SERBIA F4, Belgrade, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB, WC) DE SOUSA, Gilles (FRA, 1) 2-6 1-6
STAMENKOVIĆ, Petar (SRB) DELIĆ, Duje (CRO) 1-6 2-6
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) MITAK, Mladen (CRO) 4-6 3-6
MIHAJLOVIĆ, Miloš (SRB) VIDAK, Antun (CRO, 2) 2-6 1-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) 6-2 6-4
JOKIĆ, Lazar (SRB) PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 2-6 1-6
BLANUŠA, Stefan (SRB) MIJATOVIĆ, Vladimir (SRB) 2-6 2-6
SAVIĆ, Milan (SRB) DRAGANJA, Tomislav (CRO, 3) 1-6 0-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) ITTOGI, Ryohei (JPN) 1-6 0-6
STOJADINOVIĆ, Nikola (SRB) VLADUŠIĆ, Nenad (AUT) 2-6 0-6
ANTONIĆ, Dejan (SRB) VIDOVIĆ, Nikola (SRB) 3-6 3-6
BOROVČANIN, Mario (SRB) WOJNAR, Bartosz (POL, 4) 3-6 2-6
MARJANOVIĆ, Lazar (SRB) ALLEMBY, James (GBR) 4-6 ret.
STOJKOVIĆ, Lazar (SRB) LABAT, Stevan (SUI) 0-6 0-6
TOMIĆ, Petar (SRB) TRAJKOVSKI, Antoni (AUS) 6-4 6-0
DALJEV, Pavle (SRB) PAPAC, Tomislav Edward (AUS) 4-6 4-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) JABLANOVIĆ, Luka (SRB) 6-0 6-1
PAVKOV, Marko (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 6-0 6-4
RADULOVIĆ, Luka (SRB, 6) JOVANOVIĆ, Radomir (AUS) 4-6 4-6
JEVĐIĆ, Stevan (SRB) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-7(5) 2-6
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) SEKULJICA, Aleksandar (AUS) 6-1 6-0
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 10) SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) 6-0 ret.
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 7) ANDREEVSKI, Tomislav (MKD) 6-2 6-1
PLISKO, Boris (SRB) SAVELJIĆ, Ivan (MNE, WC) 1-6 1-6
JOKIĆ, Đorđe (SRB) RIKALO, Simo (AUS) 0-6 1-6
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) PERIĆ, Nebojša (SRB, 11, WC) 3-6 6-2 3-1 ret.
RISTIĆ, Stefan (SRB, WC) IVIĆ, Leonard (CRO, 8) 6-4 2-6 3-6
ĐERIĆ, Marko (SRB) VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) 1-6 1-6
ILIĆ, Aleksa (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH) 6-1 7-6(1)
CVETKOVIĆ, Dušan (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 9) 1-6 2-6
2/3. kolo MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) VIDAK, Antun (CRO, 2) 0-6 0-6
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) MIJATOVIĆ, Vladimir (SRB 7-5 4-6 2-6
VIDOVIĆ, Nikola (SRB) VLADUŠIĆ, Nenad (AUT) 4-6 6-2 6-4
TOMIĆ, Petar (SRB) LABAT, Stevan (SUI) 6-4 6-1
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB PAVKOV, Marko (SRB) 2-6 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) JOVANOVIĆ, Radomir (AUS) 6-2 6-2
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 10) 2-6 7-6(5) 2-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 7) SAVELJIĆ, Ivan (MNE, WC) 4-6 5-7
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) RIKALO, Simo (AUS) 7-6(3) 2-6 6-1
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) IVIĆ, Leonard (CRO, 8) 6-1 3-6 2-6
ILIĆ, Aleksa (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 9) 3-6 4-6
3/3. kolo MIJATOVIĆ, Vladimir (SRB VIDAK, Antun (CRO, 2) 2-6 6-4 4-6
VIDOVIĆ, Nikola (SRB) DRAGANJA, Tomislav (CRO, 3) 2-6 4-6
TOMIĆ, Petar (SRB) WOJNAR, Bartosz (POL, 4) 1-6 4-6
PAVKOV, Marko (SRB) KEKERCHENI, Filipp (UKR, 5) 2-6 0-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 10) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-3 6-4
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) SAVELJIĆ, Ivan (MNE, WC) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) CAGNINA, Julien (BEL, 1) 5-7 6-4 6-1
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN, Q) 6-3 6-3
RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) SAEZ, Juan Carlos (CHI, 6) 2-6 1-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 1-1, N.Ć. predao
BEJTULAHI, Denis (SRB) VIDAK, Antun (CRO, Q) 6-3 6-4
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI) 1-6 6-4 6-7(9)
BJELICA, Ivan (SRB) LUSTYK, Jakub (CZE, 8) 7-6(7) 6-4
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, WC) SAVELJIĆ, Igor (MNE, WC) 6-2 5-7 2-6
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB, WC) ŠABANOV, Matej (CRO) 2-6 0-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) 6-3 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 9) 6-7(3) 7-5 6-3
ILIĆ, Luka (SRB) MARIE, Jules (FRA, 2) 1-6 4-6
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) 2-6 7-5 6-1
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) BEJTULAHI, Denis (SRB) 6-4 7-5
BJELICA, Ivan (SRB) SAVELJIĆ, Igor (MNE, WC) 6-1 7-6(3)
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) ŠABANOV, Matej (CRO) 6-3 1-6 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE) 4-6 6-7(12)
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB) SAEZ, Juan Carlos (CHI, 6) 6-7(5) 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) BJELICA, Ivan (SRB) 2-6 5-7
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI) 4-6 6-2 6-2
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) SAEZ, Juan Carlos (CHI, 6) 6-2 7-5
BJELICA, Ivan (SRB) MARIE, Jules (FRA, 2) 3-6 0-5, predaja
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB, 3) MARIE, Jules (FRA, 2) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO) (1)
4-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
SAVELJIĆ, Ivan (MNE)/
SAVELJIĆ, Igor (MNE)
2-6 6-7(5)
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
R.ARANGUIZ, Guillermo (CHI)/
SAEZ, Juan Carlos (CHI) (3)
3-6 1-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
TOMIĆ, Petar (SRB)
DALJEV, Pavle (SRB)/
PANIĆ, Stefan (SRB) (WC)
6-2 4-6 10-2
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB)/
ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB)
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
2-6 3-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)/
VIDAK, Antun (CRO) (4)
6-4 6-7(4) 8-10
PEJOVIĆ, Danilo (SRB)/
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) (WC)
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB)/
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)
6-4 6-7(8) 7-10
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (CRB) (2)
GORČIĆ, Ismar (BIH)/
ŽANINOVIĆ, Luka (CRO)
6-4 6-3
1/4 finale MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
TOMIĆ, Petar (SRB)
R.ARANGUIZ, Guillermo (CHI)/
SAEZ, Juan Carlos (CHI) (3)
2-6 1-6
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)/
VIDAK, Antun (CRO) (4)
2-6 2-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (CRB) (2)
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB)/
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)
3-6 6-2 10-3
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (CRB) (2)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)/
VIDAK, Antun (CRO) (4)
6-4 6-0
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 2)
RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI)/
SAEZ, Juan Carlos (CHI, 3)
5-7 2-6
Bourg-en-Bresse, France, $ 15,000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) ROCHETTE, Laurent (FRA) 5-7 6-2 6-3
2. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) MINA, Gianni (FRA, 5) 1-1, predaja
1/4 finale PAŠANSKI, Boris (SRB) LAMASINE, Tristan (FRA, 4) 3-6 6-1 6-4
1/2 finale PAŠANSKI, Boris (SRB) REYNET, Florian (FRA, WC) 6-3 6-3
FINALE PAŠANSKI, Boris (SRB) REUTER, Yannik (BEL, 1) 4-6 6-4 6-3

Jolie Ville Golf F26 Women’ss, Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) WILLIAM, Tiffany (GBR) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) CRISTIAN, Jaqueline Adina (ROU, WC) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
D’OLIVEIRA, Eden (RSA)
CRISTIAN, Jaqueline Adina (ROU)/
PARAZINSKAITE, Akvile (LTU, 3)
2-6 6-7(5)
Aschaffenburg, Germany, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) HRUBA, Marina (CZE) 6-2 7-5
2/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) O’NEILL, Jillian (CAN, 11) 6-2 6-2
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 16) CHANTRAINE, Catherine (BEL) 6-3 6-3
SPREMO, Milana (SRB, 4) KORPATSCH, Tamara (GER) 6-2 6-2
3/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) UEBELHOER, Caroline (GER) 3-6 7-6(5) 6-4
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 16) MORGOSOVA, Karin (SVK, 2) 3-6 6-2 7-6(2)
SPREMO, Milana (SRB, 4) HRDA, Luisa (GER) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, Q) MORDERGER, Yana (GER, Q) 2-6 7-5 6-4
KAČAR, Marina (SRB, Q) LUKNAROVA, Zuzana (SVK, Q) 2-6 7-6(5) 7-5
KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) GEORGES, Myrtille (FRA) 4-6 0-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, Q) GORGODZE, Ekaterine (GEO) 4-6 6-7(3)
KAČAR, Marina (SRB, Q) MORDERGER, Tayisiya (GER, WC) 6-1 7-5
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB, Q) GORGODZE, Ekaterine (GEO) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
JANCHUK, Olga (UKR)
NOVOSELOVA, Polina (RUS)/
STOLMAR, Rebeka (HUN, WC)
7-5 7-6(5)
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
JANCHUK, Olga (UKR)
FUJIWARA, Rika (JPN)/
TANAKA, Yuuki (JPN) (4)
3-6 1-6

Allianz Kundler German Juniors, Berlin, Germany, G1, šljaka
Livescore Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) BOUZKOVA, Marie (CZE, 3) 2-6 5-7
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) BENTE, Laura (GER, Q) 6-7(5) 5-7
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MURAMATSU, Chihiro (JPN)
IAKOVLEVA, Anna (RUS)/
NOE, Juli (DEN)
6-7(2) 6-1 5-10
JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
ZABIROVA, Adeliya (RUS)
BILARDO, Federica (ITA)/
YADLAPALLI, Pranjala (IND)
6-4 7-6(3)
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
ZABIROVA, Adeliya (RUS)
KALINSKAYA, Anna (RUS)/
POSPELOVA, Aleksandra (RUS, 2)
2-6 6-2 12-14
Den Haag, Leidschendam, Netherlands, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
2/3. kolo ALEKSIĆ, Nikola (SRB) VAN DIJK, Sam (NED) 2-6 2-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB) VEDDER, Eva (NED, WC) 4-6 6-3 4-6
Prague, Czech Republic, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) RIKL, Patrik (CZE, 7) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
RODIONOV, Jurij (BLR)
HOLIS, Stepan (CZE)/
MACHAC, Tomas (CZE)
6-3 7-6(2)
1/4 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
RODIONOV, Jurij (BLR)
GIACOMINI, Luca (ITA)/
GRISON, Gianluca (ITA, 3)
w/o
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) SLOVAKOVA, Anna (CZE, 7) 3-6 6-4 4-6
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
BABIĆ, Ena (CRO)
MIKLOVA, Barbora (CZE)/
SLOVAKOVA, Anna (CZE) (2)
B.M/A.S. predale
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
BABIĆ, Ena (CRO)
KANKOVA, Lucie (CZE)/
KYNCLOVA, Anna (CZE) (WC)
6-7(4) 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Oberpullendorf, Austria, C2, U14
Livescore Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
Nemanja Vlajić
Glavni žreb
2.k. Kosta Petrov (7)
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Jovana Perić (Q)
Jablonec nad Nisou, Czech Republic, C3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
2.k. Anđela Skrobonja (1)
Michalovce, Slovakia, C3, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1/4 finale BAJIĆ, Bogdan (SRB) PUSKAR, Samuel (SVK, 4) 6-3 6-3
1/2 finale BAJIĆ, Bogdan (SRB) ABRUDAN, Ioan Dan (ROU, 7) 0-6 3-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 2) DEMA, Victoria (UKR, 6) 3-6 0-4, predaja
BNP Paribas Cup, Marnes La Coquette, France, C1, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
Milan Radojković (16)
Glavni žreb
1.k. Bodin Žarković
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Mila Mejić, Olga Danilović (2), Andrijana Stoiljković