Turniri od 07.05 – 13.05.

MUTUA MADRID OPEN, Madrid, Spain, ATP Masters 1000, 7.190930, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 2) CACHIN, Pedro (ARG, Alt) 4-6 6-3 7-5
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 11) GIMENO-TRAVER, Daniel (ESP, WC) 6-2 6-4
2/2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 2) KUKUSHKIN, Mikhail (KAZ, 13) 6-7(5) 1-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 11) MAYER, Florian (GER, 3) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 10) NISHIKORI, Kei (JPN) 7-5 6-4
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) KHACHANOV, Karen (RUS) 6-3 6-2
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 10) EDMUND, Kyle (GBR) 3-6 6-2 3-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) GASQUET, Richard (FRA) 7-6(1) 7-6(1)
3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) DEL POTRO, Juan Martin (ARG, 4) 3-6 6-4 7-6(6)
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) ANDERSON, Kevin (RSA, 6) 6-7(3) 6-3 3-6

MUTUA MADRID OPEN, Madrid, Spain, WTA Premier Mandatory, $6.685.828, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) BONDARENKO, Kateryna (UKR, 11) 3-6 7-6(2) 6-2
2/2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) SABALENKA, Aryna (BLR, 2) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) AZARENKA, Victoria (BLR) 3-6 3-6

KARSHI CHALLENGER, Karshi, Uzbekistan, $75.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS) 7-6(9) 6-2
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) NABIEV, Olimjon (UZB, WC) 6-3 6-2
3/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 6) LAMASINE, Tristan (FRA, 1) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) SAFIULLIN, Roman (RUS) 6-4 6-2
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) MUKUND, Sasi Kumar (IND, Q) 3-6 6-0 2-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(3)
GABASHVILI, Teymuraz (RUS)/
HURKACZ, Hubert (POL)
3-6 6-4 10-12
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
KHABIBULIN, Timur (KAZ)/
MANAFOV, Vladyslav (UKR)(2)
6-7(5) 6-7(5)
ROMA GARDEN OPEN, Rome, Italy, 64.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 2) BRANCACCIO, Raul (ITA, WC) 6-4 6-2
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 2) BRKIĆ, Tomislav (BIH) 7-6(5) 3-6 7-5
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 2) BOLELLI, Simone (ITA, 8) W/O
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 2) KRAWIETZ, Kevin (GER, Q) 6-2 6-2
FINALE ĐERE, Laslo (SRB, 2) PAVLASEK, Adam (CZE) 6-7(1) 7-6(9) 4-6

ITF Pro Circuit Wuhan, Wuhan, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRNJETIN, Milan (SRB) GAO, Qun (CHN) 3-6 3-6
Zalaegerszeg Open, Zalaegerszeg, Hungary, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) STEBBINGS, Michael R. (CRO) 6-0 6-1
SUVAJAC, Stefan (SRB) NAGYI, Norbert (AUT) 6-2 6-1
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) SAVGIRA, Pavel (RUS) 6-0 6-2
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6) slobodan
BAJIĆ, Bogdan (SRB) KOCZKA, Patrik (HUN) 6-1 6-2
VIDOJKOVIĆ, Vanja (SRB) SAATELA, Leevi (FIN) 0-6 1-6
2/3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) POTZ NAGY, Gergo (HUN) 6-0 6-0
SUVAJAC, Stefan (SRB) AHTI, Ville Petteri (FIN, 3) 4-6 0-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) METYKO, Matyas (HUN) 6-1 6-1
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6) MOLDOVAN, Christian S. (ROU) 6-4 7-5
BAJIĆ, Bogdan (SRB) DULGANOV, Richard (HUN) 6-0 6-1
3/3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) FILIP, Vladimir (ROU, 1) 3-6 3-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) SARDELLA, Edoardo (ITA, 5) 3-6 7-5 6-3
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6) BIRO, Andre (HUN) 6-4 1-2, ret
BAJIĆ, Bogdan (SRB) KOVACIC, Tino (SLO) 6-0 3-0, ret
Glavni žreb
1. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB) HORANSKY, Filip (SVK, 1) 2-6 2-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, Q) MAKK, Peter (HUN, WC) 7-6 (6) 6-2
BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) RUUSUVUORI, Emil (FIN, 4) 0-6 3-6
2. kolo ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, Q) KLEIN, Lukas (SVK, 3) 1-6 0-1, ret
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
RAJIĆ, Dušan (SRB)
RASPUDIĆ, Franjo (CRO)/
SALINGER, Mario (CRO)
3-6 5-7
UGPRO TENNIS EVENTS, Kampala, Uganda, $15.000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) DEV, S.D.Prajwal (IND) 6-2 0-6 4-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LU, Tyler (USA)(1)
ORINGA, David (UGA)/(WC)
SCHULZE, DeMark (USA)
6-2 6-3
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LU, Tyler (USA)(1)
AGUMA, Boris (UGA)/
RAI, Ajeet (NZL)
6-2 6-4
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LU, Tyler (USA)(1)
KAZA, Vinayak S, (IND)/
VIRALI-M., Ranjeet (IND)
7-6(4) 6-3
FINALE MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LU, Tyler (USA)(1)
CHEKHOV, Anton (RUS)/
SEEBERGER, Matt (USA)(2)
2-6 3-6
Rivne UKR F1, Rivne, Ukraine, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 3) SHCHERBA, Vitalii (UKR) 5-7 6-3 7-6(3)
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 3) STRELCHENKO, Daniil (UKR, WC) 6-1 7-6(2)
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 3) GIACOMINI , Luca (ITA, 6) 4-5, ret
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
PARSHUTIN, Denis (UKR)/(WC)
STRELCHENKO, Daniil (UKR)
6-2 5-7 8-10

Fukuoka International Women’s Tennis 2018, Fukuoka, Japan, $60.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) KUWATA, Hiroko (JPN) 6-2 7-6(3)
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) NAMIGATA, Junri (JPN, 7) 7-6(2) 6-4
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) KOBORI, Momoko (JPN) 6-3 5-7 2-6
TROFEO REALE MUTUA, Rome, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) CRESCENZI, Giulia (ITA, 12) 2-6 6-3 3-6
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) GLUSHKO, Julia (ISR) 4-6 5-7
ITF NH NongHyup Women’s Challenger, Goyang, Korea, Rep., $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) LEE, Pei-Chi (TPE) 1-6 3-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB) MCPHEE, Kaylah (AUS) 7-6(5) 6-3
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) HAN, Na-Lae (KOR, 4) 4-6 7-6(2) 1-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
LEE, Pei-Chi (TPE)
HONG, Seung-Yeon (KOR)/
KANG, Seo-Kyung (KOR)(4)
6-3 6-1
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SILICH, Alina (RUS)
EIKERI, Ulrikke (NOR)/
OMAE, Akiko (JPN)(2)
5-7 1-6
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
LEE, Pei-Chi (TPE)
EIKERI, Ulrikke (NOR)/
OMAE, Akiko (JPN)(2)
3-6 6-2 8-10
XVI Torneo Internacional Conchita Martinez, Monzon, Spain, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) MAZZONI, Emma (FRA) 2-6 1-6
Al-Solaimaneyah Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) WENSVEEN, Sem (NED, WC) 6-7(2) 2-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) KARREGAT, Dominique (NED) 6-2 2-6 3-6
Kaposvar Ladies Open, Kaposvar, Hungary, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) FARBAS, Reka (HUN) 3-6 0-6
LUŽAJIĆ, Nataša (SRB) JURIČ, Noka (SLO) 0-6 4-6
JOVANOVIĆ, Bojana (SRB) MULLER, Nikoletta (HUN) 6-3 6-4
VUJOVIĆ, Milica (SRB) slobodna  
POLOVINA, Jelena (SRB) slobodna  
KUNIĆ, Ana (SRB) slobodna  
2/3. kolo JOVANOVIĆ, Bojana (SRB) ARGYELAN, Csilla (HUN, 3) 0-6 1-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB) ZADORI, Reka (HUN) 2-6 6-1 2-6
POLOVINA, Jelena (SRB) KUNIĆ, Ana (SRB) 2-6 3-6
3/3. kolo KUNIĆ, Ana (SRB) KOZAKOVA, Kristina (SVK) 7-6(6) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo POLOVINA, Jelena (SRB)/
RAKIĆ, Radina (AUT)
MORALES, Maria F. (SWE)/
SHUSHPANOVA, Maria (RUS)
3-6 1-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB)/
LUŽAJIĆ, Nataša (SRB)(WC)
LYSA, Yuliya (UKR)/(2)
MARFUTINA, Maria (RUS)
1-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 5) slobodna
2/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 5) BESLAGIĆ, Binasa (AUS) 6-7(5) 6-0 2-0, ret
3/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 5) VANEVA, Zinovia (BUL) 6-4 6-3
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) VANGELOVA, Ani (BUL) 4-6 6-2 1-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Copa Badia, Coral Gables, FL, USA, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB) ROSS, Jackson (USA) 3-6 6-0 5-7
ITF Juniors Tennispark Open 2018, Skopje, Makedonija, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Jovan ĆIRKOVIĆ (WC), Jovan POZNAN (WC)
2/3. kolo: Nikola KIJAC (WC), Andrija JEVTIĆ
3/3. kolo: Mihailo RADOSAVLJEVIĆ (8)
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB, LL) POPOVIC, Stevan (GER, WC) 6-3 6-2
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 7) JURAJDA, Adam (CZE) 6-3 6-2
JANKOVIĆ, Luka (SRB) NEDEV, Dian (BUL, Q) 6-4 6-1
JEVTIĆ, Nikola (SRB) MIHAYLOV, Mihael (BUL, Q) 6-3 2-6 3-6
KALAFATIĆ, Stefan (SRB) DIMITROV, Vasil (BUL, LL) 6-2 7-5
GAŽO, Stefan (SRB, Q) COLLIGNON, Raphael (BEL, 6) 6-1 2-6 6-2
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 2) ANDONOV, Luka Ljuben (MKD) 6-2 6-1
2. kolo MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 7) RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB, LL) 7-6(4) 6-4
JANKOVIĆ, Luka (SRB) WAJDEMAJER, Jan (POL, 5) 0-3, ret.
KALAFATIĆ, Stefan (SRB) MISDRAHIS, Leandros (GRE, 3) 6-4 6-4
GAŽO, Stefan (SRB, Q) KUSIEWICZ, Piotr (POL, LL) 6-3 7-6(8)
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 2) TARAMONLIS, Dimosthenis (GRE) 6-4 6-2
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 7) ROSS, Matthis (GBR) 7-6(6) 6-1
KALAFATIĆ, Stefan (SRB) KATUCH, Jakub (SVK, 8) 7-5 6-2
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 2) GAŽO, Stefan (SRB, Q) 6-3 5-7 6-4
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 7) ELAMIN, Ammar (IRL, 4) 6-3 6-2
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 2) KALAFATIĆ, Stefan (SRB) 7-6(4) 4-6 6-2
FINALE ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 2) MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 7) 6-3 6-1
Dubl
1/4 finale KIJAC, Nikola (SRB)/(A)
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB)
 – ANDONOV, Luka Ljuben (MKD)/
PLASESKI, Hristo (MKD)
6-4 1-6 5-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Anastasija RADOJEVIĆ (WC)
2/3. kolo Tijana NIKOLIĆ
3/3. kolo: Tamara ERAKOVIĆ (WC), Nađa NONKOVIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) SIMEVA, Aleksandra (MKD, WC) 2-6 0-6
BRKIĆ, Andrijana (SRB, Q) IBETO, O. Jennifer (ISR) 6-4 7-6(4)
KOJČIĆ , Emilija (SRB, 3) TRBEZNIK , Anja (SLO) 7-6(6) 5-7 6-4
2. kolo BRKIĆ, Andrijana (SRB, Q) RADULOVA, Dariya (BUL, 6) 1-6 2-6
KOJČIĆ , Emilija (SRB, 3) KOLEVA, Daniela (MKD, WC) 6-1 6-2
1/4 finale KOJČIĆ , Emilija (SRB, 3) DE WITTE, Emeline (BEL, 8) 0-3, ret.
26th Torneo Internazionale Città di Prato, Prato, Italy, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Luka DRAGOLJIĆ
PANACEO ITF Junior Cup 2018, Villach, Austria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 7) PLAZAS, Jessica (COL) 6-2 6-0
SKROBONJA, Anđela (SRB, 8) MEYER, Emily (AUT, WC) 6-3 6-1
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 7) GEISSLER, Nina (SUI) 3-6 2-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, 8) NIKOLOVOVA, Vanesa (CZE) 4-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Tirana Open U16, Tirana, Albanija, U16, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Nemanja Marjanović (Q)
1/4 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 1) ADEMOVIĆ, Muhamed (BIH, 5) 6-1 6-0
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 1) STEFANACCI, Luigi (ITA) 6-4 6-0
FINALE TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 1) GAZIVODA, Milo (MNE, 2) 6-3 6-4
Dubl
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
GAZIVODA, Mile (MNE)(1)
ALBERTI, Filippo (ITA)/
FARDELLI, Luca (ITA)
7-5 7-5
FINALE TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
GAZIVODA, Mile (MNE)(1)
KARAHODZA, Din (GER)/(2)
STRACIUC, Ion Arcasa (ROU)
6-3 6-1
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nataša Savić
2. kolo:  Simona Josimović (8)
XVI TORNEIG JOAN MIR “IN MEMORIAM”, TORELLÓ, Spain, U16, C1, akrilna podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anđela Lopičić
2. kolo: Nikol Paleček
GRAWE OPEN, Maribor, Slovenija, U16/14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Lazar Danić (10)
Glavni žreb
2. kolo: Lazar Danić (LL)
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) AEBI, Yarin (SUI, 9) 6-7(4) 1-6
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
ERCEG, Lovre (CRO)(1)
AEBI, Yarin (SUI)/(3)
TRAMONTIN, Alessio (ITA)
6-1 2-6 6-10
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Iva Divac (4)
Glavni žreb
2. kolo: Mia Marjanović (7)
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Andrej Radojičić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Anđela Lazarević (8, WC)
Glavni žreb
1. kolo: Anđela Lazarević (LL)
3. kolo: Laura Dukić (16)
1/4 finale PETKOVIĆ, Anja (SRB, 6) LUKIĆ, Tea (GER, 13) 4-6 3-6
Dubl
1/2 finale PETKOVIĆ, Anja (SRB)/
RAJKI, Tena (CRO)(2)
HELSEN, Flo (BEL)/(7)
WALIGORA, Amelia (BEL)
7-5 3-6 8-10
Bohemia Cafex Cup, Rakovnik, , U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. koloBranko Đurić (8)
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 11) POLJICAK, Mili (CRO, 4) 6-4 6-0
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 11) BARTON, Hynek (CZE, 7) 1-6 3-6
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
BORSE, Bartol (CRO)(4)
MIKRUT, Luka (CRO)/
POLJICAK, Mili (CRO)(1)
4-6 6-4 7-10
ĐURIĆ, Branko (SRB)/(2)
BLOCKX, Alexander (BEL)
BARTON, Hynek (CZE)/
VEJSICKY, Oldrich (CZE)(3)
5-7 0-6
, Sliven, Bugarska, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Skobelev
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Natalija NIKOLIĆ
, Nikšić, Montenegro, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Veljko Radonjić, Haralampije Toskić, Saša Marković
Glavni žreb
1. kolo: Marko Nikolić (WC),  Vanja Petrov 
2. kolo: Lazar Dimitrijević (Q)
1/4 finale LUDOŠKI, Lazar (SRB, 4) LE, Liu (CHN, Q) 2-6 0-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo:  Teodora Milić
2. kolo: Anđelija Nikolić, Sara Ristić, Lola Radivojević
Dubl
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
TAROCCO, Leticia (CRO)(1)
MINAEVA, Ksenia (RUS)/
ZLATEVA, Julia (BUL)(3)
6-2 7-5
FINALE RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
TAROCCO, Leticia (CRO)(1)
KOROBCHENKO, Milana (RUS)/
SKOPINTSEVA, Polina (RUS)(4)
W/O
PROKUPLJE OPEN 2018, Prokuplje, Srbija, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Jović, Andrija Ćopić (WC), Ognjen Milić, Strahinja Ristić (WC), Aleksandar Žikić (WC), Mateja Stefanović, Andrej Petrović,  Danijel Krstevski, Jovan Jevtić, David Rakić
2. kolo: Todor Vukomanović, Aleksa Stanković, Nikola Radišić, Vuk Kruščić,  Jovan Matović
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB, WC) MAZDRASHKI, Anas (BUL) 4-6 4-6
LULIĆ, Nikola (SRB) PETKOVIĆ, Mika (GER) 2-6 6-2 4-6
VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB) ŽIVKOVIĆ, Sergej (SRB) 6-3 6-1
1/2 finale VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB) DASKALOVIĆ, Aleksandar (GBR) 6-1 6-0
FINALE VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB) MAZDRASHKI, Anas (BUL) 6-1 2-6 6-3
Dubl
1/2 finale VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB)/
RAKIĆ, David (SRB)
STANKOVIĆ, Aleksa (SRB)/
VUKOMANOVIĆ, Todor (SRB)
6-4 4-6 10-7
LULIĆ, Nikola (SRB)/
RISTIĆ, Strahinja (SRB)
KRSTEVSKI, Danijel (SRB)/
PETKOVIĆ, Mika (GER)
1-6 3-6
FINALE VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB)/
RAKIĆ, David (SRB)
KRSTEVSKI, Danijel (SRB)/
PETKOVIĆ, Mika (GER)
5-7 6-3 4-10
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Jana Premović,  Ela Vasić, Marijana Ilić, Iva Janković (WC)
2. kolo: Anastasija Arsić, Angelina Mihajlović (WC), Andrea Noa Galin, Darija Ilić, Milica Stosović, Aleksandra Stevanović
1/4 finale MARKOVIĆ, Anđelija (SRB) MASIIANSKAIA, Marija (RUS, WC) 5-7 6-4 6-7(3)
MARINOVIĆ, Milica (SRB, WC) MARINKOVIKJ, Nina (MKD) 4-6 3-6
RISTIĆ, Mia (SRB) VAJA, Klara (SRB) 6-0 6-3
1/2 finale RISTIĆ, Mia (SRB) KONSTANTINOVA, Yoana (BUL) 6-1 6-1
FINALE RISTIĆ, Mia (SRB) MASIIANSKAIA, Marija (RUS, WC) 6-1 6-0
Dubl
1/2 finale RISTIĆ, Mia (SRB)/
VAJA, Klara (SRB)
MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)/
GEVORKIAN, Naira (RUS)
3-6 6-4 5-10
FINALE MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)/
GEVORKIAN, Naira (RUS)
KONSTANTINOVA, Yoana (BUL)/
NIKOLOVA, Nikol (BUL)
3-6 4-6