Turniri od 07.04 – 13.04.

Turniri od 07.04 – 13.04.

Itajaí, Brazil (-5) Bogota, Columbia
Little Rock, USA
Pelham, USA (-7h)
Sharm el Sheik,
Egypt
Heraklion, Greece
Antalya, Turkey (+1h)
Shymkent, Kazakhstan (+4h) Casablanca, Morocco
Algiers, Algeria (-1h)

Casablanca, Morocco, €485,76, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 2) IDMBAREK, Yassine (MAR, WC) 6-0 6-1
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) SIMON, Gilles (FRA, 1) 5-7 6-2 5-7
2/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 2) CARBALLES BAENA, Roberto (ESP) 3-6 1-6

Katowice, Poland, $250,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 8) BRIANTI, Alberta (ITA) 7-5 6-2
2/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 8) PASZEK, Tamira (AUT) 6-2 3-2 predaja TP
3/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 8) FEUERSTEIN, Claire (FRA, 1) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) CORNET, Alize (FRA, 4, WC) 3-6 2-6
JAKŠIĆ, Jovana (SE, SRB) LUČIĆ-BARONI, Mirjana (CRO) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)
KATARZYNA, Piter (POL)/
ROSOLSKA, Alicja (POL)
2-6 4-6
Bogotá, Colombia, $ 250,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1) JOHANSSON, Mathilde (FRA) 7-5 7-5
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1) SHAPATAVA, Sofia (GEO, LL) 6-4 6-3
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1) ARRUABARRENA, Lara (ESP, Q) 6-4 6-4
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1) SCHEEPERS, Chanelle (RSA) 3-6 6-4 6-3
FINALE JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1) GARCIA, Caroline (FRA, 5) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
KOVINIĆ, Danka (MNE)
KOSTOVA, Elitsa (BUL)/
HSU, Chiet-Yu (USA)
6-1 3-6 6-10

Itajaí, Brazil, $ 40,000+, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) WEISSBORN, Tristan-Samuel (AUT) 7-5 6-2
TOŠIĆ, Goran (SRB) JUNIOR, Osni (BRA) 6-1 6-4
2/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) MIELE, Andre (BRA) 5-7 6-4 6-4
TOŠIĆ, Goran (SRB) NEIS, Fabricio (BRA) 6-7(1) predao T.G.
3/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) SANT’ANNA, Bruno (BRA, 6) 6-3 6-7(1) 3-6
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)
LONDERO, Juan Ignacio (ARG)/
MOLTENI, Andres (ARG)
6-4 6-2
1/4 finale TOŠIĆ, Goran (SRB)/
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)
SA, Andre (BRA)/
SOUZA, Joao (BRA, 1)
3-6 2-6

Little Rock, AR, USA, $ 15,000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) MILTON, Joshua (GBR) 6-2 6-2
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) KING, Evan (USA) 7-5 6-3
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) JUNG, Jason (USA, 6) 6-1 6-4
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) KOZLOV, Stefan (USA, Q) 3-6 6-4 6-3
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) SMETHURST, Daniel (GBR, 2) 6-1 7-6(3)
Algiers, Algeria, $ 15,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2, WC) GROLL, Terri (FRA, PR) 7-5 6-2
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2, WC) CHALA, Remy (FRA, Q) 6-2 6-4
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 2, WC) BENSOUSSAN, Samuel (FRA) 6-1 6-3
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 2, WC) ROCHETTE, Laurent (FRA, 5) 6-4 6-2
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 2, WC) MARRAI, Matteo (ITA, 8) 6-7(8) 6-2 6-2
Pula, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB)
slobodan
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 12)
slobodan
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) FUGINA, Vid (SLO) 6-4 6-4
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 9) slobodan
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) HAEUSHER, Thoas (AUT) 3-6 5-7
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) slobodan
JANDRIĆ, Darko (SRB) ŠKVORC, Karlo (CRO) 6-3 6-4
2/4. kolo ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) FAFL, Martin (CZE, 1) 0-6 1-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 12) CHUCK, Alexandre (FRA) 6-3 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 9) GUCHOUD, Maxime (SUI) 6-1 1-6 6-4
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) KALAMBAY, Jessy (SUI, 8) 3-6 4-6
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) DIVKOVIĆ, Ivan (CRO) 6-4 4-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) ŠTEFIČAR, Edi (CRO) 6-3 7-6(1)
3/4. kolo ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 12) WAKITA, Shunsuke (JPN) 4-6 6-0 2-3 pred B.Z
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 9) DRAGANJA, Tomislav (CRO) 6-4 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB) KALAMBAY, Jessy (SUI, 8) 3-6 4-6
4/4. kolo RAKIĆ, Strainja (SRB, 9) FILIPSKY, Jakub (CZE, 6) 5-7 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 7) URBANIJA, Mike (SLO) 6-3 6-4
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 7) PERRET, Loic (SUI, Q) 6-3 7-6(7)
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 7) IGNATIK, Uladzimir (BLR, 1) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
RAKIĆ, Strainja (SRB)
GIORGINI, Daniele (ITA)/
VOLANTE, Matteo (ITA)
6-7(2) 2-6
ĐERE, Laslo (SRB)/
MADARASZ, Gergely(HUN)
KRAWIETZ, Kevin (GER)/
THURAU, Urs (GER, WC)
3-6 4-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)
HOSSAM, Karim (EGY, 3) 7-6(5) 3-6 6-3
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) MENSURADO, Vasco (POR, SE) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
SEKULIĆ, Miloš (SWE)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)/
KOCYLA, Arkadius (POL)
2-6 4-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB)
ZHUK, Uladzisau (BLR) 6-1 6-0
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 6) slobodan
2/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 6) MEULEMANS, Stijn (BEL) 4-6 3-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) HOANG, Antoine (FRA, 10) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) MIKOS, Konstantinos (GRE, WC) 5-7 5-7
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)
BRRERE, Gregoire (FRA)/
LAMASINE, Tristan (FRA)
6-3 1-6 10-12
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) BALTENSPERGER, Raphael (SUI, Q) 6-2 6-3
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) KERN, Robin (GER, 7) 7-5 6-2
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB) NEUCHRIST, Maximilian (AUT, 2) 6-7(1) 2-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
MIES, Andreas (GER, 4)
MORAING, Mats (GER)/
SCHONENBERG, Tom (GER)
1-6 6-0 5-10
Shymkent, Kazakhstan, 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 5)
ESTRUCH, David (ESP, Q) 4-2, M.N. predao
BEJTULAHI, Denis (SRB) AYAP, Sagadat (KAZ, WC) 6-2 6-2
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) HORANSKY, Filip (SVK, 8) 7-6(4) 6-7(3) 0-6
Dubl
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)/
LAZOV, Alexander (BUL, 4)
ESTRUCH, David (ESP)/
LOBKOV, Alexande (RUS)
6-2 4-6 10-2
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
LAZOV, Alexander (BUL, 4)
CHERVYAKOV, Fedor (RUS)/
SLOBODCHIKOV, Ronald (RUS)
6-4 6-2
1/2 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
LAZOV, Alexander (BUL, 4)
SHYLA, Yaraslau (BLR)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR, 1)
7-5 6-7(1) 6-10

Pelham, AL, USA, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 9) HARMAN, Emily (USA) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA, 4)
KRAMPEROVA, Katerina (CZE)/
WHORISKEY, Caitlin (USA)
6-3 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA, 4)
COLLINS, Courtney (USA)/
MURDOCK, Ashle (USA, WC)
7-6(4) 6-1
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA, 4)
LAO, Danielle (USA)/
WANG, Keri (USA)
5-7 4-6
Bol, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6)
DRAŽIĆ, Mariana (CRO, WC) 6-0 6-2
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6) SIMION, Oana Georgeta (ROU) 6-1 6-4
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 6) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 4) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)/
MEZAK, Matea (CRO)
SCHAEFER, Anne (GER)/
VLACHOVA, Karolina (CZE, 2)
4-6 5-7
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)
SUGIHARA, Risako (JPN) 5-7 7-5 6-4
2/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) BACQUIE, Alice (FRA, 6) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MATOULA, Martha (GRE)
SCHOLSEN, Helene (GRE)/
SHULZHANOK, Darya (BLR)
6-3 4-6 8-10
Shymkent, Kazakhstan, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) POPOVA, Ekaterina (RUS) 5-7 2-6

Villena, Spain, G1, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 5) GAKHOV, Ivan (RUS) 2-6 6-4 4-6
Paola, Malta, G5, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) HO, Cobi (GBR) 6-1 6-2
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) CORIONI, Lorenzo (ITA, WC) 2-6 6-3 7-5
3/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) OPITY, Jannik (GER) 1-6 6-4 4-6
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, LL) CUYPERS, Seppe (BEL) odustao B.B
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) HAJKOVA, Klara (CZE) 4-6 6-2 4-6
Dubl
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB)/
GAUTHIER, Madalaine (USA, 7)
slobodne
2. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB)/
GAUTHIER, Madalaine (USA, 7)
DIERCKSEN, Alisa (GER)/
PIPA, Shaline-Doreen (GER)
4-6 0-6
Burlington, Canada, G5, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) SHVETS, Brianna (USA) 3-6 0-6

Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Novi Sad, Serbia, G2, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Veljko Radenkovic (5), Nemanja Popović (8), Nikola Dimitrijević (11), Pavle Drobnjaković, Đorđe Janačković, Nemanja Mitić, Luka Tasić, Dušan Rajić, Matija Eskić, Stefan Drinić, Luka Raković (WC), Ilija Lučić (WC), Borislav Trebješanin, Stefan Matić (WC), Aleksandar Jocić (WC), Nikola Stanimirović (WC), Stefan Božić (WC)
Glavni žreb
*Đuro Opačić, Aleksa Martinović, Aleksa Daskalović, Dobrosav Dević, Aleksandar Nedeljković, Nikola Arsić, Stefan Koruga, Pero Cvjetinović, Igor Ristić, Aleksa Petrović, Luka Trifunović, Vladimir Jovanović, Bogdan Bajić, Konstantin Kirovski (12), Miloš Dabić, Nikola Aleksić (WC), Igor Banićević (WC). Milorad Melović (WC), Rejhan Gicić (WC), Aleksa Marjanović (WC), Matija Eskić (Q), Aleksa Bućan (WC)
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Sara Kostić (5), Jovana Gvozdenović (4), Jasmina Moskovljević (9), Janja Kovačević (7), Katarina Kostić (8), Jana Lazarević (11), Nina Nikitović (10), Lenka Antonijević, Milica Cvrkota, Sara Stanković, Milica Petrović, Vera Barić, Anita Matejić, Andrijana Stoiljković (WC, 1)
Glavni žreb
*Kristina Miletić (3), Jovana Vuković, Olga Danilović (5), Teodora Ristić (7), Katarina Dražić, Teodora Ševo, Lena Babunski, Emilija Cvetanović, Milica Panić,Ivana Dragović, Katarina Ljujić, Boba Kotlica, Jovana Samočeta (15), Mila Mejić, Tijana Spasojević (13), Sara Čvorović, Sara Gvozdenović (WC), Sara Kostić (Q), Jasmina Moskovljević (Q), Janja Kovačević (Q), Katarina Kostić (Q), Nina Nikitović (Q), Lenka Antonijević (Q), Milica Cvrkota (Q), Jana Lazarević (LL), Isidora Živković (WC), Vera Marković (WC), Jovana Gvozdenović (LL), Jana Lazarević (LL)
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB, 3) CULA, Andreea (ROU, 11) 6-4 6-1
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4) FURAK, Csenge (HUN, 12) 6-2 7-6(3)
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 13) 6-1 7-6(4)
1/2 finale MILETIĆ, Kristina (SRB, 3) CHRISTOFI, Eleni (GRE, 1) 2-6 2-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4) DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) 1-6 3-6
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 5) CHRISTOFI, Eleni (GRE, 1) 6-4 6-3
Dubl
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) (2)
BAZHKO, Anita (BLR)/
PRYSMAKOVA, Yana (BLR, 8)
6-2 6-1
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) (2)
ERJAVEC, Veronika (SLO)/
ZUPANČIČ, Nika (SLO)
3-6 2-6
Vinkovci, Croatia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Mihajlo Drobnjaković (8), Nemanja Medić (9), Đorđe Radan, Miloš Vuković !5), Vukašin Damjanović, Relja Eskić, David Obradović, Nikola Jevtić, Filip Macura, Andrej Popović, Adam Kovač, Strahinja Pjeranović
Glavni žreb
*Kosta Petrov (6), Bodin Žarković (8), Stefan Gažo (10), Vuk Marković, Luka Malobabić, Nemanja Šubanović, Dario Bustruć, Aleksandar Tomić (WC), Milan Radojković (WC), Đorđe Radan (Q), Luka Stojanović (WC)
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Anđela Skrobonja (1), Mija Ljubić (2), Katarina Dukić, Dina Dudić, Mina Obradović, Ana Živković, Milica Vujović
Glavni žreb
*Aleksandra Stanković (8), Tamara Malešević (12), Draginja Vuković (11), Jovana Badnjar (WC), Mihaela Đaković (WC), Emilija Kojčić, Andrijana Stoiljković (10), Anastasija Gutić (WC)
Athens, Greece, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Mihailo Popović (4)
1/4 finale POPOVIĆ Mihailo (SRB, 4) GIMA, Alexander (ROU, 5) 6-0 6-0
1/2 finale POPOVIĆ Mihailo (SRB, 4) PALOSI, Stefan (ROU, 1) 3-6 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Anđela Todorović
Bar, Montenegro, G3 U12
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Aleksandar Ljubojević, Maksim Nikolić
Glavni žreb
*Viktor Jović, Ilija Zoroja, Hamad Međedović, Lazar Milićević, Mateja Janićijević (WC), Stefan Popović (WC), Aleksandar Ljubojević (Q), Maksim Nikolić (Q)
1/4 finale LJUBOJEVIĆ, Aleksandar (SRB, Q) PULJIĆ, Leo (BIH) 0-6 1-6
JOVIĆ, Viktor (SRB) KACHMAZOV, Alibek (RUS) 6-3 6-2
ZOROJA, Ilija (SRB) HUETTNER, Simon (GER) 6-1 6-3
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB) PULJIĆ, Leo (BIH) 6-2 6-0
ZOROJA, Ilija (SRB) MANIA, Marco (ITA) 6-1 6-2
FINALE Viktor Jović i Ilija Zoroja, Bar 2014 JOVIĆ, Viktor (SRB) ZOROJA, Ilija (SRB) 6-3 7-5
Dubl
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
ZOROJA, Ilija (SRB)
KACHMAZOV, Alibek (RUS)/
KNIAZEU, Mikhail (BLR)
6-2 2-6 5-10
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Teodora Vujičić, Iva Pantović, Staša Vasić, Tara Gancev
1/4 finale VUJIČIĆ, Teodora (SRB) NIŠAVIC, Iva (MNE) 6-2 6-1
1/2 finale VUJIČIĆ, Teodora (SRB) ZALUKAR, Sara (CRO) 6-2 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale GANČEV, Tara (SRB)/
PANTOVIĆ, Iva (SRB)
CHERNYSHKOVA, Alexandra (RUS)/
LYTNEVA, Anna (RUS)
4-6 2-6