Turniri od 07.03 – 13.03.

Puebla, Mexico, $75.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) GOMEZ, Lucas (MEX, WC) 5-7 6-3 6-4
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) NGUYEN, Daniel (USA) 2-6 7-6(8) 6-4
ĐERE, Laslo (SRB) JAZIRI, Malek (TUN, 2) 7-5 5-7 6-2
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) ZEBALLOS, Horacio (ARG, 3) 6-4 6-2
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) ĐERE, Laslo (SRB) 6-1 7-6(2)
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) STRUVAY, Eduardo (COL) 3-6 6-1 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB) NAPOLITANO, Stefano (ITA, Q) 7-6(1) 6-7(5) 7-5
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB) BECKER, Benjamin (GER, 1) 4-6 6-3 7-6(2)
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB) STRUVAY, Eduardo (COL) 6-4 4-6 4-6
RC HOTEL OPEN, Jonkoping, Sweden, 42.500+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) KARLOVSKIY, Evgeny (RUS, LL) 7-6(10) 6-3
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) KHACHANOV, Karen (RUS) 6-7(2) 4-6

Istarska rivijera, Porec, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) slobodan
RAJIĆ, Dušan (SRB) PERIĆ, Marko (CRO) 6-3 6-3
ARSIĆ, Nikola (SRB) DUDIĆ, Ivan (CRO) 6-3 6-0
2/4. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) MORENO-HIGUERAS, Rafael (ESP) 6-7(4) 3-6
ARSIĆ, Nikola (SRB) SCHROLL, Philipp (AUT) 1-6 2-6
RAJIĆ, Dušan (SRB) RONDONI, Pietro (ITA, 4) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB,   4) ILIĆ,  Luka (SRB) 6-4 6-3
BJELICA, Ivan (SRB) TERNAR, Tomislav (SLO) 6-3 6-1
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB,   4) BJELICA, Ivan (SRB) 2-6 6-0 6-7(4)
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB) GIACALONE, Omar (ITA, 6) 3-6 0-1, predaja
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
BJELICA, Ivan (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
5-7 1-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/(2)
DISCHINGER, Eduardo (BRA)
6-2 4-6 10-6
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
ANTONESCU, Vasile (ROU)/
JECAN, Mircea Alexandru (ROU)
7-6(6) 7-5
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
MELCHIORRE, Davide (ITA)
4-6 6-4 10-6
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)
BJELICA, Ivan (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
3-6 2-6
FINALE BJELICA, Ivan (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
GIACALONE, Omar (ITA)/
RONDONI, Pietro (ITA)(3)
2-6 2-6
Soho Square Egypt F8 Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) GILLE, Sander (BEL) 7-6(2) 6-3
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) LOPES, Tiago (BRA) 6-2 6-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 1) BALAJI, N.Sriram (IND, 8) 6-4 6-4
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 1) ROCHETTE, Laurent (FRA, 7) 6-4 6-2
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 1) MULLER, Alexandre (FRA) 7-6(3) 6-1
EXCEL FUTURES MILANO 3, Basiglio, Italy, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 1) HERMANS, Mats (NED) 7-6(3) 2-6 6-2
2/2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 1) PELLEGRINO, Andrea (ITA, 16) 7-6(4) 3-6 4-6
2016 ITF Men’s & Women’s Circuit Combined, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) HERRMANN-ZUNIĆ, Matteo (GER) 6-2 6-7(4) 6-2
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) SITZOUKIS, Themi (AUS) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) SINICROPI, Riccardo (ITA, 5) 6-7(4) 6-7(1)
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
GARD, Catalin (USA)
BONADIO, Riccardo (ITA)/
COLANGELO, Fabio (ITA)
2-6 4-6
Morocco F1 Futures, Agadir, Morocco, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) BENAMAR, Ayoub (MAR) 4-6 6-7(6)

CIRCUITO FEMININO FUTURE DE TÊNIS, Curitiba, Brazil, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 15) slobodna
2/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 15) TOMA, Vivian Mayumi (BRA) 6-0 6-0
3/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 15) MINNEN, Greet (BEL, 5) 3-6 3-6
Soho Square Egypt F9 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) slobodna
2/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) TERZIYSKA, Julia (BUL, 1) 0-6 0-6
HAMMAMET OPEN, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUBRANOVIĆ,  Milica (SRB) PAYOLA, Julia (ESP) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUBRANOVIĆ,  Milica (SRB)/
CVAČKOVA, Natalie (CZE) (WC)
PANTUČKOVA, Gabriela (CZE)/
PANTUČKOVA, Magdalena (CZE)
1-6 2-6

32. Perin Memorial, Umag, Croatia, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) PREVOSTO, Luca (ITA, Q) 2-6 3-6
Dubl
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
HOLMGREN, August (DEN)
BALZERANI, Riccardo (ITA)/
RAMAZZOTTI, Samuele (ITA)
1-6 6-3 10-12
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, 16) RUDIUKOVA, Nina (RUS, WC) 6-1 6-1
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) SILJIĆ, Miriam (CRO) 6-4 4-6 5-7
ĐOKIĆ, Hristina (SRB, 13) MRČELA, Klara (CRO) 4-6 4-6
2/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, 16) COSTA VEHSE, Laura (ESP) 1-6 7-5 3-6
Glavni žreb
 1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB) MAŠIĆ, Laura (CRO, WC) 3-6 2-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) CANTOS SIEMERS, Irina (GER) 6-3 1-6 2-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, WC) PIERI, Tatiana (ITA, 7) 2-6 2-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 16) ZERULO, Martina (ITA, Q) 6-7(11) 6-4 4-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) PICCINETTI, Lisa (ITA) 1-6 6-7(5)
Dubl
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB)/)WC)
OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO)
GUERRERO ALVAREZ, Eva (ESP)/
PIERI, Tatiana (ITA)(3)
2-6 2-6
ITF U18 Empire Cup 2016, Trnava, Slovakia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 5) slobodan
OPAČIĆ, Đuro (SRB) POTLOV, Maksym (UKR, WC) 6-2 6-2
DABIĆ, Miloš (SRB) DUDEK, Tomasz (POL, Q) 6-3 7-6(3)
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 5) VELEK, Daniel (CZE) 3-6 0-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) FEKIAČ, Martin (SVK, 12) 6-4 6-1
DABIĆ, Miloš (SRB)  – MOLDOVAN, Cristian Stefan (ROU, 11) 0-6 4-6
3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) MACHAČ, Tomaš (CZE, 8) 1-6 2-6
Dubl
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
HRUNČAK, Dominik (SVK)(5)
ABRUDAN, Ioan Dan (ROU)/
FETISLEAM, Edris (ROU)(3)
W/O
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
HRUNČAK, Dominik (SVK)(5)
MACHAČ, Tomaš (CZE)/
VRBENSKY, Michael (CZE)(2)
W/O
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ,  Tijana (SRB) STARA, Lenka (SVK, 5) 4-6 4-6

15th Realsport Open 16 2016, Milovice, Czech Republic, U16, C2, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Peđa KOLARIĆ (15); 2/2. kolo: Sabit ŠUNTIĆ (5)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ,  Tamara (SRB, 4) OKOPNIAK, Nikola (POL) 6-3 6-4
SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 2) BREČKOVA, Nikola (CZE, WC) 5-7 6-7(5)
2. kolo MALEŠEVIĆ,  Tamara (SRB, 4) RICHTROVA, Sabina (CZE) 7-5 7-6(2)
1/4 finale MALEŠEVIĆ,  Tamara (SRB, 4) LUKACS, Livia (HUN, 6) 6-4 0-6 6-1
1/2 finale MALEŠEVIĆ,  Tamara (SRB, 4) PETRENKO, Viktoriya (UKR, 1) 7-6(6) 1-6 6-2
FINALE MALEŠEVIĆ,  Tamara (SRB, 4) LAVIČKOVA, Kristyna (CZE, 5) 2-6 0-6
Dubl
1/4 finale MALEŠEVIĆ,  Tamara (SRB)/
STROMBACH, Santa (GER)(2)
DOHNALOVA, Rozalie (CZE)/
KAREISOVA, Ludmila (CZE)
6-4 3-6 8-10
Cup der Nordverbaende, Isernhagen, Germany, U14, C3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) MIDDENDORF, Julia (GER, 6) 6-3 3-6 2-6
Dubl
1/4 finale ERAKOVIĆ, Tamara (SRB)/
KRANHOLDT, Pia (GER) (2)
BAYKAN, Ilayda (TUR)/
RETUNSKAYA, Margarita (RUS)
3-6 4-6
TIM Essonne, Sainte Genevieve des Bois, France, U14, C1, asfalt
Livescore Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) slobodan
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) LAPALU, Valentin (FRA, Q) 6-1 7-5
3. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) SADAOUI, Mehdi (FRA) 7-5 6-1
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) KUBIK, Kristian (CZE, 6) 6-4 6-2
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) MARMOUSEZ, Lilian (FRA, 10) 1-6 5-7
TEJT 2 U14″ Slovan Open U14 2016″, Bratislava, Slovakia, U14, C2, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB, 5) MOTAZED, Samuel (AUT, Q) 6-3 6-2
TRUNIĆ, Dušan  (SRB, Q) HABODASZ, Adam (SVK, WC) 6-2 5-7 6-7(5)
2. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB, 5) SUEVICH, Lovro (CRO) 2-6 4-6
Dubl
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
TRUNIĆ, Dušan  (SRB)
KACHMAZOV, Alibek (RUS)/
SHARIPOV, Marat (RUS)(1)
1-6 1-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Milica ĐURIĆ (16); 2/2. kolo: Anđela LOPIČIĆ (1)
Glavni žreb
1. kolo ĐUNISIJEVIĆ, Sofija (SRB, Q) MANDELIKOVA, Katerina (CZE) 6-2 4-6 6-3
DIVAC, Iva (SRB, Q) NOVAKOVA, Klara (CZE) 2-6 1-6
2. kolo ĐUNISIJEVIĆ, Sofija (SRB, Q) STANKOVSKA, Nina (SVK, 1) 1-6 1-6