Turniri od 07.01 – 13.01.

Sydney, Australia, $ 486,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Dubl
1.kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/ LINDSTEDT, Robert (SWE) BENNETEAU, Julien FRA/
LLODRA, Michael FRA
6-7(3) 3-6 

Sydney, Australia, $ 681,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) PASZEK, Tamira (AUT) 6-2 7-6(5)
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) VINCI, Roberta (ITA) 6-3 4-6 6-7(4) 
Hobart, Australia, $ 235,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo  JOVANOVSKI, Bojana (SRB) TORRO FLOR, Maria Teresa (ESP, LL) 6-0 7-6(7)
2. kolo  JOVANOVSKI, Bojana (SRB) FLIPKENS, Kirsten (BEL) 3-6 2-6

Ove nedelje nema ATP Challenger turnira

Innisbrook, FL, USA, $ 25, 000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) KOBELT, Madeleine (USA) 6-3 6-3 
2/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) RODGERS, Amanda (USA) 6-2 7-5
3/3 kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) MARTINCOVA , Tereza (CZE, 13) 6-7(2) 6-1 4-4* 40-00 Predaja TM 
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, Q) PEREZ, Adriana (VEN) 6-4 2-6 6-7
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo ŠUNKIĆ, Dunja (SRB) KERIMBAYEVA, Kamila (KAZ) 6-3 6-1
2. kolo ŠUNKIĆ, Dunja (SRB) ZAKARLYUK, Marianna (UKR) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ŠUNKIĆ, Dunja (SRB)/
CAMPLONE, Alessia (ITA)
BONAVENTURE, Ysaline (BEL)/
BOEYKENS, Elyne (BEL)          (3)
 2-5 4-6

Antalya – Kaya-Belek, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1.kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) KARATSEV, Aslan (RUS) 6-4 5-7 6-1 
VUČIĆ, Ilija (SRB) PLOTNIY, Andrei  (RUS) 6-1 3-6 7-6(6)
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) OBRY, Julien (FRA, 7) 6-3 6-3 
VUČIĆ, Ilija (SRB) SAFWAT, Mohamed (EGY, 8) 6-4 6-2 
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB) HUANG, Liang-Chi (TPE, 3) 6-4 6-2 
VUČIĆ, Ilija (SRB) OLASO, Guillermo (ESP, 4) 3-6 2-6
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB) LOJDA, Dusan (CZE, 1) 6-1 6-2 
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB) OLASO, Guillermo (ESP, 4) 7-6(4) 6-4 !!!
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
NASONOV, Kirill (RUS)  (WC)
KALOVELONIS, Markos (GRE)/
PREZIOSO, Umberto (ITA)  (WC)
7-6(6) 6-1
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
NASONOV, Kirill (RUS)  (WC)
LARANJA, Augusto (BRA)/
ZERBINI, Pedro (BRA)        (4)
6-3 2-6 8-10
Plantation, FL, USA, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo PARLIĆ, Jovan (SRB) THIROUIN, Jean (USA) 6-3 6-2
2/4. kolo PARLIĆ, Jovan (SRB) DE PAULA, Pedro (BRA) 6-2 6-0 
3/4. kolo PARLIĆ, Jovan (SRB) BONDARENKO, Vladislav (UKR) 2-6 4-6 

Bratislava, Slovak Republic, G2, tepih
Satnica
   DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14) Slobodan
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14) HODOR, Samuel (SVK) 6-2 6-3
3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 14) KRYVOY, Yuriy (UKR, 2) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
STAUBERT, Pavel (CZE)      (1)
Slobodni
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
STAUBERT, Pavel (CZE)      (1)
GRESK, Phillip (POL)/
POPOV, Joel (FIN)
6-7(6) 4-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB,  7) HERDžELAŠ, Dea (BIH) 6-4 6-7(5) 6-4 
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB,  7) RYCHAGOVA, Anastasiya (RUS) 6-3 1-6 7-6(0)
1/4 kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB,  7) KOMARDINA, Anastasiya (RUS, 2) 7-6(4) 6-2 
1/2 kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB,  7) SILICH, Alina (RUS, 5) 6-4 7-5
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB,  7) MARFUTINA, Maria (RUS) 6-4 2-6 6-4 !!!
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MARFUTINA, Maria (RUS)
PIROK, Alexa (HUN)/
STOLMAR, Rebeka (HUN)
6-2 6-2 
1/4 finale  STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MARFUTINA, Maria (RUS)
KASATKINA, Darya (RUS)/
POTOCNIK, Nina (SLO)       (4)
6-2 6-1  
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MARFUTINA, Maria (RUS)
MELOUNOVA, PETRA (CZE)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)
MP/ZV odustale
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MARFUTINA, Maria (RUS)
GRIMM, Chiara (SUI)/
ZAGORAC, Eva (SLO)
6-3 7-5 !!!

Christmas Cup, Pirogovskiy, Russia, G2, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1.kolo MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) BERESNEV, Stepan (RUS, Q) 6-4 2-6 6-7(2) 
Dubl
1. kolo MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB)/
FEDOTENKO, Nikolay (RUS)
SEKAMOV, Mark (RUS)/
VISHNEVSKY, Alexander (RUS)
1-6 2-6