Turniri od 07.01. – 13.01.

ASB CLASSIC, Auckland, New Zealand, ATP 250, $589.680, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 7) ZEBALLOS, Horacio (ARG) 7-5 6-2
2/2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 7) MCDONALD, Mackenzie (USA, 4) 5-7 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, LL) STRUFF, Jan-Lennard (GER) 6-7(5) 0-2, ret.
 
SYDNEY INTERNATIONAL, Sydney, Australia, ATP 250, $589.680, tvrda podloga
ATP 6-12.1. Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) DE MINAUR, Alex (AUS, 5) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
SEPPI, Andreas (ITA)
BOLT, Alex (AUS)/
REID, Matt (AUS)(WC)
3-6 6-7(6)

SYDNEY INTERNATIONAL, Sydney, Australia, WTA Premier, $823.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 9) HON, Priscilla (AUS) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
BACSINSZKY, Timea (SUI)/
MARTIĆ, Petra (CRO)
6-2 6-3
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
DABROWSKI, Gabriela (CAN)/
XU, Jifan (CHN)(1)
6-2 6-4
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
KATO, Miyu (JPN)/
NINOMIYA, Makoto (JPN)
7-5 6-2
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
HOZUMI, Eri (JPN)/
ROSOLSKA, Alicja (POL)
6-1 7-6(3)

EAST HOTEL CANBERRA CHALLENGER, Canberra, Australia, $54.160, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, Alt) MARTIN, Fabrice (FRA, Alt) 1-6 4-6
JANUARY COLUMBUS CHALLENGER, Columbus, OH, USA, $54.160, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
ROMBOLI, Fernando (BRA)
GALLOWAY, Robert (USA)/
LAMMONS, Nathaniel (USA)(2)
4-6 4-6

Ove nedelje nema naših predstavnika

China Tonghai Women’s $25,000 tournament in Hong Kong, Hong Kong, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 8) SHAPATAVA, Sofia (GEO, Q) 7-6(6) 6-1
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 8) CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE) 0-6 4-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
TJANDRAMULIA, Olivia (AUS)
THOMBARE G., Prarthana (IND)/
VESELINOVIĆ, Ana (MNE)(3)
7-5 2-6 2-10

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

BOŽIĆNI TURNIR 2019, Beograd, Srbija, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Viktor STOJANOVIĆ, Ognjen PAVLOVIĆ, Matija ŽUGIĆ (8), Relja ESKIĆ (2, WC), Sava RADOVIĆ, Vasilije DRAGANIĆ (WC), Aleksandar BALJ, Petar BELOŠEVIĆ (WC), Uroš TODOROVIĆ, Đorđe KURČUBIĆ (WC), Lazar DANIĆ (WC), Luka DRAGOLJIĆ (5)
2/3. kolo: Luka TODOROVIĆ, Luka KALENIĆ, Luka STEFANOVIĆ, Stefan SPASOJEVIĆ
3/3. kolo: Milan MACURA, Luka MARKOVIĆ,
Glavni žreb
1. kolo: Luka JOVANOVIĆ WC), Dušan TRUNIĆ (WC), Mihailo RADOSAVLJEVIĆ, Andrija JEVTIĆ, Nemanja ŠUBANOVIĆ (WC), Nikola JEVTIĆ
2. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB, Q) DIMITROV, Vasil (BUL, 7) 6-3 6-4
POPOVIĆ, Stefan (SRB, WC) NEDEV, Dian (BUL, 5) 7-6(4) 6-1
1/4 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB, Q) VUKOVIĆ, Luka (CAN, 1) 6-4 6-4
POPOVIĆ, Stefan (SRB, WC) TABET, Roey (LBN, 2) 7-6(3) 1-6 6-3
1/2 finale DOBRNJAC, Vanja (SRB, Q) VETRIH, Miha (SLO, Q) 6-1 6-2
POPOVIĆ, Stefan (SRB, WC) KONOV, Samuil (BUL) 6-2 6-1
FINALE DOBRNJAC, Vanja (SRB, Q) POPOVIĆ, Stefan (SRB, WC) 5-7 6-3 4-6
Dubl
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)
ANDREI, Andrei (ROU)/
PAPOE, Radu Mihai (ROU)
7-6(4) 4-6 11-9
  DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)
DEVALD, Borna (CRO)/(3)
MALKOWSKI, Jean Marc (SUI)
7-6(4) 6-1
  STEFANOVIĆ, Luka (SRB)/
KUSIEWICZ, Piotr (POL)
BENEDICT, Leon (AUT)/
FRANK, Michael (AUT)
3-6 3-6
1/2 finale
JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)
DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)
4-6 2-6
FINALE DOBRNJAC, Vanja (SRB)/
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)
BENEDICT, Leon (AUT)/
FRANK, Michael (AUT)
3-6 6-3 10-5
 
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Teodora VUJIČIĆ (1, WC), Jovana ČAVIĆ, Mirjana JOVANOVIĆ, Jelena MARJANOVIĆ (WC), Nataša SAVIĆ (WC), Senka DELETIĆ, Milana VULIN
2/3. kolo: Doroteja PETROVIĆ, Mina OBRADOVIĆ (3), Nađa NONKOVIĆ, Tara DAKIĆ (8)
3/3. kolo: Jelena KOVAČ (2),
Glavni žreb
1. kolo: Anđela JOCOVIĆ (1),  Andrijana BRKIĆ (Q), Iva DIVAC (WC), Andrea MRVIĆ (WC), Emilija KOJČIĆ
2. kolo LOPIČIĆ, Anđela (SRB) TRENCHEVA, Elena (BUL) 2-6 6-7(2)
IDRIZOVIĆ,  Fatma (SRB, WC), MESOCHORITOU, Galateia (GRE, 4) 2-6 1-6
ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, WC) NICOLAE, Sofia Maria (ROU, Q) 6-2 6-2
1/4 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, WC) MESOCHORITOU, Galateia (GRE, 4) 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
ILINCA, Iulia Bianca (ROU)(3)
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
WURTH, Tara (CRO)
6-3 4-6 10-6
1/2 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
ILINCA, Iulia Bianca (ROU)(3)
BUTSKO, Daria (BLR)/
FASOULA, Eleni (GRE)
6-4 6-0
FINALE JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
ILINCA, Iulia Bianca (ROU)(3)
CHARALAMPIDI, Gabriella (GRE)/
MESOCHORITOU, Galateia (GRE)(1)
3-6 1-6
The 26th Slovak Junior Indoor U18 2019, Bratislava, Slovakia, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Elena MILOVANOVIĆ

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

BOŽIĆNI TURNIR, Beograd, Srbija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Marko Miletički, Saša Marković (12), Aleksa Smiljanić (WC), Nikola Jović, Jovan Matović (WC), Nikola Lulić (15), Marko Stojanov (WC), Sergej Živković
2/2. kolo: Stefan Durasinović, Simeon Stanković (11), Andrej Komnenić (WC)
Glavni žreb
1. kolo: Milan Cvetković (Q), Andrija Zagorac, Mihajlo Stanojević (WC), Andrija Ćopić (WC), Vuk Rađenović, Romeo Hadžimehmedović (WC), David Rakić
2. kolo: Lazar Virijević (5,WC), Marko Nikolić, Todor Vukomanović, Zoran Ludoški (2)
1/4 finale DIMITRIJEVIĆ, Lazar (SRB) CERADELLI, Matteo (ITA, Q) 6-2 4-6 2-6
PISARIĆ, Aleksa (SRB) OZLALE, Kerem (TUR, Q) 6-3 6-4
1/2 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB) LAZAROV, George (BUL, Q) 6-1, ret.
FINALE PISARIĆ, Aleksa (SRB) CERADELLI, Matteo (ITA, Q) 7-6(4) 6-3
Dubl
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
PISARIĆ, Aleksa (SRB)
GEORGIEV, Georgi (BUL)/
MARINOV, Pavel (BUL)(1)
6-3 5-7 10-5
STANOJEVIĆ, Mihajlo (SRB)/
STOILKOVSKI, Marko (MKD)
DIMITRIJEVIĆ, Lazar (SRB)/
MULALIĆ, Edin (BIH)(4)
6-1 6-7(4) 9-11
FINALE HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
PISARIĆ, Aleksa (SRB)
DIMITRIJEVIĆ, Lazar (SRB)/
MULALIĆ, Edin (BIH)(4)
6-4 6-2
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Petra Konjikušić (WC), Ana Savković, Milica Vasiliki Milosavljević (WC), Maja Miščević, Simona Deletić, Elena Konjikušić, Nina Zabrdac, Jelena Gojković (8)
2/2. kolo: Jana Premović (WC), Klara Vaja (6), Andrea Noa Galin (13)
Glavni žreb
1. kolo: Teodora Milić, Lara Stojanovski, Anastasija Arsić (Q), Anđeija Marković (8), Anđelija Nikolić (Q), Milica Martinović (WC)
2. kolo: Anđela Lazarević (Q), Tara Mihaljević, Milica Popovski, Sanja Đurđević (WC)
1/4 finale STOJANOVIĆ, Leontina (SRB) LEVIVIER, Constance (FRA, 1) 6-7(3) 4-6
STANKOVIĆ, Anja (SRB) GABROVSKA, Aleksandra (BUL, Q) 7-5 6-4
RISTIĆ, Mia (SRB, 2) PISTOL, Sara (ROU, 6) 6-2 6-2
1/2 finale STANKOVIĆ, Anja (SRB) LEVIVIER, Constance (FRA, 1) 4-6 1-6
RISTIĆ, Mia (SRB, 2) ZIVIC, Tea (FRA, 3) 7-5 6-3
FINALE RISTIĆ, Mia (SRB, 2) LEVIVIER, Constance (FRA, 1) 7-5 6-7(2) 6-4
Dubl
1/2 finale MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)/
STANKOVIĆ, Anja (SRB)(4)
LEVIVIER, Constance (FRA)/
ZIVIC, Tea (FRA)(1)
1-6 1-6
RISTIĆ, Mia (SRB)/(2)
STOJANOVIĆ, Leontina (SRB)
ĐURĐEVIĆ, Sanja (SRB)/
LAZAREVIĆ, Anđela (SRB)
3-6 6-7(2)
FINALE ĐURĐEVIĆ, Sanja (SRB)/
LAZAREVIĆ, Anđela (SRB)
LEVIVIER, Constance (FRA)/
ZIVIC, Tea (FRA)(1)
1-6 5-7