Turniri od 06.11 – 12.11.

ENGIE Open de Limoges, FRANCE, LIMOGES,  125K Series, $115,000, tvrda podloga
WTA-125k Satnica  WTA forum
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) SEGUEL, Daniela (CHI, Q) 6-2 6-3
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) LISICKI, Sabine (GER, WC) 5-7 6-7(1)

Peugeot Slovak Open 2017,  Bratislava, Slovakia, € 106.000+H, tvrda podloga
 ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, A) KLEIN, Lukas (SVK, WC) 7-6(5) 3-6 4-6
Internationaux De Tennis De Vendee, Mouilleron-le-Captif, France, € 85.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) YMER, Elias (SWE) 3-6 6-7(7)
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
VATUTIN, Alexey (RUS)
BURY, Aliaksandr (BLR)/
SILJESTROM, Andreas (SWE)
6-7(9) 4-6

CZE F9, Milovice, Czech Republic, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB) WILLEMS, Johann (GER, 6) 3-6 3-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) HINGLEY, Matthew (GBR) 6-3 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 7) POULEUR, Thomas (BEL) 6-3 6-2
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 16) MENEXELIS, Odysseas (GRE, WC) 6-2 6-0
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 16) DUNCAN, Scott (GBR) 6-1 6-4
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) PETROVIĆ, Stefan (SWE) 6-4 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 7) KOPP, Sandro (AUT) 2-6 6-4 6-4
3/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) BERG, Conor (USA, 9) 2-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 7) NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 16) 6-4 3-6 0-3, ret.
Glavni žreb
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) ARTUNEDO MARTINAVARRO, Andres (ESP) 1-6 1-6
DRINIĆ, Milan (SRB) KOPRIVA, Vit (CZE, 7) 6-2 4-6 1-6
Dubl
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB
GIGOUNON, Germain (BEL)/
VERVOORT, Mark (NED)(4)
4-6 1-6
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
DIAZ FIGUEROA, Christopher (GUA)/
GOMEZ, Lucas (MEX)(3)
6-3 7-6(4)
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
GRIEKSPOOR, Kevin (NED)/
SEEMANN, Miles (USA)
7-5 7-5
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
HAIM, Matthias (AUT)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
6-2 6-2
FINALE ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
BERG, Conor (USA)/
HOVHANNISYAN, Mousheq (USA)
6-1 6-2
Kuwait F2, Meshref, Kuwait, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) HARAJCHI, Aria (SUI, 7) 0-6 6-4  3-6
Morocco F5 Futures, Beni Mellal, Morocco, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) KOROVIN, Mikhail (RUS) 6-4 5-3, ret.
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) MARTOS GORNES, Sergio (ESP) 6-1 6-4
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) OUAHAB, Lamine (MAR, 6) 4-6 6-1 7-6(2)
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 4) GRIGELIS, Laurynas (LTU, 2) 6-2 6-7(6) 4-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
BESSIRE, Andrea (ITA)
CHAKROUNI, Ayoub (MAR)/
WASFY, Marouane (MAR)(WC)
6-1 6-2
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
BESSIRE, Andrea (ITA)
BARRANCO COSANO, Javier (ESP)/
BRANCACCIO, Raul (ITA)(2)
6-7(8) 1-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) TURCHETTI, Nicolo (ITA) 6-1 3-6 6-0
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)  SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, 1) 3-6 7-5 6-7(4)
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(1)
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
DIDENKO, Bogdan (UKR)/
YEHOROV, Vasil (UKR)
7-6(1) 6-2
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(1)
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
BENEDETTI, Giuliano (ITA)/
CATINI, Daniele (ITA)
6-1 7-6(5)
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(1)
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
PETRONE, Alessandro (ITA)/
TURCHETTI, Nicolo (ITA)
6-4 6-4
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/(1)
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
GINER, Marc (ESP)(2)/
PLA MALFEITO, Jaume (ESP)
6-2 6-1
TENNIS ORGANISATION CUP,  Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) MINAKOV, Mikhail (RUS) 6-3 6-3
BUTULIJA, Boris (SRB) JORGENSEN, Jesper Andi (DEN) 4-1, ret
ŠEHOVIĆ, Tarik (SRB) CORINO, Marco (ITA) 0-6 0-6
2/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) RADINSKI, Aljaz (SLO, 11) 6-7(5) 2-6
BUTULIJA, Boris (SRB) OLIVEIRA, Christian (BRA, 12) 3-6 6-1 1-6

$100,000 Shenzhen, Shenzhen, China, P.R., $100.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) NEEL, Ingrid (USA, Q) 4-6 7-6(5) 6-1
KOSTIĆ, Natalija (SRB) LU, Jing-Jing (CHN, 5) 0-6 2-6
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) LU, Jing-Jing (CHN, 5) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ZHAO, Carol (CAN)
OKUNO, Ayaka (JPN)/
XUN, Fang Ying (CHN)
1-6 2-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)(2)
FENG, Shuo (CHN)/
LU, Jiaxi (CHN)(WC)
6-3 4-6 10-7
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)(2)
GASANOVA, Anastasia (RUS)/
RAINA, Ankita (IND)
6-2 7-5
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)(2)
JIANG, Xinyu (CHN)/
TANG, Qianhui (CHN(4)
7-6(5) 6-2
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)(2)
AOYAMA, Shuko (JPN)/
YANG, Zhaoxuan (CHN)(1)
6-4 6-2
ANDO SECURITIES OPEN TOKYO 2017, Tokyo, Japan, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) JANG, Su Jeong (KOR, 7) 2-6 0-6
WACO SHOWDOWN $80K,  Waco, TX, USA, $80.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) ROBINSON, Jada (USA) 6-3 4-6 2-6
Aegon GB Pro-Series Shrewsbury, Shrewsbury, Great Britain, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) MURRAY, Samantha (GBR, WC) 6-7(1) 6-2 2-6
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)
AKSU, Ayla (TUR)/(1)
SERBAN, Raluca G. (ROU)
W/O
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)
KORDOLAMI, Eleni (GRE)/
LECHEMIA, Elixane (FRA)
6-0 6-0
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)
LUMSDEN, Maia (GBR)/
SWAN, Katie (GBR)
4-6 1-6
Soho Square Egypt F32 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) STEPAN, Constanze (GER, WC) 6-0 6-3
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) BOVY, Margaux (BEL, 8) 1-6 6-4 6-3
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB) VASILESCU, Arina G. (ROU, LL) 4-6 6-2 6-3
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB) BRONZETTI, Lucia (ITA) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(2)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
CADAR, Elena Teodora (ROU)/
TOTKA, Naomi (HUN)
6-1 6-4
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(2)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
PARRIZAS-DIAZ, Nuria (ESP)/
SAMIR, Sandra (EGY)
W/O
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(2)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
CZARNIK, Paulina (POL)/
WANG, Dan Ni (CHN)(4)
2-6 3-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit,  Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) SZIEDAT, Franziska (GER) 6-1 5-7 7-5
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) LIOI, Emma (ITA) 3-6 3-6
2/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) ZARITSCAYA, Elizaveta (RUS) 6-1 6-0
3/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) KARVOUNI, Vasiliki (GRE) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) GASPAR, Ioana (ROU) 5-7 6-3 5-7
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PERPER, Alexandra (MDA)(2)
GILLAN, Alice (GBR)/
TAYLOR, Ella (GBR)(WC)
6-3 6-0
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PERPER, Alexandra (MDA)(2)
KULAMBAYEVA, Zhibek (KAZ)/
TAHAN, Maya (ISR)
6-1 6-2
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PERPER, Alexandra (MDA)(2)
KOMMER, Franziska (GER)/
SCHAEDER, Laura (GER)
4-6 4-6
RAIFFEISEN ITF TOURNAMENT VAL GARDENA/SÜDTIROL, Ortisei, Italy, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PANTELIĆ, Anastassia (SRB) KAUFINGER, Inaa (GER, 2) 2-6 2-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo FANFANI, Barbara (SRB) GUIDETTI, Giulia (ITA) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) GUIDETTI, Giulia (ITA, Q) 6-3 6-1
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) LOMBARDO, Beatrice (ITA) 5-7 6-0 7-5
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) GRYMALSKA, Anastasia (ITA, 2) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PONOMAR, Lisa (GER)(2)
slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PONOMAR, Lisa (GER)(2)
CRESCENZI, Giulia (ITA)/
STEFANI, Anna (ITA)
6-0 6-1
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PONOMAR, Lisa (GER)(2)
MORATELLI, Angelica (ITA)/
PILUDU, Natasha (ITA)(4)
6-7(5) 6-4 10-4
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PONOMAR, Lisa (GER)(2)
GRYMALSKA, Anastasia (ITA)/
MARCHETTI, Giorgia (ITA)(1)
6-4 7-6(7)
TENNIS ORGANISATION CUP,  Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) HELBET, Juilia (MDA) 7-6(12) 6-4
2/3. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) KARANUŠIĆ, Anda (CRO) 6-7(5) 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Ayia Napa – Protaras Junior Tournament 2017, Paralimni, Cyprus, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Andrija JEVTIĆ; 2/3. kolo: Lazar RADENKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo JEVTIĆ, Nikola (SRB) NEOS, Eleftherios (CYP, 1) 6-4 6-4
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB) SIBILLE, Imran (FRA) 4-6 7-6(5) 6-4
2. kolo JEVTIĆ, Nikola (SRB) AZOIDES, Demetris (GRE) 6-7(3) 6-4 6-3
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB) KASNIKOWSKI, Maks (POL, Q) 3-6 4-6
1/4 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB) ELAMIN, Ammar (IRL) 4-6 6-2 7-5
1/2 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB) SAVVA, Stefanos (CYP) 0-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) MAKRIDE, Eleni (CYP) 6-3 4-6 1-6
16th UAE Dubai ITF Junior Championships, Dubai, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Andriana SIMOVIĆ