Turniri od 06.10 – 12.10.

SHANGHAI ROLEX MASTERS, Shanghai, China, Masters 1000, $3.849.445, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) MATOŠEVIĆ, Marinko (AUS, 5) 6-4 6-3
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 8) SUGITA, Yuichi (JPN) 6-3 6-1
2/2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 8) GABASHVILI, Teymuraz (RUS, 1) 6-2 3-6 0-6
TROICKI, Viktor (SRB) WARD, James (GBR, 13) 4-6 1-6
Glavni žreb Finala i rekordi
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) THIEM, Dominic (AUT) 6-3 6-4
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) KUKUSHKIN, Mikhail (KAZ) 6-3 3-6 6-4
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) FERRER, David (ESP, 5) 6-4 6-2
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) FEDERER, Roger (SUI, 3) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 2)
slobodni
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 2)
ROSOL, Lukas (CZE)/
YOUZHNY, Mikhail (RUS)
6-7(6) 2-6

GENERALI LADIES LINZ, Linz, Austria, International, $250000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) MINELLA, Mandy (LUX) 7-5 5-7 0-3, predaja
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) PARMENTIER, Pauline (FRA) 6-3 6-2
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) BRENGLE, Madison (USA, Q) W/O
TIANJIN OPEN, Tianjin, China, International, $250000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1) KUDRYAVTSEVA, Alla (RUS) 6-2 0-6 6-0
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 1) ZHENG, Saisai (CHN) 3-6 3-6
JAPAN WOMEN’S OPEN TENNIS, Osaka, Japan, International, $250000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) WATSON, Heather (GBR, 6) 6-3 4-6 2-6

Tashkent, Uzbekistan, $125K+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB) PULATOV, Sardor (UZB) 7-6(0) 6-1
2/3. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB) BURY, Alexander (BLR, 1) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) KRAVCHUK, Konstantin (RUS) 6-4 7-5
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) POUILLE, Lucas (FRA) 7-6(11) 5-7 6-4
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) ĆORIĆ, Borna (CRO) 6-7(5) 5-7
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)
BETOV, Sergey (BLR)/
BURY, Alexander (BLR, 1)
3-6 3-6

SIERRA HOTEL EGYPT F27 MEN’S, Sharm El Sheikh, $10000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) GADOMSKI, Piotr (POL, 3) 2-6 2-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) MICK, Peter (SVK, WC) 6-2 6-1
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2) CHRYSOCHOS, Petros (CYP) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MICK, Peter (SVK)
MOHAMED HATEM, Mostafa (EGY)/
TAWEEL, Issam Haitham (SYR)
4-6 7-5 9-11
SHYMKENT OPEN, Shymkent, Kazakhstan, $10000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 4) GALKIN, Anton (RUS) 6-2 6-4
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 4) BONAPART, Sebastiaan (NED, Q) 6-4 6-4
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 4) SILLANPAA, Henrik (FIN, 8) 1-6 7-6(2) 7-6(2)
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 4) HAMOU, Maxime (FRA, 6) 6-7(5) 7-6(1) 2-3, predaja
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
MANAFOV, Vladyslav (UKR)
BEKIMOV, Kaysar (KAZ)/
KHASSANOV, Roman (KAZ)
6-3 6-3
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB)/
MANAFOV, Vladyslav (UKR)
GAKHOV, Ivan (RUS)/
LOPEZ JAEN, Miguel-Angel (ESP, 3)
3-6 3-6

II INTERNACIONAL FEMENIL MONTERREY 2014, Monterey, Mexico, $50000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) SANCHEZ, Ana Sofia (MEX) 4-6 4-6 
ROCK HILL ROCKS OPEN, Rock Hill, SC, USA, $25000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 1) slobodna
2/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 1) TURNER, B.Epiphany (USA) 6-3 6-3
3/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 1) BROOMFIELD, Ayan (CAN, 12) 7-6(2) 6-1
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) LAO, Danielle (USA) 1-6 1-6
Dubl-Kv.
1/1. kolo KAČAR, Marina (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL, 2)
SADLER, Trelsie (USA)/
TURNER, B.Epiphany (USA, WC)
6-4 6-2
Dubl-gž
1. kolo KAČAR, Marina (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL, Q)
BHARGAVA, Anamika (USA)/
WEBLEY-SMITH, Emily (GBR)
5-7 4-6
JOLIE VILL GOLF F39 WOMEN’S, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 7) BALUU, Sharrmadaa (IND) 3-6 6-4 6-1
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 7) FERNANDES, Mafalda (POR, Q) 6-1 6-0
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, 7) ZAKARLYUK, Marianna (UKR, 4) 4-6 7-6(5) 6-2
1/2 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, 7) SEZER, Melis (TUR, 2) 4-6 6-3 6-4
FINALE LUKIĆ, Vojislava (SRB, 7) PARRIZAS-DIAZ, Nuria (ESP, 1) 4-6 3-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10000, tvrda podloga 
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB) ZUEVA, Kate (UKR) 6-0 6-1
STANKOVIĆ, Jovana (SRB) BARANSKA, Agata (POL, 6) 3-6 1-6
3/3. kolo POPIVODA, Mila (SRB) TSUJI, Kanami (JPN, 1) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) CHANTRAINE, Catherine (BEL) 6-2 6-1
2. kolo  STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) AKSU, Ayla (TUR) 6-7(6) 6-3 2-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
VON DEICHMANN, Kathinka (LIE, 3)
BRABANT, Margaux (BEL)/
SCHEEPENS, Jainy (NED)
7-5 6-3
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
VON DEICHMANN, Kathinka (LIE, 3)
YE, Qiu Yu (CHN)/
YOU, Xiaodi (CHN)
7-6 4-6 7-10

HONG KONG OPEN JUNIOR TENNIS CHAMPIONSHIPS 2014, Hong Kong, China, G2, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) LI, Hei Yin Andrew (HKG) 6-0 6-1
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) CHEN, Han Yu (TPE) 6-0 6-0 
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 5) OH, Chan-Yeong (KOR, 1) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
POPYRIN, Alexei (AUS, 3)
CASTELNUOVO, Luca (SUI)/
NIKLES, Johan (SUI)
4-6 6-3 10-6
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
POPYRIN, Alexei (AUS, 3)
LAM, Ching (HKG)/
WONG, Jack (HKG)
6-3 3-6 8-10

Ove i sledeće nedelje nema TE turnira a prvi naredni na kojima igraju naši teniseri su od 27.10.