Turniri od 06.08 – 12.08.

Rogers Cup, Toronto, Canada, $ 2,648,700, tvrda podloga
                               Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB) 1 slobodan
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 5 slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) BOGOMOLOV JR, Alex (RUS) 6-4 7-6(5)
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB) 1 TOMIC, Bernard (AUS) 6-2 6-3
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 5 YOUZHNY, Mikhail (RUS) 7-6(2) 6-4 
TROICKI, Viktor (SRB) RAONIC, Milos (CAN) 3-6 4-6 
3. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 5 CILIC, Marin (CRO) 6-2 6-4
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB) 1 QUERREY, Sam (USA) 6-4 6-4
1/4 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 5 GRANOLLERS, Marcel (ESP) 6-4 6-4 
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB) 1 HAAS, Tommy (GER) 6- 3-6 6-3 
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB) 1 TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 5 6-4 6-1
Finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB) 1 GASQUET, Richard (FRA) 14 6-3 6-2 !!!

Rogers Cup, Montréal, Canada, Premier, $2,168,400, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 8 GLATCH, Alexa (USA) 6-7 6-4 4-6
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIC, Ana (SRB) 11 slobodna
JANKOVIC, Jelena (SRB) 13 slobodna
2. kolo IVANOVIC, Ana (SRB) 11 VINCI, Roberta  (ITA) 0-6 0-6
JANKOVIC, Jelena (SRB) 13 WOZNIAK, Aleksandra (CAN) WC 2-6 3-6

Sibiu, Romania, €30,000+H, šljaka
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo PASHANSKI, Boris SRB ARNABOLDI, Andrea ITA 6-3 6-0
2. kolo PASHANSKI, Boris SRB HAIDER-MAURER, Andreas AUT  6 6-1 6-7(4) 6-7(3)
Samarkand, Uzbekistan, $35,000+H, šljaka
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIC, Dusan SRB 3 KIRILLOV, Evgeny RUS 6-1 3-6 6-3
2. kolo LAJOVIC, Dusan SRB 3 SIKORA, Adrian SVK Q 7-6(2) 6-4
1/4 finale LAJOVIC, Dusan SRB 3 SERGEYEV, Ivan UKR 6 6-4 2-6 6-4
1/2 finale LAJOVIC, Dusan SRB 3 NEDOVYESOV, Oleksandr UKR 6-3 6-4
FINALE LAJOVIC, Dusan SRB 3 DUSTOV, Farrukh UZB 5 6-3 6-2 !!!
Aptos, CA-USA, $100,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) DOME, Andre (USA) WC 6-4 6-4
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) SMYCZEK, Tim  (USA) 6-4 7-6
3/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) GUCCIONE, Chris  (AUS) 6-3 6-2
Glavni žreb
1.kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) Q ZVEREV, Mischa (GER) 7-5, 4-6, 6-1 
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) Q SERRA, Florent (FRA) 6 6-3 6-4
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB) Q MCCLUNE, Michael (USA) LL 7-6(4) 6-2 
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB) Q FARAH, Robert COL 6-4 2-6 4-6 

Bronx, NY, USA, $50,000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIC, Aleksandra (SRB) SVITOLINA, Elina (UKR) 3-6 3-6
DOLONC, Vesna (SRB) ALBANESE, Lauren (USA) SR 6-2 6-1
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB) DELLACQUA, Casey (AUS) 2 3-6 7-5 6-3
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB) CHAKVETADZE, Anna (RUS) 6-3 2-6 3-6 
Hechingen, Germany, $25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) slobodna
ERIĆ, Doroteja (SRB) KUSHKHOVA, Aminat (RUS) 6-7(4) 3-6
2/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) PANDZIC, Jelena  (CRO) 6-4 4-6 6-4
3/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) KAWA, Katarzyna (POL)  4 7-5 6-2 
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) Q SHINIKOVA, Isabella (BUL) 6-1 7-5
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) Q KANIA, Paula (POL) 5 1-6 4-6
 Monteroni D’Arbia, Italy, $25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SPREMO, Milana (SRB) FUSINATO, Francesca (ITA) 6-2 1-6 4-6
Pirot, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PETRIKIĆ, Andrijana (SRB) JETCHEVA, Elena (BUL) 2-6 1-6
BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB) MILANOVA, Maria (BUL) 6-4 7-5  
OGNJENOVIĆ, Dajana (SRB) PAPAGEORGOIU, Irina (GRE) 1-6 2-6
UZELAC, Tijana (SRB) DIMITROVA, Radina (BUL) 3-6 2-6
MLADENOVIĆ, Maja (SRB) NOVAKOVIĆ, Marijana (BIH) 6-4 7-6 
GLUMAC, Ana (SRB) VLADUTU, Ana Mihaela (ROU) 3-6 2-6
TADIJIN, Olivera (SRB) ŽIVANOVIĆ, Milica (CAN) 7-5 7-6
2/3. kolo VESKOVAC, Olivera (SRB) JETCHEVA, Elena  (BUL) 6-4 5-7 0-6
TOMIĆ, Danijela (SRB) RADOJKOVIĆ, Isidora (SRB) 6-0 4-6 6-4  
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) STEPANOVIĆ, Milica (SRB) 7-5 6-2   
MILOŠEVIĆ, Sanja (SRB) PECKL, Kerstin  (AUT) 2-6 1-6
STANKOVIĆ, Maria Vera (SRB) BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB) 0-4 Retired 
HADZI TANOVIĆ, Milica (SRB) TADIJIN, Olivera (SRB) 6-0 6-1   
JEREMIĆ, Tamara (SRB) HONIGOVA, Sandra  (CZE) 0-6 1-6
ORLOVIĆ, Brankica (SRB) MLADENOVIĆ, Maja (SRB) 2-6 2-6
PAVLOVIĆ, Katarina (SRB) GOJKOVIĆ, Milica (SRB) 6-3 6-3 
STOJANOVIĆ, Marta (SRB) VLADUTU, Ana Mihaela (ROU) 3-6 3-6
3/3. kolo TOMIĆ, Danijela (SRB) VELEVA, Anna (BUL) 6-3 6-1 
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) PECKL, Kerstin (AUT) 6-1 6-2
BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB) VANGELOV, Ani (BUL) 4-6 4-6
HADZI TANOVIĆ, Milica (SRB) RADU, Ingrid Alexandra (ROU) 6-7(3) 6-1 6-2 
MLADENOVIĆ, Maja (SRB) DIMITROVA, Radina (BUL) 6-4 4-6 6-7(3)
PAVLOVIĆ, Katarina (SRB VLADUTU, Ana Mihaela (ROU) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MIRCIC, Teodora (SRB)  1 MARCU, Diana (ROU) 6-1 2-6 6-1
LAZAREVIC, Jelena (SRB) WC KOCH, Bianca (GER) 6-3 7-6(5)
JOROVIC, Ivana (SRB) WC GAVRILOVSKA, Saska (SRB) 6 SG odustala
OSTOJIC, Kristina (SRB) WC STAMATOVA, Julia (BUL) 5 6-4 4-6 6-2
TOMIC, Danijela (SRB) Q WACANNO, Eva (NED) 7 3-6 6-4 6-7(6)
STOJANOVIC, Nina (SRB) WC DIMITROVA, Radina (BUL) Q 0-6 6-3 1-6
SUNKIC, Dunja (SRB) ADAMOVIC, Katarina (SRB) Q 5-7 6-2 1-6
HADZI TANOVIC, Milica (SRB) Q PLATON, Raluca Elena (ROU) 2 1-6 2-6
BOGICEVIC, Marija (SRB)  LL PEREZ ROJAS, Guadalupe (ARG) 3-6 1-6
2. kolo MIRCIC, Teodora (SRB)  1 CHANTRAINE, Catherine (BEL) 6-0 6-1
JOROVIC, Ivana (SRB) WC LAZAREVIC, Jelena (SRB) WC 6-2 6-2
OSTOJIC, Kristina (SRB) WC PEREZ ROJAS, Guadalupe (ARG) 2-6 6-4 6-2
ADAMOVIC, Katarina (SRB) Q PLATON, Raluca Elena (ROU) 2 6-4 3-6 4-6
1/4 finale OSTOJIC, Kristina (SRB) WC DAMASCHIN, Alexandra 6-4 6-2
MIRCIC, Teodora (SRB) 1 JOROVIC, Ivana (SRB) WC 6-1 4-6 6-3
1/2 finale MIRCIC, Teodora (SRB) 1 OSTOJIC, Kristina (SRB) WC 7-6 6-1
FINALE MIRCIC, Teodora (SRB) 1 GJORCESKA, Lina (MKD) 6-3 6-1 !!!

Novi Sad, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RISTIĆ, Stefan (SRB) PEHAR, Antun (CRO) 6-3 6-1   
DZALETA, Nikola (SRB) IVIĆ, Željko (CRO) 4-6 6-3 4-6
OPANCINA, Andeja (SRB) WHEATLEY, Sean (AUS) 3-6 5-7
BJELICA, Slavko (SRB) POPOVIĆ, Bojan (CYP) 6-3 6-3 
SIMIĆ, Aleksandar (SRB) MIJAČEVIĆ, Marko (CRO) 1-6 0-6
PANIĆ, Stefan (SRB) MATEJCEK, Mario (AUS) 0-6 0-6
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) PAPASIDERO, Lorenzo (ITA) 0-6 0-6
TOMIĆ, Petar (SRB) COOPER, Jonathon (AUS) 6-4 6-1  
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) EGUILUZ, HERRERA Javier (MEX) 2-6 3-6
BELAK, Robert (SRB) JOVANOVIC, Ognjen (SRB) 6-1 6-1
JOKIC, Djordje (SRB) KRNJETIN, Milan (SRB) 0-6 0-6   
MILETIC, Aleksa (SRB) ROGOVEANU, Sergiu (SRB) 3-6 0-6
LUGONJIC, Stefan (SRB) MASSA, Alexandre (FRA) 2-6 1-6
DALJEV, Pavle (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 3-6 2-6
VASILJEVIC, Branislav (SRB) COMMIN, Cedrick (FRA) 4-6 Retired  
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) PERIC, Nebojsa (SRB) 6-2 3-6 6-4  
STOJIC, Marko (SRB) MLADENOVIC, Zeljko 5-7 2-6
JANDRIC, Darko (SRB) SAVIC, Milan (SRB) 7-5 6-1 
TEPAVAC, Marko (SRB) DEARI, Shendrit (MKD) 7-6 7-6
STIPCIC, Filip (SRB) PAPEZ, Ziga (SLO) 6-4 6-2 
BOGIC, Filip (SRB) JEVTIC, Slobodan (SRB) 6-1 1-6 2-6
2/3. kolo RISTIĆ, Stefan (SRB) DURGUTI, BesirV (MKD) 6-7(6) 3-6
BJELICA, Slavko (SRB) WHEATLEY, Sean (AUS) 7-6(3) 6-3 
TOMIĆ, Petar (SRB) PAPASIDERO, Lorenzo (ITA) 2-6 7-6(2) 4-6
BELAK, Robert (SRB) EGUILUZ, HERRERA Javier (MEX) 6-2 6-0
KRNJETIN, Milan (SRB) ZELBA, Marious (AUS) 6-0 6-4
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) MLADENOVIC, Zeljko (SRB) 6-1 6-1 
JANDRIC, Darko (SRB) TEPAVAC, Marko (SRB) 5-7 1-6
STIPCIC, Filip (SRB) HALACHEV, Dinko (BUL) 0-6 1-6
JEVTIC, Slobodan (SRB) RUZIC, Marcel (CRO) 6-1 1-0 Ret. 
3/3. kolo BJELICA, Slavko (SRB) RASPUDIC, Franjo (BIH) [2] 6-7(6) 7-6(2) 5-7
KRNJETIN, Milan (SRB) BELAK, Robert (SRB) 7-6(5) Retired 
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) TEPAVAC, Marko (SRB) 1-6 3-6
JEVTIC, Slobodan (SRB) CUTURA, Mate (CRO) [15] 6-1 2-6 6-1
Glavni žreb
1. kolo PETROVIC, Danilo (SRB) 5 COMMIN, Cedrick (FRA) Q 6-1 6-1
CACIC, Nikola (SRB) 3 PLATTES, Christian (GER) Q 7-6(4) 6-3 
ZLATANOVIC, Arsenije (SRB) GORCIC, Ismar (BIH) 0-6 1-6
KRNJETIN, Milan (SRB) Q DJOKOVIC, Djordje (SRB) WC 6-2 6-2
OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 7 HIZAK, Mislav (CRO) 6-4 7-5 
ILIC, Luka (SRB) GALOVIC, Viktor (ITA) 6 2-6 5-3 Retired 
RAJIC, Marko (SRB) WC MATURI, Dario (ITA) WC 6-0 6-4
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) KOOLHOF, Wesley (NED) 6-1 5-7 6-4
DJOKOVIC, Marko (SRB) LEONARDI, Filippo (ITA) 8 6-4 7-6(5)
BEJTULAHI, Denis (SRB) JEVTIC, Slobodan (SRB) Q 6-4 7-5
TEPAVAC, Marko (SRB) Q GABB, Richard (GBR) 2-6 4-6
BJELICA, Ivan (SRB) 2 RASPUDIC, Franjo (BIH) Q 6-2 6-3
2. kolo PETROVIC, Danilo (SRB) 5 SHORT, Matthew (GBR) 6-3 6-4
CACIC, Nikola (SRB) 3 GORCIC, Ismar (BIH) 6-4 0-1 Ret
OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 7 KRNJETIN, Milan (SRB) Q 6-1 6-4   
ILIC, Luka (SRB) RAJIC, Marko (SRB) WC 6-1 7-5    
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) SETKIC, Aldin (BIH) 4 3-6 0-6
DJOKOVIC, Marko (SRB) BEJTULAHI, Denis (SRB) 3-6 6-3 6-3
BJELICA, Ivan (SRB) 2 GABB, Richard (GBR) 6-3 6-2  
1/4 finale PETROVIC, Danilo (SRB) 5 MARCAN, Dino (CRO) 1 6-3 4-6 6-7(6)
CACIC, Nikola (SRB) 3 OBRADOVIC, Vladimir (SRB) 7 3-6 6-3 6-2
ILIC, Luka (SRB) SETKIC, Aldin (BIH) 4 2-6 1-6
BJELICA, Ivan (SRB) 2 DJOKOVIC, Marko (SRB) 7-6(4) 7-5
1/2 finale CACIC, Nikola (SRB) 3 MARCAN, Dino (CRO) 1 2-6 2-6
BJELICA, Ivan (SRB) 2 SETKIC, Aldin (BIH) 4 6-2 6-1
FINALE BJELICA, Ivan (SRB) 2 MARCAN, Dino (CRO) 1 2-6 7-5 6-2 !!!

Dema Cup, Sofia, Bulgaria, G5, šljaka
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB) KHACHATRYAN, Karen (BUL) 6-3 6-3
2/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB) DIMITRIEV, Artiom (BUL) 6-4 6-3
3/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB) EFRIM, Ion (ROU) 4-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) FILIP, Vladimir (ROU) 6-2 6-2
2. kolo JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) DINEVSKI, Jordan (BUL)  WC 6-2 6-2
1/4 finale JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) DONEV, Gabriel (BUL)  WC 6-7(6) 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
2/3. kolo KENIĆ, Jovana (SRB) KUZMOVA, Viktoria (SVK) 4-6 1-6
SAVIĆ, Aleksandra (SRB) IVANOVA, Vania (BUL) 6-4 6-2
3/3. kolo SAVIĆ, Aleksandra (SRB) BUTNARU, Elena Blanka (ROU) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIC, Sofia (SRB) 8 TEDJA ABDI, Stephanie (NED) Q 7-5 6-1
IVKOVIC, Iva (SRB) CIOBANU, Daniela (MDA) 4 4-6 2-6
MARINKOVIC, Bojana (SRB) PANINA, Viktoria (RUS) LL 6-1 6-0 
2. kolo SABLJAREVIC, Sofia (SRB) 8 ARSHINKOVA, Petia (BUL) WC 3-6 1-6
MARINKOVIC, Bojana (SRB) ZLATEVA, Dessislava (BUL) 7 6-7(2) 2-6
Leiria, Portugal, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIC, Zeljko (SRB) ALBUQUERQUE, Jose (POR) 6-3 6-1  
2/3. kolo MILOVIC, Zeljko (SRB) GONZALEZ OLIVAR, Alberto (ESP) 4-6 3-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) slobodna
2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) ANDRADE, Andrea Retolaza (ESP) 6-4 6-4 
3. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) HOMUTOVA, Anastasia (LAT) 6-4 6-3 
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) VALE COSTA, Joana (POR) 3 2-6 2-6
Epetion Cup, Stobrec, Croatia, G5, šljaka
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo PETROVIC, Bojana (SRB) ERCEG, Ivona (CRO) 6-2 6-4
MITROVIC, Sara (SRB) SUNJIC, Margita (CRO) 4 3-6 1-6
2. kolo PETROVIC, Bojana (SRB) SZENTES, Reka (HUN) 6 0-6 2-6