Turniri od 06.08 – 12.08.

ROGERS CUP, Toronto, Canada, Masters, ATP 1000, $5.939.970, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) KHACHANOV, Karen (RUS) 3-6 2-6
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 9) CHUNG, Hyeon (KOR) 6-3 7-6(5)
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 9) POLANSKY, Peter (CAN, WC) 6-3 6-4
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 9) TSITSIPAS, Stefanos (GRE) 3-6 7-6(5) 3-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
ANDERSON, Kevin (RSA)
AUGER ALIASSIME, Felix (CAN)/
SHAPOVALOV, Denis (CAN)(WC)
6-3 6-2
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
ANDERSON, Kevin (RSA)
HERBERT, Pierre-H. (FRA)/
MAHUT, Nicolas (FRA)(3)
4-6 6-4 10-7
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
ANDERSON, Kevin (RSA)
MEKTIĆ, Nikola (CRO)/
PEYA, Alexander (AUT)
5-7 5-7

ROGERS CUP, Montreal, Canada, WTA Premier 5, $2.820.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SEVASTOVA, Anastasija (LAT) 1-6 0-6

JINAN INTERNATIONAL OPEN, Jinan, China $150.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) YEVSEYEV, Denis (KAZ) 4-6 2-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 7) KADHE, Arjun (IND) 6-7(6) 0-3, ret.
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) WU, Yibing (CHN) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
ORIYA, Hiroki (JPN)
MUKUND, Sasi K. (IND)/
NIESTEN, Miliaan (NED)(Alt)
1-6 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)
BUBLIK, Aleander (KAZ)/
PAVLIOUTCHENKOV, Alexanderr (RUS)
7-6 3-6 8-10
NORDIC NATURALS CHALLENGER, Aptos, CA, USA, $100.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) FABBIANO, Thomas (ITA, 1) 4-6 6-7(0)
SLOVENIA OPEN, Portorož, Slovenija, €64.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE) 7-5 6-1
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) HEYMAN, Christopher (BEL, 1) 1-6 7-5 4-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MIEDLER, Lucas (AUT)
SARAIVA, Bernardo (POR)/
VERBEEK, Sem (NED)
6-3 6-2
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MIEDLER, Lucas (AUT)
GONZALES, Ruben (PHI)/
LAMMONS, Nathaniel (USA)(1)
6-3 7-5
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MIEDLER, Lucas (AUT)
BEGEMANN, Andre (GER)/
OLIVETTI, Albano (FRA)(3)
3-6 6-3 10-4
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MIEDLER, Lucas (AUT)
GRANOLLERS, Gerard (ESP)/
ROSOL, Lukas (CZE)
5-7 3-6

MERDIDIANA OPEN 1, Novi Sad, Srbija, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo: Stefan LATINOVIĆ, Stefan CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Ivan DOBRIJEVIĆ, Luka MARKOVIĆ, Miloš VUKOVIĆ, Jovan ĆIRKOVIĆ, Strahinja PJERANOVIĆ (WC), Stefan GAŽO, Aleksandar JOCIĆ, Sabit ŠUNTIĆ (WC), Dušan MILOJEVIĆ, Marko PAVLOVIĆ, Dimitrije ZUBAC (WC), Veljko BLAGOJEVIĆ, Andrej POPOVIĆ, Pavle DALJEV (6), Danilo KRUNIĆ, Vasilije DRAGANIĆ, Stefan KALAFATIĆ, Aleksandar TOMIĆ
2/3. kolo: Dušan OBRADOVIĆ, Aleksa ĐORĐEVIĆ, Aleksa ĆIRIĆ, Stefan SUVAJAC
3/3. kolo: Petar PJEVČEVIĆ
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) PAVLOVIĆ, Luka (FRA) 6-3 6-3
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) VIDAK, Antun (CRO, Q) 6-3 6-0
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) SZINTAI, David (HUN) 0-6 0-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, WC) KIRKIN, Ergi (TUR, 8) 1-6 4-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, WC) BUTULIJA, Boris (SRB, Q) 5-7 6-7(6)
RAJIĆ, Dušan (SSRB, Q) JOTOVSKI, Tomislaav (MKD, 4) 4-6 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) PICCHIONE, Andrea (ITA, Q) 4-6 6-4 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) RONCALLI, Simone (ITA) 1-6 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB) MAROZSAN, Fabian (HUN) 4-6 6-3 6-3
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) ROGIĆ HODŽALIĆ, Alen (CRO) 6-2 6-3
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) SRBLJAK, Gorazd (MKD, Q) 6-3 6-4
BUTULIJA, Boris (SRB, Q) KIRKIN, Ergi (TUR, 8) 3-6 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB) NAGY, Peter (HUN, 2) 5-7 4-6
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 7) 6-2 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) DIEP, Florent (FRA, 3) W/O
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) RONCALLI, Simone (ITA) 6-2 6-4
Dubl
1. kolo DOBRIJEVIĆ, Ivan (SRB)/
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB)(WC)
ROGIĆ HODŽALIĆ, Alen (CRO)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)(3)
6-7(3) 4-6
DRINIĆ, Milan (SRB)/
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)
DURGUTI, Bešir (MKD)/
MICOV, Stefan (MKD)
2-6 7-5 10-5
KATIĆ, Dejan (SRB)/(4)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
GRBIĆ, Filip (SRB)/(WC)
KABASAJ, Stefan (SRB)
6-4 6-4
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
PAVLOVIĆ, Luka (FRA)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)/
SALINGER, Mario (CRO)
6-0 6-3
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB)/(4)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
DRINIĆ, Milan (SRB)/
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)
6-2 6-3
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
PAVLOVIĆ, Luka (FRA)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
KIRKIN, Ergi (TUR)(2)
6-4 6-7(5) 10-4
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB)/(4)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
PAVLOVIĆ, Luka (FRA)
6-4 3-6 10-8
FINALE KATIĆ, Dejan (SRB)/(4)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
DIEP, Florent (FRA)/
NAGY, Peter (HUN)(1)
W/O
OPEN DE TENIS CIUDAD DE POZOBLANCO, Pozoblanco, Spain, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) MARTINEZ S., Felipe (ARG, 8, WC) 7-5 6-2
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) SHROPSHIRE, Samuel (USA) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
HOYT, Evan (GBR)(3)
GUERRERO M., Angel (ESP)/
PUJOL N., Bruno (ESP)
6-2 6-3
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
HOYT, Evan (GBR)(3)
GARCIA V., Carlos (ESP)/
VILLAR, Eduardo (ESP)
6-1 6-0
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
HOYT, Evan (GBR)(3)
ARIAS, Boris (BOL)/(1)
ZEBALLOS, Federico (BOL)
7-6(2) 6-1
FINALE JANDRIĆ, Darko (SRB)/
HOYT, Evan (GBR)(3)
ARTUNEDO M., Andres (ESP)/
LESCURE, Mick (FRA)
7-6(3) 4-6 6-10

Jinan International Open, Jinan, China, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
JOVANOVSKI PETROVIĆ, Bojana (SRB) FENG, Shuo (CHN, 6) 7-5 6-3
BONIĆ, Barbara (SRB) WU, Ho Ching (HKG) 3-6 6-2 6-3
2/3. kolo JOVANOVSKI PETROVIĆ, Bojana (SRB) CHONG, Eudice (HKG) 4-6 6-4 2-6
BONIĆ, Barbara (SRB) SUN, Lulu (SUI, 8) 2-6 6-3 4-6
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) CHONG, Eudice (HKG, Q) 7-5 7-5
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) JANG, Su Jeong (KOR, 6) 4-6 6-0 3-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SEMA, Erika (JPN)
JANG, Su Jeong (KOR)/(4)
KUMKHUM, Luksika (THA)
5-7 6-4 7-10
Boso Ladies Open Hechingen, Hechingen, Germany, $60.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) LUKAS, Tena (CRO) 6-7(6) 5-6, ret.
GB Pro-Series Chiswick, Chiswick, Great Britain, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) LUMSDEN, Maia (GBR) 6-0 6-0
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) BOLKVADZE, Mariam (GEO) 6-3 6-0
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) BRONZETTI, Lucia (ITA, Q) 6-2 6-2
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) DIATCHENKO, Vitali (RUS, 1) 2-6 3-6
Warsaw Sports Group Open 2018, Warsaw, Poland, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) ZAWADZKA, Joanna (POL) 1-6 0-1, ret.
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) KILNAROVA, Monika (CZE, 1) 7-5 7-5
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) LASKUTOVA, Ksenia (RUS) 7-5 6-2
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB) BOSIO, Victoria (ARG, 7) 4-4, ret.
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
PERPER, Allexandra (MDA)(3)
BULGARU, Miriam B. (ROU)/
FETECAU, Irina (ROU)
6-1 6-1
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
PERPER, Allexandra (MDA)(3)
BUCZYNSKA, Aleksandra (POL)/
EIDUKONYTE, Joana (LTU)
4-6 6-3 14-16
TORNEO INTERNAZIONALE FEMMINILE, Sezze, Italy, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 1) LOMMER, Chiara (USA) 2-6 4-6
Trofeul Ilie Nastase, Arad, Romania, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) MULALIĆ, Ema (BIH, WC) 4-6 2-6
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) GAVRILOVICI Ana Maria (ROU) 6-0 6-2
BOJOVIĆ, Jana (SRB) BEBERECHI, Andreia (ROU) 7-5 6-2
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) POPESCU, Maria A.M. (ROU) 6-1 6-1
2/3. kolo
ŠEBREK, Anđela (SRB, WC) CIANCI, Claudia (POR) 1-6 6-3 6-3
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB) MULALIĆ, Ema (BIH, WC) 3-6 1-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) 4-6 2-2, ret.
MILETIĆ, Kristina (SRB) TOANCHINA, Ioana (ROU) 6-2 6-2
BOJOVIĆ, Jana (SRB) MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) 6-0 6-2
3/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, WC) FABIAN, Luca (HUN) 6-3 2-6 6-2
MILETIĆ, Kristina (SRB) GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) 6-1 6-4
BOJOVIĆ, Jana (SRB) GHEORGHE, Denisa E. (ROU) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, Q) ENE, Cristina (ROU, 5) 3-6 0-6
MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) VELCEA, Andreea (ROU, WC) 6-3 5-7 3-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) HUSAROVA, Martina (SVK, Q) 6-3 6-1
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) CRACIUN, Georgia A. (ROU, 2) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB)/
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB)
CORNEANU, Oana S. (ROU)/
VELCEA, Andreea (ROU)
1-6 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Dema Cup, Sofia, Bulgaria, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Uroš TODOROVIĆ, Veljko PEJČIĆ
3/3. kolo: Andrija JEVTIĆ (3)
Glavni žreb
1. kolo: Relja ESKIĆ, Luka STEFANOVIĆ (Q), Luka JANKOVIĆ (8), Mihailo RADOSAVLJEVIĆ
2. kolo: Andija JEVTIĆ (LL)
1/4 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, 6) KEREMEDCHIEV, Ivailo (BUL, 2) 1-6 5-7
Dubl
1/4 finale JANKOVIĆ, Luka (SRB)/
MATIĆ, Matija (CYP)(1)
KARAZHOV, Vladislav (BUL)/
NEDEV, Dian (BUL)
7-5 6-3
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB)/
TODOROVIĆ, Uroš (SRB)
KEREMEDCHIEV, Ivailo (BUL)/
VALEOV, Hristo (BUL)(4)
2-6 1-6
1/2 finale JANKOVIĆ, Luka (SRB)/
MATIĆ, Matija (CYP)(1)
KEREMEDCHIEV, Ivailo (BUL)/
VALEOV, Hristo (BUL)(4)
2-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Andrijana BRKIĆ (6)
Glavni žreb
1. kolo: Tamara ERAKOVIĆ
2. kolo: Mija LJUBIĆ
Taça Diogo Napoles, Porto, Portugal, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/2. kolo: Andriana SIMOVIĆ
ITF U18 ” Zilina Junior Open 2018″, Zilina, Slovakia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
2. kolo: Anđela JOCOVIĆ (7)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Bavarian Junior Open, Augsburg, Germany, U16/14, C2/C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale
IDRIZOVIĆ, Fatima (SRB, 2) GALMICHE, Carla (FRA, 7) 6-3 6-4
1/2 finale
IDRIZOVIĆ, Fatima (SRB, 2) ABBAGNATO, Anastasia (ITA, 3) 6-3 6-2
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatima (SRB, 2) FONTENEL, Chelsea (SUI, 4) 4-6 1-6
NEOTEL OPEN 2018 U 16, Skopje, Makedonija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nemanja Marjanović (8)
2. kolo: Vuk David Stramput
1/4 finale BELOŠEVIĆ, Petar (SRB, 6) TERLEMES, Konstantinos (GRE, 4) 7-5 6-3
DANIĆ, Lazar (SRB) IEROKHIN, Dmytrii (UKR, 2) 4-6 0-6
1/2 finale BELOŠEVIĆ, Petar (SRB, 6) IEROKHIN, Dmytrii (UKR, 2) 6-2 6-2
FINALE BELOŠEVIĆ, Petar (SRB, 6) BUGARIKJ, Berk (MKD, 3) 1-6 2-6
Dubl
1/2 finale MARJANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
TERLEMES, Konstantinos (GRE)(2)
FACCHINI, Thomas (ITA)/
FERRARI, Tommaso (ITA)
2-6 3-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Mina Milosavljević,
2. kolo: Sara Milosavljević, Neda Milenković, Anja Stanković, Jovana Nikolić
1/4 finale PETROVIĆ, Doroteja (SRB, 4) ŽIVIĆ, Tea (FRA, 6) 6-2 6-0
NIKOLIĆ, Natalija (SRB, 8) VELEVA, Viktoria (BUL, 3) 6-2 1-6 0-6
1/2 finale PETROVIĆ, Doroteja (SRB, 4) PARASKEVOUDI, Anastasia (GRE, 1) 1-6 3-6
Dubl
1/2 finale PETROVIĆ, Doroteja (SRB)/
VELEVA, Viktoria (BUL)(2)
ŽIVIĆ, Tara (FRA)/
ŽIVIĆ, Tea (FRA)
6-1 7-6(4)
FINALE PETROVIĆ, Doroteja (SRB)/
VELEVA, Viktoria (BUL)(2)
MOROZOVA, Elizaveta (RUS)/(1)
PARASKEVOUDI, Anastasia (GRE)
W/O
KILKIS CUP, Kilkis, Greece, U16, C3, podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Luka Petrović
EMINENT OPEN 2018, Podgorica, Montenegro, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Marko Nikolić (3)
Glavni žreb
1. kolo: Romeo Hadžimehmedović, Vanja Petrov (7)
2. kolo: Saša Marković (Q), Lazar Dimitrijević (WC), Marko Nikolić (LL)
1/4 finale MARKOVIĆ, Aleksa (SRB, 6) SAMARDŽIĆ, Matija (MNE, 1) 2-6 0-6
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 5) MESIĆ, Ervin (DEN, 4) 1-6 7-5 4-6
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB, 2) DAPČEVIĆ, Emil (MNE, 8) 3-6 1-6
Dubl
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB)(2)
BUX, Alessandro (POL)/(3)
WLODARCZYK, Michal (POL)
2-6 6-1 10-7
FINALE HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
JOVANOVIĆ, Nikola (SRB)(2)
DAPČEVIĆ, Emil (MNE)/(1)
SAMARDŽIĆ, Matija (MNE)
4-6 6-3 4-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anastasija Nikolić (WC), Aleksandra Joković (WC), Sara Ristić
2. kolo: Lana Stanišić, Anđelija Nikolić
1/4 finale ŠEPA, Iva (SRB) LINNIKOVA, Angelina (RUS, 1) 6-1 4-6 1-6
STOJANOVSKI, Lara (SRB, WC) MUSIĆ, Rania (BIH) 6-7(8) 0-6
MILOSAVLJEVIĆ, Dorotea (SRB) KADIĆ, Amina (SWE, 8) 2-6 6-4 4-6
, Hasselt, Belgium, U14, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 12) EALA, Alexandra (PHI, 1) 4-6, ret.
, Basel, Switzerland, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Aleksa Miljković (4)
Glavni žreb
1/4 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, 4) ORLOFF, Philip (SUI, 8) 6-3 6-2
1/2 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, 4) BRUNOLD, Mika (SUI) 5-7 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Danica Nedeljković, Elena Ivanović
BATD La Cure -12, , Belgium, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Simeon Stanković
SÁNCHEZ-CASAL KIDS CUP U-12, EL PRAT DE LLOBREGAT – BARCELONA, Spain, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Pavle Ćopić
Glavni žreb
1. kolo: Andrija Ćopić (WC)
FINALS G12 2018 TENNIS EUROPE NATIONS CHALLENGE, Ajaccio, France, U12, šljaka
Livescore 9-12.8. Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Češka, Velika Britanija, Italija, Letonija, Holandija, Rusija, SRBIJA, Ukrajina
Grupa A: Češka, Italija, SRBIJA, Velika Britanija
SRBIJA G12: Jovana GRUJIĆ, Dunja MARIĆ, Mia RISTIĆ
1. kolo SRBIJA VELIKA BRITANIJA 1-2
Dunja MARIĆ OLUWADARE Hephzibah 6-7(2) 1-6
Mia RISTIĆ DEVAS Sophya 6-3 6-1
Jovana GRUJIĆ/
Dunja MARIĆ
OLUWADARE Hephzibah/
READ Hannah
3-6 3-6
2. kolo SRBIJA ITALIJA 1-2
Dunja MARIĆ BASILETTI Noemi 5-7 4-6
Mia RISTIĆ ERCOLI Matilde 6-1 6-0
Dunja MARIĆ/
Mia RISTIĆ
ERCOLI Matilde/
PAGANETTI Vittoria
6-3 3-6 5-10
3. kolo SRBIJA ČEŠKA 0-3
Dunja MARIĆ VALENTOVA Tereza 1-6 6-7(5)
Mia RISTIĆ BARTUNKOVA Nikola 2-6 1-6
Dunja MARIĆ/
Mia RISTIĆ
BEJLEK Sara/
VALENTOVA Tereza
2-6 4-6
7-8. mesto
SRBIJA HOLANDIJA 2-0
Dunja MARIĆ DU PREE Britt 6-0 6-2
Mia RISTIĆ NIJKAMP Rose Marie 6-0 6-1
Dunja MARIĆ/
Mia RISTIĆ
DU PREE Britt/
NIJKAMP Rose Marie
SRBIJA G12 je osvojila 7. mesto.