Turniri od 06.07 – 12.07.

Braunschweig, Germany, 106.500+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) RIBA, Pere (ESP, PR) 2-6 6-3 6-4
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) MUNOZ-DE LA NAVA, Daniel (ESP, 7) 6-4 6-0
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) CARRENO-BUSTA, Pablo (ESP, 1) 7-5 4-6 6-3
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) DANIEL, Taro (JPN) 7-5 6-2
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) MATHIEU, Paul-Henri (FRA) 6-2 6-4
Todi, Italy, 42.500, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) MONTANES, Albert (ESP) 4-6 1-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 2,WC) KICKER, Nicolas (ARG) 4-6 6-1 4-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
GRIGORIU, Patrick (ROU)
CIPOLLA, Flavio (ITA)/ (1)
GONZALEZ, Maximo (ARG)
5-7 2-6

Amstelveen Futurte, Amstelveen, Netherlands, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) GEURTS, Mark (NED) 2-6 6-1 2-6
ITF Raiffeisen Future 2015, Telfs, Austria, $10.000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 2) STANEK, Robin (CZE) 4-6 6-7(2)
SERBIA F4, Beograd, Srbija, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) SKADARKA, Stefan (AUS) 6-3 6-3
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) 6-2 6-1
GRBIĆ, Filip (SRB, WC, 13) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 6-1 6-1
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) COMPLETO, Artur (POR, 2) 4-6 5-7
DEDIĆ, Predrag (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 5-2, ret.
BUĆAN, Aleksa (SRB) PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) 6-3 1-6 2-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 15) BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) 6-0 6-0
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) DRINIĆ, Milan (SRB) 6-3 6-3
RAJIĆ, Dušan (SRB, WC) MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) 6-0 6-2
LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) HAKAČ, Vladimir (SRB) 3-6 1-6
MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) RAKIĆ, Strahinja (SRB, 11) 1-6 2-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) RADINSKI, Aljaž (SLO, 5) 0-6 0-6
BLANUŠA, Stefan (SRB) SERAFIMOVSKI, Stefan (MKD) 6-2 6-0
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) IVANOV, Klim (KAZ) 6-0 6-2
GRAOVAC, Andrija (SRB) VIDAK, Antun (CRO, 12) 2-6 0-6
TREJGUT, Ognjen (SRB) PUTTERGILL, Calum (AUS, 6) 3-6 2-6
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 4-6 2-6
ANTONIĆ, Dejan (SRB) MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 14) 2-6 6-7(4)
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) SELOIVANOVSKY, Pavel (RUS) 6-1 6-0
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB, WC) GILMUTDINOV, Salikh (RUS) 6-7(4) 2-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) PRIHODKO, Oleg (UKR, 16) 6-3 6-1
TRAJKOVSKI, Andre (SRB)j ZELBA, Marious (AUS, 8) 1-6 3-6
BOROVČANIN, Mario (SRB) DUMEVSKI, Dragan (MKD) 2-6 0-6
JOCIĆ, Aleksandar (SRB, WC) DRAGANJA, Tomislav (CRO, 9) 2-6 0-6
2/3. kolo VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) KIUAMOV, Timur (RUS, 1) 6-1 3-6 5-7
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) GRBIĆ, Filip (SRB, WC, 13) 7-6(6) 4-6 6-3
DEDIĆ, Predrag (SRB) COMPLETO, Artur (POR, 2) 1-6 1-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 15) PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) 6-4 7-5
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) RAJIĆ, Dušan (SRB, WC) 2-6 6-2 6-3
HAKAČ, Vladimir (SRB) BARCLAY, David (AUS) 1-6 6-4 5-7
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 11) DOMAZETOVSKI, Damjan (MKD) 6-2 6-1
BLANUŠA, Stefan (SRB) RADINSKI, Aljaž (SLO, 5) 2-6 1-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) VIDAK, Antun (CRO, 12) 0-6 2-3, ret.
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 14) SCHULTZ, Markus (SWE) 6-2 6-2
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 6-1 2-6 5-7
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) GILMUTDINOV, Salikh (RUS) 6-4 6-1
3/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) KIUAMOV, Timur (RUS, 1) 2-6 2-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 15) COMPLETO, Artur (POR, 2) 6-3 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) FONG, Blade (AUS) 7-5 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 11) BARCLAY, David (AUS) 6-3 6-1
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 14) PUTTERGILL, Calum (AUS, 6) 4-6 2-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 6-3 7-5
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 1) RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) 6-3 6-4
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB, WC) ZELBA, Marious (AUS, Q) 6-3 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) FATIĆ, Nerman (BIH) 2-6 3-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) JANVIER, Maxime (FRA, 6) 1-6 5-7
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) BORSOS, Gabor (HUN) 6-1 6-2
SUČEVIĆ, Luka (SRB, WC) PUTTERGILL, Calum (AUS, Q) 6-7(6) 6-4 6-4
ČONKIĆ, Petar (SRB) ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) 4-6 6-2 6-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB) RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, Q) 6-2 6-4
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) KARIĆ, Janićije Saša (USA, WC) 4-6 5-7
ILIĆ, Luka (SRB) ŠABANOV, Ivan (CRO) 7-6(4) 2-6 6-2
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) RADINSKI, Aljaž (SLO, Q) 7-6(6) 2-6 4-6
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 1) VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB, WC) 6-0 6-1
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) GASPAR MURTA, Andre (POR) 6-4 6-3
PETROVIĆ, Danilo (SRB) ČONKIĆ, Petar (SRB) 6-1 6-1
SUČEVIĆ, Luka (SRB, WC) PAZ, Juan Pablo (ARG, 5) 1-6 2-6
ILIĆ, Luka (SRB) KARIĆ, Janićije Saša (USA, WC) 7-6(4) 6-3
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB, 1) JANVIER, Maxime (FRA, 6) 7-5 6-2
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) RIVERA ARANGUIZ, Guilermo (CHI, 3) 6-4 3-6 2-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) PAZ, Juan Pablo (ARG, 5) 6-3 6-7(5) 5-7
ILIĆ, Luka (SRB) KIUAMOV, Timur (RUS, Q) 6-1 6-1
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB, 1) RIVERA ARANGUIZ, Guilermo (CHI, 3) 6-3 2-6 6-7(4)
ILIĆ, Luka (SRB) PAZ, Juan Pablo (ARG, 5) 6-4 6-7(5) 1-6
Dubl
1. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB)/
GARCIA, Adrian (CHI, WC)
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
6-4 6-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, 3)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
4-6 4-6
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
RADINSKI, Aljaž (SLO)
3-6 6-2 9-11
ILIĆ, Luka (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
PUTTERGILL, Calum (AUS)/
ZELBA, Marious (AUS)
6-4 7-6(5)
BJELICA, Ivan (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
COMPLETO, Artur (POR)/
GASPAR MURTA, Andre (POR)
6-3 7-5
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
KRNJETIN, Milan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
7-6(10) 6-3
1/4 finale PERIĆ, Nebojša (SRB)/
GARCIA, Adrian (CHI, WC)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO, 1)
2-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
RADINSKI, Aljaž (SLO)
7-5 6-2
BJELICA, Ivan (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO, 4)
ILIĆ, Luka (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
6-3 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
PAZ, Juan Pablo (ARG)/ (2)
RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI)
3-6 6-7(5)
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO, 4)
PAZ, Juan Pablo (ARG)/ (2)
RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI)
2-6 6-1 10-5
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO, 1)
2-6 3-6
FINALE BJELICA, Ivan (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO, 4)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO, 1)
7-5 7-6(3)

ITF WOMEN’S – 8°TROFEO MA-BO, Torino, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 10) slobodna
2/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 10) DI GIUSEPPE, Martina (ITA) 6-7(2) 7-5 6-1
3/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 10) REMONDINA, Anna Giulia (ITA, 8) 3-6 7-6(6) 6-2
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL) 6-4 6-2
2. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) LISTER, Cornelia (SWE, Q) 6-4 5-7 6-7(4)
Chang ITF Pro Circuit 2015, Bangkok, Thailand, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) HISAMI, Kanae (JPN, Q) 0-6 0-1, ret.
GTF TELAVI OPEN, Telavi, Georgia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) DMITRIEVA, Ksenia (RUS) 3-6 6-3 6-2
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) SABALENKA, Aryna (BLR) 6-2 2-6 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) CHIKALKINA, Anastasia (RUS) 6-4 6-3
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) GASANOVA, Anastasia (RUS) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PROSPERI, Valeria (ITA, 1)
BIZHUKOVA, Tamara (RUS)/
LIDKOVSKAYA, Irina (RUS)
6-4 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PROSPERI, Valeria (ITA, 1)
GASANOVA, Anastasia (RUS)/
ZABIROVA, Adeliya (RUS)
W/O
TROFEUL MUNICIPIULUI IASI, Iasi, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) Slobodna
2/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) BOURGUIGNON, Madison (USA) 7-6(3) 2-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 7, Q) ROSCA, Andreea Amalia (ROU) 2-6 6-7(1)
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(2)
GOBBI MONLLAU, Ana Victoria (ARG)
MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU)/
STINGA, Teodora (ROU) (WC)
7-5 6-2
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(2)
GOBBI MONLLAU, Ana Victoria (ARG)
IONESCU, Simona (ROU)/
SZATMARI, Agnes (ROU)
4-6 6-1 10-7
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(2)
GOBBI MONLLAU, Ana Victoria (ARG)
KOLB, Maryna (UKR)/
KOLB, Nadiya (UKR)(4)
1-6 4-6
XXV TORNEO INTERNACIONAL DE TENIS DE GETXO, Getxo, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) BLANCO ANDRADE, Sofia (ESP, WC) 6-3 6-1
2/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) MARCIA GAUSI, Marta (ESP) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
HOMUTOVA, Anastasija (LAT)
MARTINEZ, Maria (ESP)/ (3)
PARRES AZCOITIA, Olga (ESP)
4-6 1-6

Canadian U18 ITF World Ranking Event, Vancouver, Canada, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) HENINGER, Abigail (CAN) 6-1 6-1
2/3. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) HORACEK, Nicole (CAN) 7-5 6-3
3/3. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) FEUER, Hailey (USA) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB, Q) VALK, Allisandra (CAN) 7-6(5) 7-5
2. kolo ILIĆ, Ivana (SRB, Q) GORCHANYUK, Oleksandra (CAN, 4) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB)/
FINDLAY, Jaclyn (CAN)
WALKER, Alexandra (CAN)/
WALKER, Angie (CAN)
1-6 1-6
Corfu Cup, Corfu, Greece, G4, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJKOVIĆ, Jovan (SRB, WC) CADDEO, Francesco (ITA, WC) 2-6 2-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) PIGGOS, Georgios (GRE) 6-3 6-1
2/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) BULLETTI, Alessio (ITA) 4-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) GEZER, Atakan (TUR, 7) 6-4 7-5
2. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) LIUCCI, Francesco (ITA, Q) 6-2 6-3
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) ANTONOPOULOS, Christos (GRE, 2) 2-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
DONSKI, Alexander (CAN)
FIALA, Simon (AUT)/
OZSEKER, Cagatay (TUR)
6-1 6-0
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
DONSKI, Alexander (CAN)
CHRISTOFOROU, Constantinos (CYP)/
KONSTANTINOU, Giorgos (CYP)
7-5 4-6 10-8
1/2 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
DONSKI, Alexander (CAN)
MANEKAS, Athanassios (GRE)/
SKORILAS, Alexandros (GRE)
6-7(4) 6-2 10-7
FINALE LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
DONSKI, Alexander (CAN)
ANTONOPOULOS, Christos (GRE)/
ILIOPOULOS, Vasileios (GRE, 3)
4-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3 kolo ŠARIĆ, Mila (SRB) HELLBERG, Elin (SWE, 2) 1-6 1-6
DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 3) CAGNAZZO, Linda (ITA) 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) TSELOU , Athanasia (GRE, WC) 7-6(5) 6-0
MEJIĆ, Mila (SRB) SURESH, Anjana (CAN, 8) 6-3 7-6(5)
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) PANNARALE, Francescamaria (ITA, WC) 0-6 0-6
2. kolo MEJIĆ, Mila (SRB) NIKOLOPOULOU, Natalia (GRE) 4-6 2-6
KOZAROV, Katarina (SRB) SAVCHENKO, Anna (CYP, 1) 6-3 6-3
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB) SAMWAYS, Chelsea May (GBR, 6) 6-2 6-4
1/2 finale KOZAROV, Katarina (SRB) PICCINETTI, Lisa (ITA) 2-6 2-2, ret.
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
DRAŽIĆ, Katarina (SRB)
MEJIĆ, Mila (SRB)/
TONNA-BARTHET, Aoife (IRL)
5-7 3-6
1/4 finale MEJIĆ, Mila (SRB)/
TONNA-BARTHET, Aoife (IRL)
CAGNAZZO, Linda (ITA)/
POZERSKIS, Christina (GBR)
6-3 6-1
1/2 finale MEJIĆ, Mila (SRB)/
TONNA-BARTHET, Aoife (IRL)
POVILIONYTE, Marija (LTU)/
TOPALOVA, Gergana (BUL)
6-3 3-6 11-9
FINALE MEJIĆ, Mila (SRB)/
TONNA-BARTHET, Aoife (IRL)
STYLIANOU, Maria (CYP)/
SURESH, Anjana (CAN, 4)
6-3 6-4
Moravia Steel Sparta Cup, Prague, Czech Republic, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb (8-12.7.)
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) MARKOVA, Johana (CZE, 2) 6-3 6-4
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) CHIVU, Ramona Eva (ROU) 2-6 6-2 6-7(6)
Dubl
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
FILIP, Katerina (SWE)
CHIVU, Ramona Eva (ROU)/
RADIŠIĆ, Nika (SLO)
0-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

TEJT 3 U16″ PEPAS CUP U16 2015″, Slovenska Lupca, Slovakia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Stefan Živković (WC)
Panaceo 2015 Oberpullendorf Europe Junior Tour, Oberpullendorf, Austria, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Adam Kovač (Q); 2. kolo: Nikola Kijac
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Milica Durić
Glavni žreb
1. kolo: Jovana Tričković (Q); 2. kolo: Jovana Perić
Open des jeunes Stade Français – BNP PARIBAS CUP, Paris, France, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Viktor Jović
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Diana Cvetković
Glavni žreb
2. kolo: Aleksandra Stanković
ADRIATIC CUP, Stobrec, Croatia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Hristina Ljuba (Q)
Bärchen Cup Münster, Muenster, Germany, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Anastasija Samardžić, Mila Stanojević
KRKA CUP 2015, Otočec, Slovenia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB) SAMOFALOV, German (UKR) 3-6 4-6
POPOVIĆ, Stefan (SRB) KUSIEWICZ, Piotr (POL) 6-7(3) 4-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Kristina Stamenković; 3. kolo: Andrea Mrvić
1/4 finale DIVAC, Iva (SRB) PLIHAL, Nina (AUT) 6-3 7-5
1/2 finale DIVAC, Iva (SRB) YANOTOVSKAYA, Diana (RUS) 4-6 2-6
Dubl
1/2 finale STAMENKOVIĆ, Kristina (SRB)/
TANASIE, Lavinia (ROU)
SUCHANKOVA, Sara (SVK)/
YANOTOVSKAYA, Diana (RUS)
3-6 4-6