Turniri od 06.06 – 12.06.

MERCEDES CUP, Stuttgart, Germany, ATP-250, €675,645, trava
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 6) MAYER, Florian (GER, Q) 4-6 6-7(4)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) KUDLA, Denis (USA) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
YOUZHNY, Mikhail (RUS)
MERGEA, Florin (ROU)/
TECAU, Horia (ROU)(2)
6-3 6-7(4) 8-10

RICOH OPEN, ‘s-Hertogenbosch, Netherlands, International, $250,000, trava
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) SHINIKOVA, Isabella (BUL) 6-1 2-6 6-3
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) PANOVA, Alexandra (RUS, 5) 6-4 6-4
2/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) HOZUMI, Eri (JPN) 6-7(7) 6-7(4)
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SADIKOVIC, Amira (SUI, 8) 6-3 7-6(8)
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) SINIAKOVA, Katerina (CZE) 6-4 6-2
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, Q) OSTAPENKO, Jelena (LAT, 4) 1-6 0-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, LL) LUČIĆ-BARONI, Mirjana (CRO) 7-6(0) 6-1
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, LL) MERTENS, Elise (BEL, Q) 4-6 6-7(3)
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 2) RODINA, Evgeniya (RUS) 7-6(2) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
UYTVANCK, Alison (BEL)
CHAN, Chin-Wei (TPE)/
NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL)
6-4 6-4 
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)(4)
DZALAMIDZE, Natela (RUS)/
KHROMACHEVA, Irina (RUS)
6-3 6-2
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
UYTVANCK, Alison (BEL)
JURAK, Darija (CRO)/
RODIONOVA, Anastasia (AUS)(2)
7-6 3-6 10-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)(4)
MOORE, Jessica (AUS)/ WONGTEANCHAI, Varatchaya (THA) 6-3 6-1
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)(4)
JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
UYTVANCK, Alison (BEL)
4-6 6-1 10-6
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)(4)
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO)/
SHVEDOVA Yaroslava (KAZ)(1)
 1-6, 1-6

CALTANISSETTA CHALLENGER, Caltanissetta, Italy, €106.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 8) AREVALO, Marcelo (ESA) 5-7 1-6
TEPAVAC, Marko (SRB) MASSARA, Antonio (ITA, Q) 6-4 6-4
ĐERE, Laslo (SRB) VOLANDRI, Filippo (ITA) 7-6(7) 6-7(2) 6-2
ZEKIĆ, Miljan (SRB) DONATI, Matteo (ITA, WC) 3-6 7-5 6-7(6)
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) LORENZI, Paolo (ITA, WC, 1) 6-4 6-7(4) 3-6
TEPAVAC, Marko (SRB) AREVALO, Marcelo (ESA) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
GALDOS, Sergio PER)/
LAMA, Gonzalo (CHI)
6-7(1) 5-7
ĐERE, Laslo (SRB)/
SILVA, Frederico Ferreira (POR)
MASSARA, Antonio (ITA)/
ZITO, Ettore (ITA)(WC)
7-6(5) 6-1
 1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB)/
SILVA, Frederico Ferreira (POR)
ANDREOZZI, Guido (ARG)/
MOLTENI, Andres (ARG)(4)
1-6 2-6
HOFF OPEN, Moscow, Russia, $75.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) SURCHENKO, Dmitry (RUS) 7-6(7) 6-0
2/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) VORONIN, Dimitriy (RUS, WC) 6-2 6-4
3/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) ELISTRATOV, Evgeny (RUS, 6) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) MOLCHANOV, Denys (UKR) 4-6 6-2 6-3
JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) SLOBODCHIKOV, Ronald (RUS, Q) 6-0 7-6(2)
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) KUKUSHKIN, Mikhail (KAZ, 1) 6-4 3-6 4-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) GHEM, Andre (BRA, 6) 7-6(12) 6-4
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) KHACHANOV, Karen (RUS, 2) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
DIEZ, Steven (CAN)
PEREZ SANZ, David (ESP)/
RAMANATHAN, Ramkumar (IND)
6-4 4-6 2-10
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KAVČIČ, Blaž (SLO)(PR)
GAVRILOV, Alexey (RUS)/
GOLOVANOV, Denis (RUS)(WC)
7-6(1) 6-3
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KAVČIČ, Blaž (SLO)(PR)
RAMIREZ HIDALGO, Ruben (ESP)/
RIBA, Pere (ESP)
2-6 4-6
 Open SOPRA STERIA de Lyon, Lyon, France, €64.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) slobodan
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) NYS, Hugo (FRA, 7) 6-4 6-1
3/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) EYSSERIC, Jonathan (FRA, 4) 6-3 4-6 1-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DANIEL, Taro (JPN)(PR)
PENG, Hsien Yin (TPE)/
ZHANG, Ze (CHN)(3)
5-7 4-6

BULGARIA F4, Plovdiv, Bulgaria, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 2) DEARI, Shendrit (MKD) 6-1 3-0, predaja
3/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 2) EVTIMOV, Gabriel (BUL) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) SARDELLA, Edoardo (ITA, Q) 6-2 6-1
VUČIĆ, Ilija (SRB, 8, Q) PALAZOV, Zlatan (BUL, WC) 6-1 6-2
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) MARTOS GORNES, Sergio (ESP) 3-6 6-7(2)
VUČIĆ, Ilija (SRB, 8, Q) DONEV, Gabriel (BUL, WC) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/(1)
MLADENOV, Vasko (BUL)
BETELLA, Luciano (ARG)/
PORTMANN, Leandro (ARG)
6-3 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MARESCA, Santiago (URU)
TAYLOR, Adam (AUS)/
TAYLOR, Jason (AUS)
7-6(5) 6-3
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/(1)
MLADENOV, Vasko (BUL)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MARESCA, Santiago (URU)
6-3 6-4
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/(1)
MLADENOV, Vasko (BUL)
BERAN, Martin (CAN)/
MANRIQUE-VELAZQEZ, Diego-Jose (ESP)
4-6 6-2 1-10
ARAD ROU F5, Arad, Romania, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) BENDJAMAA, Karim (ALG) 6-3 3-6 2-6
DUCIĆ, Milenko (SRB) NEUHAUSER, Markus (AUT) 1-6 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) IVANOV, Klim (KAZ) 6-4 6-2
MILOVIĆ, Željko (SRB, 4) slobodan
VUČKOVIĆ, Miloš (SRB) MNUSHKIN, Dmitry (RUS, 11) 1-6 2-6
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 4) NAOW, Amer (SYR) 7-5 7-6(1)
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) FILIP, Vladimir (ROU, 10) 3-6 2-6
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 4) OSMAKČIĆ, Marko (SUI, 9) 6-4 7-5
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) MARCORA, Roberto (ITA, 1) 7-6(3) 3-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) BORZA, Bogdan (ROU, WC) 1-6 4-6
MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) LEITE, Wilson (BRA) 3-6 7-5 4-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KAPRIC, Denis (GER)
BOTEZAN, George (ROU)/
PORUMB, Ciprian Alexandru (ROU)
7-6(5) 6-0
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
BORZA, Bogdan (ROU)/
OSMAKČIĆ, Marko (SUI)
1-6 6-7(6)
MILOVIĆ, Zeljko (SRB)/
ANDREWS, Max (GBR)
BOGDAN, Dennis philip (ROU)/
SIMION, Dacian (ROU)
6-2 6-1
1/4 finale MILOVIĆ, Zeljko (SRB)/
ANDREWS, Max (GBR)
ANTONESCU, Vasile (ROU)/
JECAN, Mircea-Alexandru (ROU)(2)
5-7 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KAPRIC, Denis (GER)
FALLERT, Florian (GER)/
SIMON, Tobias (GER)
6-4 4-6 10-12

SALEO CUP, Minsk, Belarus, $25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 8) slobodna
2/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 8) YAKIMAKHO, Alisa (BLR) 6-0 6-0
3/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 8) SOSNOVSCHI, Adriana (MDA, 14) 7-5 6-4
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) KICHENOK, Lyudmyla (UKR) 6-3 7-5
DOLONC, Vesna (SRB, Q) TARASOVA, Alena (RUS) 6-0 6-0
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) KICHENOK, Nadiia (UKR) 6-0 4-6 4-6
DOLONC, Vesna (SRB, Q) LEYKINA, Polina (RUS, 1) 7-5 7-6(2)
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB, Q) KICHENOK, Nadiia (UKR) 3-0, predaja
1/2 finale DOLONC, Vesna (SRB, Q) LAPKO, Vera (BLR, WC) 7-6(7) 4-6 2-6
2016 PADOVA CHALLENGE OPEN, Padova, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB, 15) MARIOTTO, Sofia (ITA) 4-6 6-2 2-6
BAKU CUP FUTURES 3, Baku, Azerbaijan, $10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) MERDEEVA, Alija (RUS) 6-2 7-5
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) ISAEVA, Anhzelika (RUS) 6-7(7) 3-6
VELENJE OPEN 2016, Velenje, Slovenija, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) KOVAČ, Tinkara (SLO) 6-2 4-6 6-2
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) slobodna
MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina (SRB) JEZIDŽIĆ, Tea (CRO, WC) 1-6 2-6
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) slobodna
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) slobodna
2/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) BINI, Anna (ITA) 6-0 6-1
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) GODEC, Kristina Tina (SLO) 4-6 1-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) MULLER, Nikoletta (HUN) 6-0 6-1
ŠEBREK, Anđela (SRB) MIKLOVA, Barbora (CZE, 2) 2-6 0-6
3/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) KOLAR, Nina (SLO) 6-2 6-0
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) CACCIATO, Tasha (ITA) 6-4 3-6 7-5
Glavni žreb
1. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) KLANEČEK, Saša (SLO, WC) 1-6 2-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) LISTER, Cornelia (SWE, 5) 7-5 2-6 6-7(3)
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) KURZ, Karoline (AUT) 3-6 2-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) POTRČ, Moni (SLO, Q) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)
MIKLOVA, Barbora (CZE)/
SVATIKOVA, Laura (SVK)
7-5 3-6 10-7
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)
KERFS, Deborah (BEL)/
TEHRANI, Tina (USA)(2)
3-6 2-6
MARY PIERCE Indian Ocean series – Ile de la Réunion, La Reunion, France, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) BENEDETTI, Lola (REU) 6-0 6-0
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) EWIJK, Chayenne (NED, 2) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
LENNON, Zara (MRI)
slobodne
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
LENNON, Zara (MRI)
ANDRIAMAROSOA, Sandra (MAD)/
BARRERE, Eleonore (FRA)(4)
6-3 6-3
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
LENNON, Zara (MRI)
SHROFF, Kyra (IND)/
TATACHAR VENUGOPAL, Dhruthi (IND)
1-6 1-6

Copa El Salvador La Libertad ITF, La Libertad, El Salvador, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB) WiLLIAMS, Savannah (USA) 6-3 4-6 3-6
ITF Bytom Cup, Bytom, Poland, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) slobodan
2/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) GALKA, Jan (POL) 6-3 6-1
3/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) KOPCZYNSKI, Tomas (USA, 7) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) GRUNDTVIG, Sebastian (DEN) 3-6 2-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, Q) JIROUSEK, Tomas (CZE) 6-2 6-1
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, Q) KAUKOVALTA, Patrick (FIN, 4) 3-6 7-6(4) 6-3
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, Q) STEWART, Max (GBR, 8) 6-3 3-6 6-7(3)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

TORNEO U16 – MILANO, Milano, Italy, U16, C1, šljaka
Livescore Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Mihaela Đaković (10), Aleksandra Stanković
3. kolo: Tamara Malešević (8)
Batta Cup, Szazhalombatta, Hungary, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Nikola Kijac (12), Uroš Todorović; 3. kolo: Relja Eskić (13), Adam Kovač
1/4 finale PETROV, Kosta (SRB, 8) SALLAY, Peter (HUN, 1) 6-4 4-6 1-6
JUHAS, Kristijan (SRB, 7) FAJTA, Peter (HUN, 2) 6-1 6-1
1/2 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 7) VOROS, Mate (HUN, 6) 6-0 6-4
FINALE JUHAS, Kristijan (SRB, 7) SALLAY, Peter (HUN, 1) 4-6 3-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB, 2) TOTH, Amarissa Kiara (HUN, 2) 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
GAVRAN, Anita (AUT)(2)
SZALAI, Reka (HUN)/
VISONTAI, Timea (HUN)(3)
1-6 3-6
JUG Open 2016 U 14, Skopje, FYR Macedonia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Nemanja Marjanović
1/4 finale TRUNIĆ, Dušan (SRB, 12, WC) JANKULOVSKI, Gjordji (MKD, 1) 3-6 2-6
JOVIĆ, Uroš (SRB, 3) WESTSTRATE, Bastiaan (NED, 5) 6-2 3-6 6-3
1/2 finale JOVIĆ, Uroš (SRB, 3) RADONJANIN, Vedran (MGO, 2) 6-3 6-0
FINALE JOVIĆ, Uroš (SRB, 3) JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD, 1) 6-3 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale TRUNIĆ, Dušan (SRB)/
VUKSANOVIĆ, Vuk (MGO)
JANKULOVSKI, Gjordji (MKD)/
RADONJANIN, Vedran (MGO)
1-6 2-6
MARJANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
PAVEL, Alex Cosmin (ROU)
JANSSEN, Stijn (NED)/
VAN DONSELAAR, Freek (NED)(2)
1-6 6-7(5)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Julija Radenković (A), Andriana Simović (7), Anastasija Stojanović
1/4 finale ERAKOVIĆ, Tamara (SRB, 15)  KONAR, Miray (TUR, 6) 6-2 6-3
1/2 finale ERAKOVIĆ, Tamara (SRB, 15) RISTEVSKA, Ana (MKD, 1) 4-6, predaja
MOURATOGLOU CUP UNDER 12, Biot, France, U12, C3, šljaka
Livescore Satnica
 DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Miljković
 DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale LUKIĆ, Tea (SRB) BAUDOUIN, Lou (FRA) 6-3 6-7(5) 6-1
1/2 finale LUKIĆ, Tea (SRB) MUELLER, Sarah (GER) 6-2 2-6 3-6
TENNIS POINT OPEN 2016, Čačak, Srbija, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Ognjen Krstić, Mihajlo Stanojević (WC), Lazar Dimitrijević, Nikola Martinović, Petar Certić, Lav Visković, Lazar Bojović, Ognjen Gajić, Vladimir Kojičić, Haralampije Toškić, Petar Marković
2. kolo: Matija Tešić, Vuk Rađenović,  Zoran Ludoški, Nemanja Dinić, Aleksa Marković,
1/4 finale CVETKOVIĆ, Veljko (SRB) ĐURIĆ, Branko (MGO) 3-6 1-6
ZEKIĆ, Nikola (SRB) SAMARDŽIĆ, Matija (MGO) 4-6 6-0 6-0
PISARIĆ, Aleksa (SRB) VUKADIN, Noa (CRO) 6-4 5-7 3-6
JOVANOVIĆ, Luka (SRB) PETROVIĆ, Krsta (SRB) 6-2 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB) ĐURIĆ, Branko (MGO) 6-1 0-6 6-2
JOVANOVIĆ, Luka (SRB) VUKADIN, Noa (CRO) 6-2 2-6 6-2
FINALE ZEKIĆ, Nikola (SRB) JOVANOVIĆ, Luka (SRB) 7-6(3) 6-1
Dubl
1/2 finale CVETKOVIĆ, Veljko (SRB)/
VUKADIN, Noa (CRO)
MIŠOVIĆ, Nikola (MGO)/
SAMARDŽIĆ, Matija (MGO)
3-6 6-0 4-10
JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
ĐURIĆ, Branko (MGO)
CHERNOV, Ivan (RUS)/
ROLLAND DE RAVEL, Cosme (FRA)
W/O
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
ĐURIĆ, Branko (MGO)
MIŠOVIĆ, Nikola (MGO)/
SAMARDŽIĆ, Matija (MGO)
6-2 6-4
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Sara Milosavljević (WC), Danica Nedeljković (WC)
Glavni žreb
1. kolo: Anđela Lazarević, Anja Stanković (Q), Tijana Sretenović (Q), Natalija Nikolić (WC), Neda Milenković (Q), Sara Đunisijević (Q), Lola Radivojević, Mirjana Jovanović, Emina Milovanović (Q), Danica Nedeljković (LL)
2. kolo: Marta Vuličević (Q), Paula Hrnčić (Q), Lara Stojanovski, Milica Radunović, Iva Šepa (WC)
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) SHUVYRDENKOVA, Daria (RUS) 6-3 3-6 7-6(7)
OBRADOVIĆ, Andrea (SRB) IVANOVIĆ, Elena  (SRB, Q) 6-4 6-0
PETKOVIĆ, Anja (SRB) NIKOLIĆ, Teodora (SRB) 6-3 6-2
DUKIĆ, Laura (SRB, WC) GRUSZCZYNSKA, Rozalia (POL) 5-7 3-6
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) OBRADOVIĆ, Andrea (SRB) 2-6 6-3 1-6
PETKOVIĆ, Anja (SRB) GRUSZCZYNSKA, Rozalia (POL) 1-6 1-6
FINALE OBRADOVIĆ, Andrea (SRB) GRUSZCZYNSKA, Rozalia (POL) 0-6 1-6
Dubl
1/2 finale ĐUNISIJEVIĆ, Sara (SRB)/
DUKIĆ, Laura (SRB)
PETKOVIĆ, Anja (SRB)/
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)
0-6 3-6
RADUNOVIĆ, Milica (SRB)/
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)
NIKČEVIĆ, Bojana (MNE)/
RATKOVIĆ, Divna (MNE)
1-6 1-6
FINALE PETKOVIĆ, Anja (SRB)/
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB
NIKČEVIĆ, Bojana (MNE)/
RATKOVIĆ, Divna (MNE)
5-7 0-6