Turniri od 06.05 – 12.05.

Mutua, Madrid, Open,Madrid, Spain, €4,303,867
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1)  Slobodan
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 9) MONACO, Juan (ARG) 6-7(5) 3-6
TROICKI, Viktor (SRB) GRANOLLERS, Marcel (ESP) 7-5 4-6 6-2
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) DIMITROV, Grigor (BUL) 6-7(6) 7-6(8) 3-6
TROICKI, Viktor (SRB) NISHIKORI, Kei (JPN, 14) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
ISNER, John (USA)/
QUEEREY Sam (USA)
2-6 4-6

Mutua, Madrid, Open,Madrid, Spain, €4,303,867
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  JOVANOVSKI, Bojana (SRB) GOERGES, Julia (GER) 4-6 1-6
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) SCHEEPERS, Chanelle (RSA, Q) 7-6(1) 3-6 3-6
IVANOVIĆ, Ana (SRB) MATTEK-SANDS, Bethanie (USA, Q) 6-7(8) 6-3 6-2
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB) SCHEEPERS, Chanelle (RSA, Q) 6-2 6-2
3. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB) ROBSON, Laura (GBR) 5-7 6-2 7-6(5)
1/4 finale  IVANOVIĆ, Ana (SRB) KERBER, Angelique (GER, 6) 6-3 6-1
1/2 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB) SHARAPOVA, Maria (RUS, 2) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/   (WC)
LUČIĆ-BARONI, Mirjana (CRO)
GROENEFELD, Anna-Lena (GER)/
PESCHKE, Kveta (CZE)       (6)
7-6(5) 7-6(1)
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/   (WC)
LUČIĆ-BARONI, Mirjana (CRO)
BLACK, Cara (ZIM)/
ERAKOVIC, Marina (NZL)
3-6 0-6

Kun-Ming, China, $ 125,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo  PETROVIĆ, Danilo (SRB, 7) YANG, Ze Shao (CHN, WC) 6-0 6-0
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 7) REINWEIN, Sami (GER) 6-4 6-2
3/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 7) SMITH, John-Patrick (AUS, 1) 4-6 6-7(6)
Karshi, Uzbekistan, $ 50,000+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) POUILLE, Lucas (FRA) 6-3 6-7(3) 6-3
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) KRAVCHUK, Konstantin (RUS, 3) 1-6 7-6(7) 3-6
Rome-2, Italy, $ 30,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) DARCIS, Steve (BEL, 9) 6-3 6-7(5) 6-4
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) STARACE, Potito (ITA, WC) 6-3 6-2
1/4 finale  LAJOVIĆ, Dušan (SRB) VOLANDRI, Filippo (ITA) 3-6 6-7(8)

Puebla, Mexico, $ 10,000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 1) slobodan
2/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 1) GARRIDO GUZMAN, Ignacio (MEX) 4-6 6-3 6-1 
3/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, 1) RODRIGUEZ, Jose Antonio (MEX) 2-6 2-6
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) DYAKONOV, Sergey (RUS) 6-2 6-1
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) CHKONIYA, Ilya (RUS, 6) 6-1 2-6 7-5
3/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) CATALA JUAN, David (ESP) 6-4 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo  BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) MARFIA, Matteo (ITA) 6-7(5) 7-6(5) 6-2
TEPAVAC, Marko (SRB) VILARINHO, Talles (BRA) 6-0 7-5
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) KERN, Robin (GER, 3) 7-5 6-4
BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) ALEKSEENKO, Gleb (UKR) 6-1 6-3
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB, 7) MARIE, Jules (FRA, 2) 6-2 2-6 4-6
TEPAVAC, Marko (SRB) FARQUHARSON, Tom (GBR, 8) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
RICHARD, Antoine (CAN)
CHKONIYA, Ilya (RUS)/
DOVGAN, Oleg (UKR)     (WC)
6-4 6-3 
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
RICHARD, Antoine (CAN)
KERN, Robin (GER)/
NEUCHRIST, Maximilian (AUT, 2)
3-6 4-6
Orange Park, FL, USA, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB)  PAPA, Spencer (USA, WC) 7-6(5) 4-6 7-6(5)
2. kolo OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB) OUELLETTE, Gregory (USA, 8) 5-7 6-7(1)
Dubl
1. kolo OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB)/
PAUKKU, Juho (FIN)
BANGOURA, Sekou (USA)/
QUIGLEY, Eric (USA)
0-6 0-6
Lleida, Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) SOMANI, Rahul (IND) 6-4 5-7 7-5 
2/4. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) COSTES, Stephane (FRA) 6-2 6-0
3/4. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) MARTOS GORNES, Sergio (ESP, 4) 4-6 2-6

Trnava, Slovak Republic, $ 75,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) CEPELOVA, Jana (SVK, 1) 6-4 6-3
DOLONC, Vesna (SRB, 3) JUHASZOVA, Vivien (SVK, LL) 6-2 6-3 
2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 3) ZAHLAVOVA STRYCOVA, Barbora (CZE) 2-6 3-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) GAVRILOVA, Daria (RUS) 7-5 7-6(3)
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) MRDEŽA, Tereza (CRO) 6-4 6-4
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) ZAHLAVOVA STRYCOVA, Barbora (CZE) 6-7(3) 2-6
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/       (3)
FORETZ GACON, Stephanie (FRA)
DUBOIS, Stephanie (CAN)/
ROGOWSKA, Olivia (AUS)
1-6 7-5 10-3
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB)/       (3)
FORETZ GACON, Stephanie (FRA)
DABROWSKI, Gabriela (CAN)/
KUDRYAVTSEVA, Alla (RUS)
4-6 6-3 10-6
1/2 finale DOLONC, Vesna (SRB)/       (3)
FORETZ GACON, Stephanie (FRA)
JUGIĆ ŠALKIĆ, Mervana (BIH)/
VORACOVA, Renata (CZE)  (1)
4-6 7-6(3) 9-11 
Johannesburg, South Africa, $ 50,000+H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) Slobodna
2/3. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) COPPOLA, Claudia (ITA, 3) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) PIENAAR, Zanmarie (RSA, WC) 6-0 6-2
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) PIGOSSI, Laura (BRA) 6-3 6-3
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) MIRČIĆ, Teodora (SRB) 6-2 1-6 2-6
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB) MAJERIC, Tadeja (SLO, 3) 5-7 6-1 7-5
1/2 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB) BABOS, Timea (HUN, 1) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
OZGEN, Pemra (TUR)   (3)
KLARIĆ, Vanja (SRB)/
DZENGA, Nicole (ZIM)  (WC)
6-0 6-0
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
OZGEN, Pemra (TUR)   (3)
KIRO, Lynn (RSA)/
ROSSI, Nathalia (BRA)
6-2 6-2
1/2 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
OZGEN, Pemra (TUR)   (3)
LINETTE, Magda (POL)/
SIMMONDS, Chanel (RSA)  (1)
3-6 4-6
Ramat Hasharon, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB) LODZKI, Sean (ISR) 3-6 6-7(6)
Båstad, Sweden, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  SPREMO, Milana (SRB, 5)  ADAM, Oceane (FRA) 2-6 3-6
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) CEDERMARK, Beatrice (SWE, 7) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)/
BURGER, Cindy (NED)       (2)
slobodne
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE)
GEUER, Nicola (GER)/
KINARD, Tori (USA)
3-6 7-6(2) 10-4
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB)/
BURGER, Cindy (NED)       (2)
CELIK, Susanne (SWE)/
NJUKI, Brenda (SWE)     (WC)
6-3 3-6 10-7
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE)
ULVEFELDT, Malin (SWE)/
LISTER, Cornelia (SWE)   (3)
3-6 2-6
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB)/
BURGER, Cindy (NED)       (2)
ULVEFELDT, Malin (SWE)/
LISTER, Cornelia (SWE)   (3)
0-6 6-3 10-6
   FINALE SPREMO, Milana (SRB)/
BURGER, Cindy (NED)       (2)
BONAVENTURE, Ysaline (BEL)/
MOKH, Maria (RUS)          (1)
6-1 6-4 !!!
Marathon, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) VASILEIOU, Anastasia (GRE) 6-3 6-1
2/2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) CHU, Chih-Hsien (TPE) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) STEPHENSON, Francesca (GBR) 2-6 6-3 6-4
KAČAR, Marina (SRB, 8) RENTOULI, Anastasia (GRE, WC) 6-2 6-2
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) WILLIAMS, Claudia (NZL, Q) 7-6(0) 6-1
2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 8) STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) 7-5 6-1
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) PIAI, Eduarda (BRA, 2) 6-2 1-6 6-4
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB, 8) HERMOSO, Ximena (MEX, 1) 7-6(1) 6-7(2) 6-4
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) VOGASARI, Despoina (GRE, 6) 2-6 3-6
1/2 finale KAČAR, Marina (SRB, 8) KOKKOTA, Aggeliki (GRE, LL) 6-1 6-1
 FINALE KAČAR, Marina (SRB, 8) LEE, Pei-Chi (TPE, 5) 1-6 5-7
Dubl
1. kolo KAČAR, Marina (SRB)/
RANA, Shweta (IND)
Slobodne
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB)/
RANA, Shweta (IND)
DAW, Leah (AUS)/
SZATMARI, Agnes (ROU)   (2)
5-7 6-3 10-8
1/2 finale KAČAR, Marina (SRB)/
RANA, Shweta (IND)
NJIRIĆ, Silvia (CRO)/
MEŽAK, Matea (CRO)
5-7 3-6
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  OSTOJIĆ, Kristina (SRB)  BASKOVA, Dagmara (SVK) 6-1 6-2
2. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB)
DE VROOME, Indy (NED, 2) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
HERDžELAŠ, Dea (BIH)
VILACA, Rita (POR)/
ZHANG, Juliet Jia Wen (CAN)
6-0 6-2
1/4 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
HERDžELAŠ, Dea (BIH)
MAGGEN, India (BEL)/
SUGNAUX, Tess (SUI)
6-3 2-6 11-9
1/2 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
HERDžELAŠ, Dea (BIH)
KHARCHENKO, Anastasia (UKR)/
MORGINA, Anna (RUS)   (1)
7-5 4-6 9-11

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo sve rezultate glavnog žreba singla i od četvrtfinala dubla

Casablanca, Morocco, G1, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo  MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1)  slobodan
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) TERCZYNSKI, Mateusz (POL) 6-1 6-0
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) POPOV, Joel (FIN, 15) 6-3 6-1
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) STARY, Dominik (CZE, 12) S.D. odustao
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) LOPEZ SAN MARTIN, Alvaro (ESP) 6-4 6-4
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) GALLEGUILLOS, Jaime Ignacio (CHI, 6) 6-3 6-2 !!!!
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo  MARKOVIĆ, Mina (SRB, 14)  Slobodna
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) AZIZ, Lamiaa (MAR) 6-1 6-2
2. kolo MARKOVIĆ, Mina (SRB, 14) MANEKINA, Ekaterina (RUS, Q) 6-4 6-1
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) LYSAKOVA, Antonina (RUS, 7) 5-7 7-6(4) 3-6
3. kolo MARKOVIĆ, Mina (SRB, 14) TOMIĆ, Sara (AUS, 1) 7-6(3) 6-2 
1/4 finale MARKOVIĆ, Mina (SRB, 14) DEAGOSTINI, Margaux (SUI, 12) 6-1 6-3 
1/2 finale MARKOVIĆ, Mina (SRB, 14) RENAUD, Johnnise (USA, 3) 4-6 1-6
Villach, Austria, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) PICHLER, David (AUT) 3-6 0-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo  MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, 4) JABLONOVSKA, Jana (SVK, Q) 5-7 6-2 6-1
2. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, 4) RUDER-HOOK, Mira (USA) 2-6 3-6 
Prato, Italy, G2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo  JOVIĆ, Nikolina (SRB) PRATESI, Martina (ITA, Q) 6-3 6-2
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) LUSHKOVA, Viktoriya (UKR, 3) 2-6 1-6
Dubl
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/     (3)
FEDORYSHYN, Anastasiya (UKR)
BRESCIA, Georgia (ITA)/
PROSPERI, Valeria (ITA)
6-1 6-1
1/2 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/     (3)
FEDORYSHYN, Anastasiya (UKR)
LUSHKOVA, Viktoriya (UKR)/
WALLACE, Isabelle (GBR)  (1)
4-6 7-5 6-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od četvrtfinala singla i dubla

Zenica, Bosnia and Herzegovina, G3, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
* Stefan DINIĆ (2), Đorđe JANACKOVIĆ (4), Igor RISTIĆ
Glavni žreb
*Aleksa PETROVIĆ, Miloš NIKOLIĆ, Aleksa DASKALOVIĆ, Aleksa LAZAREVIĆ (WC), Stefan DINIĆ (Q)
Dubl
1/4 finale NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)  (3)
CHEPELEV, Andrey (RUS)/
ZAPLOTNIK, Jernej (SLO)
M.N/A.P su predali meč
DASKALOVIĆ, Aleksa  (SRB)/
SUBAŠIĆ, Kerim (BIH)
OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO)/
ZKUĆ, Sanin (BIH)    (1)
Z.O/S.Z su predali meč
1/2 finale DASKALOVIĆ, Aleksa  (SRB)/
SUBAŠIĆ, Kerim (BIH)
CHEPELEV, Andrey (RUS)/
ZAPLOTNIK, Jernej (SLO)
0-6 3-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Senka RADOVIĆ
Glavni žreb
*Anđela SEBREK, Teodora ŠEVO
Dubl
1/4 finale SEBREK, Anđela (SRB)/
GRUBAČ, Milica (MNE)  (3)
RAGUZ, Marija Katarina (BIH)/
ZOVKO, Marija (BIH)
7-5 6-3
1/2 finale SEBREK, Anđela (SRB)/
GRUBAČ, Milica (MNE)  (3)
ČOLIĆ, Lejla (BIH)/
SAHINAGIĆ, Medina (BIH)   (1)
2-6 4-6
Rakovnik, Czech Republic, G1, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Miomir KECMANOVIĆ (3), Boris BUTULIJA
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir  (SRB, 3) POPYRIN, Alexei (AUS, 7) 6-3 6-4
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) KIRKIN, Egon (TUR, 2) 6-0 6-0
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) RODIONOV, Jurij (BLR, 8) 4-6 4-6
Dubl
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KIRKIN, Egon (TUR)      (1)
KOVARIK, David (CZE)/
VELEK, Daniel (CZE)
6-0 6-2
BUTULIJA, Boris (SRB)/
PRAJESCU, Marian (ROU)
AVIDZBA, Alen (RUS)/
VYLEGZHANIN, Nikolay (RUS, 3)
AA/VN predali
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
PRAJESCU, Marian (ROU)
KLIMOV, Philipp (RUS)/
RODIONOV, Jurij (BLR)   (2)
B.B./P.M. odustali
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KIRKIN, Egon (TUR)      (1)
RIKL, Patrik (CZE)
ZUK, Kacper (POL)    (4)
6-1 1-6 6-10
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Natalija POPOVIĆ (13)
Dubl
1/4 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
JOSEFOVA, Adela (CZE)
BEHOUNKOVA, Monika (CZE, WC)/
MARKOVA, Johana (CZE)
PN/JA predale
Ulcinj, Montenegro, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Stefan GAŽO (7), Luka RUSMIR, Kosta PETROV (11), Marko MILADINOVIĆ (12), Dragan OMČIKUS, Lazar LEŠEVIĆ, Nikola VASIĆ, Aleksa ĆIRIĆ, Luka STOJANOVIĆ, Milan RADOJKOVIĆ, Boris ŽIVKOVIĆ (WC), Miloš DABIĆ (6, WC), Sabit ŠUNTIĆ (WC), Igor HAJDUKOVIĆ (16, WC)
1/4 finale GAŽO, Stefan  (SRB, 7) RAININ, Anatolii (UKR, 1) 2-6 2-6
PETROV, Kosta  (SRB, 11) ALEKSIĆ, Bodin (MNE, 13) 6-3 6-0
DABIĆ, Miloš (SRB, 6, WC) BARON, Damiano (ITA) 6-7(2) 1-6
1/2 finale PETROV, Kosta  (SRB, 11) BARON, Damiano (ITA) 6-3 6-3
FINALE PETROV, Kosta  (SRB, 11) RAININ, Anatolii (UKR, 1)
6-7(10) 0-6
Dubl
1/4 finale VASIĆ, Nikola (SRB)/
BERBEROVIĆ, Sulejman BIH)
ANDERSONS, M.Niklass (LAT)/
MITYURIN, Gleb (RUS)   (2)
6-3 0-6 3-10
OMČIKUS, Dragan (SRB)/
PETROV, Kosta (SRB)   (4)
LEŠEVIĆ, Lazar (SRB)/
BOICI, Laurentiu Junior (ROU)
2-6 6-4 10-7
GAŽO, Stefan  (SRB)/
BARON, Damiano (ITA)
SANTIĆ Hamza (BIH)/
TOMIĆ, Lukas (BIH)       (3)
6-3 6-2
1/2 finale OMČIKUS, Dragan (SRB)/
PETROV, Kosta (SRB)   (4)
KUCHERAS, Martin (RUS)/
RAININ, Anatolii (UKR)   (1)
2-6 2-6
GAŽO, Stefan  (SRB)/
BARON, Damiano (ITA)
ANDERSONS, M.Niklass (LAT)/
MITYURIN, Gleb (RUS)   (2)
6-3 1-6 10-4 
   FINALE GAŽO, Stefan  (SRB)/
BARON, Damiano (ITA)
KUCHERAS, Martin (RUS)/
RAININ, Anatolii (UKR)   (1)
4-6 3-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Mina STOJČEVIĆ, Mila SARIĆ
Glavni žreb
*Teodora RISTIĆ (3), Mia MIJATOVIĆ (6), Sara GVOZDENOVIĆ (13), Marija STOJKOVIĆ, Draginja VUKOVIĆ, Sandra VELIČKOVIĆ, Jovana SAMOCETA, Jovana GVOZDENOVIĆ, Katarina KOSTIĆ, Sara ČVOROVIĆ, Mila SARIĆ (Q), Katarina LJUJIĆ (WC)
1/4 finale ČVOROVIĆ, Sara (SRB) KULIKOVA, Anastasia (RUS, 1) 6-7(4) 3-6
RISTIĆ, Teodora  (SRB, 3) VUKOVIĆ, Draginja (SRB) 6-4 6-4
1/2 finale RISTIĆ, Teodora  (SRB, 3) KULIKOVA, Anastasia (RUS, 1) 6-7(3) 6-7(3)
Dubl
1/4 finale RISTIĆ, Teodora  (SRB)/
ELENOVA, Marija (MKD)  (1)
DUCA, Francesca Lucia (ROU)/
NIKOCEVIC, Sarah (GER)
6-2 6-0
SAMOCETA, Jovana (SRB)/
VELIČKOVIĆ, Sandra (SRB)
ISAKOVIĆ, Kaneta (BIH)/
JOLDIĆ, Adela (BIH)   (4)
6-4 7-6(5) 
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB)/
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB)   (6)
SARIĆ, Mila (SRB)/
VELKOSKA, Teona (MKD)
6-4 6-7(8) 10-7
MIJATOVIĆ, Mia (SRB)/
STEPANOVA, Aleksandra (RUS) (2)
MATIĆ, Iva (BIH)/
ŠIPEK, Lana (CRO)    (8)
6-0 6-3
1/2 finale RISTIĆ, Teodora  (SRB)/
ELENOVA, Marija (MKD)  (1)
SAMOCETA, Jovana (SRB)/
VELIČKOVIĆ, Sandra (SRB)
6-1 6-0
MIJATOVIĆ, Mia (SRB)/
STEPANOVA, Aleksandra (RUS) (2)
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB)/
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB)   (6)
6-1 6-4
  FINALE MIJATOVIĆ, Mia (SRB)/
STEPANOVA, Aleksandra (RUS) (2)
RISTIĆ, Teodora  (SRB)/
ELENOVA, Marija (MKD)  (1)
6-4 3-6 10-4 !!!
Svilengrad, Bulgaria, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Ana KUNIĆ, Radica ĐOKIĆ
Risskov, Denmark, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Milica KOSTIĆ