Turniri od 06.05. – 12.05.

MUTUA MADRID OPEN, Madrid, Spain, ATP 1000, 7.279.270, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ĐERE, Laslo (SRB) 4-6 4-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) FRITZ, Taylor (USA, Q) 6-4 6-2
ĐERE, Laslo (SRB) DEL POTRO, Juan Martin (ARG, 7) 6-3 2-6 7-5
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) CHARDY, Jeremy (FRA) 6-1 7-6(2)
ĐERE, Laslo (SRB) ČILIĆ, Marin (CRO, 9) 6-4 3-6 2-6
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) ČILIĆ, Marin (CRO, 9) W/O
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) THIEM, Dominic (AUT, 5) 7-6(2) 7-6(4)
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) TSITSIPAS, Stefanos (GRE, 8) 6-3 6-4
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
MIDDELKOOP, Matwe (NED)
DEMOLINER, Marcelo (BRA)/
MEDVEDEV, Daniil (RUS)
4-6 6-7(7)

MUTUA MADRID OPEN, Madrid, Spain, WTA Premier Mandatory, $7.021.128, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 5) PLISKOVA, Kristyna (CZE) 2-6 4-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB) MLADENOVIĆ, Kristina (FRA, 6) 5-7 4-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) PETKOVIĆ, Andrea (GER, 8) 5-7 7-5 2-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KLEPAC, Andreja (SLO)
AOYAMA, Shuko (JPN)/
MAROZAVA, Lidziya (BLR)
1-6 6-1 10-12

BUSAN OPEN CHALLENGER, Busan, South Korea, $162.480, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 9) slobodan
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 9) CHUNG, Yunseong (KOR) 2-6 6-3 5-7
OPEN DU PAYS D’AIX, Aix-en-Provence, France, 137.560, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) MERTENS, Yannick (BEL) 6-3 6-1
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) GIUSTINO, Lorenzo (ITA, 16) 4-6 6-2 6-4
3. kolo TROICKI, Viktor (SRB) HASSAN, Benjamin (GER) 2-6 2-6
ROME, Rome, Italy, €46.600, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) CASANOVA, Hernan (ARG, ITF) 4-6 6-4 2-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
KOVALIK, Jozef (SVK)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/(4)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
6-4 1-6 8-10
ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
PAVLASEK, Adam (CZE)
JACQ, Gregoire (FRA)/
MANSOURI, Skander (TUN)(Alt)
6-4 4-6 10-5
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
PAVLASEK, Adam (CZE)
BONADIO, Riccardo (ITA)/
HELLER, Peter (GER)(ITF)
7-6(4) 3-6 11-9
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
PAVLASEK, Adam (CZE)
MARGAROLI, Luca (SUI)/
VERVOORT, Mark (NED)
6-7(8) 6-2 10-3
FINALE ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
PAVLASEK, Adam (CZE)
OSWALD, Philipp (AUT)/
POLASEK, Filip (SVK)(1)
W/O

Memorijal DR.M.Stojanovic -Prijedor open 2019, Prijedor, Bosna i Hercegovina, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 1) PULJIĆ, Luka (BIH) 5-7 2-6
VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 10) RADANOVIĆ, Goran (BIH, WC) 6-4 5-7 10-6
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, WC) BOSANČIĆ, Thomas (AUS, 3) 0-6 0-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB, 15) SUVAJAC, Stefan (SRB) 4-6 3-6
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB) SHAKHNUBARYAN, Artur (RUS, 4) 6-4 3-6 5-10
RAJIĆ, Dušan (SRB, 12) MILAKOVIĆ, Miloš (BIH) 6-0 6-3
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) WOJNAR, Bartosz (POL, 7) 6-3 6-7(4) 10-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 8) REDŽIĆ, Tarik (BIH, WC) 4-6 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, 14) MARKOVIĆ, Luka (SRB) 6-3 6-3
2/2. kolo VUKOVIĆ, Miloš (SRB, 10) PULJIĆ, Luka (BIH) 3-6 5-7
SUVAJAC, Stefan (SRB) BOSANČIĆ, Thomas (AUS, 3) 0-6 1-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, 12) SHAKHNUBARYAN, Artur (RUS, 4) 7-5 6-4
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO, 11) 4-6 6-3 7-10
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, 14) REDŽIĆ, Tarik (BIH, WC) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB, Q) LEITE, Wilson (BRA, IR) 3-6 4-6
  PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, Q) DOROZHKIN, Sergey (RUS, LL) 6-2 6-2
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO, Q) 6-1 6-0
KATIĆ, Dejan (SRB) TOMAS, Aleksandar (AUT, WC) 7-6(1) 6-1
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) STROMBACHS, Robert (GER, IR) 2-6 6-3 6-3
  PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, Q) DIARRA, Gibril (AUT) 1-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB) RODRIGUEZ, Cristian (COL, 4) 3-6 3-6
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) RODRIGUEZ, Cristian (COL, 4) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/(WC)
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB)
MICOV, Stefan (MKD)/
ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO)
3-6 1-6
ILIĆ, Luka (SRB)/(WC)
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)
ILIĆ, Đorđe (BIH)/
REDŽIĆ, Tarik (BIH)
W/O
BAJIĆ, Bogdan (SRB)/
SUVAJAC, Stefan (SRB)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
W/O
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
STROMBACHS, Robert (GER)
DEVIATIAROV, Marat (UKR)/
ZHU, Michael (USA)(3)
7-5 4-6 12-10
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
STROMBACHS, Robert (GER)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
3-6 6-2 6-10
ILIĆ, Luka (SRB)/(WC)
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)
SIJSLING, Igor (NED)/(4)
VAN DE ZANDSCHULP, Botic (NED)
4-6 5-7
Santa Marina Cup, Sozopol, Bulgaria, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPOVIĆ, Andrej (SRB, 15) MIKHAYLYUK, Ivan (RUS) 1-6 1-6
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) ONTICA, Cosmin (ROU, 6) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) DZHANASHIYA, Shalva (RUS, 5) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
BANIČEVIĆ, Igor (MNE)
IVANOV, Simon A. (BUL)/
KRUTYKH, Oleksii (UKR)
0-6 3-6
TVM Open, Troisdorf, Germany, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB, WC) TOMESCU, Dan A. (ROU, Q) 7-5 4-6 6-1
2. kolo DALJEV, Pavle (SRB, WC) RAZBORŠEK, Nik (SLO, 7) W/O
1/4 finale DALJEV, Pavle (SRB, WC) ZUK, Kacper (POL, Q) 4-6 1-6
14th Lyttos Beach ITF World Tour, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) BOYER, Toby D. (USA, 4) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB)/
SCOMPARIN, Pietro R. (ITA)(WC)
BOTHWELL, Peter (IRL)/
CRAIH, Henry (USA)(2)
0-6 3-6
Karlskrona World Tennis Tour – Men, Karlskrona, Sweden, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) RENARD, Lucas (SWE, Q) 4-6 6-4 7-6(6)
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) YITBAREK, Simon (SWE, WC) 7-6(7) 5-7 7-6(4)
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB) BOTEZAN, George (ROU) 7-6(4) 6-3
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB) ERIKSSON, Markus (SWE, 1) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BOCCHI, Lorenzo (ITA)
IVANOV, Vladimir (EST)/
KHOTKOV, Oleg (UKR)
6-3 7-5
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
BOCCHI, Lorenzo (ITA)
FROST, Linus (SWE)/(2)
SAMUELSSON, Christian (SWE)
6-7(4) 1-6

Fukuoka International Women’s Tennis 2019, Fukuoka, Japan, $60.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) MORISAKI, Kanako (JPN, WC) 6-2 7-5
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) AHN, Kristie (USA, 4) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
MARINO, Rebecco (CAN)
CENGIZ, Berfu (TUR)/
ROMPIES, Jessy (INA)(4)
4-6 7-6(2) 10-6
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
MARINO, Rebecco (CAN)
INGLIS, Maddison (AUS)/
MCPHEE, Kaylah (AUS)
3-6 2-6
TROFEO REALE MUTUA, Rome, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) LUKAS, Tena (CRO) 6-4 7-5
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) CRISTIAN, Jaqueline A. (ROU) 6-2 6-0
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) SEGUEL, Daniela (CHI) 6-1 2-6 4-6
Dubl
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
HESSE, Amandine (FRA)
ERAYDIN, Basak (TUR)/
ORMAECHEA, Paula (ARG)(4)
5-7 1-6
XVII Torneo Internacional “Conchita Martínez”, Monzon, Spain, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) APPLETON, Emily (GBR, IR) 7-6(5) 6-2
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 3) BURILLO E., Irene (ESP, WC) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(1)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)
BASSOLS R., Marina (ESP)/
PAYOLA, Julia (ESP)
6-1 6-3
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(1)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)
BURILLO E., Irene (ESP)/
LAZARO G., Andrea (ESP)
4-6 6-2 10-0
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(1)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)
GAMIZ, Andrea (VEN)/(4)
STRAKHOVA, Valeriya (UKR)
2-6 7-5 10-5
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/(1)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)
FETT, Jana (CRO)/
DALFI, Galma (HUN)
6-7(2) 2-6
BLUESUN TUCEPI OPEN, Tučepi, Croatia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 1) slobodna
ŠEBREK, Anđela (SRB) SIPEK, Lana (CRO, 3) 3-6 6-3 10-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 14) PETRENKO, Viktoriya (UKR, WC) 6-4 2-6 11-9
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 6) SERAVIĆ, Maja (CRO, WC) 6-0 6-2
KOSTIĆ, Katarina (SRB, 11) PAVKOVIĆ, Marina (CRO) 4-6 3-6
2/2. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 1) BORODULINA, Victoria (RUS) 1-6 3-6
ŠEBREK, Anđela (SRB) JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 14) 6-4 6-1
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 6) PAVKOVIĆ, Marina (CRO) 7-6(4) 5-7 10-5
Glavni žreb
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, Q) MALATINSKA, Jastyna (CZE, Q) 2-6 6-4 3-6
  BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) PONOMAR, Lisa (GER) 2-6 6-2 3-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) SIMION, Oana G. (ROU, 2) 6-7(4) 3-6
Dubl
1. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB)/
POTRČ, Moni (SLO)
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)(3)
4-6 3-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
RUŽIĆ, Antonia (CRO)
KOVACICOVA, Stella (SVK)/
MILATOVA, Sofia (SVK)
6-2 6-3
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
RUŽIĆ, Antonia (CRO)
BRECKOVA, Nikola (CZE)/
ZELIĆ, Iva (CRO)
6-1 6-4
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
RUŽIĆ, Antonia (CRO)
MARKOVA, Johana (CZE)/
RADIŠIĆ, Nika (SLO)(2)
6-2 6-2
FINALE MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
RUŽIĆ, Antonia (CRO)
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)/
ERJAVEC, Veronika (SLO)(1)
2-6 2-6
14th Lyttos Beach ITF World Tour, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) TILBUERGER, Jantje (GER) 6-2 6-3
GEMOVIĆ, Elena (SRB) TAHAN, Maya (ISR, 5) 6-2 5-7 1-6
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) KULAMBAYEVA, Zhibek (KAZ) 6-2 6-3
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) ASTAKHOVA, Darya (RUS) 6-1 3-6 6-2
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) HARVISON, Isabella (USA, Q) 6-2 6-3
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) LUKACS, Vanda (HUN, 3) 6-2 2-0, ret.
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
TAHAN, Maya (ISR)(3)
GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)
4-6 6-2 10-6
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
TAHAN, Maya (ISR)(3)
ASTAKHOVA, Darya (RUS)/
GLUSHKO, Lina (ISR)
6-0 6-2
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
TAHAN, Maya (ISR)(3)
DUCA, Gabriela (ROU)/(1)
ZEBALLOS, Noelia (BOL)
6-1 6-4
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
TAHAN, Maya (ISR)(3)
KULAMBAYEVA, Zhibek (KAZ)/
LUKACS, Vanda (HUN)(4)
W/O
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) slobodna
2/2. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) DOLDAN, Heydi (PAR, 4) 4-6 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Enka ITF Junior, Istanbul, Turkey, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Mateja JANIĆIJEVIĆ (8)
JUNIORKE
Glavni žreb
2. kolo: Nikol PALEČEK
Copa Badia, Coral Gables, FL, USA, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Tara GANČEV
ITF Juniors Skopje Open 2019, Skopje, North Macedonia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Lazar RADENKOVIĆ, Dušan TRUNIĆ, Dragutin MITRIĆ
2/3. kolo: Nikola MITROVIĆ (WC), Predrag POPOVIĆ (WC), Luka KALENIĆ, Veljko PEJČIĆ, Uroš TODOROVIĆ
3/3. kolo: Aleksandar BALJ (11)
Glavni žreb
1. kolo: Veljko CVETKOVIĆ (WC), Matija ŽUGIĆ
2. kolo: Lazar DANIĆ (WC), Veljko KRSTIĆ (Q)
1/4 finale KOVAČ, Adam (SRB, 10, Q) NAWAF, Rashed (QAT, 14) 6-4 6-2
STEFANOVIĆ, Luka (SRB) ANDONOV, Luka Lj. (MKD, 12) 6-4 6-0
1/2 finale KOVAČ, Adam (SRB, 10, Q) LILES, Liam (NED, 16) 5-7 4-6
STEFANOVIĆ, Luka (SRB) KTIRI, Marc Othman (ESP, 9) 1-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Vanja VIDANOVIĆ (3), Anastasija RADOJEVIĆ, Anastasija STANOJEVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Andrea MRVIĆ (WC)
2. kolo: Tamara ERAKOVIĆ (11), Mina OBRADOVIĆ (16), Doroteja PETROVIĆ, Lola RADIVOJEVIĆ (WC), Senka DELETIĆ, Darja ŠUVIRDENKOVA
3. kolo: Anja PETKOVIĆ (WC)
1/4 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 15, Q) PARENTINI V.M., Ginevra (ITA, 9) 6-3 6-3
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 15, Q) COSTACHE, Silvia Maria (ROU, 10) 7-5 6-4
FINALE SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 15, Q) ROA, Jillian Louise (USA) 6-7(5) 6-7(6)
Dubl
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
PETROVIĆ, Anđela (SUI)
RISTEVSKA, Ana (MKD)/
SIMEVA, Aleksandra (MKD)(8)
7-6(4) 2-6 5-10
27 International Tournament “Città di Prato”, Prato, Italy, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Luka DRAGOLJIĆ
Glavni žreb
2. kolo: Goran ŽIVOTIĆ
43rd Medias-sen-Sibiu Junior ITF Tournament, Medias, Romania, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo: Kristijan JUHAS
Dubl
1/2 finale JUHAS, Kristijan (SRB)/
MALEŠEVIĆ, Nemanja (BIH)
ATMANE, Terence (FRA)/
IONEL, Nicholas D. (ROU)(2)
6-3 6-2
FINALE JUHAS, Kristijan (SRB)/
MALEŠEVIĆ, Nemanja (BIH)
CRETU, Cezar (ROU)/(1)
JACHUCK, Ronan (USA)
W/O
Panaceo ITF Junior Cup 2019, Villach, Austria, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Lazar MILIĆEVIĆ (5)
Glavni žreb
1. kolo: Stefan IVIĆ (Q)
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 3) GILL, Felix (GBR, 7) 7-5 0-6 7-5
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 3) MISOLIĆ, Filip (AUT, 5) 6-3 6-2
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 3) MAKK, Peter (HUN, 2) 0-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Grawe Open, Maribor, Slovenija, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Andrej Radojičić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Anđela Lazarević (16)
1/4 finale MARIĆ, Dunja (SRB, 6) WENGER, Irina (SUI, 14) 6-2 6-0
1/2 finale MARIĆ, Dunja (SRB, 6) LACKOVA, Viktoria (SVK, 4) 6-7(10) 2-6
Dubl
1/2 finale MARIĆ, Dunja (SRB)/
KOZAK, Vlada (GBR)(3)
HELSEN, Flo (GER)/(2)
WALIGORA, Amelia (GER)
3-6 2-6
Cungu & Co Open 2019, Ulcinj, Montenegro, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Saša Marković, Sergej Živković (Q)
1/4 finale CVETKOVIĆ, Milan (SRB) DZHENEV, Adriano (BUL, 1) 5-7 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Marijana Ilić (Q)
2. kolo: Tara Mihaljević, Iva Janković (Q)
1/4 finale MARKOVIĆ, Anđelija (SRB, 6) RADULOVA, Yoana (BUL, 1) 0-6 0-6
VAJA, Klara (SRB) PONY, Inbar (ISR) 6-1 1-6 2-6
POPOVSKI, Milica (SRB, 8) FITY, Carla (FRA, 3) 2-6 4-6
STANKOVIĆ, Anja (SRB, 2) ROGACHEVA, Maria (BUL, 5) 3-6 1-6
Dubl
1/2 finale MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)/(2)
STANKOVIĆ, Anja (SRB)
POPOVSKI, Milica (SRB)/
BAJRI, Gresi (ALB)(4)
6-3 6-3
FINALE MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)/(2)
STANKOVIĆ, Anja (SRB)
RADULOVA, Yoana (BUL)/(1)
ROGACHEVA, Maria (BUL)
6-3 6-3
PROKUPLJE OPEN 2019, Prokuplje, Srbija, U12, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: ilija Tošić, Andrej Petrović
Glavni žreb
1. kolo: Mihailo Nikić, Miloš Mandić (Q), Dušan Baždar (WC), Andrija Petrović (Q), Nikola Matović, Jovan Jevtić, Ognjen Milenović, Ilija Trajković (Q), Mihajlo Grujić (WC), Aleksandar Žikić, Novak Pešić (WC)
2. kolo: Marko Nešić, Pavle Ćopić, Aleksa Oparnica, Andreas Gogotić (Q)
1/4 finale KRUŠČIĆ, Vuk (SRB) FUNKENHAUSER, Martin K. (GER) 6-1 6-2
MILIĆ, Ognjen (SRB) NAYDENOV, Yoan (BUL) 6-2 3-1, ret.
1/2 finale KRUŠČIĆ, Vuk (SRB) MONOV, Ivan (BUL) 6-1 6-4
MILIĆ, Ognjen (SRB) SIMEONOV, Ivaylo (BUL) 6-0 6-1
FINALE KRUŠČIĆ, Vuk (SRB) MILIĆ, Ognjen (SRB) 3-6 1-6
Dubl
1/2 finale OPARNICA, Aleksa (SRB)/
FUNKENHAUSER, Martin K. (GER)
SIMEONOV, Ivaylo (BUL)/
STANKOV, Vitorio (BUL)
6-7(3) 6-3 6-10
KRUŠČIĆ, Vuk (SRB)/
MILIĆ, Ognjen (SRB)
DRAGOVIĆ, Marko (MNE)/
TOMOVIĆ, Jovan (MNE)
6-4 6-2
FINALE KRUŠČIĆ, Vuk (SRB)/
MILIĆ, Ognjen (SRB)
SIMEONOV, Ivaylo (BUL)/
STANKOV, Vitorio (BUL)
6-1 6-1
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Sofija Rakić (WC), Hana Đedović, Nina Krstić (Q), Sabrina Jotić (Q), Stela Džinović, Nađa Muratović (Q), Petra Konjikušić, Aleksandra Đokić, Nika Ilić (Q), Iva Veljić, Elena Milutinović
2. kolo: Katarina Milošević, Gala Ilić (Q), Mia Milisavljević, Teodora Kostović
1/4 finale PREMOVIĆ, Jana (SRB) TANASKOVIĆ, Maša (SRB, Q) 6-2 6-3
STEVANOVIĆ Aleksandra (SRB) IVANOVA, Estela (BUL, WC) 6-2 7-5
IVANOVIĆ, Gala (SRB, WC) LAKIĆ, Iva (MNE) 0-6 1-6
1/2 finale PREMOVIĆ, Jana (SRB) MASIIANSKAIA, Mariia (RUS) 2-6 1-6
STEVANOVIĆ Aleksandra (SRB) LAKIĆ, Iva (MNE) 6-4 6-1
FINALE STEVANOVIĆ Aleksandra (SRB) MASIIANSKAIA, Mariia (RUS) 1-6 2-6
Dubl
1/2 finale KOSTOVIĆ, Teodora (SRB)/
MILOŠEVIĆ, Katarina (SRB)
LAKIĆ, Iva (MNE)/
PETKOVIĆ, Lana (BIH)
5-7 0-6
PREMOVIĆ, Jana (SRB)/
PLOSNIK, Ela (SLO)
STEVANOVIĆ Aleksadra (SRB)/
STOJANOVSKA, Ana (MKD)
3-6 6-4 10-6
FINALE PREMOVIĆ, Jana (SRB)/
PLOSNIK, Ela (SLO)
LAKIĆ, Iva (MNE)/
PETKOVIĆ, Lana (BIH)
1-6 0-6