Turniri od 06.04 – 12.04.

Houston, TX, U.S.A., $549.230, šljaka
Satnica
Glavni žreb Finala/rekordi
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) CLEZAR, Guilherme (BRA, Q) 6-4 3-6 7-6(7)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) CHARDY, Jeremy (FRA, 7) 4-6 4-6
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) GIRALDO, Santiago (COL, 5) 6-7(2) 3-6
Dubl
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
PETZSCHNER, Philipp (GER) (WC)
BRYAN, Bob (USA)/
BRYAN, Mike (USA) (1)
7-5 2-6 11-13
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
DELBONIS, Federico (ARG)
BERANKIS, Ricardas (LTU)/
GABASHVILI, Teymuraz (RUS)(A)
6-4 2-6 17-19

Family Circle Cup, Charleston, USA, Premier, $731.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 11) PITER, Katarzyna (POL) 6-2 6-7(1) 6-2
2/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 11) SORRIBES TORMO, Sara (ESP) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 6) slobodna
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 6) MARIA, Tatjana (GER) 6-3 6-7(6) 6-1
3. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 6) KOVINIĆ, Danka (MNE, Q) W/O
Katowice Open, Katowice, Poland, $250.000, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
MARTIĆ, Petra (CRO)
KICHENOK, Lyudmyla (UKR)/
KICHENOK, Nadiia (UKR, 3)
6-2 6-7(3) 6-10

Batman, Turkey, €42.550, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) DONSKOY, Evgeny (RUS) 6-7(5) 6-4 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) KARATSEV, Aslan (RUS) 3-6 7-5 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) MYNENI, Saketh (IND) 2-6 2-6
Napoli, Italy, €106.400+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) STARACE, Potito (ITA) 3-6 7-6(4) 6-2
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) RAMIREZ HIDALGO, Ruben (ESP) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)
DONATI, Matteo (ITA)/
GOLUBEV, Andrey (KAZ, WC)
6-3 6-4
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)
KOWALCZYK, Mateusz (POL)/
ZELENAY, Igor (SVK) (3)
6-7 6-4 13-11
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)
KRETSCHMER, Gero (GER)/
SATSCHKO, Alexander (GER) (1)
7-5 3-6 10-5
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)
BASILASHVILI, Nikoloz (GEO)/
BURY, Alexander (BLR)
6-1 6-2
St. Brieuc, France, €35.000+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) MARTI, Jann (SUI) 1-6 2-6

Soho Square Egypt F13 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, WC) NASTASI, Ugo (LUX) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
PODZUS, Janis (LAZ)/ (4)
PODZUS, Martins (LAT)
2-6 6-4 4-10
6th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) DI MARO, Lorenzo (ITA) 3-6 6-2 6-7(1)
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) STURZU, Alexandru (AUS) 7-6(4) 2-6 6-3
2/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 9) MUNOZ BAROJA, Pablo (ESP) 6-3 6-3
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) CASSIMIRO, Mauricio (BRA, 7) 2-6 1-6
3/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 9) STRACHAN, Bruce (GBR, 5) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB) (A)
DIMA, Dragos (ROU)/
GEERTS, Michael (BEL)
1-6 4-6
2nd Qatar ITF Futures 2015 , Doha, Qatar, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) MICK, Peter (SVK, 4) 6-2 6-3
DŽALETA, Nikola (SRB) GUNBIE, Tristan (GBR) 6-2 6-1
2/2. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) ABDO, Amer Mohamed (YEM) 6-2 6-1
DŽALETA, Nikola (SRB) JOHANSSON, Morgan (SWE, 2) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 5) VIBERT, Francois-Arthur (FRA) 6-2 4-6 6-3
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, Q) KARLOVSKIY, Evgeny (RUS, 8) 3-6 1-6
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 5) BOURCHIER, Harry (AUS) 6-4 7-6(5)
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 5) MILTON, Joshua (GBR, 4) 7-6(5) 6-4
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 5) MACHADO, Rui (POR, 1) 7-6(5) 6-7(3) 6-7(5)
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC)/
SHANAN AL HARRASI, Issa (QAT)
DŽALETA, Nikola (SRB)/
KLEMAN, Miroslav (SVK)
6-4 4-6 10-7
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC)/
SHANAN AL HARRASI, Issa (QAT)
KELLOVSKY, Dominik (CZE)/
POSPISIL, Jaroslav (CZE) (2)
1-6 2-6
Turkey F14 Futures, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 4) BOERMA Pelle  (GER) 2-6 7-5 2-6

ITF by ACTF Ahmedabad, Ahmedabad, India, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) SHLOMO, Keren (ISR, Q) 6-0 6-4
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) OMAE, Akiko (JPN) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS) (2)
RANA, Shweta (IND)/
TELTUMBDE, Rashmi (IND)
6-4 6-1
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS) (2)
ABOU ZEKRY, Ola (EGY)/
SUNKARA, Rishika (IND)
6-2 4-6 4-10
8e Open GDF SUEZ de Bourgogne, Dijon, France, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) ARMITANO, Mathilde (FRA, WC) 6-2 6-4
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) GEORGES, Myrtille (FRA, 3) 7-6(2) 6-4
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) KRAJICEK, Michaella (NED, 8) 6-7(10) 3-6
Al Solymania F13 Women’s, Cairo, Egypt, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) MAGGEN, India (BEL) 3-6 6-1 6-2
NIKITOVIĆ, Nina (SRB, WC) TOTKA, Naomi (HUN, 5) 3-6 1-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) FERNANDEZ RABENER, Arabela (ESP, 7) 6-4 0-6 6-4
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) HERDZELAS, Dea (BIH, 4) 5-7 6-3 6-3
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) MORGINA, Anna (RUS, 2) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)
DE SUTTER, Justine (BEL)/
MAGGEN, India (BEL)
4-6 5-7
6th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) MERDEEVA, Alija (RUS) 6-2 1-6 6-0
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, 10) WU, Pamela (BRA) 6-0 6-2
2/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 1) 1-6 1-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, 10) LANKRI, Ofri (ISR, 7) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ,  Barbara (SRB, 6) SUSSARELLO, Giulia (ITA) 2-6 0-5, ret.
SPREMO, Milana (SRB) IONESCU, Simona (ROU) 1-6 6-4 7-6(3)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) POLIĆ, Ema (SRB) 6-1, ret.
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) ANGHELESCU, Alexandra (USA, WC) 5-0, ret.
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 1) 4-6 0-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB) PAPAMICHAIL, Despina (GRE, 1) 4-6 6-0 6-4
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) STERENBACH, Saray (ISR, 7, Q) 3-6 1-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) ARGYELAN,  Csilla (HUN, 2) 3-6 4-6
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB) PALMIGIANO, Francesca (ITA) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE) (1)
slobodne
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
POLIĆ, Ema (SRB)
CESNEKOVA, Sarlota (SVK)/
STRESNAKOVA, Katarina (SVK)
5-7 6-7
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
HUBER, Luisa Marie (GER)/
KAIRI, Angeliki (GRE) (4)
3-6 4-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE) (1)
CESNEKOVA, Sarlota (SVK)/
STRESNAKOVA, Katarina (SVK)
W/O
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE) (1)
FRANKOVA, Nikola (CZE)/
STUART, Aemelia (GBR)
6-1 6-4
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PAPAMICHAIL, Despina (GRE) (1)
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)/ (2)
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)
2-6 2-6
Sportevasion ITF Future Winter Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) PROSPERI, Valeria (ITA, 3) 5-7 2-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) BRUEHWILER, Jessica (SUI) 6-4 3-6 2-6

Trinidad ITF Junior Circuit 2015, Port of Spain, Trinidad & Tobago, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 3) slobodna
2/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 3) LEE, Rachel (USA) 4-6 2-5, ret.
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) MAYO, Alyssa (USA) 6-1 6-0
2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) GABRIELSEN, Lllian (NOR, 6) 6-3 6-2 
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB) PIERRE-LOUIS, Kariann (USA, 3) 3-6 7-5 6-4
1/2 finale KOZAROV, Katarina (SRB) BLACK, Hurricane Tyra (USA) 3-6 6-2 3-6
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
DAS, Nandini (IND) (3)
MAYO, Alyssa (USA)/
PELLETIER, Jacqueline (USA)
6-3 4-6 5-10 
ITF Junior Cap d’Ail, Cap d’Ail, France, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 8) VACHEROT, Valentin (FRA) 1-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) WESSELS, Louis (GER, 3) 6-4 7-5
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) DE LA BASSETIERE, Constant (FRA, WC) 2-6 6-7(6)
Dubl
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
OSMAKČIĆ, Marko (SUI)
LIN, Liang Yu Richard (TPE)/
WESSELS, Louis (GER) (2)
6-2 6-7(4) 8-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) BENCHEIKH, Loudmila (FRA) 3-6 6-4 6-4
2/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) GARRIGUES, Coralie (FRA) 6-4 6-4
3/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) SAPIN, Jeanne (FRA) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) SAMSONOVA, Ludmilla (ITA, 2) 6-7(6) 5-7
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS)
PIERI, Tatiana (ITA)/
RAMIREZ, Miranda (USA)
W/O
San Michel International Tournament, Corradino, Malta, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) WILKINSON, Luke (MLT, WC) 6-2 6-0
2. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) DAVIS, James (GBR, 9) 5-7 2-6
Dubl
2. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
BUDIĆ, Vuk (USA, 5)
MASHTAKOV, Mykyta (UKR)/
PARKER, Alexander Carlos (GBR)
W/O
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ANDREJIĆ, Anja (SRB) MIKHAYLOVA, Victoria (RUS, WC) W/C
MEJIĆ, Mila (SRB) SHEVTSOVA, Maria (UKR, A) 6-1 6-1
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) SISIRAK, Hana (SWE, WC) 6-7(4) 6-4 6-1
2/3. kolo ANDREJIĆ, Anja (SRB) PANNARALE, Francescamaria (ITA, 3) 1-6 0-6
MEJIĆ, Mila (SRB) SWIATLON, Beata (POL, 4) 6-4 6-3
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) ABBOTT, Florence (GBR, 11) 1-6 3-6
3/3. kolo MEJIĆ, Mila (SRB) BOWTELL, Anna (IRL, 9) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) PANNARALE,  Francescamaria (ITA,Q) 2-6 7-5 7-6(4)
MILETIĆ, Kristina (SRB) TOPALOVA, Gergana (BUL, Q) 6-2 6-2
MEJIĆ, Mila (SRB, Q) YARDLEY, Simmer (GBR) 3-6 6-7(1)
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) ANGYALOSY, Alexandra (USA, 5) 7-6(5) 6-3
MILETIĆ, Kristina (SRB) POVILIONYTE, Marija (LTU, 15, WC) 3-6 6-2 6-1
3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) MAREEN, Axana (BEL, 10) 5-7 2-6
MILETIĆ, Kristina (SRB) MESZAROS, Friderika Lotti (HUN, 3) 6-0 3-6 6-1
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB) CHIVU, Ramona Eva (ROU) 1-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
DOREY, Aloise (FRA)
DAVIDESCU, Fabriela Ana Maria (ROU)/TUDOR, Cristiana Miruna (ROU) 3-6 6-3 10-8
LAZAREVIĆ, Jana (SRB)/
MEJIĆ, Mila (SRB)
BEZUKLADOVA, Sofia (RUS)/
OCTAVE, Lucy (IRL)
6-4 6-7(4) 5-10
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
DOREY, Aloise (FRA)
POVILIONYTE, Marija (LTU)/
VANHOUTTE, Chelsea (BEL) (8)
6-4 6-3
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
DOREY, Aloise (FRA)
CHIESA, Enola (ITA)/
REDA, Beatrice (ITA)
1-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Yason cup 2015, Novi Sad, Serbia, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3.k. Milan Berak (A), David Obradović (WC), Radivoje Kovačević, Stefan Suvajac, Ivan Rotarov, Aleksa Ćirić, Strahinja Pjeranović, Stefan Latinović, Petar Šumar (WC), Peđa Kolarić, Strahinja Jovanović, Miloš Cvjetan, Lazar Lešević;  2/3.k. Mihajlo Drobnjaković (4), Dejan Gavrilović (WC), Vuk Marković, Stefan Živković (WC); 3/3.k. Aleksa Đorđević, Peđa Trifunović
Glavni žreb
1. kolo: Luka Janković, Miloš Vuković, Dobrosav Dević, Pavle Drobnjaković (Q), Veljko Blagojević (Q), Aleksandar Tomić, Dušan Obradović,  Daniel Antonić, Đorđe Janacković (WC)
2. kolo: Aleksa Bućan (WC), Nikola Vasić, Stefan Gažo, Luka Stojanović, Aleksa Martinović
3. kolo: Nikola Dimitrijević (WC), Miloš Dabić (Q), Dušan Rajić
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 8) SUEVICH, Karlo (CRO, 4) 7-5 1-6 6-4
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 2) NECZ, Andras (HUN, 10) 3-6 6-7(4)
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) BONETTA, Dino (CRO) 6-0 6-1
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 8) NECZ, Andras (HUN, 10) 2-6 6-3 3-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) PIROS, Zsombor (HUN, 5) W/O
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) NECZ, Andras (HUN, 10) 6-1 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/(1)
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
KHIN, Daniel (HUN)/
PIROS, Zsombor (HUN)
6-4 6-3
FINALE KIROVSKI, Konstantin (SRB)/(1)
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
KOMAC, Rok (SLO)/
VEHOVEC, Jan (SLO)
6-7(3) 6-1 3-10
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2.k. Gabrijela Stojanović (WC), Jovana Gajić, Iva Subašić (A), Mija Ljubić (6), Katarina Kostić (9), Julia Nina Janković; 2/2.k. Emilija Cvetanović, Iva Pantović (WC)  Biljana Jovanović (1), Jovana Badnjar (10, WC)
Glavni žreb
1. kolo: Biljana Jovanović (LL), Katarina Dukić, Aleksandra Stanković, Boba Kotlica,  Sara Čvorović, Brana Tomić, Tamara Dlačić (Q), Ivana Dragović, Elena Gemović (Q), Jovana Badnjar (LL), Emilija Cvetanović, Draginja Vuković (11)
2. kolo: Tijana Svitlica, Sofija Mandić (Q), Teodora Golubović (WC), Milica Cvrkota (Q),  Jovana Babić, Teodora Vujičić (Q), Vera Marković
3. kolo: Tamara Malešević,  Mihaela Đaković, Milica Vujović
1/4 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 7)  – TAKAMURA, Satsuki (JPN, 13) 3-6 2-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, 2) SAMOČETA, Jovana (SRB, 12) 5-7 6-7(3)
SKROBONJA, Anđela (SRB, 10) MARKOVIĆ, Bojana (SRB, WC) 3-6 1-6
1/2 finale SAMOČETA, Jovana (SRB, 12) DEMA, Victoria (UKR, 3) 2-6 6-4 6-2
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, WC) TAKAMURA, Satsuki (JPN, 13) 6-2 6-3
FINALE MARKOVIĆ, Bojana (SRB, WC) SAMOČETA, Jovana (SRB, 12) 3-6 6-3 6-0
Dubl
1/2 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)/
PETRESKA, Bistra (MKD)
ELENOVA, Marija (MKD)/ (2)
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)
4-6 3-6
SAMOČETA, Jovana (SRB)/
NIKOČEVIĆ, Sarah (GER) (5)
SKROBONJA, Anđela (SRB)/(3)
TIKHONOVA, Anastasia (RUS)
3-6 7-5 10-7
FINALE SAMOČETA, Jovana (SRB)/
NIKOČEVIĆ, Sarah (GER) (5)
ELENOVA, Marija (MKD)/ (2)
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)
4-6 1-6
ZABA CUP, Vinkovci, Croatia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/4.k. Milan Macura, Maksim Nikolić, Dušan Trunić;  3/4.k. Nemanja Medić, Stefan Ivić; 4/4.k. Dimitrije Zubac; 
Glavni žreb
1. kolo: Luka Malobabić, Dragutin Mitrić (WC), Adam Kovač, Dušan Milanović (7), Aleksa Marđonović (WC), Relja Eskić, Nikola Mitrović (Q), Vasilije Draganić (Q)
2. kolo: Nikola Jevtić, Viktor Jović (2), Ilija Zoroja (14)
3. kolo: Nemanja Subanović
Dubl
1/2 finale KOVAČ, Adam (SRB)/
SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)
MAKK, Peter (HUN)/
SALLAY, Peter (HUN) (5)
5-7 1-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3.k. Anastasija Gutic (4), Tijana Nikolic;  3/3.k. Nadja Nonkovic (3)
Glavni žreb
1. kolo: Andriana Simović (WC), Anđela Vidović, Nađa Nonković (LL)
2. kolo:  Jelena Dimitrijević (WC), Andrijana Brkic (Q), Anđela Vukčević (Q)
3. kolo: Ksenija Tmušić
1/4 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB, 15) DJOUBRI, Salma (FRA, 5) 4-6 6-1 6-3
1/2 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB, 15) FALKNER, Živa (SLO, 1) 5-7 3-6