Turniri od 06.03 – 12.03

Zhuhai Open, Zhuhai, China, €$50,000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) DONSKOY, Evgeny (RUS, 1) 7-6(4) 4-6 5-7
ĐERE, Laslo (SRB) FABBIANO, Thomas (ITA, 7) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
KAVČIĆ, Blaž (SLO)
GONG, Mao-Xin (CHN)/
ZHANG, Ze (CHN)(3)
4-6 2-6

Istarska rivijera, Rovinj, Rovinj, Croatia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo DABIĆ, Miloš (SRB) SCHAGER, Alexander (AUT) 6-3 6-3
ARSIĆ, Nikola (SRB) NINČEVIĆ, Luka (CRO) 7-6(4) 2-6 7-6(2)
ILIĆ, Luka (SRB, 4) slobodan
BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB) MORENO-HIGUERAS, Rafael (ESP) 4-6 4-6
ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB) GRAHOVAC, Dragan (CRO) 1-6 0-6
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) OMERAGIĆ, Andrej (CRO) 2-6 6-2 6-4
2/4. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 4) DI MARO, Marco (ITA) 6-2 6-3
DABIĆ, Miloš (SRB) RITZ, Krešimir (CRO) 6-4 2-6 2-6
ARSIĆ, Nikola (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 0-6 4-6
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) CUNGU, Rrezart (MNE, 12) 1-6 0-6
3/4. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 4) MAYER, Patrick (GER) 6-2 6-3
4/4. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 4) VAN TERHEIJDEN, Tim (NED, 11) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
BIRO, Andre (HUN)
JURKOVIĆ, Marin (CRO)/
KATANEC, Antun (CRO)(WC)
2-6 3-6
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) OCLEPPO, Julian (ITA) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/(WC)
SYROMOLOTOV N., Iouri (ESP)
SABRY, Sherif (EGY)/
TAWEEL, Issam Haitham (EGY)
6-4 6-7(4) 10-6
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB)/(WC)
SYROMOLOTOV N., Iouri (ESP)
ALCANTARA, Francis Ancey (PHI)/
LOCK, Benjamin (ZIM)(4)
4-6 3-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) KOSTIKOGLOU, Michalis (GRE) 6-2 6-3
SIMEUNOVIĆ, Duško (SRB) SKORILAS, Alexandros (GRE) 0-6 3-6
2/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) HIRSCHMUELLER, Christian (GER, 2) 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) KOPRIVA, Vit (CZE) 6-3 3-6 0-4, ret.
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) FRANCO, Carlos (ESP) 6-3 6-3
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, WC) ASSUNCAO GARLA, Felipe (BRA) 2-6 5-7
2/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) BARRIOS, Geronimo (CHI, 14) 0-6, ret.
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) ELLEN, Keanu (USA, WC) 6-0 6-3
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) GIACALONE, Omar (ITA) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
ALLEMBY, James (GBR)/
PETERS, Flemming (GER)(WC)
6-1 6-4
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
GHORBEL, Anis (TUN)/(4)
RODRIGUEZ, Cristian (COL)
2-6 1-6

ZHUHAI OPEN, Zhuhai, China, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) LAPKO, Vera (BLR) 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) GAO, Xinyu (CHN, WC) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MOORE, Jessica (AUS)(3)
KUWATA, Hiroko (JPN)/
ZHU, Lin (CHN)
6-3 6-4
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MOORE, Jessica (AUS)(3)
HAN, Xinyun (CHN)/
YE, Qiu Yu (CHN)(WC)
6-7(3) 4-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐOKIĆ, Hristina (SRB) slobodna
2/2. kolo ĐOKIĆ, Hristina (SRB) POKORNA, Petra (CZE) 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo ĐOKIĆ, Hristina (SRB, Q) STAMATOVA, Julia (BUL) 2-6 0-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB) ARNOLD, Tamara (SUI, Q) 6-3 6-0
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) 6-3 6-1
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) ARSHINKOVA, Petia (BUL) 6-3 6-2
KOSTIĆ, Natalija (SRB) ENE, Cristina (ROU, 6, Q) 5-7 1-6
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) ENE, Cristina (ROU, 6, Q) 6-1 6-4
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) HONCOVA, Michaela (SVK, 2, WC) 6-4 7-5
FINALE RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 4) GATTO-MONTICONE, Giulia (ITA, 3) 7-5 6-3
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ENE, Cristina (ROU)
ROBILLARD-MILLETTE, Charlotte (CAN)/
ZHAO, Carol (CAN)(1)
6-4 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ARSHINKOVA, Petia (BUL)
DUDLAKOVA, Dagmar (CZE)/
PERA, Costanza (ITA)(WC)
5-7 6-4 10-7
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
ENE, Cristina (ROU)
GATTO-MONTICONE, Giulia (ITA)/
STEFANINI, Lucrezia (ITA)
4-6 6-3 7-10
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ARSHINKOVA, Petia (BUL)
SERBAN, Raluca G. (ROU)/
SIMION, Oana G. (ROU)(3)
1-6 6-7(4)
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, WC) KRUIJER, Nina (NED, Q) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
CADAR, Elena-Teodora (ROU)/
LEHNERT, Katharina (PHI)
3-6 6-2 10-5
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
DOROSHINA, Olga (RUS)/
MONOVA, Polina (RUS)(2)
3-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB) CHERNYSHOVA, Maryna (UKR) 6-4 2-6 3-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

LTAT ITF Junior, Nonthaburi, Thailand, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 13) slobodna
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 13) SAWASDEE, Watsachol (THA, Q) 6-3 6-3
3. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 13) RAKHIMOVA, Kamila (RUS, 4) 1-6 6-7(5)
Dubl
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
LEE, Yang (TPE)(4)
BERANKOVA, Karolina (CZE)/
HINDOVA, Denisa (CZE)(5)
5-7 4-6
Costa Rica Bowl, San Jose, Costa Rica, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Doroteja JOKSOVIĆ (4)
ITF U18 Empire Cup 2017, Trnava, Slovakia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/2. kolo: Luka STOJANOVIĆ (10), Stefan SUVAJAC (12)
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) CONTARINO, Matteo (ITA) 6-1 7-5
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) HOLIS, Evzen (CZE, 2) 1-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) KUZMOVA, Katarina (SVK) 1-6 1-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) DUHL, Laura (SVK, Q) 6-7(4) 6-4 6-2
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) PETROVICKA, Kiara (SVK) 6-4 5-7 3-6
2. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) BUDIN, Maria (GBR, 7) 6-3 6-4
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) STARA, Lenka (SVK, 4) 4-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

16th Realsport Open 16, Milovice, Czech Republic, U16, C3, beton
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Adam Kovač (Q)
Cup der Nordverbaende 2017, Isernhagen (Hannover), Germany, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Nikola Jovanović
TEJT 2 U14″ Slovan Open U14 2017″, Bratislava, Slovakia, U14, C2, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Zekić, Marko Topo (Q)
1/4 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB, Q) GANDOLFI, Giammarco (ITA) 1-6 4-6
SABO RAC, Oliver (SRB, 2) KALOCSAI, Peter (HUN) 3-6 4-6
Dubl
1/2 finale TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)
BURIAN, Vojtech (CZE)/
MALIS, Simon (CZE)(4)
7-6(3) 6-3
FINALE TEODOROVIĆ, Petar (SRB)/
TOPO, Marko (SRB)
MICHALIK, Radovan (SVK)/
ZILKAY, Filip (SVK)(3)
7-6(3) 6-2
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Senka Deletić (Q); 2. kolo: Anđela Lopičić
TIM Essonne, Sainte-Geneviève-des-Bois, France, U14, C1, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Mateja Janićijević; 2. kolo: Stefan Popović (4)