Turniri od 06.01 – 12.01.

Sydney, Australia, $ 452,670, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)
LLODRA, Michael (FRA)/
MAHUT, Nicolas (FRA)
2-6 6-4 11-9
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)
FYRSTENBERG, Mariusz (POL)/
MATKOVSKI, Marcin (POL)
6-3 3-6 10-8
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)
BENNETEAU, Julien (FRA)
ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA)
4-6 7-6(5) 10-5
  FINALE ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)
BOPANNA, Rohan (IND)/
QURESHI, Aisam Ul Haq (PAK) (3)
7-6(3) 7-6(3) !!!

Sydney, Australia, $710,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) PITER, Katarzyna (POL) 6-3 1-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 4) MAKAROVA, Ekaterina (RUS) 4-6 2-6
Hobart, Australia, $250,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SASNOVICH, Aleksandra (BLR) 6-3 6-1
2/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) VAN UYTVANCK, Alison (BEL) 6-2 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 8) BECK, Annika (GER) 7-5 6-3
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 8) ROGOWSKA, Olivia (AUS, WC) 3-6 6-2 6-0
1/4 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 8) STOSUR, Samantha (AUS, 1) 3-6 2-6

Ove nedelje nema ATP Challenger turnira

Ove nedelje nema naših tenisera na ITF turnirima

Vero Beach, FL, USA, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 5) POWERS, Samantha (USA) 6-1 6-1
2/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 5) CASCINO, Estelle (FRA) 6-2 3-6 7-5
3/3. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 5) KUHLMAN, Josie (USA) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, Q) CECIL, Mallory (USA, Q) 6-1 3-6 6-3
2. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, Q) JANI, Reka-Luca (HUN, 6) 3-6 6-2 1-10
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
MELICHAR, Nicole (USA)   (4)
CAKO, Jacqueline (USA)/
MARAND, Sanaz (USA)
7-5 4-6 2-10
* Na juniorskim ITF turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

San Jose, Costa Rica, G1, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) OSHIMA, Riki (JPN) 0-6 6-1 3-6 
Senec, Slovak Republic, G2, tepih
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Filip GRBIĆ (3)
Glavni žreb
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB) CANELL, Joell (GBR) 6-7(5) 0-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Nikolina JOVIĆ (1)
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Mina (SRB, 7) STRESNAKOVA, Katarina (SVK) 4-6 7-6(4) 1-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB, Q) VONDROUSOVA, Marketa (CZE) 3-6 3-6
Belgrade, Serbia, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Miloš RADENKOVIĆ (7), Miloš NIKOLIĆ, Aleksa BUĆAN (WC), Aleksa DASKALOVIĆ, Marko ĐERIĆ, Lazar VOJINOVIĆ, Aleksandar NEDELJKOVIĆ, Andrej TRAJKOVSKI, Dušan ČERNY, Stefan GMIJOVIĆ, Aleksandar SPAHIĆ, Mitar BEZBRADICA (WC), Milan PERIĆ (WC), Matija PAVLOVIĆ, Milorad MELOVIĆ (WC), Boris BUTULIJA (WC), Stefan DRINIĆ, Miloš PAVLOVIĆ, Stevan LAKIĆEVIĆ, Aleksandar JOCIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) MICEVSKI, David (MKD, 1) 1-6 6-4 4-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB, WC) KIRKIN, Ergi (TUR) 6-4 6-3
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) DONEV, Gabriel (BUL, 5) 2-6 2-6
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 3) ROGAN, Pavle (MNE) 6-4 1-6 6-7(3)
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, WC) VALKUSZ, Mate (HUN) 4-6 4-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) ANTOLJAK, Tomislav (CRO) 2-6 4-6
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB, WC) JANKULOVSKI, Bojan (MKD) 2-6 2-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, Q) ZUKIĆ, Sanin (BIH, 4) 5-7 7-6(4) 3-6
BUĆAN, Aleksa (SRB, Q) CHOLAKOV, Velislav (BUL) 3-6 7-6(7) 6-4
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 2) SENTAY, Alp (TUR) 6-3 3-6 1-6
2. kolo  VITOŠEVIĆ, Luka (SRB, WC) MICEVSKI, David (MKD, 1) 3-6 2-6
BUĆAN, Aleksa (SRB, Q) MITAK, Mladen (CRO, 8) 0-6 3-6
Dubl
1/4 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH)      (1)
CHOLAKOV, Velislav (BUL)/
DONEV, Gabriel (BUL)
4-6 4-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
ROGAN, Pavle (MNE)
DELJANOVSKI, Teodor (MKD)/
MICEVSKI, David (MKD)   (4)
3-6 2-6
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB)/
MITAK, Mladen (CRO)
MOLDOVAN, Cristian Stefan (ROU)/
VALKSUZ, Mate (HUN)
4-6 6-4 10-8
1/2 finale ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB)/
MITAK, Mladen (CRO)
DELJANOVSKI, Teodor (MKD)/
MICEVSKI, David (MKD)   (4)
5-7 0-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Milica PANIĆ (3), Aleksandra STOŠIĆ, Jelena JANOŠEVIĆ, Anamarija STEVANOVIĆ, Jovana BOGIĆEVIĆ, Milica GOJKOVIĆ, Jasmina MOSKOVLJEVIĆ, Bojana PETROVIĆ (1, WC), Boba KOTLICA, Milica MILIJANOVIĆ, Tijana SPASOJEVIĆ (WC), Janja KOVAČEVIĆ, Lena BABUNSKI, Vasilija VOJINOVIĆ, Lenka ANTONIJEVIĆ, Mila MAŠIĆ, Kristina KOSTIĆ, Minja GLIGIĆ, Sara GRUBAČ (WC), Miljana RISTIĆ, Marija MASTILOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) ČURNIĆ, Marija (CRO, 1) 6-4 7-5
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, WC) CHEMODANOVA, Daria (RUS) 6-1 6-3
ŠEBREK, Anđela (SRB) RAJKOVIĆ, Adriana (CRO) 6-4 6-2
MILETIĆ, Kristina (SRB) GARDELLA, Federica Joe (ITA, 7) 6-4 3-6 3-6
GRUBAČ, Sara (SRB, Q) STOJANOVSKA, Tanja (MKD, 3) 6-2 6-2
MASTILOVIĆ, Marija (SRB, Q) CIUFRILA, Raluca (ROU) 6-1 6-2
POPOVIĆ, Natalija (SRB, WC) BIŠKIĆ, Ana (CRO, 8) 6-4 2-6 4-6
KENIĆ, Jovana (SRB) GRIGORIU, Madalina (ROU, 5) 4-6 4-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB, WC) BOŠKOVIĆ, Lea (CRO) 1-6 1-6
GLIGIĆ, Minja (SRB, Q) CHRISTOFI , Eleni (GRE) 3-6 2-6
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) ALIBABIĆ, Nina (CRO, 4) 3-6 3-6
RISTIĆ, Miljana (SRB, Q) KOPLOVA, Tereza (CZE, 6) 2-6 1-6
MARJANOVIĆ, Nina (SRB) RAJIĆ, Barbara (CRO) 6-4 3-6 2-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) ŠILJIĆ, Miriam (CRO) 7-5 7-6(5)
2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, WC) 7-5 6-3
ŠEBREK, Anđela (SRB) GARDELLA, Federica Joe (ITA, 7) 6-7(5) 1-6
GRUBAČ, Sara (SRB, Q) BABIĆ, Ena (CRO) 6-0 7-6(2)
MASTILOVIĆ, Marija (SRB, Q) BIŠKIĆ, Ana (CRO, 8) 6-2 7-5
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) GARIGLIO, Francesca (ITA, 2) 6-0 6-2
1/4 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) GARDELLA, Federica Joe (ITA, 7) 3-6 1-6
GRUBAČ, Sara (SRB, Q) MASTILOVIĆ, Marija (SRB, Q) 2-6 6-0 6-3
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) KOPLOVA, Tereza (CZE, 6) 6-1 5-7 6-3
1/2 finale GRUBAČ, Sara (SRB, Q) GARDELLA, Federica Joe (ITA, 7) 6-4 7-6(4)
  VUKOVIĆ, Jovana (SRB) ALIBABIĆ, Nina (CRO, 4) 3-6 2-6 
FINALE GRUBAČ, Sara (SRB, Q) ALIBABIĆ, Nina (CRO, 4) 6-4 2-2, AN predala !!! 
Dubl
1/4 finale ŠEBREK, Anđela (SRB)/
GARIGLIO, Francesca (ITA)    (5)
MONE, Martina (ITA)/
PRATESI, Martina (ITA)
6-4 3-6 10-5
VOJINOVIĆ, Vasilija (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)    (WC)
GARDELLA, Federica Joe (ITA)/
KOPLOVA, Tereza (CZE)      (6)
3-6 4-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
PEJOVIĆ, Isidora (SRB)
CIUFRILA, Raluca (ROU)/
GRIGORIU, Madalina (ROU)  (4)
4-6 6-4 4-10 
KENIĆ, Jovana (SRB)/
STOJANOVSKA, Tanja (MKD)  (2)
CHRISTOFI , Eleni (GRE)/
MESZAROS, Friderika Lotti (HUN)
2-6 6-7(4)
1/2 finale ŠEBREK, Anđela (SRB)/
GARIGLIO, Francesca (ITA)    (5)
GARDELLA, Federica Joe (ITA)/
KOPLOVA, Tereza (CZE)      (6)
4-6 6-3 10-6
FINALE ŠEBREK, Anđela (SRB)/
GARIGLIO, Francesca (ITA, 5)
CIUFRILA, Raluca (ROU)/
GRIGORIU, Madalina (ROU, 4)
3-6 3-6
* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Beograd, Serbia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Nikola Vasić (8), Dragan Omčikus (11), Luka Rusmir, Miloš Vuković, Ognjen Stanković (13), Vasilije Draganić (16), Đorđe Radan (15), Aleksa Marđonović (WC), Jovan ĆIRKOVIĆ (WC), Jovan Vučić, Luka Janković, Viktor Stojanović (WC), Dario Bustruc, Luka Malobabić (WC), Mihajlo Radosavljević, David Obradović (WC), Relja Eskić, Vukašin Damjanović, Stefan Popović  (WC)
Glavni žreb
*Kosta Petrov (1), Bodin Žarković (5), Marko Miladinović (6), Nemanja Šubanović, Mihajlo Drobnjaković, Matija Žugić, Milan Radojković, Nemanja Medić, Vuk Marković, Stefan Gažo (8), Aleksa Pešić (WC), Dušan Obradović, Kristijan Juhas (WC), Luka Marković (WC)
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 6) MANDU, Rares (ROU, 3) 3-6 6-2 6-0
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 5) PEŠIĆ, Aleksa (SRB, WC) 6-0 6-1
GAŽO, Stefan (SRB, 8) MYTYURIN, Gleb (RUS, 2) 4-6 6-0 7-5
1/2 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 5) GAŽO, Stefan (SRB, 8) 6-3 6-3 
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 6) TOMIC, Lukas (BIH, 7) 6-3 6-2
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 6) ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 5) 6-1 6-7(3) 6-2 !!!
Dubl
1/2 finale JUHAS, Kristijan  (SRB)/
MEDIĆ, Nemanja (SRB)
DOBRNJAC, Vanja (BIH)/
KUPČIĆ, Jan (SLO)        (4)
6-3 2-6 10-8
GAŽO, Stefan (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
BOICI, Laurentiu Junior (ITA) (3)
6-4 7-6(5)
FINALE GAŽO, Stefan (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)
JUHAS, Kristijan (SRB)/
MEDIĆ, Nemanja (SRB)
6-4 6-1 !!!
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Mila Šarić (3), Nikolina Džunov (4), Tamara Malešević (5), Mija Ljubić (8), Majda Kocić (11), Katarina Dukić (13), Sara Gvozdenović (1, WC), Andjela Todorović, Mina Obradović, Mia Vučković, Lia Ristić, Simona Maksimović, Jelena Dimitrijević (WC), Dina Dudić, Ksenija Krstić, Nađa Živković, Diana Cvetković, Nevena Kićović, Tamara Dlačić
Glavni žreb
*Olga Danilović (2), Teodora Ristić (3), Nevena Soković (4), Jovana Samočeta (5), Mila Mejić (6), Mihaela Đaković, Jovana Badnjar, Teodora Nestorović, Katarina Kostić, Aleksandra Stanković, Jovana Babić, Draginja Vuković, Andrijana Stoiljković, Majda Kocić (Q), Anastasija Gutić (WC), Vera Marković (WC), Nikolina Džunov (Q), Mija Ljubić (Q), Tamara Malešević (Q), Ksenija Tmušić (WC), Sara Gvozdenović (Q), Emilija Kojčić (WC)
1/4 finale SAMOČETA, Jovana (SRB, 5) KOCIĆ, Majda (SRB, Q) 6-4 6-4
RISTIĆ, Teodora (SRB, 3) DŽUNOV, Nikolina (SRB, Q) 6-0 2-6 6-2
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) MIHU, Gloria Ioana (ROU) 4-6 3-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) MEJIĆ, Mila (SRB, 6) 6-0 6-1
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) MIHU, Gloria Ioana (ROU) 6-3 6-0
RISTIĆ, Teodora (SRB, 3) SAMOČETA, Jovana (SRB, 5) 6-1 6-3
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) RISTIĆ, Teodora (SRB, 3) 6-4 6-1 !!!
Dubl
1/2 finale DŽUNOV, Nikolina (SRB/
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)
BABIĆ, Jovana (SRB)/
ERMAN, Zeynep (TUR)   (3)
6-4 6-2
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)
MEJIĆ, Mila (SRB)/
ŠARIĆ, Mila (SRB) (2)
7-6(1) 7-6(5)
FINALE DŽUNOV, Nikolina (SRB/
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)
6-4 3-6 10-8 !!!