Turniri od 05.12 – 11.12.

DOM F2, Santo Domingo Open 2016, Santo Domingo, Dominican Republic, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 2) GARCIA MARRERO, Josue Esmi (DOM) 6-0 6-1
3/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 2) HALBAUER, Drew (USA) 6-4 7-5
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) TURINI, Thales (BRA) 6-7(2) 6-3 4-6 
PERIĆ, Nebojša (SRB, Q) SILVA, Caio (BRA, PR) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)(2)
BONILLA, Luis Mauricio (DOM)/
OLIVAEWS, Jose (DOM)
6-1 6-2
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)(2)
ENDARA, Ivan (ECU)/
SILVA, Caio (BRA)
6-0 6-4
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)(2)
CALLAHAN, Hunter (USA)/
HU, S. Nicholas (USA)
2-6 4-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMANIĆ, Filip (SRB) GONZALEZ -M., Santiago Nicolas (ARG) 6-1 6-4
2/3. kolo TOMANIĆ, Filip (SRB) CHAIX, Louis (FRA, 8) 3-6 1-6
AlSolymaineyah F36 Men’s Futures, Cairo, Egypt, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 1) slobodan
BJELICA, Slavko (SRB) CHAUDHARY, Yuvraj (IND) 6-3 7-6(4)
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 1) BASSEL, Hassan (EGY) 6-4 6-4
BJELICA, Slavko (SRB) DOROZHKIN, Sergey (RUS, 7) 6-2 6-4
3/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 1) CLARKE, Curtis (GBR) 7-6(4) 6-3
BJELICA, Slavko (SRB) VANTA, Valentin (ROU, 10) 2-6 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 8, Q) CORREIA, Jordan (BRA) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
BAVA, Haadin (IND)
SOOD, Chandril (IND)/
SOOD, Lakshit (IND)
3-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 3) slobodan
STOJČEVIĆ, Luka (SRB) KALKENOV, Tamerlan (KAZ) 6-3 6-4
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 3) JOHNSON, Luke (GBR) 6-4 6-3
STOJČEVIĆ, Luka (SRB) ASWAT, Imran (GBR, 6) 2-6 1-6
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 3) STIGLICH, Riccardo (ITA) 6-3 6-7(5) 6-1
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) BEAUGE, Maxence (FRA, Q) 6-3 6-1
MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) GARANGANGA, Takanyi (ZIM, 4) 6-7(2) 2-6
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) LUNCANU, Petru Alexandru (ROU, 6) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
OKALA, Jules (FRA)
ORLOV, Vladyslav (UKR)/
PULGAR-GARCIA, Javier (ESP)
6-4 7-6(4)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CANTER, Alexis (GBR)
ERLER, Alexander (AUT)/
HAJEK, Petr (CZE)
6-7(2) 1-6
1/4 finale MILOVIĆ, Željko (SRB)/
OKALA, Jules (FRA)
KAPAS, Andriej (POL)/
MAJCHROWICZ, Adam (POL)(1)
4-6 5-7

AlSolaimaneyah F48 Women’s Future, Cairo, Egypt, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1) slobodna
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) STARODUBTSEWA, Yulia (UKR) 6-0 1-6 7-5
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) STEPAN, Constanze (GER) 6-1 6-1
BONIĆ, Barbara (SRB, 8, Q) KALVA, Bhuvana (IND, Q) 6-0 6-4
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) LEE, Pei-Chi (TPE, 1) 3-6 4-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) ABDEL-WAHAB, Farax (EGY, WC) 6-4 6-2
BONIĆ, Barbara (SRB, 8, Q) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS, Q) 6-3 6-7(3) 6-2
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) ALHUSSEIN ABDEL AZIZ, Lamis (EGY) 6-7(4) 6-2 6-2
BONIĆ, Barbara (SRB, 8, Q) MURTA, Ines (POR, 3) 6-4 4-6 2-6
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) MIROSHNICHENKO, Veronica (RUS, Q) 6-7(4) 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
slobodne
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB)/
MIHAIL, Diana Maria (ROU)
JI, Xiangruyi (CHN)/
KALVA, Bhuvana (IND)
4-6 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/(2)
MIROSHNICHENKO, Veronica (RUS)
slobodne
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
LEE, Pei-Chi (TPE)/
MURTA, Ines (POR)(1)
2-6 6-7(2)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/(2)
MIROSHNICHENKO, Veronica (RUS)
GOGOL, Viktorya (UKR)/
SHEVCHENKO, Diana (RUS)
6-2 6-0
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/(2)
MIROSHNICHENKO, Veronica (RUS)
MAETSCHKE, Lisa-Marie (GER)/
PECKL, Kerstin (AUT)(3)
6-4 1-6 6-10
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) GAIDA, Francesca (ITA) 6-2 6-1
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) NICOLINI, Sofia Haydee (ARG) 6-3 6-2
2/2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) SPITERI, Dalila (ITA, 1) 1-6 3-6
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) KHABIBULINA, Albina (UZB, 4) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) GAVRILA, Oana (ROU) 2-6 6-3 6-4
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) SPITERI, Dalila (ITA, Q) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ALVES, Carolina MR (BRA)(1)
LO PUMO, Martina (ITA)/
NJOZE, Mirabelle (GBR)
6-0 7-5
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
QUATTRONE, Chiara (ITA)
MELGERS, Annick (NED)/
MULDER, Anastasiya (NED)(WC)
6-3 3-6 10-7
1/4 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
QUATTRONE, Chiara (ITA)
KILNAROVA, Monika (CZE)/
POTOČNIK, Nina (SLO)
0-6 0-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ALVES, Carolina MR (BRA)(1)
DE BEER, Emmanuelle (MRI)/
SIMIĆ, Jelena (BIH)
4-6 6-2 10-7
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ALVES, Carolina MR (BRA)(1)
NAPOLITANO, Veronica (ITA)/
SPITERI, Dalila (ITA)
6-3 7-6(4)
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ALVES, Carolina MR (BRA)(1)
GAVRILA, Oana (ROU)/
JAMRICHOVA, Sandra (SVK)(4)
6-3 6-2
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) PETERSON-PAUL, Shereen (CAN) 6-4 7-5
2/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) WONG, Vanessa (CAN) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
WILLIAMS, Caitlyn (USA)
AKHALKATSI, Ana (GEO)/(WC)
CHAKHNASHVILI-R., Margalita (GEO)
6-3 7-5
1/4 finale NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
WILLIAMS, Caitlyn (USA)
MORDERGER, Tayisiya (GER)/
MORDERGER, Yana (GER)(3)
2-6 3-6

Metropolia Orange Bowl International Tennis Championship, Plantation, FL, USA, GA, šljaka
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) HONORIO, Joseph (USA, WC) 6-0 6-0
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) SAH, Timothy (USA, Q) 6-2 7-6(2)
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) ADDED, Dan (FRA, 12) 6-4 7-6(4)
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) BASS, Finn (GBR) 6-2 6-2
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) TAJIMA, Naoki (JPN, 15) 6-1 6-0
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) RAISMA, Kenneth (EST, 5) 3-6 6-7(5) 
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) MOLLEKER, Rudolf (GER, 11) 6-2 7-5
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) THOMAS, Danny (USA) 6-3 6-4
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 1) WU, Yibing (CHN, 2) 6-3 6-1
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
SIGOUIN, Benjamin (CAN) (1)
MEJIA, Nicolas (COL)/
VALE, Duarte (POR)
6-0 6-1
MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
DANCU, Vlad Andrei (ROU)
BRATHOLM, Simen Sunde (NOR)/
SRIDHAR, Sangeet (USA)
6-3 5-7 4-10
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
SIGOUIN, Benjamin (CAN) (1)
BRYDE, Trent (USA)/
CERNOCH, Brian (USA)
6-4 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
SIGOUIN, Benjamin (CAN) (1)
RAISMA, Kenneth (EST)/
TAMM, Kristijan (EST)
6-4 6-3
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
SIGOUIN, Benjamin (CAN) (1)
HAZAWA, Shinji (JPN)/
TAJIMA, Naoki (JPN)
6-1 6-7(6) 8-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) WU, Mei Xu (CHN) 2-6 3-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 10) MEREDITH, Madeline (USA) 2-6 6-7(2)
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 6) LI, Ann (USA, WC) 6-3 6-1
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 6) STEARNS, Peyton (USA, Q) 6-2 6-3
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 6) JUVAN, Kaja (SLO, 9) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
POTAPOVA, Anastasia (RUS) (1)
FORBES, Abigail (USA)/
HAMLIN, Chloe (USA)
3-6 6-1 15-13
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
POTAPOVA, Anastasia (RUS) (1)
LAHEY, Ashley (USA)/
LI, Ann (USA)
7-5 6-2
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
POTAPOVA, Anastasia (RUS) (1)
CARLE, Maria Lourdes (ARG)/
SLEETH, Layne (CAN)
6-4 6-3
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
POTAPOVA, Anastasia (RUS) (1)
LIANG, En Shuo (TPE)/
WANG, Xiyu (CHN)(4)
4-6 7-6(3) 10-0
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
POTAPOVA, Anastasia (RUS) (1)
BOŠKOVIĆ, Lea (CRO)/
JUVAN, Kaja (SLO)(8)
6-2 3-6 10-8
ITF East Africa Junior Circuit U18 KEN3, Nairobi, Kenya, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 4) GREGORY, Charley (GBR) 6-4 6-1
GAŽO, Stefan (SRB, 2) KACHABI, Amirmohamad (IRI, WC) 6-2 6-1
3/3. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 4) YAMBI, Hassan Hamis (TAN) 6-3 6-2
GAŽO, Stefan (SRB, 2) JAMSHIDI, Amirmohammad (IRI) 6-0 6-1
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) WAMBA NGOUADJIO, Paul Brunel (CMR, LL) 6-2 6-1
GAŽO, Stefan (SRB, Q) VAN SCHALKWYK, Codie Schalk (NAM, Q) 6-3 6-2
2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) OMAR, Muhamed (BDI, 16) 7-6(7) 4-6 6-7(5)
GAŽO, Stefan (SRB, Q) CHERUIYOT, Kevin (KEN, 5, WC) 3-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) RANAIVO, Mialy (MAD, Q) 6-0 6-1
GEMOVIĆ, Elena (SRB) TSIANG, Tshegofatso (BOT) 7-6(3) 6-4
2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB) AVOMO ELLA, Celestine (GAB, 1) 6-1 7-5
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) MUJAWIMANA, Mariam (BDI, 5) 6-4 7-6(4)
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB) POPYK, Juliya (UKR) 2-6 6-1 0-6
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) BALABA, Oleksandra (UKR, Q) 4-6 4-6
Dubl
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
BALABA, Oleksandra (UKR)
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)/
MUJAWIMANA, Mariam (BDI)(1)
2-6 6-2 10-7
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
KANNAN, Annika (IND)
ACHONG, Daevenia (NED)/
NG, Maxine (SGP)(3)
2-6 2-6
1/2 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
BALABA, Oleksandra (UKR)
HUTCHINSON, Scarlett (GBR)/
LAUSECKER, Lisa Marie (AUT)
6-7(4) 6-3 10-4
FINALE GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
BALABA, Oleksandra (UKR)
ACHONG, Daevenia (NED)/
NG, Maxine (SGP)(3)
6-7(5) 6-3 12-10
ProAktiv ITF junior Stavanger, Stavanger, Norway, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) NORDBY, Markus (NOR) 4-6 4-6

VLTC Nexia BT European Tournament U 16 Cat.3, Paola, Malta, U16, C3, asfalt
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Dragoljić
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 6) VANSHELBOIM, Eric (UKR, 2) 2-6 2-6
Dubl
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
RODEIA, Andre (POR)(3)
BIVOL, Mateo (FRA)/
BRUNO, Aymeric (FRA)
6-2 4-6 2-10
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Staša Vasić (WC); 2. kolo: Iva Divac; 3. kolo: Anđela Lopičić (13)
WHOLE FOODS CHAMPIONSHIPS 2016, Key Biscayne, FL, USA, U16/14/12, tvrda podloga
USTA Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo VUJIČIĆ, Teodora (SRB) slobodna
2. kolo VUJIČIĆ, Teodora (SRB) MUTILLBA, Valentina (ARG) 6-3 4-6 11-13
Dubl
1/4 finale VUJIČIĆ, Teodora (SRB)/
ZALUKAR, Sara (CRO)
SERAFINI, Asia (ITA)/
TOMASHEVSKAYA, Daria (CAN)
8-1
1/2 finale VUJIČIĆ, Teodora (SRB)/
ZALUKAR, Sara (CRO)
PAOLETTI, Matilde (ITA)/
PIGATO, Lisa (ITA)
7-9