Turniri od 05.11 – 11.11.

Bratislava, Slovakia, € 85,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MARCHENKO, Illya (UKR) 6-4 7-6(6)
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) KARLOVIĆ, Ivo (CRO) 6-7(3) 2-6 
São Leopoldo, Brazil, $ 35,000, šljaka
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo  PAŠANSKI, Boris (SRB) MOTTI, Alessandro (ITA) 6-1 6-4
2. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) ZEBALLOS, Horacio (ARG, 3) 4-6 7-6(5) 0-6
Dubl
1. kolo
PAŠANSKI, Boris (SRB)/ 4
VEIĆ, Antonio (CRO)
NEIS, Fabricio (BRA)
SORGI, Joao Pedro (BRA)
 7-6(2) 4-6 7-10

Benicarlo, Spain, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo  KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) Slobodna
NOVČIĆ, Anđela (SRB, 12) Slobodna
2/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) UVAROVA, Maria (RUS) 6-0 6-1 
NOVČIĆ, Anđela (SRB, 12) KLIMOVA, ANGELINA (GER) 6-3 6-1 
3/3. kolo  KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) MARTINEZ SANJUAN, Aida (ESP,14) 6-2 6-2
NOVČIĆ, Anđela (SRB, 12) MEKOVEC, Iva (CRO, 7) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) ZANIEWSKA, Sandra (POL, 4) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KAN, Victoria (RUS)
Slobodne
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KAN, Victoria (RUS)
BARBIERI, Gioia (ITA)/
GRYMALSKA, Anastasia (ITA)  (3)
4-6 6-0 10-8
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KAN, Victoria (RUS)
PRRIN, Conny (SUI)/ ZEC-PESKIRIC, Masa (SLO)    (2) 1-6 3-6
Equeurdreville, France, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo  GLIGIĆ, Minja (SRB) RAFIKOVA, Antonina (RUS) 4-6 1-6 
Dubl
1. kolo
GLIGIĆ, Minja (SRB)
RAFIKOVA, Antonina (RUS)
slobodne
1/4 finale GLIGIĆ, Minja (SRB)
RAFIKOVA, Antonina (RUS)
LINETTE, Magda (POL)/
PITER, Katarzyna (POL)    (4)
0-6 0-6 
Heraklion, Greece, $ 10,000, tepih
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMIĆ, Danijela (SRB, 6) Slobodna
2/3. kolo TOMIĆ, Danijela (SRB, 6) KOLAROVA, Veronika (CZE) 6-7(0) 3-6 
Glavni žreb
1. kolo  ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) STEFANOU, Agni (GRE, WC) 6-3 6-1
KAČAR, Marina (SRB) PAPAMICHAIL, Despina (GRE) 3-6 7-6(4) 6-1 
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) MALOVA, Viktoria (SVK) 6-2 7-5
KAČAR, Marina (SRB) LOTTNER, Antonia (GER, Q) 6-4 7-5
1/4. finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) HOFMANN, Lena-Marie (GER) 3-6 1-6
KAČAR, Marina (SRB) MACIEJEWSKA, Zuzanna (POL,Q) 3-6 7-5 4-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)          (1)
BOTUSHAROVA, Borislava (BUL)/
ZLATANOVA, Vivian (BUL)
4-6 4-6
Guimaraes, Portugal, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  BONIĆ, Barbara (SRB) LUZ, Barabara (POR, 6) 1-6 3-6
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
 Livestream Satnica
Glavni žreb
1. kolo  JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) ZAKARLYUK, Taisiya (UKR, Q) 6-0 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) ESEN, Hulya (TUR) 6-2 6-2
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) ZUCCHINI, Agnese (ITA, 2) 7-5 6-1
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) CAREGARO, Martina (ITA) 7-5 6-1
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) KONJUH, Ana (CRO, Q) 6-3 6-1        🙂

Merida, Mexico, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) VAN LINGE, Brett  (USA) 6-2 1-6 1-6
Antalya – Kaya-Belek, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
 Livestream Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB) HOLZ, Gustavo (BRA) 3-6 2-6

TEPAVAC, Marko (SRB) DOVLETOV, Eziz (TKM) 6-2 6-1  
2/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) VANNESTE, Jeroen (BEL, 4) 5-7 7-6(5) 1-6 
Glavni žreb
1. kolo  ZEKIĆ, Miljan (SRB, 6) MEIGEL, Marc (GER, Q) 2-6 5-7
BEJTULAHI, Denis (SRB) NEDELKO, Ivan (RUS, 7) 6-4 1-6 7-6(3) 
2. kolo
BEJTULAHI, Denis (SRB) MORGAN, George (GBR, Q) 6-0 6-2 
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB) REUTER, Yannik (BEL, 4) 6-7(5) 4-6 
Dubl
1. kolo  ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)   (1)
KEKEZ, Duje (CRO)/
ŽANINOVIĆ, Luka  (CRO)
6-3 6-3 
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)   (1)
NEDELKO, Ivan (RUS)/      YATSYK, Yahor (BLR) 6-0 3-6 10-3 
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)   (1)
SMIRNOV, Artem (UKR)/
UZHYLOVSKY, Vladimir (UKR) (4)
4-6 0-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tepih
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 10) SUTRICH, Thomas (AUT) 6-1 3-0 predaja TS 
TOMIĆ, Petar (SRB) PY, Enzo (FRA, 14) 2-6 3-6 
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 10) HEYMAN, Christopher (BEL) 6-4 7-6(5)
3/3. kolo  KRSTIN, Peđa (SRB, 10) DUBAIL, Julien (BEL, 1) 6-4 6-7(2) 6-7(7)
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) ORADINI, Giacomo  (ITA) 6-7(3) 4-6 
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) CAYRE, Paul (FRA, Q) 7-5 6-1
JANKOVIĆ, Miki (SRB) VANDENBLUCKE, Yannick (BEL) 7-5 6-2
2. kolo STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) JAKUPOVIC, Alexandros (GRE, 7) 3-6 2-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB) ANGELINOS, Theodoros (GRE,6) 6-7(6) 3-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/ STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) LOKOLI, Laurent (FRA)/
PY, Enzo (FRA)
1-6 6-3 10-12
TOMIĆ, Petar (SRB)/           MIKOS, Konstantinos (GRE) BALUDA, Victor (RUS)/
NIKIFOROV, Alexey (RUS)
3-6 3-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)       (4)
SCHONENBERG, Tom (GER)/
WEINHANDL, Lukas (AUT)
6-3 7-5
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)       (4)
BALUDA, Victor (RUS)/
NIKIFOROV, Alexey (RUS)
4-6 7-5 10-2 
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)       (4)
ANGELINOS, Theodoros (GRE)/
KAPOGIANNIS, Charalampos (GRE)
6-3 6-7 10-7
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
DELIĆ, Mate (CRO)       (4)
DUBAIL, Julien (BEL)/
VANDENBULCKE, Yannick (BEL)
7-5 6-2   🙂
Niceville, FL, Florida, USA, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB) VASILEVSKI, Andrei (BLR) 5-3, predao V.A.
2. kolo OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB) JUNG, Jason (USA, 7) 4-6 1-6

Matan Gafniel Raanana Open, Raanana, Israel, G3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB,5) KIMHI, May (ISR, WC) 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo  MARKOVIĆ, Mina (SRB) KARAMALAK, Ivanka (RUS) 4-6 3-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB) PLOSKINA, Helen (UKR, 3) 3-6 6-1 6-1 
2. kolo  JOVIĆ, Nikolina (SRB) KEMPEN, Magali (BEL) 7-5 0-6 6-7(2) 
Dubl 
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
MARKOVIĆ, Mina (SRB)
CHERNYSHKOVA, Daria (RUS)/
KEMPEN, Magali (BEL)
4-6 7-5 10-3
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
MARKOVIĆ, Mina (SRB)
LODIKOVA, Daria (RUS)/
PLOSKINA, Helen (UKR)    (1)
6-4 6-7(4) 3-10
International Junior Saint-Cyprien, France, G3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo   MARKOVIĆ, Goran (SRB, 5) DAUBIGNEY, Baptiste (FRA) 3-6 6-3 6-1 
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 5) MULLER, Alexandre (FRA) 6-2 5-7 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MANSOURI, Skander (TUN)  (2)
ELLIOTT, James (GBR)/
KILANI, Majed (TUN)
6-4 6-3  
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
MANSOURI, Skander (TUN)  (2)
MULLER, Alexandre (FRA)/  MUNAR CLAR, Jaume Antoni 6-3 3-6 6-10
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo  MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, 2) RAME, Alice (FRA) 6-4 6-2
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) BOSCHER, Hortense (FRA) 7-5 2-6 0-6 
2. kolo  MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, 2) BOCH, Nina (FRA) 6-7(6) 6-3 6-2    
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, 2) GRAVOUIL, Theo (FRA) WC 6-7(5) 4-6
Dubl
1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)  (3)
GARIBAL, Oceane (FRA)/
ANDRIANJAFITRIMO, Tessah (FRA)
2-6 4-6

 Kremlin Cup, Moscow, Russia, G1, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 8) Slobodan
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 8) OLIEL, Yshai (ISR, WC) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo  KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) Slobodan
2. kolo  KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) VORONIN, Dimitriy (RUS,Q) 6-1 6-4
3. kolo  KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) MISHIN, Nikita (RUS) WC 4-6 7-5 6-4
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) KIRKIN, Ergi (TUR) 6-0 6-4
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) SHATALIN, Dmitry (RUS,15) 7-6(1) 6-3
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) KOLOBAEV, Nikolay (RUS, 7) 6-2 7-5  🙂
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
GORE, Kaya (TUR)                (1)
Slobodni
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
GORE, Kaya (TUR)                (1)
GUSKOV, Alexandre (RUS)/ SAHABUTDINOV, Renat (RUS) 1-6 2-6