Turniri od 05.09 – 11.09.

AON OPEN CHALLENGER, Genova, Italy, €106.5K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) PREVOSTO, Luca (ITA, WC) 6-3 6-2
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) MAIGA, Riccardo (SUI) 6-1 6-2
3/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) ERIKSSON, Markus (SWE) 6-4 6-7(3) 6-1
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) ZEKIĆ, Miljan (SRB) 6-3 3-6 6-1
PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) VOLANDRI, Filippo (ITA) 7-5 3-0, ret
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) ALMAGRO, Nicolas (ESP, 1, WC) 6-7(6) 7-5 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) ISTOMIN, Denis (UZB, 6, WC) 6-4 3-6 0-3, ret
Copa Sevilla, Seville, Spain, €42.5K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) MICHON, Axel (FRA) 3-6 6-2 2-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
ALTUNA, Tuna (TUR)
MARTIN, Andrej (SVK)/
MICHON, Axel (FRA)
7-6(4) 6-7(2) 1-10
VUČIĆ, Ilija (SRB)/(3)
VEGA HERNANDEZ, David (ESP)
RAMIREZ HIDALGO, Ruben (ESP)/
VERVOORT, Mark (NED)
6-2 7-5
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/(3)
VEGA HERNANDEZ, David (ESP)
GARIN, Christian (CHI)/
MALLA, Bastian (CHI)
6-4 4-6 10-5
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/(3)
VEGA HERNANDEZ, David (ESP)
BEHAR, Ariel (URU)/(1)
LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP)
1-6 7-6(4) 2-10
Tean International 2016, Alphen aan den Rijn, The Netherlands , €42.5K, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) GIGOUNON, Germain (BEL) 6-3 5-7 0-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 8) MASUR, Daniel (GER) 6-7() 6-1 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
KUZMANOV, Dimitar (BUL)
MASUR, Daniel (GER)/
STRUFF, Jan-Lennard (GER)
6-4 2-6 4-10

DALIAN WOMEN’S TENNIS OPEN, Dalian, China, $115,000, tvrda podloga
WTA 6-11.9. Satnica WTAforum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) LU, Jia-Jing (CHN, WC) 6-1 6-2
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) DUAN, Ying-Ying (CHN, 3) 6-2 3-6 6-1
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) PLISKOVA, Kristyna (CZE) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
LI, Yuenu (CHN)(WC)
MARIA, Tatjana (GER)/
SOYLU, Ipek (TUR)(2)
6-2 0-6 11-9
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
LI, Yuenu (CHN)(WC)
LEE, Ya-Hsuan (TPE)/
TAKAHATA, Kotomi (JPN)
3-6 4-6

Mini Garros Open, Budapest, Hungary, $10.000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) BIRO, Andre (HUN) 6-3 6-1
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) PIROS, Zsombor (HUN, WC) 6-4 6-7(1) 1-6
Zlatibor Open, Zlatibor, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Miodrag (SRB) ZOVKO, Ante (CRO) 2-6 1-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) WANG, HanQing (CHN) 6-4 6-0
JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) 7-5 3-6 3-6
ĆIROVIĆ, Luka (SRB) JANAČKOVIĆ, Đorđe (SRB) 4-6 1-6
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) HERCEG, Josip (CRO) 6-3 6-0
BAJIĆ, Bogdan (SRB) MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) 6-1 6-3
STOJČEVIĆ, Luka (SRB) PETROVIĆ, Stefan (SWE) 1-6 0-6
ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB) JOVIĆ, Martin (MKD) 0-6 1-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 0-6 4-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) 7-5 6-3
ARSIĆ, Nikola (SRB) CUNGU, Rrezart (MNE, 5) 1-6 4-6
KABASAJ, Stefan (SRB) MEI, Mesa (USA) 0-6 0-6
JOČIĆ, Aleksandar (SRB) MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) 3-6 5-7
VIDOJKOVIĆ, Vanja (SRB) VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) 2-6 6-3 2-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6) MIJAČEVIĆ, Branko (CRO) 6-4 6-2
SIMIĆ, Tadija (SRB) LOVIŠČEK, Anže (SLO) 1-6 0-6
MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH) 1-6 1-6
PERIĆ, Nebojša (SRB) VEJVARA, Lukas (CZE, 7) 7-6(7) 3-6 3-6
PAVLOVIĆ, Marko (SRB, WC) RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) 4-6 2-5, ret
BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB) LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) 6-3 5-3, ret
DALJEV, Pavle (SRB) ALEKSIĆ, Nikola (SRB) 6-4 6-2
DABIĆ, Miloš (SRB) MATHIEU, Sebastien (GBR, WC) 6-1 6-4
2/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 3) BAJIĆ, Bogdan (SRB) 4-6 4-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) RADANOVIĆ, Goran (BIH) 6-7(4) 2-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, 2) 3-6 3-6
JANAČKOVIĆ, Đorđe (SRB) ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) 3-6 1-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 7-5 6-2
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) 6-1 6-4
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6) LOVIŠČEK, Anže (SLO) 6-3 6-1
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB) 3-6 6-3 7-6(4)
DALJEV, Pavle (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 1-6 2-6
DABIĆ, Miloš (SRB) KRALJ, Kevin (GER) 6-3 7-5
3/3. kolo ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, 2) 3-6 2-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) PETROVIĆ, Stefan (SWE) 6-2 6-3
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) PAVLOV, Luka (FRA, 4, WC) 4-6 2-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) CUNGU, Rrezart (MNE, 5) 3-6 2-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 6) RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH) 6-0 6-0
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) VEJVARA, Lukas (CZE, 7) 0-6 0-6
DABIĆ, Miloš (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 6-4 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 5) BILJEŠKO, Domagoj (CRO) 0-6 3-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, WC) FATIĆ, Nerman (BIH, 4) 0-6 2-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) HAENLE, Pirmin (GER) 3-6 1-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) KAPLJA, Aljaž Jakob (SLO, WC) 6-4 6-7(0) 0-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (SLO, 7) 3-6 4-6
ILIĆ, Luka (SRB, 8) HIRSCHMUELLER, Christian (GER) 6-4 4-6 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, Q) 6-2 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB) GALOPPINI, Davide (ITA, 6) 7-6(5) 6-7(10) 4-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) VEJVARA, Lukas (CZE, Q) 4-6 5-7
RAJIĆ, Dušan (SRB, WC) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE, 2) 4-6 2-6
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) HIRSCHMUELLER, Christian (GER) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
HAENLE, Pirmin (GER)(1)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
KLOK, Denis (RUS)
6-2 4-6 4-10
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)(WC)
ALEKSIĆ, Nikola (SRB)/
ARSIĆ, Nikola (SRB)(WC)
6-3 6-3
KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
PANIĆ, Stefan SRB)/
VEJVARA, Lukas (CZE)
2-6 5-7
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)/
ILIĆ, Luka (SRB)
ĆIROVIĆ, Luka (SRB)/
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB)(WC)
6-3 6-0
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)(3)
1-6 3-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MNE)
HIRAMATSU, Shinnosuke (JPN)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)
6-2 6-7(4) 10-8
1/4 finale DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)(WC)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
KLOK, Denis (RUS)
3-6 2-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB)/
ILIĆ, Luka (SRB)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)(3)
5-7 6-2 8-10
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MNE)
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
FATIĆ, Nerman (BIH)(2)
1-6 6-7(5)
PANIĆ, Stefan SRB)/
VEJVARA, Lukas (CZE)
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)/
GOJO, Borna (CRO)(4)
1-6 1-6
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)(3)
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
FATIĆ, Nerman (BIH)(2)
7-5 6-7(3) 10-8
FINALE MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)(3)
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)/
GOJO, Borna (CRO)(4)
1-6 7-6(1) 9-11

I. Sportmax Ladies Open, Budapest, Hungary, $50.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SPREMO, Milana (SRB) KONIG, Pia (AUT) 6-7(5) 6-1 6-0
BONIĆ, Barbara (SRB) BEKEFI, Bianka (HUN) 6-3, ret
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) MEJIĆ, Mila (SRB) 6-1 6-0
2/3. kolo SPREMO, Milana (SRB) HONCOVA, Michaela (SVK, 6) 3-6 6-7(2)
BONIĆ, Barbara (SRB) AMANMURADOVA, Akgul (UZB, 4) 3-6 5-7
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) FRECH, Magdalena (POL, 5) 5-7 6-3 4-6
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 5) GALFI, Dalma (HUN) 7-5 5-7 1-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) JAKUPOVIC, Dalila (SLO, 8) 6-7(3) 0-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)
BUKTA, Agnes (HUN)/
MALECKOVA, Jesika (CZE)
6-2 1-6 7-10
BONIĆ, Barbara (SRB)/
MASURI, Ester (ISR)
CADANTU, Alexandra (ROU)/(4)
LEYKINA, Polina (RUS)
6-7(9) 6-3 10-5
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
MASURI, Ester (ISR)
BUKTA, Agnes (HUN)/
MALECKOVA, Jesika (CZE)
1-6 4-6
Allianz Cup, Sofia, Bulgaria, $25.000 , šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Kristina (SRB) ORMAECHEA, Paula (ARG, 9) 0-6 0-6
KAČAR, Marina (SRB, 12) TOANCHINA, Ioana (ROU) 6-3 6-2
2/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 12) BURILLO ESCORIHUELA, Irene (ESP, 6) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) ROSATELLO, Camilla (ITA, Q) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo KAČAR, Marina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)
ESEN, Hulya (TUR)/
ESEN, Lutfiye (TUR)
6-2 6-2
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)
CRISTIAN , Jaqueline A. (ROU)/
DASCALU, Nicoleta-C. (ROU)
6-7(1) 6-7(5)
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, WC) CLERICI, Giada (ITA) 5-7 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

US Open Junior Tennis Championship 2016, Flushing Meadows, New York, USA, GA, tvrda podloga
GS US OPEN 2016
ITF Luzern Junior Competition, Luzern, Switzerland, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/2. kolo: Andrijana MARKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 7) slobodna
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 7) KURZ, Victoria (GER) 4-6 6-2 6-7(7)
Moser Czech Junior Open 2016, Prague, Czech Republic, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) WELKER, Emily (GER, Q) 6-4 6-3
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) SOLNYSHKINA, Maria (RUS, 7) 6-1 6-1
3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) SEBESTOVA, Ivana (CZE) 6-4 6-1
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB) VISMANE, Daniela (LAT, 1) 6-7(7) 2-6
18th Serbia Junior Open Novi Sad 2016, Novi Sad, Srbija, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Goran ŽIVOTIĆ (WC), Stefan IVIĆ, Aleksa MARJANOVIĆ, Vuk MARKOVIĆ, Stefan ŽIVKOVIĆ (WC), Uroš DELIĆ, Stefan GAŽO, Stefan KALAFATIĆ, Strahinja JOVANOVIĆ (WC), Nikola MITROVIĆ, Strahinja PJERANOVIĆ
2/3. kolo: Miloš VUKOVIĆ, Kosta PETROV (WC), Stefan SUVAJAC, Pavle POPOVIĆ, Nemanja ŠUBANOVIĆ; 3/3. kolo: Bodin ŽARKOVIĆ (5)
Glavni žreb
1. kolo Kristojan JUHAS (SRB, WC) Karl POLING (USA) 3-6 6-4 4-6
Boris BUTULIJA (SRB) Duje AJDUKOVIĆ (CRO) 2-6 3-6
Marko MILADINOVIĆ (SRB, 4) Louis DUSSIN (FRA) 6-2 6-3
Matija ŽUGIĆ (SRB, WC) Maxence BROVILLE (FRA) 0-6 0-6
Konstantin KIROVSKI (SRB, 7) Barnaby SMITH (GBR) 6-7(5) 5-7
Mihailo POPOVIĆ (SRB, WC) Nikolay VYLEGZHANIN (RUS, 2) 6-4 6-7(2) 1-6
2. kolo Marko MILADINOVIĆ (SRB, 4) Luka MIKLAVČIČ (SLO, Q) 0-6 6-3 6-3
1/4 finale Marko MILADINOVIĆ (SRB, 4) TAMM, Kristjan (EST) 6-7(4) 6-2 7-6(3)
1/2 finale Marko MILADINOVIĆ (SRB, 4) MARTINEAU , Matteo (FRA, 1) 6-4 3-6 1-6
Dubl
1/4 finale Marko MILADINOVIĆ (SRB)/
DUSSIN, Louis (FRA)
BOSKOV, Nikola (GER)/
DICA , Nini Gabriel (ROU)
6-4 2-6 10-7
1/2 finale Marko MILADINOVIĆ (SRB)/
DUSSIN, Louis (FRA)
BROVILLE , Maxence (FRA)/
MARTINEAU , Matteo (FRA)(2)
7-5 6-2
FINALE Marko MILADINOVIĆ (SRB)/
DUSSIN, Louis (FRA)
CURRLIN, Gabriel (SUI)/
PAUL, Jakub (SUI)
3-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Vera MARKOVIĆ, Tijana SVITLICA, Anđela SKROBONJA, Anđela JOCOVIĆ (WC), Jovana SAMOČETA (WC), Lena MILOŠEVIĆ, Dina DUDIĆ, Teodora MITROVIĆ, Nataša LUŽAJIĆ, Biljana JOVANOVIĆ, Isidora ŽIVKOVIĆ, Jelena PJERANOVIĆ (WC), Anđela TODOROVIĆ (WC), Jovana BABIĆ (WC)
2/3. kolo: Emilija CVETANOVIĆ; 3/3. kolo: Elena GEMOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo Natalija POPOVIĆ (SRB) Andreea PRISACARIU (ROU, Q) 4-6 6-3 6-7(2)
Jovana VUKOVIĆ (SRB) Oona ORPANA (FIN) 6-4 6-1
Julia Nina JANKOVIĆ (SRB, WC) Francesca JONES (GBR, 3) 0-6 0-6
Tamara MALEŠEVIĆ (SRB, WC) Yasmine MANSOURI (FRA) 6-7(1) 5-7
Teodora RISTIĆ (SRB, WC) Daria NAZARKINA (RUS, 6) 6-4 3-6 1-6
Mihaela ĐAKOVIĆ (SRB, WC) Viktoriia DEMA (UKR) 6-1 1-6 6-1
Jelena KOVAČ (SRB, Q) Anna UKOLOVA (RUS) 2-6 2-6
2. kolo Jovana VUKOVIĆ (SRB) LENSERE, Sofya (RUS, 8) 2-6 2-6
Mihaela ĐAKOVIĆ (SRB, WC) MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU, 4) 2-6 1-6
Dubl
1/4 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
BISKIĆ, Ana (CRO)
DEMA, Viktoriia (UKR)/
MAREEN, Axana (BEL)
1-6 1-6
BABIĆ, Jovana (SRB)/
TODOROVIĆ, Anđela (SRB)(WC)
KOSTYUK, Marta (UKR)/
MARCINKEVICA, Deniza (LAT)
4-6 1-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
WANG, Xin Yu (CHN)
NAZARKINA, Daria (RUS)/
UKOLOVA, Anna (RUS)
2-6 6-4 3-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

6.Banka Koper Junior Slovenia Open-International Junior Championships U14, Koper, Slovenija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Veljko Krstić, Aleksa Marđonović (14), Vuk David Stramput
2. kolo: Nikola Vasić, Vanja Vojinović
3. kolo: Mateja Janićijević (4)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Julija Radenković, Doroteja Petrović, Kristina Stamenković, Iva Divac (15)
2. kolo: Vanja Vidanović, Andrea Mrvić