Turniri od 05.08 – 11.08.

Rogers Cup, Montreal, Canada, $ 3,496,085, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) Slobodan
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 16) ISTOMIN, Denis (UZB) 4-6 3-6
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MAYER, Florian (GER) 6-2 6-1
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) ISTOMIN, Denis (UZB) 2-6 6-4 6-4
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) GASQUET, Richard (FRA, 7) 6-1 6-2
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) NADAL, Rafael, (ESP, 4) 4-6 6-3 6-7(2)
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)
FLEMING, Colin (GBR)/                 MURRAY, Andy (GBR) 6-1 4-6 6-10
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/         KLIZAN, Martin (SVK) BERDYCH, Tomas (CZE)/           LLODRA, Michael (FRA) 2-6 3-6

Rogers Cup, Toronto, Canada, $ 2,369,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni zreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 15) TATISHVILI, Anna (GEO) 7-6(6) 4-6 6-3
IVANOVIC, Ana (SRB, 16) HSIEH, Su-Wei (TPE) 6-1 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 15) FICHMAN, Sharon (CAN, WC) 6-4 7-6(6)
  IVANOVIC, Ana (SRB, 16) PENNETTA, Flavia (ITA) 6-4 6-4
3. kolo
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 15) CIRSTEA, Sorana (ROU) 3-6 4-6
IVANOVIC, Ana (SRB, 16) LI, Na (CHN, 4) 6-3 1-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)
CIBULKOVA, Dominika (SVK)/
HSIEH, Su-Wei (TPE)
6-7(5) 6-1 -10-2
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)
HUBER, Liezel (USA)/
LLAGOSTERA VIVES, Nuria (ESP,6)
6-4 6-1
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)
KOPS-JONES, Raquel (USA)/
SPEARS, Abigail (USA, 4)
6-2 6-4
1/2 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)
DABROWSKI, Gabriela (CAN)/
FICHMAN, Sharon (CAN)    (WC)
7-5 6-3
FINALE JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)
GROENEFELD, Anna-Lena (GER)/
PESCHKE, Kveta (CZE)   (3)

City of San Marino, San Marino, € 85,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) LEONARDI, Filippo (ITA) 6-2 7-6(7)
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) MENDO, Francesco (ITA, WC) 6-1 6-3
2/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) PAVIĆ, Mate (CRO) 7-6(5) 6-2
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) VIRGILI, Adelchi (ITA) 6-7(3) 2-6
3/3. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) GAIO, Federico (ITA) 4-6 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MARTIN, Andrej (SVK) 6-2 6-7(4) 7-6(6)
PAŠANSKI, Boris (SRB) VESELY, Jiri (CZE, 4) 4-6 3-6
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) VESELY, Jiri (CZE, 4) 5-7 6-4 5-7
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)
HANLEY, Paul (AUS)/
PEERS, John (AUS)    (1)
6-4 1-6 4-10
TOŠIĆ, Goran (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)
EBELTHITE, Colin (AUS)/
LEE, Hsin-Han (TPE)
6-4 6-4
1/4 finale TOŠIĆ, Goran (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)
KAS, Christopher (GER)/
MARACH, Oliver (AUT)
4-6 4-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Novi Sad, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 1) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-1 6-2
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB, WC) MATURI, Dario (ITA, WC) 3-6 6-3 3-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) MIRTEA, Dragos Cristian (ROU) 6-2 6-4
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, WC) 6-7(10) 2-6
JOKIĆ, Đorđe (SRB) COMMIN, Cedrick (FRA, 2) 1-6 0-6
MANDIĆ, Marko (SRB, WC) SHULGA, Vladimir (RUS) 6-1 6-3
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) 6-0 6-2
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) LOPEZ DELLA VALLE, Lucas (ARG) 4-6 0-6
JEVĐIC, Stevan (SRB) LAURENT, Yanais (FRA, 3) 0-6 4-6
ILIĆ, Aleksa (SRB) ŠABANOV, Ivan (CRO) 2-6 4-6
TOMIĆ, Petar (SRB) SIMIĆ, Aleksandar (SRB, WC) 6-2 6-1 
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 4) RUŽIĆ, Marcel (CRO) 6-3 6-2 
MLADENOVIĆ , Željko (SRB) MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) 2-6 2-6
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) PHOTIADES, Photos (CYP) 2-6 1-6 
KEČIĆ, Jefta (SRB) STERGIOU, Athanasios (GRE) 6-1 6-2
MILOŠEVIĆ, Nenad (SRB) ĆERANIĆ, Oliver (AUS, 5) 1-6 3-6
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB, WC) CAMMARATA, Alberto (ITA) 3-6 4-6
MILETIĆ, Aleksa (SRB) PORUMB, Ciprian Alexandru (ROU) 0-6 6-7(4)
CVIJOVIĆ, Miloš (SRB) ANTONESCU, Vasile (ROU, 7) 1-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) 6-2 6-4
SAVIĆ, Milan (SRB) CZEPIELEWSKI, Daniel (GER) 3-6 3-6
DALJEV, Pavle (SRB) HALACHEV, Dinko (BUL, 8) 6-4 4-6 5-7
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 1-6 0-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB) VUKAJLOVIĆ, Tibor (SUI) 6-3 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 9) BLANUŠA, Stefan (SRB) 6-0 6-4 
2/3. kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 1) MATURI, Dario (ITA, WC) 6-4 7-5
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, WC) 1-6 4-6
MANDIĆ, Marko (SRB, WC) COMMIN, Cedrick (FRA, 2) 1-6 1-6
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) LOPEZ DELLA VALLE, Lucas (ARG) 1-6 6-1 2-6
TOMIĆ, Petar (SRB) MIŠE, Marin (CRO) 6-1, predaja
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 4) MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) 6-4 6-3
KEČIĆ, Jefta (SRB) PHOTIADES, Photos (CYP) 6-1 7-6(5)
JANDRIĆ, Darko (SRB) ANTONESCU, Vasile (ROU, 7) 6-4 3-6 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 9) RAKIĆ, Strahinja (SRB) 4-6 0-6
3/3. kolo MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 1) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, WC) 6-4 2-6 6-3
TOMIĆ, Petar (SRB) LAURENT, Yanais (FRA, 3) 0-6 0-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 4) KEČIĆ, Jefta (SRB) 4-6 7-6(7) 6-3
RAKIĆ, Strahinja (SRB) HALACHEV, Dinko (BUL, 8) 6-4 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 1) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, SE) 6-7(3) 1-4 I.B.predao
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) FAGO, Matteo (ITA) 5-7 1-6
ČONKIĆ, Petar (SRB, WC) COMMIN, Cedrick (FRA, Q) 2-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB, SE) TEPAVAC, Marko (SRB) 6-3 7-5
GRBIĆ, Filip (SRB, WC) HALACHEV, Dinko (BUL, Q) 4-6 3-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) MCELVENNY, Ryan Talbot (USA,WC) 6-1 6-1
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) VUČIĆ, Ilija (SRB) 3-6 7-6(4) 7-5
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) KEKEZ, Duje (CRO, 6) 3-6 4-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, Q) GORČIĆ, Ismar (BIH) 2-6 3-6
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP, 2) 1-6 3-6
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) HALACHEV, Dinko (BUL, Q) 3-6 6-3 7-6(4)
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) SAKHAROV, Gleb (FRA, 7) 6-3 5-7 5-7
KATIĆ, Dejan (SRB, SE) KUZMANOV, Dimitar (BUL, 3) 2-6 4-6
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB, 8) KUZMANOV, Dimitar (BUL, 3) 6-4 3-6 6-7(4)
Dubl
1/4 finale ČONKIĆ, Boris (SRB)/
FAGO, Matteo (ITA)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO)   (4)
6-4 6-4
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
GORČIĆ, Ismar (BIH)    (2)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ĆERANIĆ, Oliver (AUS)
6-2 6-1
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
GORČIĆ, Ismar (BIH)    (2)
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)/
ROENN, Nikki (GBR)
7-5 6-1
ČONKIĆ, Boris (SRB)/
FAGO, Matteo (ITA)
BRKIĆ, Tomislav (CRO)/
KEKEZ, Duje (CRO)         (1)
7-5 1-6 6-10
FINALE VUČIĆ, Ilija (SRB)/
GORČIĆ, Ismar (BIH)    (2)
BRKIĆ, Tomislav (CRO)/
KEKEZ, Duje (CRO)         (1)
3-6 6-7(1)
Edwardsville, IL, USA, $ 10,000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo PAVLOVIĆ, Filip (SRB) DONALDSON, Brandon (USA) 1-6 1-6
KOPRIVICA, Miloš (SRB) BUSH. David (USA) 6-1 6-2
2/4. kolo KOPRIVICA, Miloš (SRB) ALAMEH, Daniel (AUS) 2-6 1-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Izmir, Turkey, 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 5) ROMEO, Caroline (FRA, Q) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)   (1)
DURMUS, Aysenur (TUR)/
TOMEY, Ege (TUR)    (WC)
6-1 6-1
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)   (1)
LEYKINA, Polina (RUS)/
MAROZAVA, Lidziya (BLR)
6-2 6-4
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)   (1)
PFIZENMAIER, Dinah (GER)/
VOGT, Stephani (LIE)
6-2 7-5
  FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
PITER, Katarzyna (POL)   (1)
BOXX, Kristi (USA)/
GUTHRIE, Abigail (NZL)
6-2 6-2 !!!
Hechingen, Germany, $ 25,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) WITTHOEFT, Carina (GER, 3) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
TOMOVA, Viktorija (BUL)
BIRNEROVA, Hana (CZE)/
MALIKOVA, Tereza (CZE)   (3)
6-4 6-1
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
TOMOVA, Viktorija (BUL)
KREJCIKOVA, Barbora (CZE)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
1-6 1-6
Moscow, Russia, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) LIDKOVSKAYA, Irina (RUS) 6-3 6-2
2/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) SMOLINA, Anna (RUS, 13) 7-6(3) 6-3
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, Q) SHKUDUN, Anna (UKR) 7-5 6-4 
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, Q) AREFYEVA, Tetyana (UKR, 3) 4-6 6-1 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, Q) KATSITADZE, Mayya (RUS, 7) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JEGIOLKA, Justyna (POL)      (2)
BAI, Alison (AUS)/
LAZAREVA, Margarita (RUS)
6-3 6-4
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
JEGIOLKA, Justyna (POL)      (2)
FOMINA, Alona (UKR)/
SHKUDUN, Anna (UKR)
6-7(4) 5-7
Pirot, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TASOVAC, Natalija (SRB) GONCHAROVA, Anastasia (RUS) 1-6 5-7
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) NJEGUŠ, Kristina (SRB) 6-1 6-3
2/3. kolo LAZIĆ, Marina (SRB) OCHEVA, Victoria (BUL) 6-1 6-4
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) HADžI-TANOVIĆ, Milica (SRB) 1-6 3-6
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) WAHL, Dominique (GER) 5-7 7-6(0) 3-6
BABUNSKI, Vanja (SRB) CVJETKOVIĆ, Dajana (BIH) 0-6 0-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) SAFRONENKA, Anita (BLR) 7-5 1-6 2-6
KOSTIĆ, Kristina (SRB) GOODMAN, Camille (GBR) 2-6 1-6
KOSTIĆ, Sara (SRB) PEJOVIĆ, Isidora (SRB) 2-6 2-6
RISTIĆ, Miljana (SRB) MITROVIĆ, Sara (SRB) 6-3 6-3 
PETRIKIĆ, Andrijana (SRB) SAMARDžIĆ, Kristina (MNE) 6-1 1-6 2-6
PAVLOVIĆ, Katarina (SRB) TOMIĆ, Danijela (SRB) 0-6 1-6
AŠANIN, Nina (SRB) PONOMAREVA, Iuliia (RUS) 6-2 6-3
GRUBAČ, Sara (SRB) VEŠKOVAC, Olivera (SRB) 6-2 6-1
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) KARAZHOVA, Alina (BUL) 6-4 7-5
3/3. kolo LAZIĆ, Marina (SRB) HADžI-TANOVIĆ, Milica (SRB) 6-1 5-7 0-6
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) RISTIĆ, Miljana (SRB) 7-5 6-1 
TOMIĆ, Danijela (SRB) SAMARDžIĆ, Kristina (MNE) 6-0 7-5
AŠANIN, Nina (SRB) GRUBAČ, Sara (SRB) 3-6 3-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) CUK, Pia (SLO, WC) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo GLUMAC, Ana (SRB) CUK, Pia (SLO, Q) 1-6 2-6
ADAMOVIĆ, Katarina  (SRB) ČORTANOVAČKI, Milica  (SRB) 6-2 6-2
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB,WC) HRISTEA, Camelia-Elena (ROU, 8) 0-6 0-6
HADžI-TANOVIĆ, Milica (SRB,Q) PEJOVIĆ, Isidora (SRB, Q) 6-3 6-0
SPREMO, Milana (SRB, 6) ĆERANIĆ, Emilija (BIH, Q) 6-2 6-3
ŠUNKIĆ, Dunja  (SRB) TOMIĆ, Danijela (SRB, Q) 6-1 6-2
STANKOVIĆ, Marija Vera  (SRB) ŠLJUKIĆ, Milica (MNE, WC) 1-6 4-6
DUKIĆ, Dajana (SRB, WC) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE,3) 4-6 2-6
GRUBAČ, Sara (SRB, Q) ZAFIROVA, Dalia (BUL, 5) 0-6 0-6
RADANOVIĆ, Dejana  (SRB) VANGELOVA, Ani (BUL) 6-3 6-0
KAČAR, Marina (SRB, 2) OSTOJIĆ, Kristina (SRB) 6-2 6-1
2. kolo ADAMOVIĆ, Katarina  (SRB) HRISTEA, Camelia-Elena (ROU, 8) 1-6 6-1 6-3
SPREMO, Milana (SRB, 6) ŠUNKIĆ, Dunja  (SRB) 6-1 6-0
KAČAR, Marina (SRB, 2) RADANOVIĆ, Dejana  (SRB) 6-0 6-3
HADžI-TANOVIĆ, Milica (SRB,Q) BOTUSHAROVA, Borislava (BUL, 4)
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 6) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE,3) 5-7 6-1 1-6
ADAMOVIĆ, Katarina  (SRB) CUK, Pia (SLO, WC) 6-2 6-0
KAČAR, Marina (SRB, 2) BABIĆ, Vladica (MNE) 4-6 5-7
1/2 finale ADAMOVIĆ, Katarina  (SRB) WACANNO, Eva (NED, 7) 3-6 2-6
Dubl
1/4. finale AŠANIN, Nina (SRB)/
HADžI-TANOVIĆ, Milica (SRB)
STANKOVIĆ, M.Vera  (SRB)/
RADU, Ingrid-Alexandra (ROU)
2-6 1-6
ADAMOVIĆ, Katarina  (SRB)/
BABIĆ, Vladica (MNE)       (3)
ĆERANIĆ, Emilija (BIH)/
CUK, Pia (SLO)
6-2 6-2
ŠUNKIĆ, Dunja  (SRB)/
HRISTEA, Camelia-Elena (ROU)
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)/
ZAFIROVA, Dalia (BUL)    (2)
6-0 2-6 10-8
1/2 finale ADAMOVIĆ, Katarina  (SRB)/
BABIĆ, Vladica (MNE)       (3)
ŠUNKIĆ, Dunja  (SRB)/
HRISTEA, Camelia-Elena (ROU)
6-3 6-0
STANKOVIĆ, M.Vera  (SRB)/
RADU, Ingrid-Alexandra (ROU)
BOTUSHAROVA, Borislava (BUL)/
VANGELOVA, Ani (BUL)
0-6 1-6
 FINALE ADAMOVIĆ, Katarina  (SRB)/
BABIĆ, Vladica (MNE)       (3)
BOTUSHAROVA, Borislava (BUL)/
VANGELOVA, Ani (BUL)
6-0 6-3 !!!
Arad, Romania, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo BAUER, Elizabeta (SRB) ORLINI CAMPOS, Paula Natalia       (ITA) 6-1 6-1
3/3. kolo BAUER, Elizabeta (SRB) CIUFRILA, Raluca (ROU) 4-6 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo BAUER, Elizabeta (SRB, Q) MIKULČIĆ, Ema (CRO, 8) 4-6 2-6

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Leiria, Portugal, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 7) ALMEIDA, Manuel (POR, Q) 3-6 6-4 6-4
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 7) SEMEDO, Miguel (POR, WC) 6-4 3-6 4-6
Schifflange, Luxembourg, G4, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Jovana ANTONIJEVIĆ
Stobrec, Croatia, G5, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Milica TEŠIĆ (4), Mila POPIVODA (A)
Yerevan, Armenia, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
2. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB, 12) GHAZARYAN, Arshak (ARM) 3-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

European Summer Cups B18 Final, La Rochelle, France
05-07.08. Satnica
Češka, Francuska (1), Nemačka (3), Italija, Rumunija, Rusija (2), Srbija, Švedska (4)
Srbija B18 = Laslo Đere, Luka Ilić, Đorđe Đoković
1/4 finale  Srbija  – Nemačka 0-3
 Đorđe ĐOKOVIĆ Hannes WAGNER 6-2 4-6 0-6 
Laslo ĐERE Maximilian MARTERER 3-6 6-2 4-6
Laslo ĐERE/
Đorđe ĐOKOVIĆ
Hannes WAGNER/
Johannes HAERTEIS
3-6 L.Đ/Đ.Đ predali
 Srbija  – Rusija                1-2
5-8. mesta Luka ILIĆ  – Anton DESYATNIK 6-2 6-3
Laslo ĐERE  – Karen KACHANOV 2-6 6-7(4)
Laslo ĐERE/
Đorđe ĐOKOVIĆ
 – Danil MEDVEDEV/
Anton DESYATNIK
0-6 6-1 4-6
7-8. mesto Srbija Češka 2-1
Luka ILIĆ David POLJAK 7-6(8) 6-1
Laslo ĐERE Pavel STAUBERT 3-6 7-6(11) 6-3
Laslo ĐERE/
Luka ILIĆ
Pavel STAUBERT/
Jakub FILIPSKY
LĐ/LI odustali
Nations Challenge 2013 B12 Finals, Antalya, Turkey
08-11.08. Satnica
Češka, Poljska, Velika Britanija, Srbija, Hrvatska, Rumunija, Belorusija, Italija
Grupa B = Srbija, Hrvatska, Poljska, Belorusija
Srbija B12 = Kristijan Juhas, Dušan Obradović, Mihailo Popović
1. kolo  Srbija Belorusija 1-2
Kristijan JUHAS Kirill YARMOSHUK 6-3 6-1
Mihailo POPOVIĆ Alexander ZGIROVSKY 1-6 1-6
Kristijan JUHAS/
Mihailo POPOVIĆ
Kirill YARMOSHUK/
Alexander ZGIROVSKY
4-6 4-6
2. kolo Srbija Poljska 1-2
Kristijan JUHAS Maciej ZIOMBER 6-2 6-4
Mihailo POPOVIĆ Wojciech MAREK 5-7 2-6
Kristijan JUHAS/
Mihailo POPOVIĆ
Maciej ZIOMBER/
Wojciech MAREK
3-6 3-6
3. kolo Srbija Hrvatska  1-2
Kristijan JUHAS  – Borna DEVALD 6-1 6-1
Mihailo POPOVIĆ  – Duje AJDUKOVIĆ 4-6 1-6
Dušan OBRADOVIĆ/
Mihailo POPOVIĆ
 – Duje AJDUKOVIĆ/
Roko HORVAT
2-6 2-6
7-8. mesto Srbija Velika Britanija 1-1
Dušan OBRADOVIĆ Matthew HOLLINGWORTH 4-6 6-3 7-5
Kristijan JUHAS Jack DRAPER 1-6 3-6
Kristijan JUHAS/
Dušan OBRADOVIĆ
Jacob FEARNLEY/
Matthew HOLLINGWORTH
Ulm, Germany, G2, U16
Satnica
Kvalifikacije
* Jelena Pjeranovic
Haid, Austria, G2, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Natasa Košanin
Podgorica, Montenegro, G3, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Aleksa Martinovic (2), Igor Ristić, Aleksandar Jocić (WC)
Glavni žreb
* Boris Butulija (3), Danilo Vukotić, Pero Cvjetinović, Nemanja Popović, Rejhan Gičić, Stevan Lakićević, Aleksa PetrovićAleksa Martinović (Q), Igor Ristic (Q), Aleksandar Jocić (Q), Tomislav Milošević (WC), Aleksa Daskalović (WC), Lazar Vojinović (WC)
1/4 finale Boris BUTULIJA (SRB, 3) Matija BULATOVIĆ (MNE, 7) 3-6 6-2 7-6(7)
Rejhan GIČIĆ (SRB) Marco DE ROSSI (SMR, 2) 2-6 3-6
1/2 finale Boris BUTULIJA (SRB, 3) Marco DE ROSSI (SMR, 2) 4-6 1-6
Dubl
1/4 finale Boris BUTULIJA (SRB)/
Rrezart CUNGU (MNE, 1)
Matteo HERRMANN-ZUNIC (GER)/
Aleksa PETROVIĆ (SRB)
6-7(6) 7-5 13-11
FINALE Boris BUTULIJA (SRB)/
Rrezart CUNGU (MNE, 1)
Federico BERTUCCIOLI (ITA)/
Marco DE ROSSI (SMR, 2)
3-6 6-4 10-7 !!!
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Kristina Miletić (2), Jana Bojovic (7), Anđela Šebrek, Ivana Dragović, Maja Cicović (Q), Radmila Đorđević (Q), Vasilija Vojinović (WC), Dijana Perić (WC)
1/4 finale Jana BOJOVIĆ (SRB, 7) Medina ŠAHINAGIĆ (BIH, 1) 4-6 2-6
Kristina MILETIĆ (SRB, 2) Tamara BOJANIĆ (MNE, 6, WC) 3-6 6-7(5)
Dubl
1/2 finale Jana BOJOVIĆ (SRB)/
Anđela ŠEBREK (SRB)  (2)
Polina MUSIYCHENKO (RUS)/
Anastasia USHAKOVA (RUS, 1)
1-6 6-2 1-10
Skoplje, FYR Macedonia, G3, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Konstantin Bogićević (7), Miloš Radenković (8, WC), Miloš Nikolić (11), Veljko Radenković, Marko Đerić
1/4 finale Konstantin BOGIĆEVIĆ (7) Goradz SRBLJAK (MKD, 1) 3-6 4-6
Miloš RADENKOVIĆ (SRB, 8, WC) Dragan DUMEVSKI (MKD, 4) 6-1 4-6 6-4
1/2 finale Miloš RADENKOVIĆ (SRB, 8, WC) Bojan JANKULOVSKI (MKD, 2) 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale Miloš RADENKOVIĆ (SRB)/
Goradz SRBLJAK (MKD, 2)
Tomislav ANDREEVSKI (MKD)/
Bojan JANKULOVSKI (MKD, 3)
6-7(5) 3-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Jovana Vuković (3), Teodora Ristić (9), Mila Mejić (13), Maša Antonijević (16), Lena Babunski, Marija Stojković, Ivana Risteski
1/4 finale Teodora RISTIĆ (SRB, 9) Eleni CHRISTOFI (GRE, 2, WC) 0-6 1-6
Jovana VUKOVIĆ (SRB) Ivana TASEVSKA (MKD, 5) 6-3 6-2
1/2 finale Jovana VUKOVIČ (SRB) Eleni CHRISTOFI (GRE, 2, WC) 6-4 0-6 1-6
Dubl
1/2 finale Teodora RISTIĆ (SRB)/
Katarina MARINKOVIKJ (MKD) (3)
Marija ELENOVA (MKD)/
Ivana TASEVSKA (MKD)
6-4 6-4
Mila MEJIĆ (SRB)/
Jovana VUKOVIĆ (SRB)          (4)
Eleni CHRISTOFI (GRE)/
Theodora SOLDATOU (GRE)   (2)
0-6 3-6
FINALE Teodora RISTIĆ (SRB)/
Katarina MARINKOVIKJ (MKD, 3)
Eleni CHRISTOFI (GRE)/
Theodora SOLDATOU (GRE, 2)
5-7 2-6
Ulm, Germany, G2, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Strahinja Pjeranović
Bankia, Bulgaria, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Mihailo Nedić (4)
Glavni žreb
*Kosta Petrov (3)
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Andrijana Stoilković (1), Jovana Samočeta (2), Jovana Gvozdenović (6)
Glavni žreb
*Sara Gvozdenović, Jovana Samočeta (Q), Andrijana Stoilković (Q)
1/4 finale Jovana SAMOČETA (SRB Q) Andreea PRISACARIU (ROU, 4) 0-6 4-6
Balashiha, Russia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Luka Marković
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Vera Marković