Turniri od 05.08. – 11.08.

COUPE ROGERS, Montreal, Canada, ATP 1000, $6.338.885, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) KLAHN, Bradley (USA, 13) 5-7 3-6
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) BASILASHVILI Nikoloz (GEO, 13) 6-3 4-6 4-6
ĐERE, Laslo (SRB) GARIN, Cristian (CHI) 2-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
DANIELL, Marcus (NZL)
POLANSKY, Peter (CAN)/
SCHNUR, Brayden (CAN)(WC)
4-6 6-7(3)

Coupe Rogers présentée par Banque Nationale, Toronto, Canada, WTA Premier 5, $2.830.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) BOUZKOVA, Marie (CZE, 18) 1-6 5-7

INTERNAZIONALI DI TENNIS MANERBIO TROFEO DIMMIDISI, Manerbio, Italy, 46.600, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/1. kolo
ČAČIĆ, Nikola (SRB) REBOUL, Fabien (FRA, 2) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB, LL) slobodan
2. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB, LL) PIROS, Zsombor (HUN) 6-2 4-6 4-6
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
BARRIENTOS, Nicolas (COL)
TAYLOR, Adam (AUS)/
TAYLOR, Jason (AUS)(WC)
6-4 6-4
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
BARRIENTOS, Nicolas (COL)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
PAVIĆ, Ante (CRO)(4)
4-6 7-6(4) 10-6
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
BARRIENTOS, Nicolas (COL)
DOUMBIA, Sadio (FRA)/
REBOUL, Fabien (FRA)(ITF)
2-6 6-4 8-10

1. ITF PRO CIRCUIT Tournament, Vogau, Austria, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB) LEUCH, Vital Flurin (LIE, 10) 6-1 3-6 4-10
JEVTIĆ, Andrija (SRB) SACHKO, Vitaliy (UKR, 4) 2-6 0-6
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, 11) AMBROŽIĆ, David Lucas (SLO) 7-5 6-2
JEVTIĆ, Nikola (SRB) AICHHORN, Jakob (AUT, 5) 1-6 1-6
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB, 15) SCHAGER, Alexander (AUT) 5-7 6-2 10-3
2/2. kolo ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, 11) SACHKO, Vitaliy (UKR, 4) 1-6 1-6
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB, 15) PANAK, Yvo (CZE, 6) 7-6(6) 2-6 4-10
GB Pro-Series Chiswick, Chiswick, Great Britain, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) SKORILAS, Alexandros (GRE, 5) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)/
MAKER, Sahej (GBR)(A)
DUNCAN, Scott (GBR)/(2)
FINDEL-HAWKINS, Jack (GBR)
4-6 2-6
M15 Targu Mures, Targu Mures, Romania, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 16) GIMA, Alexander (ROU, WC) 7-6(3) 4-6 10-7
2/2. kolo ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 16) BASKOV, Dmitrii (MDA) 7-6(3) 0-6 3-10
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 7) TAMAR, Gilad (ISR, Q) 6-0 6-0
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 7) BORZA, Bogdan (ROU) 6-4 7-5
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 7) FRUNZA, Nicolae (ROU, 3) 6-1 2-6 6-4
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 7) JUAREZ, Facundo (ARG, 8) 6-4 5-7 6-2
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 7) CASANOVA, Hernan (ARG, 2) 7-6(1) 6-2
M15 Novi Sad, Novi Sad, Srbija, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO, 1) 3-6 3-6
RAJIĆ, Dušan (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 10) 3-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 4) SHROLIK, Igor (RUS) 6-2 6-4
DRINIĆ, Milan (SRB, 5) PUSKAR, Samuel (SVK) 6-3 6-1
KOVAČ, Adam (SRB, WC) DURGUTI, Bešir (MKD, 14) 4-6 4-6
DALJEV, Pavle (SRB, 6) FELER, Melik (FRA) 6-3 6-4
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB, WC) DEARI, Shendrit (MKD, 15) 3-6 6-7(4)
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, WC) LISKA, Tomas (SVK, 8) 0-6 0-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 11) OBRADOVIĆ, Dušan (SRB, WC) 1-6 7-6(5) 10-8
2/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 4) BARTAKOVICS, Marcell (HUN, 13) 6-7(3) 6-0 10-7
DRINIĆ, Milan (SRB, 5) DURGUTI, Bešir (MKD, 14) 6-2 0-6 10-6
DALJEV, Pavle (SRB, 6) PAVLOVIĆ, Luka (FRA, 16) 2-6 2-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 11) LISKA, Tomas (SVK, 8) 5-7 1-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) DRINIĆ, Milan (SRB, Q) 6-4 6-2
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) HU, Xin (CHN, WC) 6-1 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) KHOMENTOVSKIY, Matvey (RUS, Q) 2-6 3-6
KABASAJ, Stefan (SRB, WC) POPOVIĆ, Mihailo (SRB, WC) 0-6 0-6
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE, SE) 6-4 4-6 5-7
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) AJDUKOVIĆ, Duje (CRO) 6-3 6-2
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, WC) NAGY, Peter (HUN) 2-6 2-6
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE, SE) 2-3, ret.
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) PAROULEK, Tadeas (CZE, 3) 6-4 3-6 6-4
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) NAGY, Peter (HUN) 6-7(4) 4-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
PAROULEK, Tadeas (CZE)(1)
KEKEZ, Duje (CRO)/
VIDAK, Antun (CRO)
3-6 6-4 6-10
RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
NAGY, Peter (HUN)(4)
KHOMENTOVSKIY, Matvey (RUS)/
KIYAMOV, Timur (RUS)
7-6(6) 6-2
KABASAJ, Stefan (SRB)/
BARTAKOVICS, Marcell (HUN)(WC)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
RAJSKI, Maciej (POL)(3)
1-6 1-6
1/4 finale RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
NAGY, Peter (HUN)(4)
HUERTAS D.P., Arklon (PER)/
HUERTAS D.P., Conner (PER)
3-6 4-6

Boso Ladies Open Hechingen, Hechingen, Germany, $60.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) GJORCHESKA, Lina (MKD) 6-2 6-3
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) MALECKOVA, Jesika (CZE) 6-3 6-4
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB) KORPATSCH, Tamara (GER, 1) 6-1 6-3
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB) MELNIKOVA, Marina (RUS 6-1 6-3
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB) HAAS, Barbara (AUT, 4) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
GARCIA-PEREZ, Georgina (ESP)(2)
KORPATSCH, Tamara (GER)/
WUARIN, Pauline (SUI)
6-1 6-2
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
GARCIA-PEREZ, Georgina (ESP)(2)
GERLACH, Katharina (GER)/
WACHACZYK, Julia (GER)
4-6 6-3 10-7
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
GARCIA-PEREZ, Georgina (ESP)(2)
BOGDAN, Elena (ROU)/
PAAR, Laura-Ioana (ROU)(3)
6-1 6-2
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
GARCIA-PEREZ, Georgina (ESP)(2)
DINU, Cristina (ROU)/
GJORCESKA, Lina (MKD)
6-4 5-7 7-10
WSG OPEN, Warsaw, Poland, $60.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) KANIA, Paula (POL, WC) 3-6, ret.
FLANDERS LADIES TROPHY KOKSIJDE, Koksijde, Belgium, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, IR) LAMENS, Suzan (NED, Q) 6-2 4-6 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, IR) ZIMMERMANN, Kimberley (BEL, 2) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)(2)
slobodne
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
TEMIN, Marie (FRA)
LAMENS, Suzan (NED)/
PRIBYLOVA, Anna (RUS)
2-6 4-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)(2)
LAMENS, Suzan (NED)/
PRIBYLOVA, Anna (RUS)
3-6 6-4 7-10
GB Pro-Series Chiswick, Chiswick, Great Britain, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) GREY, Sarah Beth (GBR, WC) 6-3 2-6 6-3
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 5) ARN, Greta (HUN) 2-6 4-6
ITS CUP, Olomouc, Czech Republic, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 7) FRITSCH, Celine (GER) 6-0 6-2
2/2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 7) JAROSOVA, Adela (CZE) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) PANTUCKOVA, Magdalena (CZE, 1) 6-3 1-6 6-0
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) KAREISOVA, Ludmila (CZE, WC) 7-6(4) 7-5
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) VLKOVSKA, Veronika (CZE) 2-6 6-4 7-5
1/2 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) KUDELOVA, Martina (CZE, Q) 4-6 0-6
W15 NAIROBI, Nairobi, Kenya, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) MANE, Snehal (IND, 3) 6-4 2-6 6-0
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) OMURUNGA, Faith N. (KEN, WC) 6-2 6-2
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) NAHIMANA, Sada (BDI, 8) 1-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
TRAN, Demi (NED)
AVOMO ELLA, Celestine (GAB)/
NAHIMANA, Sada (BDI)
3-6 7-6(3) 10-6
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
TRAN, Demi (NED)
CHILAKALAPUDI, Sravya S. (IND)/
MANE, Snehal (IND)(2)
6-3 6-2
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
TRAN, Demi (NED)
DMITRIEVA, Sofia (RUS)/
MERDEEVA, Alija (RUS)
3-6 6-3 10-12
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOVAČ, Jelena (SRB, 15) COLOMBO, Asya (ITA) 6-7(5) 6-3 10-2
2/2. kolo KOVAČ, Jelena (SRB, 15) LOSCIALE, Valentina (ITA, 5) 4-6 6-4 10-7
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) BRUNSKOG, Louise (SWE, 6) 6-2 4-1, ret.
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) SIMONE, Alessandra (ITA, WC) 2-6 1-6
KOVAČ, Jelena (SRB, Q) BAHRI, Ferdaous (TUN, WC) 3-6 4-6
2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) NICAULT, Ines (FRA, Q) 7-5 2-6 1-6
Dubl
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
TURATI, Anna (ITA)
BAVISETTI, Sowjanya (IND)/
SMITH, Alicia (AUS)(1)
6-3 6-2
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
TURATI, Anna (ITA)
SIMONE, Alessandra (ITA)/
VASQUEZ, Maria d.R. (ARG)
6-1 6-3
1/2 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
TURATI, Anna (ITA)
TRAVERSI, Costanza (ITA)/
VELCEA, Andreea (ROU)
6-2 6-2
FINALE MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
TURATI, Anna (ITA)
FITA BOLUDA, Angela (ESP)/
GAVRILA, Oana ROU)(2)
3-6 6-4 5-10

Dema Cup, Sofia, Bulgaria, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Ognjen PAVLOVIĆ (2)
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Darja ŠUVIRDENKOVA
Glavni žreb
1. kolo ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) SHKUMBOVA, Mirela (BUL) 6-2 2-6 3-6
GANČEV, Tara (SRB) SHALAMANOVA, Daria (BUL, 6) 5-7 6-4 1-6
2019 ITF WORLD JUNIOR TENNIS FINALS, Prostejov, Czech Republic, Finalni turnir, šljaka
5-10.8. Satnica
JUNIORKE
SRBIJA: Lola RADIVOJEVIĆ, Tijana SRETENOVIĆ, Mia RISTIĆ
Grupa C: Kanada, Srbija, Grčka, Italija
1. kolo SRBIJA GRČKA 1-2
2. kolo SRBIJA KANADA 1-2
3. kolo SRBIJA ITALIJA 3-0
SRBIJA je zauzela 2. mesto u grupi C i ušla u plejof
Plejof: Švajcarska (1), Srbija, Japan (6), SAD (8), Kanada (3), Ukrajina, Filipini (4), Češka (2)
1/4 finale SRBIJA G14
ŠVAJCARSKA G14
1-2
Tijana SRETENOVIĆ KOZAKOVA Karolina 7-5 6-4
Lola RADIVOJEVIĆ NAEF Celine 4-6 2-6
Lola RADIVOJEVIĆ/
Tijana SRETENOVIĆ
KOZAKOVA Karolina/
NAEF Celine
3-6 6-7(4)
5-8. mesto SRBIJA G14
JAPAN G14 0-2
Tijana SRETENOVIĆ ISHII Sayaka 3-6 7-5 6-10
Lola RADIVOJEVIĆ MUSHIKA Mio 6-7(6) 1-6
Lola RADIVOJEVIĆ/
Tijana SRETENOVIĆ
ISHII Sayaka/
MUSHIKA Mio
W/O
7-8. mesto SRBIJA G14 UKRAJINA G14 0-2
Mia RISTIĆ Daria YESYPCHUK 3-6 4-6
Tijana SRETENOVIĆ Alisa BARANOVSKA 3-6 3-6
Lola RADIVOJEVIĆ/
Mia RISTIĆ
Alisa BARANOVSKA /
Anna VASHCHENKO
Nije igrano

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

FINALS B16 2019 EUROPEAN SUMMER CUPS, Le Touquet, France, U16, Finalni turnir, šljaka
5-7.8. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
FINALISTI: Bugarska, Češka, Francuska, Velika Britanija, Grška, SRBIJA, Španija, Ukrajina
SRBIJA B16: Hamad MEĐEDOVIĆ, Stefan POPOVIĆ, Petar TEODOROVIĆ
1/4 finale SRBIJA B16 ČEŠKA B16 2-1
Stefan POPOVIĆ DONALD Matthew W. 6-3 7-5
Hamad MEĐEDOVIĆ SINIAKOV Daniel 6-2 6-1
Hamad MEĐEDOVIĆ/
Stefan POPOVIĆ
JURAJDA Adam/
SINIAKOV Daniel
4-6 3-6
1/2 finale SRBIJA B16 ŠPANIJA B16 3-0
Stefan POPOVIĆ TURRIZIANI A. Alejandro 4-6 6-1 6-2
Hamad MEĐEDOVIĆ RINCON Daniel 6-4 7-6(7)
Hamad MEĐEDOVIĆ/
Petar TEODOROVIĆ
MERIDA A. Daniel/
TURRIZIANI A. Alejandro
6-1 7-5
FINALE SRBIJA B16 FRANCUSKA B16 1-2
Stefan POPOVIĆ SADAOUI Mehdi 5-7 7-6(4) 4-6
Hamad MEĐEDOVIĆ MPETSHI P. Giovanni 4-6 4-6
Hamad MEĐEDOVIĆ/
Petar TEODOROVIĆ
MPETSHI P. Giovanni/
WESTPHAL Max
2-6 7-6(5) 10-6
FINALS G16 2019 EUROPEAN SUMMER CUPS, Budapest, Hungary, U16, Finalni turnir, šljaka
5-7.8. Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
FINALISTI: Belorusija, Hrvatska, Češka (3), Francuska, Nemačka (2),
Italija (4), Rusija (1), SRBIJA
SRBIJA G16: Fatma IDRIZOVIĆ, Andrea OBRADOVIĆ, Natalija SENIĆ
1/4 finale SRBIJA G16 NEMAČKA G16 1-2
Natalija SENIĆ GUTH Mara 2-6 1-6
Fatma IDRIZOVIĆ MIDDENDORF Julia 6-3 7-6(6)
Fatma IDRIZOVIĆ/
Natalija SENIĆ
GUTH Mara/
MIDDENDORF Julia
0-6 4-6
5-8. mesto SRBIJA G16 HRVATSKA G16 2-1
Natalija SENIĆ SVETAC Sara 6-3 6-1
Fatma IDRIZOVIĆ RUŽIĆ Antonia 4-6 1-6
Fatma IDRIZOVIĆ/
Natalija SENIĆ
ĆIRIĆ BAGARIĆ Lucija/
RUŽIĆ Antonia
7-5 6-2
5-6. mesto SRBIJA G16 ITALIJA G16 1-2
Natalija SENIĆ PAOLETTI Matilde 2-6 4-6
Fatma IDRIZOVIĆ PIGATO Lisa 1-6 7-5 6-3
Fatma IDRIZOVIĆ/
Natalija SENIĆ
PAOLETTI Matilde/
PIGATO Lisa
5-7 2-6
, Skopje, Severna Makedonija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Aleksa Miljković (WC)
3. kolo: Vanja Petrov (13, WC)
1/4 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 1) SAVIĆ, Mihailo (SRB, 9) 6-4 4-6 5-7
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 5) BEK, Artem (RUS) 6-2 6-3
PISARIĆ, Aleksa (SRB, 3) DESPODOV, Martin (BUL, 6) 6-1 6-3
LUDOŠKI, Zoran (SRB, 2) CVETANOVIĆ, Nikola (SRB, 12) 7-5 7-5
1/2 finale RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB, 5) SAVIĆ, Mihailo (SRB, 9) 2-6 1-6
LUDOŠKI, Zoran (SRB, 2) PISARIĆ, Aleksa (SRB, 3) 1-6 4-6
FINALE SAVIĆ, Mihailo (SRB, 9) PISARIĆ, Aleksa (SRB, 3) 6-4 6-2
Dubl
1/2 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB)/
PISARIĆ, Aleksa (SRB)
KRIVOSHCHEKOV, Savva (RUS)/
PALYSZKO, Patryk (POL)
6-4 4-6 6-10
SAVIĆ, Mihailo (SRB)/(3)
DESPODOV, Martin (BUL)
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)/
STOILKOVSKI, Marko (MKD)(2)
7-5 6-3
FINALE SAVIĆ, Mihailo (SRB)/(3)
DESPODOV, Martin (BUL)
KRIVOSHCHEKOV, Savva (RUS)/
PALYSZKO, Patryk (POL)
6-1 6-0
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Mina Milosavljević, Hristina Ljuba, Simona Deletić, Sara Milosavljević, Anastasija Stoiljković
3. kolo: Jovana Nikolić, Natalija Nikolić
1/4 finale ŠEPA, Iva (SRB, 1) RADEVA, Tsveta (BUL, 7) 6-2 6-0
STANKOVIĆ, Anja (SRB, 5) ROGACHEVA, Maria (BUL, 4) 6-3 6-3
STANIŠIĆ, Lana (SRB) KUZMANOSKA, Iva (MKD, 2) 6-1 6-4
1/2 finale ŠEPA, Iva (SRB, 1) GEVORKIAN, Naira (RUS, 3) 5-7 4-6
STANKOVIĆ, Anja (SRB, 5) STANIŠIĆ, Lana (SRB) 6-4 1-6 6-4
FINALE STANKOVIĆ, Anja (SRB, 5) GEVORKIAN, Naira (RUS, 3) 2-6 6-4 6-2
Dubl
1/2 finale NIKOLIĆ, Jovana (SRB)/
STOILJKOVIĆ, Anastasija (SRB)
RADEVA, Tsveta (BUL)/(2)
ROGACHEVA, Maria (BUL)
1-6 7-6(4) 14-12
FINALE NIKOLIĆ, Jovana (SRB)/
STOILJKOVIĆ, Anastasija (SRB)
KUZMANOSKA, Iva (MKD)/
NIKOLOSKI, Lauren (AUS)
1-6 4-6
, Kilkis, Greece, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Veljko Cvetković
2. kolo: Milan Cvetković
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale GOJKOVIĆ, Jelena (SRB, 6) GEORGIADOU, Maria (GRE, 1) 0-6 0-6
Dubl
1/2 finale GOJKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PALIOURA, Elena (GRE)
GEORGIADOU, Maria (GRE)/
LAZARIDOU, Eleni (GRE)(3)
7-6(7) 7-6(4)
FINALE GOJKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PALIOURA, Elena (GRE)
GUKASYAN, Lolita (UKR)/
SEMENOVA, Lada (RUS)
6-4 4-6 10-5
EMINENT OPEN 2019, Podgorica, Crna Gora, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Marko Miletički, Lazar Dimitrijević
2. kolo: Nikola Lulić (WC)
1/4 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB, 2, Q) LONČAREVIĆ, Andrej (FRA, WC) 7-5 6-2
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB, 2, Q) DAPČEVIĆ, Emil (MNE, 3) 6-4 2-6 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Marijana Ilić (7)
Glavni žreb
1/4 finale NIKOLIĆ, Anđelija (SRB) KRIVICKOVA, Stella (SVK, 1) 0-6 2-6
VAJA, Klara (SRB, 2) LAGARIJA, Emina (BIH, 6) 3-6 3-6
Dubl
1/2 finale VAJA, Klara (SRB)/(1)
KRIVICKOVA, Stella (SVK)
NIKOLIĆ, Anđelija (SRB)/
KUSHNAREVA, Aleksandra (RUS)(3)
6-4 4-6 10-4
FINALE VAJA, Klara (SRB)/(1)
KRIVICKOVA, Stella (SVK)
KASHCHENKO, Sofya (RUS)/
LAGARIJA, Emina (BIH)
7-6(4) 6-4
Bavarian Junior Open, Augsburg, Germany, U16/14, C2/C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Sofija Krstić
Young Champions Cup, Hasselt, Belgium, U14, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Dunja Marić (16)
3. kolo: Jovana Grujić (4)
Hrach Israelyan memorial Cup, Yerevan, Armenia, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Aleksa Stojčić