Turniri od 05.06 -11.06.

 Ove nedelje nema ATP i WTA turnira
GS ROLAN GAROS 2017

CROATIA BOL OPEN 2017, Bol, Hrvatska, €125k, šljaka
Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SORRIBES TORMO, Sara (ESP, 4) 7-5 6-4
JOROVIĆ, Ivana (SRB) KUCOVA, Kristina (SVK, 7) 6-0 7-5
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) GJORCHESKA, Lina (MKD) 6-4 5-7 6-2
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) GOVORTSOVA, Olga (BLR) 6-0 6-4
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) JOROVIĆ, Ivana (SRB) 6-3 6-1
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) HADDAD MAIA, Beatriz (BRA) 1-6 6-2 6-0
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) CADANTU, Alexandra (ROU) 6-3 3-0, ret.
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
KOSTOVA, Elitsa (BUL)
TOMOVA, Viktoriya (BUL)/
VLAHINIĆ, Marijana (CRO)
6-2 6-1
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
KOSTOVA, Elitsa (BUL)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/
NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL)
2-6 4-6

UniCredit Czech Open, Prostějov, Czech Republic, €106.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) ERIKSSON, Markus (SWE) 6-7(1) 6-7(1)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) GALAN, Daniel Elahi (COL) 6-7(5) 3-6

Kiseljak Open 2017, Kiseljak, Bosnia/Herzegovina, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) 6-7(3) 5-7
DALJEV, Pavle (SRB) DŽAKULA, Filip (BIH) 6-4 6-4
PETROV, Kosta (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 1-6 4-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 4) slobodan  
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) RAJIĆ,  Dušan (SRB) 3-6 1-6
BUTULIJA, Boris (SRB, 6) slobodan  
RADAN, Đorđe (SRB) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 7-6(3) 7-6(3)
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) HERRMANN-ZUNIC, Matteo (GER, 12) 1-6 0-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) IVANOV, Klim (KAZ) 6-0 6-3
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) 3-6 6-3 6-2
2/3. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) DIVKOVIĆ, Karlo (CRO) 5-7 7-6(6) 2-6
DALJEV, Pavle (SRB) SRBLJAK, Gorazd (MKD, 2) 4-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 4) SUBAŠIĆ, Kerim (BIH) 6-3 6-3
RAJIĆ,  Dušan (SRB) BOSNJAK, Mislak (AUS, 13) 6-3 6-4
BUTULIJA, Boris (SRB, 6) MOROGIANNIS, Dimitri (AUS) 6-4 6-0
RADAN, Đorđe (SRB) VEJVARA, Lukas (CZE, 7) 2-6 4-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) SAVIN, Roko (CRO, 8) 2-6 1-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) GUELL BARTRINA, Eduard (ESP, 10) 7-6(4) 6-4
3/3. kolo RAJIĆ,  Dušan (SRB) NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 4) 3-6 4-6
BUTULIJA, Boris (SRB, 6) BOH, Grega (SLO, 11) 6-2 6-4
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) SAVIN, Roko (CRO, 8) 6-7(3) 6-2 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) MATIĆ, Luka (AUT, WC) 6-3 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB) PICHLER, David (AUT, 5) 3-6 2-6
KOLARIĆ, Igor (SRB, WC) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 3) 6-3 1-6 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB, 8) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, WC) 3-6 6-1 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN, Q) 2-6 3-6
BUTULIJA, Boris (SRB, Q) VERNIER, Michel (CHI) 2-6 3-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) VEJVARA, Lukas (CZE, Q) 6-7 2-6
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) PAZ, Juan Pablo (ARG, 1) 3-6 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB, 8) WAKITA, Shunsuke (JPN, Q) 6-7(2) 6-4 2-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
6-4 6-2
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
VEJVARA, Lukas (CZE)
HERRMANN-ZUNIC, Matteo (GER)/
SUBAŠIĆ, Kerim (BIH)(WC)
6-1 7-5
DRINIĆ, Milan (SRB)/
KOLARIĆ, Igor (SRB)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/(2)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
5-7 3-6
1/4 finale NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
VEJVARA, Lukas (CZE)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/(2)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
6-7(5) 2-6
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)
6-4 6-2
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/(2)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
FATIĆ, Nerman (BIH)/
VIDAK, Antun (CRO)(3)
1-6 6-3 9-11
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
CREPALDI, Erik (ITA)/
GOMEZ, Lucas (MEX)
3-6 2-6

INTERNAZIONALI FEMMINILI DI TENNIS, Brescia, Italy, $60.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) SHINIKOVA, Isabella (BUL, 4) 6-2 3-6 0-6
Macha Lake Open, Stare Splavy, Czech Republic, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) slobodna
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) slobodna
2/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) KUDELOVA, Martina (CZE) 6-4 6-4
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) FRITSCH, Celine (GER) 6-4 6-4
3/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) KOLAROVA, Tereza (CZE) 7-6(5) 7-5
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) DA SILVA FICK, Gabriella (AUS) 6-0 4-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) SKAMLOVA, Chantal (SVK) 5-7 6-7(8)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) STOKKE, Melanie (NOR, 8) 3-6 6-4 4-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
KULIKOVA, Yulia (RUS)
SCHOLSEN, Helene (BEL)/
STOKKE, Melanie (NOR)(4)
4-6 7-5 6-10
5. Bredeney ITF – Ladies Open 2017, Essen, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 5) slobodna
ŠEBREK, Anđela (SRB) RUPPERT, Lena (GER) 2-6 0-6
2/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 5) HARTONO, Arianne (NED) 6-4 6-2
3/3. kolo KAČAR, Marina (SRB, 5) IANSITOVA, Svetlana (BUL) 7-6(4) 6-0
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) GERLACH, Katharina (GER, Q) 6-2 5-7 6-7(6)
Dubl
1. kolo KAČAR, Marina (SRB)/
HIVES, Zoe (AUS)
KOLESNIKOVA, Ksenia (RUS)/
TICA, Virginia E. (ROU)
6-1 6-1
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB)/
HIVES, Zoe (AUS)
CRISTIAN, Jaqueline A. (ROU)/
GRIMM, Chiara (SUI)(4)
1-6 7-5 12-10
1/2 finale KAČAR, Marina (SRB)/
HIVES, Zoe (AUS)
HUSARIĆ, Anita (BIH)/(1)
ZIMMERMANN, Kimberley (BEL)
W/O
FIGUEIRA DA FOZ LADIES OPEN 2017, Figueira Da Foz, Portugal, $25.000+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) MURTA, Ines (POR) 6-2 7-5
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) GRAVOUIL, Theo (FRA) 6-2 6-0
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) BADOSA GIBERT, Paula (ESP) 6-7(4) 4-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(1)
BONAVENTURE, Ysaline (BEL)
slobodne
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(1)
BONAVENTURE, Ysaline (BEL)
BENTES DE OLIVEIRA PINTO, Rita Maria (POR)/
SVECOVA, Tereza (CZE)
W/O
Minsk Cup, Minsk, Belarus, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) slobodna
2/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) MARCINKEVICA, Deniza (LAT) 6-4 6-2
3/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) EFREMOVA, Aleksandra (BLR) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
SPIEGELMAN, Adi (ISR)
NEPLIY, Elina (RUS)/
VOSTRIKOVA, Aleksandra (RUS)
2-6 1-6
Banjaluka Ladies Open 2017, Banja Luka, Bosnia/Herzegovina, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 1) slobodna  
POPOVIĆ, Natalija (SRB) VAN KESSEL, Judith (NED) 6-2 6-1
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) 2-6 1-6
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) KOBERLINGOVA, Veronika (SVK) 3-6 2-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, 4) slobodna  
ĐOKIĆ, Hristina (SRB, WC) KERDIKOVA, Petra Maria (SVK) 3-6 3-6
TOMIĆ, Tamara (SRB) CUK, Pia (SLO, WC) 0-6 3-6
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) slobodna  
JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) IZIĆ, Armina (BIH) 7-5 6-0
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, WC) MAMIĆ, Matea (CRO) 6-2 6-7(3) 6-3
VUJOVIĆ, Milica (SRB) JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB) 6-1 6-1
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) MIHALJEVIĆ, Matea (CRO) 6-2 6-2
2/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 1) SPASOJEVIĆ, Zorica (BIH) 6-2 6-3
POPOVIĆ, Natalija (SRB) PIROK, Alexa (HUN, 2) 1-6 1-3, ret.
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) JOVIČIĆ, Marija (BIH) 6 4 1-6 6-0
LUKIĆ, Jelena (SRB, 4) KERDIKOVA, Petra Maria (SVK) 6-2 6-4
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) CUK, Pia (SLO, WC) 0-6 1-6
JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) STOLMAR, Rebeka (HUN, 5) 5-1, ret.
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, WC) KARANUŠIĆ, Anda (CRO, 6) 1-6 6-7(7)
VUJOVIĆ, Milica (SRB) ZARNOVEANU, Gabriela Aura (ROU) 6-4 6-1
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) PINTO, Giorgia (ITA, 9) 6-3 4-6 5-7
3/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 1) ZAWADZKA, Joanna (POL) 6-3 6-3
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) PIROK, Alexa (HUN, 2) 6-2 5-7 4-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, 4) CUK, Pia (SLO, WC) 2-6 7-5 6-3
JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) MASIĆ, Laura (CRO) 2-6 3-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB) KARANUŠIĆ, Anda (CRO, 6) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) JOKIĆ, Katarina (SRB) 3-6 6-3 3-6
ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) ČUROVIĆ, Tamara (SRB) 6-7(5) 1-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) 6-4 6-3
MEJIĆ, Mila (SRB, WC) STOJANOVIĆ, Jelena (AUS) 0-6 0-2, ret.
SPREMO, Milana (SRB) FETECAU, Irina (ROU, 3) 3-6 1-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) POTOČNIK, Nina (SLO, 7) 2-6 1-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) PANTUCKOVA, Magdalena (CZE, 2) 2-6 2-6
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) ČUROVIĆ, Tamara (SRB) 6-1 6-2
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) BHATIA, Riya (IND, 5) 1-6 7-5 4-6
1/4 finale JOKIĆ, Katarina (SRB) VDOVENCO, Anastasia (MDA, 1) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BHATIA, Riya (IND)(1)
slobodne
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)
1-6 6-3 5-10
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)/
KARANUSIĆ, Anda (CRO)
6-4 6-1
ERIĆ, Doroteja (SRB)/
FETECAU, Irina (ROU)
ĐOKIĆ, Hristina (SRB)/
SPASOJEVIĆ, Zorica (BIH)
7-5 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BHATIA, Riya (IND)(1)
PRATI, Federica (ITA)/
VIKHRYANOVA, Elina (RUS)
6-2 7-5
JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)/
SVINOS, Angelique (AUS)(3)
3-6 4-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)
JABLONOVSKA, Jana (SVK)/
PALCATOVA, Barbora (SVK)(4)
3-6 5-7
ERIĆ, Doroteja (SRB)/
FETECAU, Irina (ROU)
CENGIZ, Berfu (TUR)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(2)
3-6 2-6
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BHATIA, Riya (IND)(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)/
SVINOS, Angelique (AUS)(3)
W/O
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BHATIA, Riya (IND)(1)
CENGIZ, Berfu (TUR)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(2)
5-7 6-7(4)

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Yonex Calgary U18 ITF Junior Event, Calgary, Canada, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) CRACIUN, Andreea (CAN) 6-3 6-4
2. kolo ILIĆ, Ivana (SRB) LAVERY, Adelaide (CAN) 3-6 4-6
Dubl
1/4 finale ILIĆ, Ivana (SRB)/
BLACKBEARD, Keira (CAN)
HORACEK, Nicole (CAN)/
MANSOURI, Yasmin (CAN)
2-6 2-6
ITF Larnaca Junior Club, Larnaca, Cyprus, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) FAYSSAL, Yara (LIB, WC) 6-1 6-2
2. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) ANTONAKIS, Emmanouela (GRE, 1) 3-6 0-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

TORNEO UNDER 16 – FOLIGNO, Foligno, Italy, U16, C1, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Luka Dragoljić (10)
Batta Cup, Szazhalombatta, Hungary, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Dušan Milanović
3. kolo: Nikola Mitrović (16)
1/4 finale TODOROVIĆ, Luka (SRB, 14) HORNUNG, Ivan Noel (HUN, 5) 2-6 5-7
Dubl
1/2 finale MITROVIĆ, Nikola (SRB)/
TODOROVIĆ, Luka (SRB)(4)
KOMAGATA, Reiya (JPN)/
UENOYAMA, Taiyo (JPN)
6-4 1-6 7-10
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Milica Durić (7)
3. kolo: Aleksandra Kovačević
TORNEO UNDER 14 – MESSINA, Messina, Italy, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Stefan Popović (7)
JUG Open 2017 U 14, Skopje, Makedonija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Veljko Cvetković, Vuk David Stramput
2. kolo: Lazar Danić
3. kolo: Vanja Petrov, Stefan Skobelev
1/4 finale PETROVIĆ, Krsta (SRB, 9) JOVANOVIĆ, Petar (MNE, 1) 1-6 2-6
Dubl
1/2 finale PETROVIĆ, Krsta (SRB)/
MRKEV, Boris (MKD)(3)
JOVANOVIĆ, Petar (MNE)/
PAGANETTI, Victor (FRA)(1)
0-6 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Neda Milenković (A)
2. kolo: Mina Milosavljević, Jovana Nikolić,  Sara Milosavljević
3. kolo: Natalija Nikolić
MEMORIJAL GORAN TANOVIC 2017, Tuzla, Bosnia and Herzegovina, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Kurtović
2. kolo:  Petar Belošević, Veljko Krstić
3. kolo: Filip Mandović (2)
1/4 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 3) EXNER, Phil (GER, 7) 6-2 2-6 6-4
TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 6) GAZIVODA, Milo (MGO, 4) 6-4 6-3
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB, 3) SAMOFALOV, German (UKR, 1)  3-6 4-6
TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 6) SODAN, Ivan (CRO, 5) 6-3 6-0
FINALE TEODOROVIĆ, Petar (SRB, 6) SAMOFALOV, German (UKR, 1)  5-7 1-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Doroteja Petrović (13)
1/4 finale MRVIĆ, Andrea (SRB, 5) MIKACA, Sara (BIH, 3) 3-6 6-3 3-6
LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 2) BALTIĆ, Ena (BIH, 7) 3-6 6-1 6-2
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 2) ČIRIĆ BAGARIĆ, Lucija  (CRO, 4) 6-4 3-6 3-6
Dubl
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
MIKACA, Sara (BIH)(1)
ČIRIĆ BAGARIĆ, Lucija  (CRO)/
VICAN, Mia Rea (CRO)(3)
2-6 7-6(6) 9-11
Tennis Point Open 2017, Čačak, Srbija, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Veljko Radonjić (WC), Sergej Živković, Todor Vukomanović,  Mateja Stefanović, Mihajlo Stanojević, Andrija Ćopić, 
2. kolo: Lazar Dimitrijević, Lazar Virijević, Petar Marković, Tadej Mihajlović, Veljko Čakarević, Aleksa Stanković, Andrej Ćirić, Saša Marković
3. kolo: Stefan Durasinović, Marko Nikolić, Zoran Ludoški, Romeo Hadžimehmedović (WC), Milan Cvetković, Nikola Perić
1/4 finale ZAGORAC, Andrija (SRB) PISARIĆ, Aleksa (SRB) 3-6 0-6
ĐURIĆ, Branko (SRB) JONES, Lennon R. (JPN) 0-6 1-6
RAKIĆ, David (SRB) RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB) 1-6 3-6
GOJKOVIĆ, Mateja (SRB) BOWLES-ROKUDO, N.M. (JPN) 4-6 6-4 6-4
1/2 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB) JONES, Lennon R. (JPN) 6-3 3-6 0-6
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB) GOJKOVIĆ, Mateja (SRB) 4-6 6-3 6-1
FINALE RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB) JONES, Lennon R. (JPN) 0-6 3-6
Dubl
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)
ĐURIĆ, Branko (SRB)/
LUDOŠKI, Zoran (SRB)
2-6 2-6
NIKOLIĆ, Marko (SRB)/
PISARIĆ, Aleksa (SRB)
BOWLES-ROKUDO, N.M. (JPN)/
JONES, Lennon Roark (JPN)
2-6 0-6
FINALE ĐURIĆ, Branko (SRB)/
LUDOŠKI, Zoran (SRB)
BOWLES-ROKUDO, N.M. (JPN)/
JONES, Lennon Roark (JPN)
3-6 3-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Kristina Pavličević, Sara Ristić
2. kolo: Anastasija Nikolić, Jelena Gojković, Anđelija Nikolić, Jana Premović (WC), Elena Ivanović, Dunja Marić, Anja Stanković
3. kolo: Jovana Grujić, Lara Stojanovski, Marijana Ilić, Anđela Lazarević, Tara Mihaljević, Lola Radivojević (WC)
1/4 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB) MILIĆ, Teodora (SRB) 6-1 6-1
ĐURĐEVIĆ, Sanja (SRB) PITTA, Athina (GRE) 1-6 0-6
DRLJAN, Milica (SRB) SRETENOVIĆ, Tijana (SRB) 2-6 2-6
ĐUNISIJEVIĆ, Sara (SRB) PETKOVIĆ, Anja (SRB) 1-6 3-6
1/2 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB) PITTA, Athina (GRE) 6-3 0-6 1-6
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB) PETKOVIĆ, Anja (SRB) 6-1 4-6 4-6
FINALE PETKOVIĆ, Anja (SRB) PITTA, Athina (GRE) 1-6 2-6
Dubl
1/2 finale ĐUNISIJEVIĆ, Sara (SRB)/
NIKOLIĆ, Anđelija (SRB)
PETKOVIĆ, Anja (SRB)/
IBRAGIMOVA, Alevtina (RUS)
0-6 3-6
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)
KOKOULA, A.S. (GRE)/
PITTA, Athina (GRE)
7-6(2) 6-2
FINALE PETKOVIĆ, Anja (SRB)/
IBRAGIMOVA, Alevtina (RUS)
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)
6-2 6-1