Turniri od 05.05 – 11.05.

Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 6)
slobodni
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 6)
GRANOLLERS, Marcel (ESP)/
LOPEZ, Marc (ESP)
6-4 6-2
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 6)
PEYA, Alexander (AUT)/
SOARES, Bruno (BRA)   (2)
7-6(2) 6-4
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 6)
CABAL, Juan Sebastian (COL)/
FARAH, Robert (COL)
7-5 6-4
FINALE ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN, 6)
BRYAN, Bob (USA)/
BRYAN, Mike (USA, 1)
6-4 6-2
 Madrid, Spain, € 4,625,835 šljaka
Satnica

Madrid, Spain, € 4,033,254 šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 6) H2H SVITOLINA, Elina (UKR) 6-4 6-3
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 11) H2H KEYS, Madison (USA) 6-1 7-6(4)
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) H2H KNAPP, Karin (ITA) 6-1 6-1
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 11) H2H JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 6-4 6-2
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 6) H2H PAVLYUCHENKOVA, Anastasia (RUS) 2-6 7-5 6-7(3)
3. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 11) H2H PAVLYUCHENKOVA, Anastasia (RUS) 6-1 6-2
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 11) H2H HALEP Simona (ROU, 4) 2-6 2-6

Rome, Italy, €42,500+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) GONZALEZ, Maximo (ARG) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
HUTA GALUNG, Jesse (NED)
CERMAK, Frantisek (CZE)/
ELGIN, Mikhai (RUS)    (3)
3-6 5-7

 Bol, Croatia, $ 10,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) slobodan
2/2. kolo ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 3) VIDAK, Antun (CRO) 6-2 6-3
ILIĆ, Luka (SRB) TERNAR, Tomislav (SLO) 0-6 6-4 2-6
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 3) HAUSER, Jens (SUI) 6-4 6-2
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 3) MILKO, Michal (SVK) 4-6 7-5 6-4
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 3) THOMPSON, Jordan (AUS, 2) 6-4 4-6 6-3
FINALE ĐERE, Laslo (SRB, 3) URBANIJA, Mike (SLO, 7) 6-1 6-2
Dubl
ILIĆ, Luka (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)
SEDLETZKY, Markus (AUT)/
WEIDINGER, Dominic (AUT)
3-6 1-6
Doboj, Bosnia/Herzegovina,10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BARALIĆ, Marko (SRB) JOVANOVIĆ, Patrik (BIH) 6-3 0-6 6-4 
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) LOVIŠČEK, Anže (SLO) 7-5 6-2 
JOKIĆ, Đorđe (SRB) KRIVORUČKO, Ilja (BLR) 6-4 1-6 6-4
ČONKIĆ, Petar (SRB) slobodan
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 4) slobodan
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) ŠTEFIČAR, Edi (CRO) 6-3 7-6(2) 
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 5) slobodan
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) PAPEŽ, Žiga (SLO) 0-6 0-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 6) slobodan
JANDRIĆ, Darko (SRB) ELESKOVIĆ, Denis (SWE) 3-6 6-2 6-3 
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 7) slobodan
JOKIĆ, Lazar (SRB) MICK, Peter (SVK) 0-6 0-6
2/3. kolo BARALIĆ, Marko (SRB) TU, Li (AUS, 1) 4-6 4-6
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) SVJETLIČIĆ, Matej (CRO) 4-6 6-4 6-3
ČONKIĆ, Petar (SRB) JOKIĆ, Đorđe (SRB) 6-1 6-0
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 4) ZELJKOVIĆ, Igor (BIH, WC) 7-5 6-0
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH) 3-6 2-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 5) AHMIĆ, Nedim (BIH) 4-6 7-5 6-7(5)
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 6) JANDRIĆ, Darko (SRB) 7-5 3-6 6-1
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 7) STOŠIĆ, Marko (SLO) 6-4 3-6 0-6
3/3. kolo ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 4) KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH) 2-6 5-7
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) ĆERANIĆ, Oliver (AUS, 2) 6-4 6-3
ČONKIĆ, Petar (SRB) PORUMB, Ciprian Alexandru (ROU, 3) 6-0 3-6 7-5
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 6) ROGOVEANU, Sergiu (ROU) 6-3 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) STOŠIĆ, Marko (SLO, Q) 6-2 6-2
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) 4-6 4-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) 7-5 6-3
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB, Q) GORČIĆ, Ismar (BIH) 2-6 2-6
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) ŠANČIĆ, Antonio (CRO) 6-4 7-5
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) ŠABANOV, Matej (CRO) 4-6 7-5 7-6(2)
ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 4) 3-6 3-6
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 8) PARTL, Adrian (SVK) 5-7 2-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) BAŠIĆ, Mirza (BIH, 1) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)   (1)
slobodni
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
JOVANOVIĆ, Patrik (BIH)/
MARINČIĆ, Ante (CRO)
6-2 6-3
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
ZANINOVIĆ, Luka (CRO)
KRIVORUČKO, Ilja (BLR)/
PAPEŽ, Žiga (SLO)
7-6(4) 6-0
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB)
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB)/
ROGOVEANU, Sergiu (ROU)
6-7(5) 6-1 11-9
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)   (1)
ŠANČIĆ, Antonio (CRO)/
TOPIĆ, Joško (CRO)
6-4 3-6 10-5
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB)
BAŠIĆ, Mirza (BIH)/
PANFIL, Grzegorz (POL, 2)
W/O
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
KALENICHENKO, Danylo (UKR)/
PARTL, Adrian (SVK, 4)
3-6 2-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
ZANINOVIĆ, Luka (CRO)
ŠABANOV, Matej (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO, 3)
2-6 2-6
1/2 finale MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB)
ŠABANOV, Matej (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO, 3)
6-2 3-6 10-5
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)   (1)
KALENICHENKO, Danylo (UKR)/
PARTL, Adrian (SVK, 4)
6-3 6-4
FINALE MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)   (1)
1-6 3-6

 Trnava, Slovak Republic, $ 75,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SPREMO, Milana (SRB) JAKUPOVIC, Dalila (SLO, 7) 6-1 6-0
2/3. kolo SPREMO, Milana (SRB) ZANIEWSKA, Sandra (POL) 6-3 5-7 6-0
3/3. kolo SPREMO, Milana (SRB) VORACOVA, Renata (CZE, 3) 1-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 6) TSURENKO, Lesia (UKR) 6-2 4-6 5-7
DOLONC, Vesna (SRB, 8) KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) 3-6 3-6
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) ALLERTOVA, Denisa (CZE, Q) w/o
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) ROGOWSKA, Olivia (AUS) 6-2 6-1
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) ZAHLAVOVA STRYCOVA, Barbora (CZE, 1) 6-4 2-6 3-6
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4)
GOLUBIĆ, Viktorija (SUI)/
IVAKHNENKO, Valentyna (UKR)
6-2 6-3
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 4)
KOVINIĆ, Danka (MNE)/
SASNOVICH, Aliaksandra (BLR)
4-6 5-7
Fukuoka, Japan, $ 50,000, trava
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) OSAKA, Mari (JPN) 2-6 2-6
Tunis, Tunisia, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 11) BOUZGARROU, Mouna (TUN, WC) 6-0 6-3
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 11) SANCHEZ, Ana Sofia (MEX, 2) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) SCHOOFS, Bibiane (NED, SR) 6-3 4-6 2-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
MRDEŽA, Tereza (CRO)
ABID, Imen (TUN)/
CHARRAD, Oumeima (TUN)
6-0 6-0
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
MRDEŽA, Tereza (CRO)
FORETZ GACON, Stephanie (FRA)/
THORPE, Laura (FRA) (1)
W/O
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
MRDEŽA, Tereza (CRO)
GARCIA-VIDAGANY, Beatriz (ESP)/
MELNIKOVA, Marina (RUS, 4)
3-6 2-6
Raleigh, NC, USA, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) slobodna
2/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) PATRASCU, Maria (CAN) 6-1 6-1
3/3. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) VALDES, Rianna (USA) 3-6 0-3, ret.
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
GABUEVA, Angelina (RUS)
SADLER, Trelsie (USA)/
SIMMONS, Sianna (USA) (WC)
6-0 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
GABUEVA, Angelina (RUS)
SANCHEZ, Maria (USA)/
WILL, Allie (USA)    (1)
3-6 6-4 10-6
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
GABUEVA, Angelina (RUS)
LAO, Danielle (USA)/
WONG, Keri (USA)   (3)
3-6 6-4 8-10
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) VASILYEVA, Liudmila (RUS, 3) 4-6 3-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) GUBANOVA, Yekaterina (KAZ) 6-3 6-1
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, WC) TRETYAK, Ekaterina (RUS) 1-6 2-6
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) GRINCHISHINA, Alexandra (KAZ, 4) 1-6 1-6
2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) BOJANIĆ, Tamara (MNE, Q) 6-2 6-4
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) BOULTER, Katie (GBR, 6) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BOULTER, Katie (GRB)
TRETYAK, Ekaterina (RUS)/
VASILYEVA. Liudmila (RUS)
6-1 6-4
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB)/
ALFREDSSON, Ida (SWE)
6-1 7-5
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BOULTER, Katie (GBR)
BROWN, Lucy (GBR)/
LEYKINA, Polina (RUS)
6-0 4-6 10-8
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)
RIGOZZI, Chantelle (AUS)/
RILEY, Alexandra (USA)   (4)
w/o
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BOULTER, Katie (GBR)
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)
6-0 7-6(3)
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BOULTER, Katie (GBR)
KLYUEVA, Ekaterina (KAZ)/
SMAGINA, Sofia (RUS, 2)
6-2 6-3
Antalya, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) KAYA, Balsena (TUR, WC) 6-0 6-2
2/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) BEZRUKOVA, Taisia (RUS) 0-6 7-5 6-0
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1) POGREBNYAK, Valeriya (RUS, WC) 6-1 6-4
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) AKHALKATSI, Ana (GEO, Q) 6-4 6-2
POPIVODA, Mila (SRB, Q) ZACARIAS, Marcela (MEX, 6) 1-6 1-6
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1) TURVY, Kate (USA, Q) 7-6(4) 6-0
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) ZACARIAS, Marcela (MEX, 6) 0-6 2-6
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 1) AFANASYEVA, Daria (RUS) w/o
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 1) SOTNIKOVA, Alyona (UKR, 5) 7-6(6) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
KYRPOT, Olena (UKR)   (4)
AFANASYEVA, Daria (RUS)/
GLIMAKOVA, Irina (RUS)
7-5 6-3
BONIĆ, Barbara (SRB)/
LEE, Pei-Chi (TPE)   (3)
BRAN, Amanda (AUS)/
BRAN, Rebecca (AUS)
6-2 6-0
1/4 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
KYRPOT, Olena (UKR)   (4)
ANIL, Cemre (TUR)/
ENE, Cristina (ROU)
6-4, predaja
BONIĆ, Barbara (SRB)/
LEE, Pei-Chi (TPE)   (3)
GIANOTTI, Marisa (AUS)/
TE TAI, Chelsea (NZL)
w/o
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
LEE, Pei-Chi (TPE)   (3)
RODRIGUEZ, Victoria (MEX)/
ZACARIAS, Marcela (MEX, 2)
0-2, predaja
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
KYRPOT, Olena (UKR)   (4)
GUARACHI, Alexa (USA)/
TURVY, Kate (USA)
3-6 0-6
Bol, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) RAJKOVIĆ, Adrijana (CRO) 5-7 0-6

 Villach, Austria, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB) AICHHORN, Jacob (AUT) 2-6 6-3 6-0
2/3. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB) DE LA BASSETIERE, Constant (FRA, 4) 1-6 0-3, ret.
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) WOLFF, Vivian (GER, 6) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) ZHUK, Sofya (RUS) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)
BUCHTA, Jasmin (AUT)/
NEUWIRTH, Anna-Lena (AUT)
4-6 6-3 10-3
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)
GRIMM, Chiara (SUI)/
HOBGARSKI, Katharina (GER, 4)
2-6 3-6
Delray Beach, FL, USA, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) LLAMAS, Emanuel (USA, WC) 6-2 6-3
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) KIRKOV, Vasil (USA, SE) 7-5 6-4
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) ROVERI SIDNEY, Gabriel (BRA) 6-3 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) MADONIA, Stephen (USA, 6) 7-5 6-0
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) HAUSHAMMER, Christian (USA, WC) 6-3 6-0
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4) PEREZ, Alfredo (USA) 4-6 5-7
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) CORCOLEOTES, Alexa (USA) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
BARKOVIC, Ema (CRO)
GOLDBERG, Julia (USA)/
KEVAKIAN, Andrea (USA)
2-6 3-6
Prato, Italy, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) BONACIA, Federico (ITA) 0-6 7-6(2) 2-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
LIZEN, Aswin (GBR)
BERTUCCIOLI, Federico (ITA)/
FONIO, Giovanni (ITA)
5-7 6-7(1)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

ZENICA OPEN 2014, Zenica, Bosnia and Herzegovina, G3, U16, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1.k. Đorđe Janaćković (4), Stefan Dinić
Glavni žreb
1.k. Miloš Dabić, Aleksa Daskalović, Đ.Janaćković (Q), S,Dinić (Q); 2.k. Konstantin Kirovski (4), Igor Ristić, Bogdan Bajić (WC)
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Aleksandra Stanković, Julia Nina Janković, Biljana Jovanović; 2.k. Tamara Malešević, Mihaela Đaković (WC)
1/4 finale MILETIĆ, Kristina (SRB, 1) JOLDIĆ, Adela (BIH, 6) 6-4 6-2
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) RADIŠIĆ, Dragana (BIH) 6-1 6-3
1/2 finale MILETIĆ, Kristina (SRB, 1) USHAKOVA, Anastasia (RUS, 3) 3-6 6-0 6-4
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 2) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 4) 0-6 4-6
FINALE MILETIĆ, Kristina (SRB, 1) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 4) 7-6(8) 6-1
Dubl
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB, 1)
LAKO, Dea (CRO)/
MIHALJEVIC, Matea (CRO)
6-0 6-2
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB, 1)
USHAKOVA, Anastasia (RUS)/
YAKSHINA, Ekaterina (RUS)
6-3 6-2
Nicosia, Cyprus, G3, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1.k. Aleksei Lazić
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Katarina Lazarević
Rakovnik, Czech Republc, G1, U14
Satnica
Glavni žreb
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 9) ZAKHAROV, Alexey (RUS, 3) 1-6 7-5 6-2
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 9) JIROUSEK, Tomas (CZE, 2) 2-6 4-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4) KYNCLOVA, Anna (CZE, 9) 6-2 6-3
1/2 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4) MAKAROVA, Tatiana (RUS, 1) 3-6 0-6
Pavia, Italy, G2, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
2.k. Jovana Samočeta Jovana Samočeta, Pavia, 2014
Ulcinj, Montenegro, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1.k. Luka Stojanović (2), Relja Eskić, Andrija Jevtić; 2.k. Aleksa Ćirić (4, WC), Mihailo Radosavljević, Uroš Todorović (WC)
Glavni žreb
1.k. Matija Žugić, Nikola Vasić, Aleksa Ćirić (Q), Mihailo Radosavljević (Q), Uroš Todorović (Q), Aleksandar Tomić (WC);
2.k. Nikola Jevtić (WC); 3.k. Kosta Petrov (3), Luka Malobabić (WC), Luka Janković (WC);
1/4 finale RADAN, Đorđe (SRB) SKATOV, Timofey (RUS, 1) 4-6 1-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, WC) VOROBYEV, Andrey (RUS, 9) 2-6 0-6
Dubl
1/2 finale PETROV, Kosta (SRB)/
VOROBYEV, Andrey (RUS, 2)
CSEH, Tamas Krisztofer (HUN)/
MAKK, Peter (HUN, 6)
6-4 6-1
FINALE PETROV, Kosta (SRB)/
VOROBYEV, Andrey (RUS, 2)
NICULAE, Vlad Cristian (ROU)/
SIMION, Alexander (ROU, 8)
6-2 6-4
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1.k. Anastasija Poznanović
Glavni žreb
1.k. Nevena Kićović (WC); 2.k. Jovana Babić (16); 3.k. Katarina Kostić
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 7) SKROBONJA, Anđela (SRB) 6-2 6-0
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 7) CORNEANU, Oana Smaranda (ROU, 1) 5-7 2-6