Turniri od 05.03 – 11.03.

ZHUHAI OPEN, Zhuhai, China, $75.000+H, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) THOMPSON, Jordan (AUS, 1) 6-4 6-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) JUNG, Jason (TPE) 6-3 6-7(0) 4-6
CACHANTUN OPEN, Santiago, Chile, $50.000+H, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 8) SAKAMOTO, Pedro (BRA) 6-2 3-6 7-6(3)
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 8) MORONI, Gian Marco (ITA, WC) 7-6(3) 6-7(7) 3-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, Alt) DE GREEF, Arthur (BEL) 6-3 3-6 6-0
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, Alt) ANDREOZZI, Guido (ARG) 3-6 4-6

Santa margherita di Pula, Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) AZZALINI, Alessio (AUS) 6-2 2-6 6-1
2/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) STROKAN, Artem (RUS) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, Q) LEITE, Wilson (BRA) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(4)
BOCCHI, Lorenzo (ITA)/
CURCI, Matteo (ITA)
6-3 7-5
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(4)
HAMPEL, Lenny (AUT)/
TATLOT, Johan S. (FRA)
W/O
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(4)
HARRIS, Billy (GBR)/
RAJSKI, Maciej (POL)
2-6 6-4 8-10
Istarska Rivijera, Rovinj, Croatia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) BARTMANN, Christian (GER)  6-3 6-4
2/4. kolo SIMIĆ, Tadija (SRB) GADAMAURI, Turpal (BEL) 0-6 0-6
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) FUGINA, Aljaž (SLO) 4-6 3-6
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) GRAHOVAC, Dragan (CRO) 3-6 3-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) PETERLIN, Nemanja (CRO) 6-0 5-7 5-7
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) LOCK, Benjamin (ZIM) 7-6(1) 7-6(0)
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) HOSSAM, Youssef (EGY, 3) 7-6(6) 4-6 6-3
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB) OLASO, Guillermo (ESP, 8) 6-4 6-2
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB) MIEDLER, Lucas (AUT, 6) 3-6 6-3 1-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)(WC)
BALTENSPERGER, Raphael (SUI)/
MARTINEZ, Mirko (SUI)
1-6 3-6
12th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 15) TSITSIPAS, Petros (GRE) 6-0 1-0, ret.
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) KOSTIKOGLOU, Michalis (GRE) 6-4 6-4
RAJIĆ, Dušan (SRB) MATOS, Diego (BRA) 4-6 3-6
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 15) KONINGS, Ruben (NED) 6-2 6-0
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) JOHNSON, Luke (GBR, 5) 6-7(2) 2-6
3/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 15) GIACOMINI, Luca (ITA, 3) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) MARTINEZ, Mateo N. (ARG, Q) 6-2 7-6(4)
TEPAVAC, Marko (SRB, 4) KRSTEV, Ondrej (CZE, Q) 6-4 6-2
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) FONIO, Govanni (ITA) 6-3 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB, 4) BALZERANI, Riccardo (ITA) 5-7 5-7
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) KELOVELONIS, Markos (RUS) 4-6 7-6(5) 6-1
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) SUDE, Jakob (GER) 6-3 7-5
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) AUTHOM, Maxime (BEL, 8) 7-6(8) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
SALINGER, Mario (CRO)(WC)
JOHNSON, Hunter (GBR)/
JOHNSON, Luke (GBR)
1-6 0-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
BRENNER, Alex (USA)(WC)
6-0 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)(2)
KRSTEV, Ondrej (CZE)/
MARUSCAK, Matej (SVK)(WC)
6-4 6-1
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CREPALDI, Erik (ITA)(2)
6-2 7-6(4)
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)
GUERRIERI, Andrea (ITA)/
MOTTI, Alessandro (ITA)
6-1 5-7 8-10
Central Excise – ITF Futures $ 15000, Kolkata, India, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) PRABODH R., Suraj (IND, Q) 6-4 6-7(6) 3-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)(4)
BAVA, Haadin (IND)/
GOVEAS, Aryan (IND)
6-7(4) 2-6
Asia Univ. Int’l Men’s Open Tennis 2018, Hinochedo-Tokyo, Japan, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) KUMASAKA, Takuya (JPN, WC) 1-6 1-6
Jerba Open 2018, Jerba, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) MOUHAM, Ahmed (LBA) 6-2 2-6 7-5
DOBRIJEVIĆ, Ivan (SRB) SCHOUTEN, Len (NED) 2-6 2-6
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB) DAMIENS, Antoine (FRA, 10) 3-6 0-6
2/2. kolo ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) LESCURE, Mick (FRA, 1) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB)/
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB)(WC)
KRAWIETZ, Kevin (GER)/
VASILENKO, Alexander (RUS)(3)
0-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) RONCALLI, Simone (ITA, 11) 3-6 6-7(6)
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) BUSCH, Ruben (GER, WC) 6-1 6-1
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) NEDELKO, Ivan (RUS, 5) 0-6 4-6

ZHUHAI OPEN, Zhuhai, China, P.R., $60.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) SKAMLOVA, Chantal (SVK, 4) 6-1 6-1
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) ZHANG, Ling (HKG) 6-2 6-1
3/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) XUN, Fang Ying (CHN) 7-6(3) 3-6 6-7(3)
Keio Challenger Women’s International Tennis Tournament 2018, Yokohama, Japan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) HAN, Na-Lae (KOR) 1-6 4-6
12th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) LUTTIKHUIS, Bo (NED) 2-6 2-6
LEKO, Marija (SRB) SAKELLARIDI, Sapfo (GRE) 2-6 3-6
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) ANTONIOU, Katerina (NED) 6-7(6) 4-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) MEJIĆ, Mila (HUN) 5-7 6-2 6-4
2/3. kolo MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) KRZNARIĆ, Noa (CRO) 1-6 4-6
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) TOANCHINA, Ioana (ROU) 6-1 6-3
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) MARNELLOU, Maria (GRE) 6-0 6-4
3/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) MEYER, Emily (AUT) 6-4 6-4
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) DUDLAKOVA, Dagmar (CZE) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) JANI, Reka Luca (HUN, 6) 1-6 0-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, Q) KOLODZIEJOVA, Miriam (CZE, 1) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
DUCA, Gabriela (ROU)/
NEFEDOVA, Anastasia (USA)
6-4 5-7 7-10
MIJATOVIĆ, Mia (SRB)/
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB)
DUDLAKOVA, Dagmar (CZE)/
ZAWADZKA, Joanna (POL)
3-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) ISHINO, Aoi (JPN) 6-3 6-0
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) YANIKLAR, Beyza (TUR, WC) 6-2 6-1
3/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) TEOMAN, Cagla (TUR) 6-0 6-1
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) MATSUMOTO, Ari (JPN) 2-6 7-6(5) 4-6
Glavni žreb
1. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) LAPUSTINA, Irina (LAT) 1-6 6-3 2-6
Dubl
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB)(WC)
DASCALU, Nicoleta C. (ROU)/
GHITESCU, Andreea (ROU)(4)
4-6 2-6
USTA National Campus Pro Tennis Classic, Orlando, FL, USA, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČKOVIĆ, Mia (SRB) SIEG, Madison (USA) 5-7 2-6

ITF U18 Empire Cup 2018, Trnava, Slovakia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/2. kolo: Andrija JEVTIĆ
2/2. kolo: Matija ŽUGIĆ (8), Mihajlo DROBNJAKOVIĆ (6)
Glavni žreb
1. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, 8) slobodan
JANKOVIĆ, Luka (SRB) PJONTEK, Sebastian (SVK, Q) 6-3 6-3
KALAFATIĆ, Stefan (SRB) SMEDEK, Jaroslav (CZE) 2-6 5-7
JEVTIĆ, Nikola (SRB) BAŠIĆ, Nikola (CRO) 7-5 2-0, ret.
2. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, 8) DIZDAREVIĆ, Tin (CRO) 6-1 6-2
JANKOVIĆ, Luka (SRB) SALLAY, Peter (HUN, 7) 2-6 4-6
JEVTIĆ, Nikola (SRB) PUSKAR, Samueel (SVK, 2) 2-6 6-7(5)
3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, 8) NOVAK, Jiri (CZE, Q) 6-1 6-1
1/4 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 8) HOLIS, Evzen (CZE, 1) 7-6(3) 6-4
1/2 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 8) CIERNY, David (SVK, 12) 7-6(1) 6-4
FINALE JUHAS, Kristijan (SRB, 8) PUSKAR, Samueel (SVK, 2) 3-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) NIKOLOVOVA, Vanesa (CZE, 1)
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) KOVACICOVA, Stella (SVK, Q) 3-6 0-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SVK, 4) VARGOVA, Vanda (SVK, WC) 6-1 6-4
2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SVK, 4) LYTNEVA, Anna (RUS) 2-6 3-6
Dubl
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SVK)/
LYTNEVA, Anna (RUS)
BANKS, Amarni (GBR)/
ZELNICKOVA, Radka (SVK)
1-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

17th Realsport Open 16, Milovice, Czech Republic, U16, C2, beton
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Iva Divac; 2. kolo: Nikol Paleček (3)
Cup der Nordverbaende 2018, Isernhagen, Germany, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Nikola Jovanović (Q)
TEL AVIV OPEN IN HONOR OF RONIE SENDER, Tel Aviv, Israel, U14, C2, akrilna podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Anja Petković (7)
TEJT U14″ SLOVAN OPEN U14 2018″, Bratislava, Slovakia, U14, C2, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Zekić (4), Aleksa Pisarić
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 6) DONALD, Matthew W. (CZE, 1) 4-6 0-6
Open Super 12 Auray, Auray, France, U12, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Todor Vukomanović
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Dunja Marić, Jovana Grujić