Turniri od 05.01 – 11.01.

QATAR EXXONMOBIL OPEN, Doha, Qatar, $1.221.230, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) NAPOLITANO, Stefano (ITA) 6-4 6-2
BOZOLJAC, Ilija (SRB) VAN DER DUIM, Antal (NED) 7-6(5) 6-0
KRSTIN, Peđa (SRB) RAM, Rajeev (USA, 8) 1-6 2-6
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) BOZOLJAC, Ilija (SRB) 6-4 3-6 7-6(5)
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) BASHILASHVILI, Nicolos (GEO) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) LAJOVIĆ, Dušan (SRB) 6-2 6-1
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) STAKHOVSKY, Sergiy (UKR) 6-2 6-1
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) KARLOVIĆ, Ivo (CRO, 7) 7-6(2) 6-7(6) 4-6
Dubl
1. kolo  ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, WC)
ALI MUTAWA, J.Mohammed (QAT)/
JAZIRI, Malek (TUN)
6-1 6-4
ZIMONJIĆ, Nenad  (SRB)/
QURESHI, Aisam Ul Haq  (PAK, 2)
KNOWLE, Julian (AUT)/
OSWALD, Phillip (AUT)
7-5 6-7(5) 3-10
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, WC)
CABAL, Juan Sebastian (COL)/
FARAH, Robert (COL, 3)
6-3 7-5
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, WC)
MONACO, Juan (ARG)/
NADAL, Rafael (ESP)
6-7(3) 1-6
BRISBANE INTERNATIONAL, Brisbane, Australia, $494.310, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 2) BANES, Maverick (AUS, WC) 6-3 7-6(4)
2/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 2) MECIR, Miloslav (SVK) 7-6(5) 2-6 7-6(11)
3/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 2) KUDLA, Denis (USA, 6) 4-6 2-6

BRISBANE INTERNATIONAL, Brisbane, Australia, $1.000.000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) PEREIRA, Teliana (BRA, 6)  6-3 6-2
2/3. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ZANEVSKA, Maryna (UKR) 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 6) TOMLJANOVIĆ, Ajla (AUS, WC) 6-7(6) 0-6
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) Slobodna
2. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) GAJDOSOVA, Jarmila (AUS, WC) 6-4 6-1
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) KANEPI, Kaia (EST) 4-6 6-4 6-3
1/2 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) LEPCHENKO, Varvara (USA) 7-6(2) 6-4
FINALE IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) SHARAPOVA, Maria (RUS, 1) 7-6(4) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo  IVANOVIĆ, Ana (SRB)/
KERBER, Angelique (GER, WC)
JANS-IGNACIK, Klaudia (POL)/
KLEPAC, Andreja (SLO)
6-4 6-1
JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PARRA SANTONJA, Arantxa (ESP)
OLARU, Raluca (ROU)/
ZHANG, Shuai (CHN)
7-5 6-2 
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB)/
KERBER, Angelique (GER, WC)
 – GARCIA, Caroline (FRA)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO, 4)
W/O
JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
PARRA SANTONJA, Arantxa (ESP)
KRAJICEK, Michaella (NED)/
PLISKOVA, Karolina (CZE)
2-6 2-6
SHENZHEN OPEN, Shenzhen, China, $500.000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) LIU, Fangzhou (CHN) 6-2 4-6 7-5
2/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) YANG, Zhaoxuan (CHN, WC) 7-6(6) 6-3
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) ZHU, Lin (CHN, Q) 6-4 7-6(4)
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) TORRO FLOR, Maria Teresa (ESP) 6-2 6-7(4) 6-3
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) SCHMIEDLOVA. Anna (SVK) 3-6 7-6(1) 6-1
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) KVITOVA, Petra (CZE, 2) 1-6 2-6 
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) HALEP, Simona (ROU, 1) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
BACSINSZKY, Timea (SUI)/
ZVONAREVA, Vera (RUS)
3-6 1-6 

Ove nedelje nema naših igrača na čelenđžer turnirima

GD TENNIS MEN’S FUTURES, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  JANDRIĆ, Darko (SRB) NYS, Hugo (FRA, 7) 2-6 1-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 5) YURTACAN, Efe (TUR, WC) 6-4 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 5) BELLOTTI, Riccardo (ITA, Q) 6-2 4-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
ILKEL, Cem (TUR)/
YURTACAN, Efe (TUR, 1)
2-6 1-6
USTA MEN’S $10K PLANTATION COMMUNITY TENNIS OPEN, Plantation, FL, USA, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo  JEVTIĆ, Slobodan (SRB) SAMARDŽIĆ, Ognjen (USA) 6-1 6-1
2/4. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB) USPENSKY, Dennis (USA) 3-6 6-3 3-6

GD TENNIS 10000$ WOMEN’S, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB) ZVIAHINTSEVA, Anastasiia (UKR) 2-6 7-6(1) 2-6
Glavni žreb
1. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) ATES, Gizem Melisa (TUR, Q) 6-4 6-2
2. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) ADAMESCU,  Cristina (ROU, 6) 2-6 3-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

51st Coffee Bowl, San Rafael de Escazu, Costa Rica, G1, tvrda podloga
 Livestream Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) HOWELLS, William (USA, Q) 7-5 6-4
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) KOVAČEVIĆ, Aleksandar (USA, Q) 6-1 6-2
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) TESSA, Louis (FRA, 13) 6-3 6-3
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) REINBERG, Emil (USA, 7) 6-4 6-1
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) BLANCH, Ulises (USA, 4) 6-3 6-4
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) RUUD, Casper (NOR, 5) 4-6 6-2 4-6 
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 1)
BAUTIL, Tristan (DOM)/
KIRKMAN, William (DOM)
4-6 6-4 9-11
Belgrade Open 2015, Beograd, Srbija, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 1) ALEKSIĆ, Bodin (MNE) 6-1 6-2
DUČIĆ, Milenko (SRB) DIMITROV, Kaloyan (BUL) 6-2 6-4
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) ARSIĆ, Nikola (SRB) 6-3 6-1
JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB, WC) ANDREEVSKI, Andrej (MKD, 8) 6-3 6-0 
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) OSMAKČIĆ, Mario (SUI, 2) 6-4 2-6 1-6
LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) JOCIĆ, Aleksandar (SRB) 3-6 6-4 6-1 
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) SARAMANTITS, Pavlos (GRE) 6-1 6-7(6) 3-6
TRAJKOVSKI, Andrej (SRB) PEPIĆ, Elvedin (MKD, 6) 1-6 1-6
PETROV, Kosta (SRB) MITRIĆ, Ivan (CAN, 3) 1-6 1-6
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) BOICI, Laurentiu Junior (ITA, WC) 6-4 6-1
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, WC) OPAČIĆ, Đuro (SRB) 6-2 4-6 6-3 
BAJIĆ, Bogdan (WC) HUTTERER, Christopher (AUT, 5) 3-6 6-1 4-6 
DOBIJEVIĆ, Ivan (SRB) ANDREEVSKI, Tomislav (MKD, 4) 3-6 0-6
DABIĆ, Miloš (SRB, WC) MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) 3-6 7-6(4) 6-2
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) SOCARDE, Paul (ROU) 4-6 2-6
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) AYCART, Pablo (ESP, 7) 2-6 6-4 6-4
2/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 1) DUČIĆ, Milenko (SRB) 6-3 6-4
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB, WC) 7-5 6-4
LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) OSMAKČIĆ, Mario (SUI, 2) 6-1 2-6 6-4
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) MITRIĆ, Ivan (CAN, 3) 3-6 6-4 3-6 
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, WC) HUTTERER, Christopher (AUT, 5) 6-4 1-6 6-0
DABIĆ, Miloš (SRB, WC) ANDREEVSKI, Tomislav (MKD, 4) 6-0 6-4
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) SOCARDE, Paul (ROU) 6-4 5-7 6-4
3/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, 1) RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) 6-3 6-4
LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB) PEPIĆ, Elvedin (MKD, 6) 6-3 6-4
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, WC) MITRIĆ, Ivan (CAN, 3) 6-2 4-2 predaja
DABIĆ, Miloš (SRB, WC) VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, WC) ROBERTO, Riccardo (ITA, 1) 6-4 6-4
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, Q) DANCU, Vlad Andrei (ROU) 3-6 2-6
LAKIĆEVIĆ, Stevan (SRB, Q) JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 3) 1-6 0-6
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, Q) POTEMKIN, Grigory (RUS) 6-7(6) 7-6(3) 6-4 
DABIĆ, Miloš (SRB, Q) PATA, David (ROU) 3-6 2-6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) ZUKIĆ, Sanin (BIH, 6) 6-4 7-5 
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) AVRAM, Matei Adrian (ROU) 7-5 6-1
BUĆAN, Aleksa (SRB, WC) TSIRANIDIS , Efstathios (GRE) 6-2 4-6 7-6(11)
BUTULIJA, Boris (SRB) OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO) 6-2 7-6(4) 
KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) FONIO, Giovanni (ITA, 2) 3-6 3-6
2. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, WC) MITRIĆ, Ivan (CAN, LL) 6-2 3-6 6-3
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB, Q) JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 3) 4-6 1-6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) MILADINOVIĆ, Marko (SRB, WC) 6-4 1-6 6-4
BUĆAN, Aleksa (SRB, WC) ZAPLOTNIK, Jernej (SLO) 6-2 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB) PIROS, Zsombor (HUN, 7) 6-1 5-7 6-2 
1/4 finale NIKOLIĆ, Miloš (SRB, WC) DANCU, Vlad Andrei (ROU) 5-7 4-6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) BUĆAN, Aleksa (SRB, WC) 5-7 6-2 6-2 
BUTULIJA, Boris (SRB) FONIO, Giovanni (ITA, 2) 7-5 6-2
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB) PETROVIĆ, Aleksa (SRB) 6-1 4-6 7-6(5)
  FINALE BUTULIJA, Boris (SRB) JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 3) 1-6 1-6
Dubl
1/4 finale BUĆAN, Aleksa (SRB)/
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)
OREŠKOVIĆ, Zvonimir (CRO)/
PIROS, Zsombor (HUN)
W/O
BUTULIJA, Boris (SRB)/
BUDIĆ, Vuk (USA, 4)
ANTONOPOULOS, Christos (GRE)/
ILIOPOULOS, Vasileios (GRE)
3-6 6-4 6-10
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH)
FELLIN, Manfred (ITA)/
FONIO, Giovanni (ITA, 2)
W/O
1/2 finale BUĆAN, Aleksa (SRB)/
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)
DANCU, Vlad Andrei (ROU)/
PATA, David (ROU)
1-6 4-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH)
ANTONOPOULOS, Christos (GRE)/
ILIOPOULOS, Vasileios (GRE)
4-6 5-7
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) MANDIĆ, Sofija (SRB) 6-0 6-1
MIŠIĆ, Sandra (SRB) TODOROVIĆ, Anđela (SRB, WC) 6-4 6-3
MARKOVIĆ, Vera (SRB) NIKČEVIĆ, Ana (MNE, WC) 6-3 6-1
ANDREJIĆ, Anja (SRB) MARINKOVIĆ, Jovana (SRB, WC) W/O
KOSTIĆ, Sara (SRB) TOPALOVA, Gergana (BUL) 3-6 2-6
BABUNSKI, Lena (SRB, 6) NIKITOVIĆ, Nina (SRB) 1-6 1-6
MEJIĆ, Mila (SRB, 3) Slobodna
SAMOČETA, Jovana (SRB, WC) ANĐELIĆ, Mia (SRB) 6-0 6-3
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB) RISTESKI, Ivana (SRB, WC) 6-2 6-1 
DRAGOVIĆ, Ivana (SRB) BELOVUKOVIĆ, Stephanie (AUS, 7) 6-7(4) 6-0 6-4 
MOSKOVLJEVIĆ,  Jasmina (SRB) AHREND, Franziska-Marie (GER, 4) 7-5 6-4
MALETIN, Sandra (SRB) BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) 6-4 6-4 
MILIJANOVIĆ, Milica (SRB) JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) 6-3 6-3
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) KARAZHOVA, Alina (BUL, 5) 6-3 6-2
2/3. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) ELENOVA, Marija (MKD, 1) 7-6(3) 7-5
MARKOVIĆ, Vera (SRB) MIŠIĆ, Sandra (SRB) 7-6(4) 6-1
ANDREJIĆ, Anja (SRB) VELKOSKA, Teona (MKD, 2) 6-4 2-6 6-1 
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) TOPALOVA, Gergana (BUL) 6-7(1) 2-6
MEJIĆ, Mila (SRB, 3) SAMOČETA, Jovana (SRB, WC) 6-1 2-6 3-6
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB) DRAGOVIĆ, Ivana (SRB) 6-4 7-5
MOSKOVLJEVIĆ,  Jasmina (SRB) MALETIN, Sandra (SRB) 6-3 6-7(5) 7-6(4)
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) MILIJANOVIĆ, Milica (SRB) 6-4 6-3
3/3. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) MARKOVIĆ, Vera (SRB) 6-1 6-2
ANDREJIĆ, Anja (SRB) TOPALOVA, Gergana (BUL) 6-1 4-6 0-6
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB) SAMOČETA, Jovana (SRB, WC) 6-0 6-3
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) MOSKOVLJEVIĆ,  Jasmina (SRB) 7-5 7-5
Glavni žreb
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 1) TUAYEVA, Alana (RUS) 6-0 6-2
POPOVIĆ, Natalija (SRB) MIHALEVA, Ivon (BUL) 6-3 6-4
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB, Q) KARVOUNI, Vasiliki (GRE) 2-6 7-5 6-4 
GRUBAČ, Sara (SRB) ĐOKIĆ, Hristina (BIH, WC) 6-7(5) 4-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) KARANUŠIĆ, Anđa (CRO) 5-7 3-6 
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 6) KOZYREVA, Maria (RUS) 6-2 6-2
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) BEŠKER, Nika (CRO, 7) 6-2 6-2 
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, WC) RADIŠIĆ, Dragana (BIH) 6-1 6-2
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) CAZACU, Laura (ROU) 6-2 7-6(1) 
ŠEBREK, Anđela (SRB, 5) FURAK , Csenge (HUN) 6-2 6-1
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB, Q) TAKAMURA , Satsuki (JPN) 1-6 3-6
MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) TOPALOVA, Gergana (BUL, Q) 3-6 6-7(2)
BOJOVIĆ, Jana (SRB, WC) BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS, 2) 3-6 6-4 6-0
2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 1) POPOVIĆ, Natalija (SRB) 6-3 6-2 
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB, Q) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 8) 2-6 1-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 6) KARANUŠIĆ, Anđa (CRO) 6-2 6-0
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, WC) 6-3 6-3
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) NIEUWBOER, Perla (NED) 6-1 6-1
ŠEBREK, Anđela (SRB, 5) TAKAMURA , Satsuki (JPN) 6-4 6-1
BOJOVIĆ, Jana (SRB, WC) TOPALOVA, Gergana (BUL, Q) 6-2 2-6 6-4
1/4 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 1) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 8) 4-6 2-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 6) MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU, 4) 6-1 7-5
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 3) MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) 6-3 2-6 1-6
ŠEBREK, Anđela (SRB, 5) BOJOVIĆ, Jana (SRB, WC) W/O
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 6) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 8) 6-7(8) 6-3 3-6
ŠEBREK, Anđela (SRB, 5) MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) 6-7(5) 6-0 6-2
  FINALE ŠEBREK, Anđela (SRB, 5) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 8) 3-6 6-1 6-2
Dubl
1/4 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
ŠEBREK, Anđela (SRB, 1)
ĐOKIĆ, Hristina (BIH)/
RADIŠIĆ, Dragana (BIH)
6-4 6-3
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN, 4)
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MARCULESCU, M.L. (ROU)
2-6 3-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KARANUŠIĆ, Anda (CRO, 2)
INOZEMTSEVA, Alexandera (RUS)/
KARAZHOVA, Alina (BUL)
6-4 6-4
1/2 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
ŠEBREK, Anđela (SRB, 1)
MUJAN, Gabriella (NED)/
NIEUWBOER, Perla (NED)
6-4 6-3
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KARANUŠIĆ, Anda (CRO, 2)
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MARCULESCU, M.L. (ROU)
W/O
  FINALE ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
ŠEBREK, Anđela (SRB, 1)
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KARANUŠIĆ, Anda (CRO, 2)
1-6 1-6
22nd Slovak Junior Indoor U18 2015, Senec, Slovakia, G2, tepih
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) MORVAYOVA, Viktoria (SVK,  WC) 6-2 6-7(7) 7-5
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) RYBAKINA, Elena (RUS, 7) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
KOLAROVA, Tereza (CZE, 4)
KANKOVA, Lucie (CZE)/
YASTREMSKA, Dayana (UKR)
4-6 5-7

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

, Milovice, Czech Republic, U16, C2, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2.k. Amina Kuc
Glavni žreb
1.k. Anđela Škrobonja (7), 2.k. Draginja Vuković (8);
Dubl
1/2 finale ŠKROBONJA, Anđela (SRB)/
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4)
KUBKA, Martyna (POL)/
LUKACS, Livia (HUN)
Božićni turnir 2015, Beograd, Srbija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2.k. Adam Kovač, Relja Eskić, Nikola Jevtić, Jovan Ćirković (WC), Lav Dašić (WC); 2/2.k. Nikola Kijac
Glavni žreb
1.k. Nemanja Medić (WC), Milan Radojković, Aleksandar Ljubojević (WC), Ilija Zoroja (8), Luka Malobabić (WC), Nikola Kijac (LL), Stefan Popović, Nemanja Šubanović, Luka Stefanović (WC), Marko Parezanović, Uroš Jović (5), Aleksa Marđonović, Matija Žugić;
2.k. Dušan Milanović (6), Goran Životić (7); 
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 1) PAVLOVIĆ, Lukaš (SLO, Q) 3-6 7-6(4) 2-6
DRAGANIĆ, Vasilije (SRB) KOSTOV, Simeon (BUL, Q) 2-6 6-4 3-6
Dubl
1/2 finale DRAGANIĆ, Vasilije (SRB)/
KIJAC, Nikola (SRB)
ROTTOLI, Lorenzo (ITA)/
TABACCO, Fausto (ITA, 1)
6-4 4-6 7-10
JOVIĆ, Viktor (SRB)/
STOEGER, Moritz (GER, 2)
ANDONOV, Luka Ljuben (MKD)/
JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD)
6-3 4-6 7-10
 FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB)/
STOEGER, Moritz (GER, 2)
ROTTOLI, Lorenzo (ITA)/
TABACCO, Fausto (ITA, 1)
6-2 3-6 6-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2.k. Nevena Nešović (15), Sara Daničić, Natalija Đukić, Andriana Simović, Anđela Lopičić (WC);
2/2.k.
Julija Radenković (WC), Anđela Vukčević, Tara Gančev, Diana Cvetković (WC), Nađa Nonković (12), Milana Vulin (WC),  Iva Pantović (WC), Tamara Eraković;
Glavni žreb
1.k. Teodora Vujičić, Tamara Eraković (Q), Teodora Nestorović, Iva Divac, Nađa Nonković (Q), Anđela Vidović (WC), Milana Vulin (Q), Iva Pantović (Q),  Jelena Kovač, Emilija Kojčić (WC);
2.k. Anastasija Gutić;
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 3) SZOLLOS, Tekla (HUN, Q) 6-4 6-4
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) REPINA, Ekaterina (RUS, 4) 7-6(4) 3-6 7-5
BABIĆ, Jovana (SRB) BADNJAR, Jovana (SRB) 6-4 6-2
1/2 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 3) TOKAC, Betina (TUR, 1) 3-6 1-6
BABIĆ, Jovana (SRB) ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) 1-6 7-5 6-2 
  FINALE BABIĆ, Jovana (SRB) TOKAC, Betina (TUR, 1) 2-6 0-6
Dubl
1/2 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
DRAŠKOVIĆ, Anja (MNE, 4)
ERMAN, Zeynep (TUR)/
TOKAC, Betina (TUR, 1)
2-6 7-6(6) 6-10
GUTIĆ, Anastasija (SRB)/
KOJČIĆ, Emilija (SRB)
FALKNER, Živa (SLO)/
LOVRIČ, Pia (SLO)
1-6 1-6