Turniri od 04.12 – 10.12.

Sezona ATP/WTA/ATP-CH/WTA-125 turnira za 2017. godinu je završena

Egypt F37 Men’s Futures, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) slobodan
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) CARLONE, Nicolas (ITA, WC) 3-6 7-5 5-7
2/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) BOYCHUK, Roman (UKR, 9) 6-2 2-6 1-6
Tiberias the Sea of Galilee Open, Tiberias, Israel, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) HIRSCHMUELLER, Christian (GER, 7) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KHOMENTOVSKIY, Matvey (RUS)
BITTOUN K., Constantin (FRA)/
SMITH, Barnaby (GBR)
3-6 1-6
4th Qatar ITF Futures 2017, Doha, Qatar, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) FOLLIOT, Quentin (FRA) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) DEN HEIJER, Guy (NED, Q) 1-6 2-6
Digicall Futures, Stellenbosch, South Africa, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) MALEN, Pierre (RSA) 5-7 4-6
True Arena Hua Hin, Hua Hin, Thailand, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) SINCHAROENWATTANA, Nutdanai (THA, WC) 6-0 6-2
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) KIM, Jae Hwan (KOR, 13) 1-6 6-7(1)
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, WC) CEPPELLINI, Alessandro (ITA) 3-6 6-3 1-6
KATIĆ, Dejan (SRB) HELLUM L., Lukas (NOR, Q) 6-4 6-0
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 8) 6-2 6-2
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB) BENSOUSSAN, Samuel (FRA, 3) 6-2 6-2
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB) BRANCACCIO, Raul (ITA, 6) 6-3 6-7(3) 7-6(6)
FINALE KATIĆ, Dejan (SRB) OLIVEIRA, Goncalo (POR, 1) 6-7(5) 6-3 3-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
BUTULIJA, Boris (SRB)/
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)
4-6 3-6
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)
PETIT, Gabriel (FRA)/
PORTALES, Nino (FRA)(4)
6-3 6-2
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)
BRANCACCIO, Raul (ITA)/
FERNANDEZ C., Andres (ESP)
4-6 0-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) ENDRIZZI, Michelangelo (ITA) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) RAJSKI, Maciej (POL) 7-6(5) 6-4
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) GENNARO, Dante (ARG) 6-4 6-2
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) ALCARAZ I., Albert (ESP, SE) 7-6(0) 6-2
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) GAKHOV, Ivan (RUS, 5) 2-6 6-3 6-4
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 2) 6-7(2) 6-2 6-7(7)
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(1)
GURARY, Samuel Tell (USA)/
KARAMALAK, Artem (RUS)(WC)
6-2 6-2
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(1)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
OCHI, Makoto (JPN)
6-3 6-2
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(1)
ANTONESCU, Vasile (ROU)/
TOREBKO, Peter (GER)(3)
6-1 6-4
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(1)
GAKHOV, Ivan (RUS)/(2)
PAVLIOUTCHENKOV, Alexander (RUS)
6-3 7-6(1)

Jablonec Open 2017, Jalonec nad Nisou, Czech Republic, $15.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) slobodna
2/2. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) HRABALOVA, Kristyna (CZE) 1-6 1-6
Al-Solaimaneyah F36 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) KULIK, Wiktoria (POL) 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) TATARUS, Gabriela N. (ROU) 6-7(4) 6-4 7-6(5)
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) DRAŽIĆ, Mariana (CRO) 6-0 7-6(5)
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) KLAFFNER, Melanie (AUT, 6) 5-7 0-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
OSTLUND, Fanny (SWE)(1)
ROSCA, Andreea A. (ROU)/
TATARUS, Gabriela N. (ROU)
6-0 3-6 10-7
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
OSTLUND, Fanny (SWE)(1)
AKIYAMA, Minami (JPN)/
OGATA, Haine (JPN)(WC)
7-6(6) 6-2
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
OSTLUND, Fanny (SWE)(1)
KITAGAWA, Rio (JPN)/
KOLAR, Nastja (SLO)(3)
4-6 5-7
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 1) slobodna
MILETIĆ, Kristina (SRB) BARRETT, Graziella (GBR) 6-1 6-0
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) SPOSETTI, Ilaria (ITA) 6-2 3-6 0-6
NOVČIĆ, Anđela (SRB) CRESCENZI, Giulia (ITA) 3-6 2-6
2/2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 1) MILETIĆ, Kristina (SRB) 6-1 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) KULIKOVA, Yulia (RUS) 4-6 5-7
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB, WC) BECHRI, Chiraz (TUN) 0-6 0-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, WC) LODIKOVA, Daria (RUS, 6) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
ERJAVEC, Veronika (SLO)
KULIKOVA, Yulia (RUS)/
ORLOVA, Natalia (RUS)(4)
6-3 6-2
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB)(WC)
ECHEVERRIA A., Nadia (VEN)/
POPESCU, Anna (GBR)
2-6 1-6
NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
LANCA, Sara (POR)(WC)
DMITRICHENKO, Yekaterina (KAZ)/
MATUSOVA, Barbora (SVK)(WC)
2-6 1-6
SPREMO, Milana (SRB)/
REMONDINA, Anna Giulia (ITA)
SUBRIJN, Jade (FRA)/
YEROLYMOS, Margot (FRA)/(3)
6-7(0) 6-4 10-7
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
ERJAVEC, Veronika (SLO)
ECHEVERRIA A., Nadia (VEN)/
POPESCU, Anna (GBR)
4-6 7-5 12-10
SPREMO, Milana (SRB)/
REMONDINA, Anna Giulia (ITA)
DMITRICHENKO, Yekaterina (KAZ)/
MATUSOVA, Barbora (SVK)(WC)
7-6(3) 7-6(3)
1/2 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
ERJAVEC, Veronika (SLO)
BENOIT, Marie (BEL)/(1)
TERZIYSKA, Julia (BUL)
2-6 0-6
SPREMO, Milana (SRB)/
REMONDINA, Anna Giulia (ITA)
POTOCNIK, Nina (SLO)/
SIMIC, Jelena (BIH)(2)
7-5 6-7(5) 10-8
FINALE SPREMO, Milana (SRB)/
REMONDINA, Anna Giulia (ITA)
BENOIT, Marie (BEL)/(1)
TERZIYSKA, Julia (BUL)
2-6 3-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) slobodna
2/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) MARTINOVIĆ, Anabel (GER) 6-1 6-1
3/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) OZTURK, Zeynep Naz (TUR) 6-4 7-5
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) LUKAS, Tena (CRO, 2) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB)/
BISKIĆ, Ana (CRO)
CHERNYSHOVA, Maryna (UKR)/
SILICH, Alina (RUS)(3)
5-7 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

ITF East Africa Junior Circuit U18 KEN3, Nairobi, Kenya, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, SE) HASSAN, Karisa (KEN, WC) 6-1 6-0
2. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, SE) HENDERSON, Russell (GBR, 13) 6-1 6-2
3. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, SE) CHOUAIEB, Yasssine (TUN, 4) 6-2 6-4
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, SE) ZAVERI, Aaryan (IND, 5) 4-6 6-3 6-3
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, SE) VANSHELBOIM, Eric (UKR, 1)  6-1 3-6 2-6
ITF Paradis, Bergen, Norway, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Nikol PALEČEK

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Marsa Tennis Europe Under 16, Marsa, Malta, U16, C3, asfalt
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Ognjen Brozović (Q), Lav Dašić
1/4 finale TOPO, Marko (SRB) GANDARA, Bernardo (POR, 7) 6-3 6-1
1/2 finale TOPO, Marko (SRB) NEDELCHEV, Nikolay (BUL, 1) 6-3 3-6 2-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 4) ANDREI, Maria B. (ROU, 12) 6-0 6-1
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 4) TOTH, Amarissa Kiara (HUN, 1) 0-6 2-6
Goteborg Open, Goteborg, Sweden, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 3) VIDEHULT, Linus (SWE) 2-6 3-6
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
BORSE, Bartol (CRO)(2)
GRONDAHL, Viggo (SWE)/
KRUEGER, Allan (SWE)(4)
3-6 5-7
Milten Cup 2017, Milovice, Czech Republic, U14, C2, beton
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Anamarija Kovačević, Teodora Stefanović (WC), Laura Dukić (8)