Turniri od 04.11 – 11.11.

INTERNATIONAUX DE TENNIS DE VENDEE, Mouilleron-le-Captif, France, 85.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 2) DE LOORE, Joris (BEL, Q) 1-6 4-6
URUGUAY OPEN, Montevideo, Uruguay, $74.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) GALARZA, Juan Ignacio (ARG) 5-7 7-5 4-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, WC) COLLARINI, Andrea (ARG, 5) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) GAIO, Federico (ITA) 7-6(5) 7-5
2. kolo
KRSTIN, Peđa (SRB) PELLA, Guido (ARG, 2) 6-1 3-6 5-7
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
CID SUBERVI, Roberto (DOM)
ANDREOZZI, Guido (ARG)/
DURAN, Guillermo (ARG)(3)
0-6 1-6
KNOXVILLE CHALLENGER, Knoxville, TN, USA, $75.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 6-2 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) JUNG, Jason (TPE, 6) 6-0 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) ROLA, Blaž (SLO) 6-4 6-2
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) OPELKA, Reilly (USA, 8) 3-6 4-6
Dubl-kvale
1/2. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(1)
KHABIBULIN, Timur (KAZ)
KOEPFER, Dominik (GER)/
MARTINEZ, Luis D. (VEN)
6-2 6-1
2/2. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/(1)
KHABIBULIN, Timur (KAZ)
HELIOVAARA, Harri (FIN)/
LAAKSONEN, Henri (SUI)(2)
7-6(2) 3-6 8-10

13th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) SCHINAS, Stephanos (GRE, WC) 2-6 4-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) JALPOTA, Michael (GBR) 6-7(2) 1-6
  GAŽO, Stefan (SRB) RIZZUTI, Giovanni (ITA, 12) 1-6 2-6
  BAJIĆ, Bogdan (SRB) NEMAKAL, A. Pruthvi (IND) 6-4 6-2
  CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) OZCELIK, Bulut (TUR, WC) 2-6 1-6
  SUVAJAC, Stefan (SRB) KARGIN, Kayra (TUR) 5-7 6-1 6-1
2/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) PETERS, Flemming (GER, 3) 6-0 2-6 5-7
  SUVAJAC, Stefan (SRB) WINTER L., Benjamin (ESP, 6) 1-6 1-6
Bluewater Bay Men’s $15,000 Pro Circuit Championships, Niceville, FL, USA, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo POPOVIĆ, Miodrag (SRB) RIBEIRO L., Elio Jose (BRA) 0-6 0-6

$100,000 Shenzhen, Shenzhen, China, P.R., $100.000 , tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) FERNANDEZ, L. Annie (CAN) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) PLIPUECH, Peangtarn (THA, LL) 6-2 7-6(5)
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) MA, Shuyue (CHN, WC) 6-3 4-6 6-4
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) ZHAO, Carol (CAN) 6-2 6-1
1/2 finale
JOROVIĆ, Ivana (SRB) KOVINIĆ, Danka (MNE) 6-3 3-6 7-6(5)
 FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB) ZHENG, Saisai (CHN, 1)
Pavlov Cup,  Minsk, Belarus, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) CRACIUn, Georgia A. (ROU, Q) 6-4 6-7(5) 6-3
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 2) MONOVA, Polina (RUS) 4-6 6-4 2-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)(4)
KAWA, Katarzyna (POL)/
PITER, Katarzyna (POL)
4-6 6-3 10-7
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)(4)
FALEI, Aliona (BLR)/(WC)
YERSH, Kseniya (BLR)
6-1 6-2
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)(4)
MONOVA, Polina (RUS)/
SIZIKOVA, Yana (RUS)(1)
4-6 3-6
 
Harold A. Miller Women’s Tennis Tournament, Lawrence, KS, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) MCADOO, Rasheeda (USA, 15) 3-6 4-6
TURUDIJA, Ema (SRB) RYNGLER, Alexa (USA) 0-6 1-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) BIDDLE, Brooke (USA) 6-0 6-0
2/3. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) CARRINGTON, Safija (USA) 6-1 6-1
3/3. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) JACKSON, Emma (USA) 2-6 2-6
Dubl-kvale
1/1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
POLUTA, Katie (RSA)(WC)
BOREN, Brynn (USA)/(3)
ROBINSON, Monica (USA)
6-7(4) 2-6
Soho Square Egypt F26 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda  podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) slobodna
MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) CHANTRAINE, Elisabeth (BEL) 5-7 3-6
2/2. kolo SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) PITAK, Aleksandra (GBR, 3, WC) 0-6 0-6
13th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DUKIĆ, Katarina (SRB) NIKOCEVIC, Sarah (GER) 1-6 0-6
GEMOVIĆ, Elena (SRB) ONITA, P. Mihaela (ROU) 6-3 6-3
BABIĆ, Jovana (SRB) ANTONIOU, Katerina (NED) 5-7 6-7(7)
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) SAVESCU, Iulia (ROU) 5-7 7-5 6-3
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) slobodna
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) MOCCIA, Carlotta (ITA) 7-6(4) 6-2
2/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) GREINER, Lena (GER) 2-6 4-6
  GEMOVIĆ, Elena (SRB) SHARONOVA, Sofia (RUS) 6-3 6-3
  MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) KUHLMAN, Josie (USA) 1-6 0-6
  MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) TOMAZANI, Magda (GRE) 6-0 6-1
3/3. kolo
GEMOVIĆ, Elena (SRB) HERTEL, Anna (POL) 2-5, ret.
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) ASTAKHOVA, Darya (RUS) 2-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB) OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO, 3) 1-6 1-6
PTT – ITF Women’s Circuit, Nonthaburi, Thailand, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Tijana (SRB) slobodna
2/3. kolo NIKOLIĆ, Tijana (SRB) STUART, Amelia (GBR) 1-6 0-6
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) slobodna
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) slobodna
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) APONASENKO, Vasilisa (RUS, 5) 3-6 5-7
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) BARAVI, Adelina (RUS) 7-5 6-0
SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB, Q) COLLENS, Brittany (USA, Q) 2-6 1-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) BRUNSKOG, Louise (SWE) 6-2 6-4
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) COLLENS, Brittany (USA, Q) 6-0 6-1
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) PERAL, Manon (FRA) 7-6(4) 2-6 6-2
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) 6-7(4) 3-6
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) LEE, Sarah (USA, Q) 1-6 6-4 6-7(5)
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL)(1)
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
AYALA SERRA, Nora (ESP)
6-3 6-2
SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB)/
RAJIĆ, Barbara (CRO)
KOZYREVA, Polina (RUS)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS)
1-6 2-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
EKLUND, Mia Nicole (FIN)(2)
COLLENS, Brittany (USA)/
FRITSCH, Celine (GER)
6-2 7-5
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
EKLUND, Mia Nicole (FIN)(2)
KOZYREVA, Polina (RUS)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS)
6-7(7) 7-6(4) 10-3
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL)(1)
BRUNSKOG, Louise (SWE)/
RAJKOVIC, Adriana (CRO)
6-0 6-4
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
EKLUND, Mia Nicole (FIN)(2)
TUNA, Miriana (ITA)/(3)
VANHOUTTE, Chelsea (BEL)
6-1 6-3
  ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL)(1)
LEE, Sarah (USA)/
LINDH, Emilie (GBR)
6-3 6-4
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL)(1)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
EKLUND, Mia Nicole (FIN)(2)
1-6 6-7(8)
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) slobodna
2/3. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) PREHN, Paula (GER) 6-3 6-1
3/3. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) SNIGUR, Daria (UKR) 3-6 1-6

17th UAE Dubai ITF Junior Championships, Dubai, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JEVTIĆ, Nikola (SRB) AMIRI, Farhan (USA, Q) 6-1 6-2
JEVTIĆ, Andrija (SRB) CHAWLA, Bikramjeet S. (USA, 8) 0-6 7-6(4) 4-6
2. kolo JEVTIĆ, Nikola (SRB) CROWTHER, Corban (NZL) 7-6(4) 6-4
1/4 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB) FAJTA, Peter (HUN, 5) 3-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Andriana SIMOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) SHAH, Hrudaya (IND) 7-5 6-3
2. kolo ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) PLAKK, Carol (EST, 2) 0-6 0-6
Aiya Napa – Protaras Junior Tournament, Paralimni, Cyprus, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Luka (SRB, 6) ALOSHA, Nikita (UKR) 1-6 0-1, ret.

VILAS ACADEMY TROPHY U16, Palmanova – Mallorca, Spain, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Jovanović (3)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Tara Gančev