Turniri od 04.11 – 10.11.

Barclays ATP World Tour Finals, London, UK, $ 6,000,000, tvrda podloga
Satnica
Učesnici
GROUP A GROUP B
1.  Rafael Nadal (ESP) 2.  Novak Đoković (SRB)
3.  David Ferrer (ESP) 4.  Juan Martín del Potro (ARG)
5.  Tomáš Berdych (CZE) 6.  Roger Federer (SUI)
7.  Stanislas Wawrinka (SUI) 8.  Richard Gasquet (FRA)
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) FEDERER, Roger (SUI) 6-4 6-7(2) 6-2
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) DEL POTRO, Juan Martin (ARG) 6-3 3-6 6-3
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) GASQUET, Richard (FRA) 7-6(5) 4-6 6-3
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) WAWRINKA, Stanislas (SUI) 6-3 6-3
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 2) NADAL, Rafael (ESP, 1) 6-3 6-4

Bratislava, Slovakia, €64,000 +H, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) MASAR, Juraj (SVK) 4-6 2-6
PAŠANSKI, Boris (SRB) MARUSCAK, Matej (SVK, WC) 6-3 7-5
2/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) MATSUKEVICH, Denis (RUS) 6-1 6-4
3/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) LAMMER, Michael (SUI, 6) 7-6(3) 6-1
Glavni žreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, Q) MECIR, Miloslav (SVK, WC) 6-1 6-7(5) 5-7
Yeongwol, South Korea, € 35,000+, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) WU, Di (CHN) 2-6 2-6

Umag, Croatia, $ 10,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) LAGO, Tommaso (ITA, 16) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) VAGNOZZI, Simone (ITA, 1) 6-3 1-6 3-6 
ILIĆ, Luka (SRB) ANDROIĆ, Toni (CRO, 3, Q) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)
BULANT, Robin (CZE)/
SCHIEL, Jakujb (CZE)
6-3 6-0
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
JANDRIĆ, Darko (SRB)
MARCAN, Dino (CRO)/
SANCIC, Antonio (CRO, 4)
5-7 5-7
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) IDMBAREK, Yassine (MAR) 6-4 4-6 3-6
RAJIĆ, Marko  (SRB, WC) OSAMA, Mazen (EGY) 3-6 3-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) TATLOT, Johan Sebastien (FRA) 3-6 4-6
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) BOSSEL, Adrien (SUI, 6) 6-7(4) 2-6 
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KOČEVAR-DESMAN, Tom (SLO)
MIES, Andreas (GER)/
OTTE, Oscar (GER)    (2)
6-4 7-6(5) 
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
KALOVELONIS, Markos (GRE)/
TSITSIPAS, Stefanoc (GRE)   (WC)
6-3 6-7(7) 10-8
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KOČEVAR-DESMAN, Tom (SLO)
1-6 7-6(7) 10-5 
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
BOSSEL, Adrien (SUI)/
BRETTING, Dimitr (SUI)
7-5 4-6 10-5
FINALE ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
BAMBRIDGE, Luke (GBR)/
GOLDING, Oliver (GBR)
6-1 6-7(3) 13-11

Istanbul, Turkey, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) KARAMANOLEVA, Aleksandra (BUL) 6-1 6-0
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) KULICHKOVA, Elizaveta (RUS, 7) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) VOGT, Stephanie (LIE, 7) 7-5 3-2, predala V.S.
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) VORACOVA, Renata (CZE) 6-2 6-2
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KOZLOVA, Kateryna (UKR) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
CEPELOVA, Jana (SVK)
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR)/
OZGEN, Pemra (TUR, 3)
2-6 6-7(6)
Equeurdreville, France, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 5)
RAZAFINDRANALY, Julie (FRA) 6-1 6-0
2/2. kolo KAČAR, Marina (SRB, 5) JEANJEAN, Leolia (FRA, 13) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) WINDLEY, Jade (GBR) 6-0 3-6 3-6
KAČAR, Marina (SRB, Q) BARROIS, Kristina (GER, 2) 3-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
MELICHAR, Nicole (USA)    (1)
slobodne
KAČAR, Marina (SRB)/
SAVIĆ, Ana (CRO)
EVTIMOVA, Dia (BUL)/    (4)
ZEC-PEŠKIRIĆ, Maša (SLO)
6-2 6-7(4) 13-11
1/4 finale MIRČIĆ, Teodora (SRB)/
MELICHAR, Nicole (USA)    (1)
BACSINSZKY, Timea (SUI)/
BARROIS, Kristina (GER)
6-7(4) 3-6
KAČAR, Marina (SRB)/
SAVIĆ, Ana (CRO)
RAMIALISON, Irina (FRA)/
WINDLEY, Jade (GBR)
3-6 2-6
Astana, Kazakhstan, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)  PASHKOVA, Eugeniya (RUS) 1-6 6-4 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)   (3)
MONOVA, Polina (RUS)/
PIRAZHENKA, Sviatlana (BLR)
6-2 6-7(5) 10-7
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)   (3)
SKAMLOVA, Chantal (SVK)/
VON DEICHMANN, Kathinka (LIE)
4-6 7-5 10-6
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
YASHINA, Ekaterina (RUS)   (3)
ARTAMONOVA, Alexandra (RUS)/
PASHKOVA, Eugeniya (RUS)
4-6 3-6
Umag, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 7) PANTUCKOVA, Magdalena (CZE, Q) 6-3 6-1
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) RUBINI, Stefania (ITA) 5-7 1-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 7) NJIRIĆ, Silvia (CRO) 6-2 1-6 4-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)  KOELLIKER, Samantha (SUI, WC) 6-1 6-1
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)
FERNANDEZ RABENER, Arabela (ESP, 1) 7-5 6-7(3) 6-2
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) HORAKOVA, Nikola (CZE) 6-4 6-0
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) STADLER, Nina (SUI, Q) 6-0 6-2
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB) TOLJAN, Janina (AUT, 4) 6-0 6-2
Heraklion, Greece, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  LAZIĆ, Marina (SRB) SABINO, Lisa (SUI, 4) 7-5 1-6 6-3
2. kolo LAZIĆ, Marina (SRB) BORSANYI, Csilla (HUN) 6-4 6-4
1/4 finale LAZIĆ, Marina (SRB) SIEDLISKA, Natalia (POL, 7) 5-7 6-3 1-6

Raanana, Israel, G2, tvrda podloga
Livescore Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo  ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) HARRIS, Lioyd George Muifhead (RSA) 6-1 6-4
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) ZEMEL, Yanke (ISR) 6-3 6-2 
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) KOLISNYK, Olexiy (UKR, 6) 6-3 6-2
1/2 finale ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) BLASKO, Martin (SVK, 1) 3-6 7-6(6) 0-6 
DEVOJČIĆE
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB, 1)
slobodna
2/3. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB, 1) BERT, Vered (ISR) 6-1 6-2
3/3. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB, 1) NADEL, Nicole (ISR) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) KROLITZKY, Shelly (ISR, WC) 6-0 6-1
PETROVIĆ, Bojana (SRB, Q) LODZKI, Sean (ISR) 3-6 3-6
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) SMITH, Emily (GBR, 8) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
SMITH, Emily (GBR)
AROL WIEGAND, Shiran (ISR)/
COHEN, Inbar (ISR)
6-3 6-1
GOLDBERGER, Shira (ISR)/
PETROVIC, Bojana (SRB)
ROZEN, Keren (ISR)/
VULF, Avital (ISR)
6-7(5) 7-5 7-10
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
SMITH, Emily (GBR)
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)/
SLAVICA, Lana (CRO, 3)
6-2 6-2
1/2 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
SMITH, Emily (GBR)
MIKULSKYTE, Justina (LTU)/
STOLLAR, Fanny (HUN, 1)
2-6 4-6
Esch/Alzette, Luxembourg, G5, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB) LANG, Robin (GER, 2) 7-5 2-6 3-6
Dubl
1. kolo VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)/
MAMMETGULYYEV, Isa (TKM)   (3)
slobodni
1/4 finale VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)/
MAMMETGULYYEV, Isa (TKM)   (3)
HAIM, Matthias (AUT)/
MATUSCEWSKI, Piotr (POL)
predali H.M-M.P.
1/2 finale VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)/
MAMMETGULYYEV, Isa (TKM)   (3)
HASSAN, Youssef (GBR)/
MANJI, Shakeel (GBR)          (1)
0-6 1-6
DEVOJČIĆE
Glavni žreb
1. kolo  MARJANOVIĆ, Nina (SRB) DETHIS, Delphine (LUX, WC) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MINCA, Ioana (ROU)
HADAB, Lilya (MAR)/
ROGERS, Megan (GBR)
1-6 3-6
Manama, Bahrain, G5, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČIĆE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) SCHMID, Lara (GER) 6-0 6-2
2. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) DETLAVA, Anita Ance (LAT) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
UGARKOVIĆ, Frana (CRO)
HEGAB, Dina (EGY)/
KHALED ALY, Habiba (EGY)
1-6 3-6

Moscow, Russia, G1, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 10) slobodan
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 10) VOROBYEV, Andrey (RUS, WC) 6-2 6-0
3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 10) SHEYNGEZIKHT, Leonid (RUS)
7-6(3) 7-5
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB, 10) SOKOLOVSKIY, Mikhail (RUS, 1) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
ONAITIS, Augustas (LTU)
slobodni
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
ONAITIS, Augustas (LTU)
RUBANENKO, Evgeny (RUS)/
UVAROV, Andrey (RUS)
6-4 5-7 10-8
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
ONAITIS, Augustas (LTU)
CHERKASAU, Artsiom (BLR)/
LIAONENKA, Aliaksandr (BLR)
2-6 6-3 8-10
DEVOJČIĆE
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 16) slobodna
RISTIĆ, Teodora (SRB, 5) slobodna
2/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 16) BARAVI, Adelina (RUS) 1-6 3-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, 5) SOROKOLET, Kristina (RUS) 5-7 6-3 7-5
3/3. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, 5) TRESHCHEVA, Sofya (RUS, 9) 3-6 7-5 2-6
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, 9) slobodna
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) KHUDYAKOVA, Anastasia (RUS, WC) 6-0 6-0
BOJOVIĆ, Jana (SRB) NAZARKINA, Daria (RUS) 6-2 6-4
RISTIĆ, Teodora (SRB, LL) USHAKOVA, Anastasia (RUS) 2-6 6-0 6-1
2. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, 9) POTAPOVA, Anastasia (RUS) 1-6 1-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) ŠUNJIĆ, Neli (CRO, 11) 6-7(5) 7-6(5) 6-4
BOJOVIĆ, Jana (SRB) MAKAROVA, Anna (RUS, 12) 2-6 3-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, LL) RYBAKINA, Elena (RUS, 8)
4-6 3-6
3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) RYBAKINA, Elena (RUS, 8) 6-4 1-6 6-3
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB) MAKAROVA, Tatiana (RUS, 4)
3-6 1-6
Dubl
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)      (6)
slobodne
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
ŠUNJIĆ, Neli (CRO)             (2)
slobodne
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)      (6)
KHATAMOVA, Yasmina (RUS)/
TIKHONOVA, Anastasia (RUS)
6-3 6-2
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
ŠUNJIĆ, Neli (CRO)             (2)
PERVUSHINA, Olesya (RUS)/
POTAPOVA, Anastasia (RUS)
1-6 4-6
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 6)
DOROFEEVA, Yusta (RUS)/
VISHNEVSKAYA, Ekaterina (RUS)
6-7(1) 0-6
Limassol, Cyprus, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/2. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 1) OKSUZOGULLARI, Sevki (CYP)
6-1 6-0
2/2. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 1) ZAYTSEV, Ivan (RUS, 10)  7-6(2) 6-3
Glavni žreb
1. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, Q) BAKER, Al (CYP, WC) 6-2 7-6(5)
2. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, Q) PALOSI, Stefan (ROU, 4) 4-6 6-4 4-6
Dubl
1. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
TOMIC, Lukas (BIH)            (4)
KERR, Cameron (GBR)/
PALUCH, Karol (POL)
0-3, Ž.B./T.L. predali