Turniri od 04.11. – 10.11.

NEXT GEN ATP FINALS, Milan, Italy, $1.397.400, tvrda podloga
ATP 5-9.11. Satnica ATP forum
Grupa A: Alex DE MINAUR, Casper RUUD, Miomir KECMANOVIĆ, Alejandro DAVIDOVICH FOKINA
Grupa B: Frances TIAFOE, Ugo HUMBERT, Mikael YMER, Jannik SINNER
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) RUUD, Casper (NOR) 4-3(5) 4-3(5) 4-2
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) DE MINAUR, Alex (AUS) 1-4 3-4(4) 4-1 0-4
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) DAVIDOVICH FOKINA, Alejandro (ESP) 4-1 4-1 4-3(6)
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) SINNER, Jannik (ITA) 4-2 1-4 2-4 2-4

Ove nedelje nema WTA turnira
FED CUP FINALS

PEUGEOT SLOVAK OPEN, Bratislava, Slovakia, 114.800, tvrda podloga
ATP-CH Satnica
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) LACKO, Lukas (SVK, WC) 5-7 6-7(6)
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) MOLCAN, Alex (SVK, WC) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)/
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)(PR)
GOLUBEV, Andrey (KAZ)/
NEDOVYESOV, Aleksandr (KAZ)(WC)
3-6 4-6
URUGUAY OPEN, Montevideo, Uruguay, $54.160, šljaka
ATP-CH Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) RONCADELLI, Franco (URU, WC) 6-3 6-0
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) DELBONIS, Federico (ARG, 3) 4-6 4-6

25è Internationaux de Tennis de Saint-Dizier, Saint Dizier, France, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(4)
JONCOUR, Ronan (FRA)/
TCHOUTAKIAN, Maxime (FRA)
2-1, ret.
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(4)
CHORNUT C., Antoine (FRA)/
MAYOT, Harold (FRA)
4-6 4-6
Soho Square, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) slobodan
CIZELJ-ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) MOHD A.D., Shamirul S. (MAS) 2-6 3-6
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) CONNOR, Preston (IRL) 6-2 6-2
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) OVCHARENKO, Oleksandr (UKR, 7) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
UZHYLOVSKYI, Volodymyr (UKR)
MAIGA, Riccardo (SUI)/
RICCA, Giorgio (ITA)
3-6 4-6
15th Lyttos Beach ITF World Tour, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ESKIĆ, Relja (SRB) BROKAKIS, Ioannis (GRE) 6-4 6-2
2/3. kolo ESKIĆ, Relja (SRB) NAZARUK, Dominik (POL, 8) 1-6 3-6
Kuwait ITF WORLD TENNIS MEN’S TOUR, Meshref, Kuwait, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije 4-5.11.
1/2. kolo PAVLOVIĆ, Marko (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN, 13) 0-6 1-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, 15) SHAMS, Hussain H.K. (KUW, WC) 6-0 6-1
2/2. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB, 15) DZHAVAKIAN, Yurii (UKR, 8) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 4) MORITANI, Soichiro (JPN) 6-3 6-3
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 4) TAKEUCHI, Kento (JPN) 6-4 6-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 4) WEHNELT, Kai (GER, 5) 6-4 6-4
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 4) BELLIER, Antoine (SUI, 8) 5-7 6-3 7-6(3)
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 4) ROYER, Valentin (FRA, JR) 6-4 6-4
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
BORSAN, Doru J. (ROU)
WONG, Hong K. (HKG)/
YEUNG, Pak L. (HKG)
3-6 2-6
GD TENNIS CUP SERIES, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 9) MIKLAVČIČ, Luka (SLO) 6-4 7-6(5)
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) GELHARDT, Luca (GER, 6) 2-6 4-6
2/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 9) GUSEV, Daniil (RUS) 6-2 6-4
3/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 9) JECAN, Mircea-A. (ROU, 1) 1-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 8) BORRONI, Andrea (ITA, Q) 6-3 6-0
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) RONCALLI, Simone (ITA) 1-6 4-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, LL) LOPEZ L., Leonardo (ARG, Q) 4-6 5-7
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 8) EREL, Yanki (TUR, WC) 6-4 6-4
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 8) BONADIO, Riccardo (ITA, 1) 3-6 6-3 6-0
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 8) SHEVCHENKO, Alexander (RUS) 6-7(2) 6-4 2-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
SAKELLARIDIS, Michalis (GRE)/
SAKELLARIDIS, Stefanos (GRE)
6-4 7-5
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
ARRECHE, Nicolas A. (ARG)/
PAZ, Juan Pablo (ARG)(2)
4-6 6-7(1)

Shenzhen Longhua Open 2019, Shenzhen, China, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) HANATANI, Nagi (JPN) 4-6 6-7(7)
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) PLIPUECH, Peangtarn (THA, Q) 6-1 6-1
KOSTIĆ, Natalija (SRB) JUVAN, Kaja (SLO, 8) 6-2 3-6 6-2
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) NARA, Kurumi (JPN) 2-6 4-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) LIU, Chang (CHN, WC) 6-1 6-4
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 4) PAOLINI, Jasmine (ITA, 7) 7-6(3) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
BOLKVADZE, Mariam (GEO)
WANG, Xinyu (CHN)/
ZHU, Lin (CHN)
3-6 1-6
Oracle Pro Series, Malibu, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) MANASSE, Maegan (USA) 6-1 1-1, ret.
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) HARTONO, Arianne (NED) 6-4 6-2
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) LAHEY, Ashley (USA, WC) 6-7(6) 6-2 3-6
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) DAY, Kayla (USA) 6-1 6-4
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) TURATI, Blanca (ITA) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KUNG, Leonie (SUI)(2)
MCKENZIE, Kylie (USA)/
NAVARRO, Emma (USA)
3-6 7-5 7-10
15th Lyttos Beach ITF World Tour, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, 12) slobodna
2/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, 12) LYS, Eva (GER) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) CHIESA, Enola (ITA) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
STEVENS, Lexie (NED)
HLINKOVA, Patricia (SVK)/
SCHWARCOVA, Natalia (SVK)(WC)
6-1 6-2
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
STEVENS, Lexie (NED)
COLLINS, Ali (GBR)/
GAVRILA, Oana (ROU)(2)
6-4 3-6 12-10
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
STEVENS, Lexie (NED)
DUCA, Gabriela (ROU)/
SVATIKOVA, Laura (SVK)
6-2 6-3
FINALE VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
STEVENS, Lexie (NED)
BOUZO Z., Noelia (ESP)/
ZEBALLOS, Noelia (BOL)(1)
4-6 7-5 6-10
Magic Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) TOLIBOVA, Sadafmoh (BLR) 6-4 6-0
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) TOULY, Carla (FEA, Q) 3-6 4-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) REMY, Vinciane (FRA, WC) 3-6 1-1, ret.
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)(4)
VANLANGENDONCK, Eliesa (BEL)
MANSOURI, Yasmine (FRA)/
VELCEA, Andreea (ROU)
6-2 1-6 10-7
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)(4)
VANLANGENDONCK, Eliesa (BEL)
TISHCHENKO, Iana (MDA)/
ZANOLINI, Camilla (ITA)(WC)
6-3 7-5
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)(4)
VANLANGENDONCK, Eliesa (BEL)
ALHUSSEIN A.A., Lamis (EGY)/
AVOMO E., Celestine (GAB)
3-6 6-0 11-13