Turniri od 04.09 – 10.09.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
US OPEN 2017

AON OPEN, Genova, Italy, 127.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) STRUFF, Jan-Lennard (GER, 1) 4-6 6-7(2)
ĐERE, Laslo (SRB, 4) DI NICOLA, Gianluca (ITA, Q) 6-1 5-7 6-4
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 4) BALAZS, Attila (HUN) 3-6 3-6
LV COPA SEVILLA, Seville, Spain, 64.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) STROKAN, Artem (RUS) 6-0 6-0
2/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP, 6) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) ROLA, Blaž (SLO) 6-4 6-2
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) DAVIDOVICH FOKINA, Alejandro (ESP, WC) 6-4 6-3
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) CARBALLES BAENA, Roberto (ESP, 2)

 

6-4 6-4

1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 5) AUGER-ALIASSIME, Felix (CAN) 6-3 6-7(4) 3-6
TEAN INTERNATIONAL, Alphen, Netherlands, €43.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) SOUSA, Pedro (POR, 2) 4-6 6-4 2-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
ENDARA, Ivan (ECU)
LAZOV, Alexandar (BUL)/
UZHYLOVSKYI, Volodoymyr (UKR)
2-1, ret.

CITTA’ DI TRIESTE TENNIS CUP, Trieste, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(4)
DI MARO, Lorenzo (ITA)/
DI MARO, Marco (ITA)
6-0 6-4
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(4)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)/
VIRGILI, Augusto (ITA)
3-6 6-3 10-7
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)(4)
LICCIARDI, Pietro (ITA)/
SUMMARIA, Corrado (ITA)
6-7(12) 4-6
MERIDIANA ITF FUTURUES, Novi Sad, Srbija, $15:000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ROTAROV, Ivan (SRB) VUKOVIĆ, Miloš (SRB) 0-6 1-6
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB, WC) BATALJIN, Lawrence (AUS) 4-6 7-6(4) 3-6
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) KRANIC, Karlo (CRO) 3-6 6-3 0-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB, WC) NINCEVIĆ, Frane (CRO) 1-6 4-6
TOMIĆ, Aleksandar (SRB, WC) KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) 0-6 0-6
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) VUČKOVIĆ, Miloš (SRB) 6-2 6-2
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) BOŠKOV, Nikola (GER) 6-4 6-3
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) ŠABANOV, Ivan (CRO) 5-7 3-6
DABIĆ, Miloš (SRB) KANAI, Soichiro (JPN) 6-0 6-2
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) BAJIĆ, Bogdan (SRB) 7-5 4-6 2-6
POLOVINA, Luka (SRB, WC) DIVKOVIĆ, Karlo (CRO) 1-6 0-6
DALJEV, Pavle (SRB) NOVAKOVIĆ, Boško (AUS) 3-0, ret.
ŽIVKOVIĆ, Boris (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 3-6 0-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) DEARI, Shendrit (MKD) 6-3 3-6 2-6
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB) LATINOVIĆ, Stefan (SRB) 3-6 6-7(4)
TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB) RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH) 7-6(3) 5-7 6-0
TOŠIĆ, Nemanja (SRB) BOŠNJAK, Mislav (AUS, 8) 3-6 2-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) SALINGER, Mario (CRO) 6-0 6-1
JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) SAKELLARIDIS, Michalis (GRE) 6-7(2) 6-3 1-6
2/3. kolo VUKOVIĆ, Miloš (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 1) 2-6 0-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) OBERLEITNER, Neil (AUT) 7-6(4) 6-1
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) RASPUDIĆ, Franjo (CRO, 3) 0-6 0-6
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) ŠABANOV, Ivan (CRO) 5-7 1-6
DABIĆ, Miloš (SRB) PAVLOVIĆ, Luka (FRA, 4) 1-6 0-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) DIVKOVIĆ, Karlo (CRO) 7-5 7-5
RAJIĆ, Dušan (SRB, 5) DALJEV, Pavle (SRB) 1-6 1-6
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) TRIFUNOVIĆ, Peđa (SRB) 7-5 3-6 7-5
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) BOŠNJAK, Mislav (AUS, 8) 2-6 2-6
3/3. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) TIKHOMIROV, Maksim (USA, 2) 4-6 2-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) PAVLOVIĆ, Luka (FRA, 4) 6-7(5) 4-6
DALJEV, Pavle (SRB) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 6-4 6-3
LATINOVIĆ, Stefan (SRB) DEARI, Shendrit (MKD) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB, WC) SERDARUSIĆ, Nino (CRO, 1) 3-6 2-6
DALJEV, Pavle (SRB, Q) SIMONSSON, Fred (SWE) 7-6(4) 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB) CRACIUN, Teodor Dacion (ROU) 6-4 4-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB) CUNGU, Rrezart (MNE) 2-6 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB, 8) TIKHOMIROV, Maksim (USA, Q) 7-5 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) ŠABANOV, Ivan (CRO, LL) 4-6 2-6
2. kolo DALJEV, Pavle (SRB, Q) SERDARUSIĆ, Nino (CRO, 1) 1-6 2-6
DRINIĆ, Milan (SRB, 8) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, Q) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)(1)
4-6 0-6
BUTULIJA, Boris (SRB)/
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB)(WC)
BENSOUSSAN, Samuel (FRA)/
ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER)
6-4 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MNE)(4)
FILIPENKO, Viktor (HUN)/
TIKHOMIROV, Maksim (USA)
1-6 7-5 10-5
PANIĆ, Stefan (SRB)/
BOŠNJAK, Mislav (AUS)
BAJIĆ, Bogdan (SRB)/
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB)(WC)
7-6(2) 1-6 1-10
KATIĆ, Dejan (SRB)/
GATEV, Maximilian (SUI)
KARIMOV, Jurabek (UZB)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)(3)
6-3 6-4
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
OBRADOVIĆ, Dušan (SRB)(WC)
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)(1)
1-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MNE)(4)
BAJIĆ, Bogdan (SRB)/
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB)(WC)
6-0 6-4
KATIĆ, Dejan (SRB)/
GATEV, Maximilian (SUI)
EJUPOVIĆ, Elmar (GER)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
6-3 6-4
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
CUNGU, Rrezart (MNE)(4)
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)(1)
5-7 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB)/
GATEV, Maximilian (SUI)
BRADLEY, Julian (IRL)/
PASHA, Nathan (USA)(2)
4-6 6-7(1)
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 11) KUYUMCU, Ali Mert (TUR, WC) 6-1 6-1
2/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 11) ROSENZWEIG, Nicolas (FRA) 0-6, ret.

XIXO Open Balatonboglar, Balatonboglar, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 13) MEJIĆ, Mila (SRB) 6-1 3-6 6-1
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) ARN, Greta (HUN, 12) 0-6 0-6
POLOVINA, Jelena (SRB) SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK, 7) 1-6 1-6
2/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 13) CE, Gabriela (BRA, 2) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)(4)
MALECKOVA, Jesika (CZE)/
SMITKOVA, Tereza (CZE)
3-6 1-6
Kuchyne Gorenje Prague Open 2017, Prague, Czech Republic, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KUNIĆ, Ana (SRB) slobodna
MAŠIĆ, Mila (SRB) VLOKOVA, Karolina (CZE) 2-6 5-7
2/3. kolo KUNIĆ, Ana (SRB) KLEISNEROVA, Eliska (CZE) 5-7 2-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) KRTENOVA, Sonja (CZE, Q) 6-4 6-3
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) HRABALOVA, Kristyna (CZE, Q) 6-4 4-6 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) KOLODZIEJOVA, Miriam (CZE, 1) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LYSA, Yuliya (UKR)
BROZOVA, Katerina (CZE)/
PETRUZELOVA, Marketa (CZE)(A)
6-1 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LYSA, Yuliya (UKR)
KOLB, Maryna (UKR)/
KOLB, Nadiya (UKR)(1)
6-2 4-6 6-10
QUINTA EDIZIONE “CMG CUP”, Trieste, Italy, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PANTELIĆ, Anastasija (SRB) RAGONA, Sofia (ITA) 1-6 0-6
PERIĆ, Jovana (SRB) WASSERSON, Jane (USA) 6-7(4) 4-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) SPERI, Anna (ITA, Q) 6-4 7-5
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) MAŠIĆ, Laura (CRO, Q) 4-6 6-3 6-4
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 7) CAREGARO, Martina (ITA, 2) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
PALČIĆ, Sara (SLO)(3)
BALDUCCI, Alice (ITA)/
SCALA, Camilla (ITA)
3-6 3-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) AYARI, Mey (TUN, Q) 6-0 6-0
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) MURTA, Ines (POR, 3) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
HOFER, Verena (ITA)
BAHRI, Ferdaous (TUN)/
MAHBOULI, Feriel (TUN)(WC)
4-6 6-3 10-5
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
HOFER, Verena (ITA)
PEREZ R. Guadalupe (ARG)/
SELLA, Francesca (ITA)(2)
6-3 3-6 10-7
1/2 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB)/
HOFER, Verena (ITA)
BOSIO, Victoria (ARG)/(3)
HERAZO GONZALEZ, M.F. (COL)
5-7 6-2 8-10
Al-Solaimaneyah F23 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, WC) KAUFINGER, Ina (GER) 1-6 0-4, ret.
Dubl
1. kolo
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
SHEVCHENKO, Diana (RUS)
SVINOS, Angelique (AUS)/
TOTKA, Naomi (HUN)(4)
7-5 6-1
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
SHEVCHENKO, Diana (RUS)
ABDEL-WAHAB, Farah (EGY)/
KOLAR, Nina (SLO)
4-6 6-3 10-8
1/2 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
SHEVCHENKO, Diana (RUS)
GARDELLA, Federica Joe (ITA)/
KAUFINGER, Ina (GER)
0-6 4-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) PEDRO, Candace Olivia (USA) 6-4 6-2
2/2. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) FABER, Tea (CRO, 4) 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) NAYA, Guillermina (ARG) 2-6 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

US Open Junior Tennis Championship 2017, Flushing Meadows, New York, USA, GA, tvrda podloga
US OPEN 2017
18th Serbia Junior Open Novi Sad 2016, Novi Sad, Srbija, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Nikola KIJAC,Matija ŽUGIĆ, Nikola VASIĆ, Stefan GAŽO, Uroš DELIĆ, Danilo KRUNIĆ, Goran ŽIVOTIĆ (WC), Dimitrije ZUBAC (WC), Adam KOVAČ (WC), Mihajlo DROBNJAKOVIĆ, Vanja DOBRNJAC
2/3. kolo: Stefan CIZELJ-ŽIVKOVIĆ (WC), Stefan KALAFATIĆ, Viktor JOVIĆ (2), Dušan KOSTIĆ, Andrija PAVLOVIĆ
3/3. kolo: Luka STOJANOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, WC) JIANU, Filip Cristian (ROU, 1) 2-6 2-6
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, WC) UVAROV, Andrey (RUS) 0-6 3-6
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, Q) BOGDANOVICH, Maksim (USA, LL) 6-1 7-5
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, WC) ANDREEV, Adrian (BUL, 5) 3-6 2-6
JUHAS, Kristijan (SRB, Q) MALEŠEVIĆ, Nemanja (BIH) 7-5 6-1
STOJANOVIĆ, Luka (SRB, LL) BISTON, Tom (FRA, Q) 6-2 6-2
2. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, Q) MAREK, Wojciech (POL, 3) 6-3 4-6 6-3
JUHAS, Kristijan (SRB, Q) DROGUET, Titouan (FRA, 4) 1-6 3-6
STOJANOVIĆ, Luka (SRB, LL) DICA, Nini Gabriel (ROU, 8) 1-6 0-6
1/4 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, Q) KALENDER, Admir (CRO) 4-6 5-7
Dubl
1/4 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD)
BISTON, Tom (FRA)/
DE CUYPER, Julien (FRA)
6-3 6-2
1/2 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD)
NOSKIN, Egor (RUS)/
UVAROV, Andrey (RUS)(2)
4-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Jelena KOVAČ (WC), Lena MILOŠEVIĆ, Tijana NIKOLIĆ, Gabrijela STOJANOVIĆ (WC), Tijana SVITLICA, Katarina DUKIĆ, Jovana BABIĆ, Anja MITRAKOVIĆ, Anđela KNEŽEVIĆ, Anđela JOCOVIĆ
2/3. kolo: Nađa OSTOJIĆ, Senka DELETIĆ (WC),  Elena GEMOVIĆ (4)
3/3. kolo: Mila ŠARIĆ
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) SAYFETDINOVA, Avelina (RUS) 6-3 6-4
SOKOVIĆ, Nevena (SRB, WC) NOVAK, Kristina (SLO) 1-6 6-3 0-6
MITROVIĆ, Teodora (SRB, WC) AVANESYAN, Elina (RUS) 2-6 0-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) ZELIĆ, Iva (CRO) 6-4 6-3
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB, Q) RADIŠIĆ, Nika (SLO, 2) 0-6 1-6
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) CISOVSKA, Romana (SVK) 6-2 6-3
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) CADAR, Selma Stefania (ROU, 8) 2-6 5-7
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB) GARLAND, Joanna (TPE, 1) 6-3 0-6 7-5
1/2 finale SKROBONJA, Anđela (SRB) LOUGHLAN, Anna (GBR) 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
ŠARIĆ, Mila (SRB)(A)
OLYANOVSKAYA, Nina (RUS)/
OLYANOVSKAYA, Valeriya (RUS)
3-6 1-6
CLUB TENIS UNION ITF III VIÑA DEL MAR V REGION, Vina Del Mar, Chile, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Milijana (SRB) MILLAS, Constanza (CHI) 0-6 1-6
Aphrodite Cup, Nicosia, Cyprus, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo IVIĆ, Stefan (SRB, Q) ORNBERG, Anton (SWE, 5) 2-6 6-4 6-4
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) KLOV NILSSON, Jesper (SWE, 2) 4-6 4-6
2. kolo IVIĆ, Stefan (SRB, Q) KYZAS, Sergios (CYP) 3-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

MOURATOGLOU CUP UNDER 16, Biot, France, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Stefan Popović (1); 3. kolo: Lav Dašić
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
DAŠIĆ, Lav (SRB)(3)
NAVROTCHI, Maxime (LUX)/
TROFIMOV, Egor (RUS)(1)
W/O
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 2) SIEM, Sofie (NOR, 8) 6-0 6-1
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 2) COHEN, Noa (FRA, WC)  6-2 6-2
FINALE LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 2) BEKRAR, Ines (FRA, 7) 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/(1)
NEKHOROSHEVA, Diana (RUS) 
AOUNI, Souhila (FRA)/(4)
CHAUMEIL, Meline (FRA)
W/O
7. Intesa Sanpaolo Bank Junior Slovenia Open-International Tennis Championships Under 14, Koper, Slovenija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Tadej Mihajlović, Andrej Radojičić
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Gajić, Vuk David Stramput, Petar Belošević (SE)
2. kolo: Mihailo Savić, Bojan Radoman (Q)
1/4 finale JOVANOVIĆ, Marko (SRB) POLJIČAK, Mili (CRO, 1) 6-7(3) 6-0 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Teodora Kešelj
Glavni žreb
2. kolo: Iva Šepa
1/4 finale OBRADOVIĆ, Andrea (SRB) LONČARIČ, Taja (SLO, 11) 2-6 6-7(4)