Turniri od 04.08 – 10.08.

Rogers Cup, Toronto, Canada, ATP1000, $2.887.085, tvrda podloga
Satnica ,
Glavni žreb
1. kolo  ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) Slobodan
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MONFILS, Gael (FRA) 6-2 6-7(4) 7-6(2)
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) TSONGA, Jo-Wilfried (FRA, 13) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)   (3)
slobodni
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
WAWRINKA, Stan (SUI)
CABAL, Juan Sebastian (COL)/
MARRERO, David (ESP)
6-3 7-5
2. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)   (3)
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
WAWRINKA, Stan (SUI)
6-4 6-4
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)   (3)
ROGER-VASSELIN, Edouard (FRA)/
BENNETEAU, Julien (FRA)/   (5)
2-6 6-3 14-12
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)   (3)
PEYA, Alexander (AUT)/
SOARES, Bruno (BRA)  (2)
4-6 6-7(8)

Rogers Cup, Montreal, Canada, Premier, $2,216,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) SUAREZ NAVARO, Carla (ESP, 14) 4-6 3-6
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 7) Slobodna
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 9) BACSINSZKY, Timea (SUI) 6-1 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 7) STEPHENS, Sloan (USA) 6-7(7) 6-4 7-6(4)
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 9) VANDEWEGHE, Coco (USA, Q) 7-6(7) 6-7(7) 4-6 
3. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 7) VANDEWEGHE, Coco (USA, Q) 6-7(8) 6-2 5-7 
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
KOUKALOVA, Klara (CZE)
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO)/
SAVCHUK, Olga (UKR)
4-6 7-6(4) 10-0
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
KOUKALOVA, Klara (CZE)
KRAJICEK, Michaella (NED)/
ZAHLAVOVA STRYCOVA, Barbora (CZE)
3-6 6-3 7-10

San Marino City, San Marino, 64K+H,  šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7, WC) GAIO, Federico (ITA, SE) 6-4 6-2
TROICKI, Viktor (SRB, WC) ALBOT, Radu (MDA) 4-6 6-3 6-2
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7, WC) DELIĆ, Mate (CRO) 7-6 6-4
TROICKI, Viktor (SRB, WC) GIMENO-TRAVER, Daniel (ESP, 2) 4-6 7-6(3) 7-6(6)
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7, WC) CLEZAR, Guiljerme (BRA) 3-6 6-7(2)
TROICKI, Viktor (SRB, WC) VEIĆ, Antonio (CRO, Q) 2-6 4-6
Prague Open II, Chech Republic, $50,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) RUMYANTSEV, Alexander (RUS) 6-3 6-2
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 3) PAPIK, Tomas (CZE) w/o
2/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) AGAR, Ryan (AUS) 6-2 6-2
3/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) OUELLETTE, Greg (USA) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) KOVALIK, Jozef (SVK, Q) 1-6 7-5 6-3
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) MERTL, Jan (CZE) 6-4 6-4
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, Q) GHEM, Andre (BRA) 2-6 4-6

Telavi GEO F2, Telavi, Georgia, $10000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) BAKHODUR, Fariduni (TJK) 6-1 6-2
2/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) DZUDZEWICZ, Bogdan (POL) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) BADANOV, Dmytro (UKR, 4) 6-7(5) 3-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DIEP, Florent (FRA)
MICK, Peter (SVK)/
WOJNAR, Bartosz (POL)
7-6(4) 7-5
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DIEP, Florent (FRA)
BARRERE, Gregoire (FRA)/
MARGAROLI, Luca (SUI)  (2)
3-6 4-6
SERBIA F8, Novi Sad, Srbija, $10000,  šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) SVJETLIČIĆ, Matej (CRO) 4-6 5-7 
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) MELCHIORRE, Davide (ITA, 2) 3-6 4-6
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) AROVIN, Oleksiy (UKR) 0-6 0-6 
JANDRIĆ, Darko(SRB, 14) DRINIĆ, Milan (SRB) 6-3 3-6 3-6
BLAGOJEVIĆ, Filip (SRB, WC) MICOV, Stefan (MKD, 3) 0-6 0-6
JEVĐIĆ, Stevan (SRB) ROGAN, Pavle (MNE) 6-2 6-4
TERZIĆ, Nenad (SRB) TRAJKOVSKI, Antoni (AUS) 6-2 6-1
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 10) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 6-2 5-2, B.Đ. predao
VUKOTIĆ, Danilo (SRB WC) HARVEY, Luke Immanuel (AUS) 2-6 4-6
SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) ROBERT, Quentin (REU, 11) 0-6 0-6
JABLANOVIĆ, Luka (SRB) OSMAKČIĆ, Mario (SUI) 0-6 1-6
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) NEDELJKOVIĆ, Aleksandar (SRB) 6-4 5-7 3-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) ROGOVEANU, Sergiu (ROU, 13) 7-6(5) 6-2
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) SEKULJICA, Aleksandar (AUS) 6-1 6-1 
MIHAJLOVIĆ, Miloš (SRB) VUKAJLOVIĆ, Tibor (SUI) 7-5 6-2
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) 6-0 6-2
BLANUŠA, Stefan (SRB) DURATOVIĆ, Ervin (SWE) 7-5 6-4
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 16) ALLEMBY, James (GBR) 6-4 6-4
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) TEPŠIĆ, Miladin (AUS) 6-4 6-3
JEVĐIĆ, Stevan (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 3) 3-6 3-6
TERZIĆ, Nenad (SRB) DE SOUSA, Gilles (FRA, 4) w/o
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 10) SARAYDARPOUR, Salar (USA, WC) 6-0 6-2
NEDELJKOVIĆ, Aleksandar (SRB) VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) 6-4 3-6 6-3
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) VIDAK, Antun (CRO, 7) 1-6 6-7(3)
MIHAJLOVIĆ, Miloš (SRB) MASSA, Alexandre (FRA, 9) 1-6 0-6 
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) BLANUŠA, Stefan (SRB) 6-2 6-1
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 16) CZEPIELEWSKI, Daniel (GER) 6-3 7-5
3/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) MELCHIORRE, Davide (ITA, 2) 4-6 4-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 10) TERZIĆ, Nenad (SRB) 6-2 6-1
NEDELJKOVIĆ, Aleksandar (SRB) NAVARRO, Simon (CHI, 6) 2-6 0-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 16) 7-6(4) 6-7(7) 4-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) 4-6 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 8) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) 6-1 6-0
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) BJELICA, Ivan (SRB) 1-4, predaja
RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) TRENDAFILOV, Petar (BUL) 2-6 2-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) NAVARRO, Simon (CHI, Q) 7-6(2) 6-0
GRBIĆ, Filip (SRB, WC) PUTTERGILL, Calum (AUS, LL) 6-4 7-6(1)
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS, 7) 0-6 3-6
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) CHETTAR, Medy (FRA) 1-6 1-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) ZANINOVIĆ, Luka (CRO) 7-5 7-5
 2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) SANČIĆ, Antonio (CRO) 4-6 6-7(6)
KATIĆ, Dejan (SRB, 8) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE) 2-6 3-6
BJELICA, Ivan (SRB) MELCHIORRE, Davide (ITA, Q) 6-4 6-2
VUČIĆ, Ilija (SRB) GRBIĆ, Filip (SRB, WC) 6-2 6-4
  ZEKIĆ, Miljan (SRB) GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP, 2) 7-6(5) 7-5
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB) MARCAN, Dino (CRO, 6) 6-2 3-6 1-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) MASSA, Alexandre (FRA, Q) 6-2 6-1
ZEKIĆ, Miljan (SRB) VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS, 7) 7-5 3-6 6-7(6)
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB) VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS, 7) 6-7(5) 2-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
MARČAN, Dino (CRO)/
ŠANČIĆ, Antonio (CRO)    (1)
1-6 6-3 5-10
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
PEHAR, Antun (CRO)
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
ZANINOVIĆ, Luka (CRO)
6-3 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)   (4)
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
DŽALETA, Nikola (SRB)    (WC)
7-5 6-4
BJELICA, Ivan (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
NEKIĆ, Tim (GER)/
VIDAK, Antun (CRO)
6-4 6-4
GRBIĆ, Filip (SRB)/
DRINIĆ, Milan (SRB)  (WC)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
MELCHIORRE, Davide (ITA)
2-6 1-6
KATIĆ, Dejan (SRB)/  (WC)
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
NAVARRO, Simon (CHI)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL) (2)
5-7 1-6
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
PEHAR, Antun (CRO)
MARCAN, Dino (CRO)/
ŠANČIĆ, Antonio (CRO)     (1)
5-7 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)   (4)
BJELICA, Ivan (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
2-6 6-3 11-9
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ŠABANOV, Ivan (CRO)   (4)
MARCAN, Dino (CRO)/
ŠANČIĆ, Antonio (CRO)     (1)
4-6 4-6

Hechingen Ladies Open, Hechingen, Germany, $25000,  šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6) slobodna
2/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6) KLASEN, Charlotte (GER) 6-4 6-4
3/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6) SEKULIC, Sarah-Rebecca (GER) 7-5 3-6 6-3
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, Q) SIEGEMUND, Laura (GER, 3) 3-6 4-6
Jolie Ville Golf F30 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000,  tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) KAMIYOSHIHARA, Ai (JPN) 6-4 6-0
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) LU, Jiaxi (CHN) 2-6 2-6
2/2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) OGATA, Haine (JPN) 7-5 6-0
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) FUJIOKA, Nozomi (JPN) 6-3 6-1
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) TOTKA, Naomi (HUN, 5) 6-1 6-1
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) CADAR, Elena-Teodora (ROU, 1) 6-3 7-5
1/2 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) BAVISETTI, Sowjanya (IND, 4) 6-2 3-6 6-3
FINALE LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) STRAKHOVA, Valeriya (UKR, WC) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
ELTONY, Mayar (EGY)  (WC)
A.PEREIRA VALLE, Marcela (BRA)/
PEREIRA, Alory Regina Elorriaga (BRA)
4-6 1-6
LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
OGATA, Haine (JPN)
KULIKOVA, Valentina (RUS)/ MARTINEZ, Maria (ESP)   (A) 4-6 6-4 10-3
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
OGATA, Haine (JPN)
FAYOL, Clemence (FRA)/
ROMEO, Caroline (FRA)
6-4 6-1
1/2 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
OGATA, Haine (JPN)
FUJIOKA, Nozomi (JPN)/
HASEGAWA, Risa (JPN)
7-6(9) 6-4
FINALE LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
OGATA, Haine (JPN)
DART, Harriet (GBR)/
WILLIAMS, Claudia (NZL, 3)
6-4 6-2
TROFEUL ILIE NASTASE, Arad, Romania, $10000,  šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) slobodna
STEPANOV, Borislava (SRB) GRIGORIU, Madalina (ROU) 1-6 1-6
2/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) SZATMARI, Agnes (ROU) 0-6 0-6
ZAJECAR OPEN 2014, Zaječar, Srbija, $10000,  šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) MILOJEVIĆ, Miljana (SRB) 3-6 6-2 6-3
MARKOVIĆ, Mina (SRB) ČALUK, Nerma (BIH) 6-4 3-6 6-2
ČOBANOVIĆ, Anastasija (SRB) RISTIĆ, Miljana (SRB, WC) 6-2 6-2 
BAUER, Elizabeta (SRB) STOJIĆ, Stefani (AUS) 3-6 1-6 
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) RELJIĆ, Anđela (AUS) 6-0 6-1
ANTONIJEVIĆ, Jovana (SRB) SREDOJEVIĆ, Aleksandra (SRB) 1-6 7-6(3) 6-0 
ĐORĐEVIĆ, Radmila (SRB) MATOULA, Martha (GRE) 1-6 2-6
2/3. kolo ŠUNKIĆ, Dunja (SRB, 1) BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) 6-4 6-0 
TOMIĆ, Danijela (SRB) TOFILOVSKI, Tijana (SRB) 6-1 6-1
MARKOVIĆ, Mina (SRB) SAFRONENKA, Anita (BLR, 2) 5-7 4-6 
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) SLAVOVA, Gabriela (BUL) 6-0 6-0
ČOBANOVIĆ, Anastasija (SRB) MUMINOVIĆ, Damira (BIH, 3, WC) 3-6 1-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) MEDAREVIĆ, Marjana (SRB) 6-1 6-1
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) ĆEĆEZ, Bojana (SRB) 6-2 6-2 
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) TRIFONOVA, Tsvetanka (BUL) 6-1 6-1
ANTONIJEVIĆ, Jovana (SRB) TAKAMURA , Satsuki (JPN) 0-6 1-6 
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) STOJAČIĆ, Ana (SRB) 7-5 6-2 
BABIĆ, Vera (SRB) OCHEVA, Victoria (BUL) 0-6 0-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) KOSTIĆ, Kristina (SRB) 6-1 6-0 
PETRIKIĆ, Andrijana (SRB) MATOULA, Martha (GRE) 1-6 2-6
3/3. kolo ŠUNKIĆ, Dunja (SRB, 1) TOMIĆ, Danijela (SRB) 6-2 6-4
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) SAFRONENKA, Anita (BLR, 2) 6-2 0-6 6-4
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) MUMINOVIĆ, Damira (BIH, 3, WC) 2-6 3-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) STOJIĆ, Stefani (AUS) 0-6 1-3, predaja
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH) 6-4 6-4
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) TAKAMURA , Satsuki (JPN) 2-6 0-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) OCHEVA, Victoria (BUL) 4-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo ŠUNKIĆ, Dunja (SRB, Q) STEFKOVA, Barbora (CZE, 1) 3-6 1-6
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) RADANOVIĆ, Dejana (SRB) 2-6 3-6
POLIĆ, Ema (SRB) PEJOVIĆ, Isidora (SRB) 6-1 6-0
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) 2-6 6-1 6-3
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) DUKIĆ, Dajana (SRB, WC) 6-3 6-2
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, Q) ŠLJUKIĆ, Milica (MNE) 6-1 6-1
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, Q) HUSARIĆ, Anita (BIH, 7) 6-3 1-6 2-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 8) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD, WC) 6-1 6-1
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, WC) 6-2 6-4
NJEGUŠ, Kristina (SRB, WC) ČUK, Pia (SLO) 1-6 0-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) NANCARROW, Alexandra (AUS, 2) 4-6 1-6
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) STEFKOVA, Barbora (CZE, 1) 6-4 7-6(6)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) POLIĆ, Ema (SRB) 2-6 2-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, Q) HUSARIĆ, Anita (BIH, 7) 4-6 1-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) MUMINOVIĆ, Damira (Q) 6-1 1-6 6-1
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 8) RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) 5-7 6-3 7-5
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) POLIĆ, Ema (SRB) 3-6 3-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) HUSARIĆ, Anita (BIH, 7) 6-3 2-6 6-2 
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 8) IANCHUK, Elizaveta (UKR, 3) 6-7(4) 0-6
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) POLIĆ, Ema (SRB) 6-1 6-4
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) IANCHUK, Elizaveta (UKR, 3) 6-2 6-1
Dubl
1. kolo PEJOVIĆ, Isidora (SRB)/
MUMINOVIĆ, Damira (BIH)
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
STOILKOVSKA, Magdalena (MKD)
6-3 6-4
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
ŠUNKIĆ, Dunja (SRB)
MARJANOVIĆ, Sara (BIH)/
RAČIĆ, Sanja (BIH)
6-1 6-2
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/
STANKOVIĆ, Jovana (SRB)
OCHEVA, Victoria (BUL)/
SAFRONENKA, Anita (BUL)
6-4 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
HUSARIĆ, Anita (BIH)        (1)
PEJOVIĆ, Isidora (SRB)/
MUMINOVIĆ, Damira (BIH)
6-1 6-1
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
IANCHUK, Elizaveta (UKR)  (3)
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
ŠUNKIĆ, Dunja (SRB)
6-2 6-3
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
NANCARROW, Alexandra (AUS)/
STEFKOVA, Barbora (CZE)  (2)
3-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/
STANKOVIĆ, Jovana (SRB)
ADAMESCU, Cristina (ROU)/
VANGELOVA, Ani (BUL)       (4)
6-3 3-6 10-8
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
HUSARIĆ, Anita (BIH)        (1)
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
IANCHUK, Elizaveta (UKR)   (3)
3-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/
STANKOVIĆ, Jovana (SRB)
NANCARROW, Alexandra (AUS)/
STEFKOVA, Barbora (CZE)  (2)
3-6 1-6
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
IANCHUK, Elizaveta (UKR)  (3)
NANCARROW, Alexandra (AUS)/
STEFKOVA, Barbora (CZE)  (2)
6-3 7-5
Ladies Future Vienna presented by Schenker, Vienna, Austria, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) SVATIKOVA, Laura (SVK) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB, WC) SHINIKOVA, Isabella (BUL, 4) 1-6 2-6

European Summer Cups G18 Finals, Granville, France, šljaka
Livescore Satnica
DEVOJČICE DO 18 GODINA
Finalni turnir (04.08.–06.08.): Belarus, Czech Republic (1), Hungary (2), Italy, Romania, Serbia (3), Slovakia (4), Spain
SRBIJA: Ivana Jorović, Nina Stojanović, Jelena Lukić Srbija, EP, Granville 2014
1/4 finale SRBIJA G18 2-1 ITALIJA G18
STOJANOVIĆ, Nina –  PAOLINI, Jasmine 2-6 4-6
JOROVIĆ, Ivana TURATI, Bianca 6-2 6-2
JOROVIĆ, Ivana/
STOJANOVIĆ, Nina
PAOLINI, Jasmine/
BRESCIA, Georgia
6-1 6-0
1/2 finale SRBIJA G18 3-0 MAĐARSKA G18
STOJANOVIĆ, Nina BARZO, Lilla 7-5 6-2
JOROVIĆ, Ivana BONDAR, Anna 6-2 6-2
JOROVIĆ, Ivana/
STOJANOVIĆ, Nina
BEKEFI, Bianka/
BARZO, Lilla
6-3 6-1
FINALE Srbija G18, EP, Grenvil 2014 Srbija G18, EP, Grenvil 2014 SRBIJA G18 3-0 RUMUNIJA G18
STOJANOVIĆ, Nina DUCU, Ioana 4-6 7-6(2) 6-1 Srbija G18, EP, Grenvil 2014
JOROVIĆ, Ivana ROSCA, Ioana Loredana 6-2 3-6 6-3 Ivana Jorović i Ivan Đurđević, EP, Grenvil 2014
JOROVIĆ, Ivana/
STOJANOVIĆ, Nina
RUSE, Elena Gabriela/
DUCU, Ioana
6-4 2-2, ret. Srbija G18, EP, Grenvil 2014
XX International Junior de Leiria, Leiria, Portugal, G4,  šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) MARREIROS, Ricardo (POR) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo RADENKOVIĆ, Miloš (SRB)/
KASZYCKI, Volodymyr (UKR)
DUCRUC, Lucas (FRA)/
TORREANO, Agustin (ARG)
1-6 1-6
ITF U18 Zilina Junior Open 2014, Zilina, Slovakia, G4,  šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, 10) slobodna
2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, 10) SENKAROVA, Adriana (SVK, Q) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
GABIJA, Buenanjo (LTU)
BAKAITE, Paulina (LTU)/
ZYKUTE, Gerda (LTU)
7-5 7-6(6)
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
GABIJA, Buenanjo (LTU)
DOLAKOVA, Nikola (SVK)/
PRISCAKOVA, Sona (SVK, 4)
4-6 2-6
Epetion Cup, Split, Croatia, G5,  šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) KARANUŠIC, Anđa (CRO, WC) 5-7 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Nations Challenge 2014 B12 Finals, Alanya, Turkey
Finalni turnir: 07.08.–10.08. Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Grupa A: Belgium, Serbia, Spain, Switzerland; Grupa B: Czech Republic, Italy, Romania, Russia
SrbijaB12, Alanya 2014 SRBIJA: Goran Životić, Viktor Jović, Uroš Jović
1. kolo SRBIJA B12 2-1 ŠPANIJA B12
ŽIVOTIĆ, Goran LLAMAS RUIZ, Pablo 6-2 6-4
JOVIĆ, Viktor PLANS, Jorge 2-6 7-5 3-6
JOVIĆ, Viktor/
ŽIVOTIĆ, Goran
PLANS, Jorge/
COBACHO SANCHEZ, Pedro
6-4 6-4
2. kolo SRBIJA B12 3-0 BELGIJA B12
ŽIVOTIĆ, Goran COLLIGNON, Raphael 6-2 6-2
JOVIĆ, Viktor  – FAUCON, Romain 6-1 6-0
JOVIĆ, Uroš/
ŽIVOTIĆ, Goran
COLLIGNON, Raphael/
KATZ, Martin
6-2 6-3
3. kolo SRBIJA B12 2-1 ŠVAJCARSKA B12
ŽIVOTIĆ, Goran VON DEN SCHULENBURG, Jeffrey 1-6 3-6
JOVIĆ, Viktor MALKOWSKI, Jean Marc 5-7 7-6(4) 6-0
JOVIĆ, Viktor/
ŽIVOTIĆ, Goran
VON DEN SCHULENBURG, Jeffrey/ RIEDI, Leandro 6-1 6-3
PLEJ-OF
FINALE SrbijaB12-ItalijaB12, Alanya 2014 SRBIJA B12 0-3 ITALIJA B12
JOVIĆ, Uroš (SRB) MUSETTI, Lorenzo 7-6(5) 3-6 2-6
JOVIĆ, Viktor TABACCO, Fausto 4-6 2-6
JOVIĆ, Viktor/
ŽIVOTIĆ, Goran
TABACCO, Fausto/
ROTTOLI, Lorenzo
1-6 1-6
Niksic open 2014, Niksic, Montenegro, U16, C3,  šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Nikola Arsić (1), Matija Eskić (2), Luka Stojčević, Luka Vukmanović
Glavni žreb
1.k. Luka Stojčević (Q); 2.k. Matija Eskić (Q), Igor Banićević (WC);
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) TEMPORAO, Joao (POR, Q) 6-4 6-3
ARSIĆ, Nikola (SRB, Q) VALIEV, Ilgiz (RUS, 2) 4-6 7-6(6) 6-4
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) MOLYAK, Andrei (SVK, 3) 6-2 6-2
ARSIĆ, Nikola (SRB, Q) ALEKSIĆ, Bodin (MNE) 6-1 6-0
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 1) ARSIĆ, Nikola (SRB, Q) 6-4 5-7 7-6(3)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1.k. Boba Kotlica (WC); 2.k. Aleksandra Stanković (8), Sofija Mandić (Q);
1/4 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 5) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 1, Q) 4-6 3-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 6) USHAKOVA, Anastasia (RUS, 3) 0-6 4-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 2) MALOVIĆ, Anđela (MNE, 7) 6-2 3-6 6-3
1/2 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, 2) ĐOKIĆ, Hristina (BIH, 4) 4-6 0-6
Dubl
1/2 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)/
ĐOKIĆ, Hristina (BIH, 1)
DRAŠKOVIĆ, Anja (MNE)/
MALOVIĆ, Anđela (MNE)
W/O
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MANDIĆ, Sofija (SRB)
PALMA, Livia (ITA)/
STRIPPOLI, Camilla (ITA)
6-2 7-5
FINALE ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)/
ĐOKIĆ, Hristina (BIH, 1)
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MANDIĆ, Sofija (SRB)
6-3 7-6(2)
AS OPEN 2014, Skopje, FYR Macedonia, U16, C3,  šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Nikola Jevtić (6, WC), Ognjen Stanković (7, WC);
Glavni žreb
1.k. Luka Stojanović, Aleksandar Tomić, Andrija Jevtić (WC); 2.k. Ognjen Stanković (LL), Nikola Jevtić (LL), Milan Radojković; 3.k. Nikola Dimitrijević (8), Mihajlo Drobnjaković (13);
1/4 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 3 WC) DROBNJAKOVIĆ Pavle (SRB) 6-0 7-6(2)
1/2 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 3 WC) MEDESAN, Sergiu Darie (ROU, 6) 7-5 6-4
FINALE Bodin Žarković, AS Open 2014 ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 3 WC) JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 1) 1-6 1-6
Dubl
1/2 finale DROBNJAKOVIĆ Mihajlo (SRB)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD, 6)
MEDESAN, Sergiu Darie (ROU)/
YULIK, Viacheslav (RUS, 1)
6-2 3-6 10-7
FINALE DROBNJAKOVIĆ Mihajlo (SRB)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD, 6)
GERASIMOSKI, Mario (MKD)/
JANKULOVSKI, Bojan (MKD, 2)
1-6 6-4 10-12
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2.k. Marija Stojković, Radica Đokić, Jovana Gvozdenović, Marija Leko, Anja Antonijević (A);
1/4 finale GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, 9) KHLESTOVA, Anastasia (RUS, 3) 1-6 3-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, 2) OZTURK, Zeynep Naz (TUR, 6) 6-1 6-4
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB, 2) MOLCHANOVA, Anna (UKR, 8) 6-2 6-2
FINALE Teodora Ristić, AS Open 2014 RISTIĆ, Teodora (SRB, 2) MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 1) 6-3 3-6 4-6
Dubl
1/2 finale RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 1)
KRZOVSKA, Darija (MKD)/
MOLCHANOVA, Anna (UKR, 3)
6-3 6-3
FINALE RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 1)
ALLAKHVERDIYEVA, Adelaida (KAZ)/
OZTURK, Zeynep Naz (TUR, 4)
6-2 6-2 
Young Champions Cup, Hasselt, Belgium, U14, C1,  šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1.k. Jovana Samočeta (8)
Bankya cup, Bankya, Bulgaria, U14, C3,  šljaka
Satnica
DEČACI  DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Aleksa Ćirić
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Ana Živković (WC)
Glavni žreb
2.k. Andrijana Stoiljković (8)
Stork International TE U12 Trophy, Oetwil am See, Switzerland, U12, C3,  šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2.k. Mila Stanojević, Nađa Nonković
Dubl
1/2 finale NONKOVIĆ, Nađa (SRB)/
WECKERLE, Marie (LUX)
HEFTI, Melody (SUI)/
PAUNOVIC, Sara (SUI)
2-6 3-6