Turniri od 04.07 – 10.07.

Båstad Challenger – Svenska Tennisförbundet, Båstad, Sweden, €42.5K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) ARVIDSSON, Isak (SWE, WC) 2-6 6-7(7)
ĐERE, Laslo (SRB) TEPAVAC, Marko (SRB) 3-6 0-6
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) KICKER, Nicolas (ARG, 8) 6-2 7-6(2)
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB) ZEBALLOS, Horacio (ARG, 2) 6-7 4-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
KARATSEV, Aslan (RUS)
CARBALLES BAENA, Roberto (ESP)/
RIBA, Pere (ESP)
W/O
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
ĐERE, Laslo (SRB)
GHEM, Andre (BRA)/
MONTANES, Albert (ESP)
3-6 3-6
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
KARATSEV, Aslan (RUS)
PERALTA, Julio (CHI)/
ZEBALLOS, Horacio (ARG)(1)
1-6 3-6
Internazionali dell’Umbria, Todi, Italy , €42.5K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) VIRGILI, Adelchi (ITA) 6-3 6-3
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) ILKEL, Cem (TUR, 7) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) ILHAN, Marsel (TUR, 8) 7-5 6-1
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) POPKO, Dmitry (KAZ) 6-2 6-4
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) MARTIN, Andrej (SVK, 1) 6-3 7-6(7)
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) TRUNGELLITI, Marco (ARG, 3) 6-2 6-2
FINALE ZEKIĆ, Mljan (SRB, Q) NAPOLITANO, Stefano (ITA, WC) 6-7(6) 6-4 6-3
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ROLA, Blaž (SLO)
BEHAR, Ariel (URU)/(3)
LOPEZ-PEREZ, Enrique ((ESP)
7-5 6-3
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ROLA, Blaž (SLO)
GILLE, Sander (BEL)/
VLIEGEN, Joran (BEL)
6-4 7-6(5)
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ROLA, Blaž (SLO)
CARUSO, Salvatore (ITA)/
GIANNESSI, Alessandro (ITA)
3-6 7-6(4) 10-12

AMSTELVEEN FUTURTE, Amstelveen, Netherlands, $25.000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) VAN BEEM, Colin (NED) 6-2 6-0
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) VAN DE ZANDSCHULP, Botic (NED, WC) 4-6 5-7
ITF Raiffeisen Future, Telfs, Austria, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUĆAN, Aleksa (SRB) PYRINGER, Stefano (AUT) 6-1 6-2
2/3. kolo BUĆAN, Aleksa (SRB) LI, Yuanfeng (CHN, 5) 6-7(3) 3-6
TENNISPARK SKOPJE F3, Skopje, FYR Macedonia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Miodrag (SRB) DICU, Raul-Alin (ROU) 3-6 1-6
DUCIĆ, Milenko (SRB) DUMEVSKI, Dragan (MKD) 2-6 1-6
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) ARSIĆ, Nikola (SRB) 4-6 6-2 1-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 10) slobodan
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) slobodan
BAJIĆ, Bogdan (SRB) SAVELJIĆ, Igor (MNE) 1-6 0-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) DIMITROV, Martin (BUL) 3-6 6-4 2-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 12) slobodan
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) RISTOVSKI, Dimitar (MKD, WC) 1-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 16) slobodan
DRINIĆ, Milan (SRB, 8) slobodan
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) GIGOLAEV, Roman (RUS, WC) 6-7(2) 2-6
DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB) SHANDAROV, Vasil (BUL) 3-6 0-6
2/3. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB, 10) ARSIĆ, Nikola (SRB) 6-0 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) SAVELJIĆ, Igor (MNE) 6-7(5) 6-1 6-7(2)
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 12) VLADUSIĆ, Nenad (AUT) 3-6 6-1 5-0, ret.
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 16) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 6-2 7-6(6)
DRINIĆ, Milan (SRB, 8) GIGOLAEV, Roman (RUS, WC) 6-4 6-3
3/3. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB, 10) BILJESKO, Domagoj (CRO, 3) 6-3 6-4
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 12) RICCA, Giorgio (ITA, 5) 3-6 6-2 3-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 16) WAKITA, Shunshuke (JPN, 6) 6-4 3-6 1-4, ret.
DRINIĆ, Milan (SRB, 8) NIETO, Alberto (ESP, 16) 1-6 6-1 6-4
Glavni žreb
1.kolo KATIĆ, Dejan (SRB) PAVLOVIC, Luka (FRA, Q) 6-7(7) 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) SAVELJIC, Igor (MNE, Q) 7-6(0) 5-7 2-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN, Q) 6-1 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) HAMPEL, Lenny (AUT, 4) 1-6 2-6
DRINIĆ, Milan (SRB, Q) MUKUND, Sasi Kumar (IND) 6-4 6-2
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) FABIAN, Patrik (SVK, 7) 4-6 1-6
DRINIĆ, Milan (SRB, Q) HAMPEL, Lenny (AUT, 4) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)(2)
MUKUND, Sasi Kumar (IND)/
ZEMEL, Yasha (ISR)
6-2 6-3
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
DURGUTI, Besir (MKD)
PAUFFLEY, Neil (GBR)/
GABB, Richard (GBR)(1)
2-6 2-6
DRINIĆ, Milan (SRB)/
PERFILOV, Alexander (RUS)
SAVELJIĆ, Igor (MNE)/
SAVELJIĆ, Ivan (MNE)
3-6 6-3 9-11
KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
DEARI, Shendrit (MKD)/
TASHI, Vullnet (SUI)
4-6 3-6
POPOVIĆ, Miodrag (SRB)/
KRIVOKUĆA, Neven (CRO)
GARZELLI, Francesco (ITA)/
RICCA, Giorgio (ITA)
W/O
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)(2)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)/
RUSEVSKI, Predrag (MKD)
4-6 3-6

LORRAINE OPEN 88, Contrexeville, France, $100.000 , šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 1) slobodna
2/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 1) VAN DER HOEK, Rosalie (NED) 6-0 6-3
3/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 1) LEHNERT, Katharina (PHI) 6-3 7-6(3)
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, Q) MUNTEAN, Victoria (FRA, WC) 6-2 6-2
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, Q) GEORGES, Myrtille (FRA) 0-6 1-6
Europe Tennis Center Ladies Open, Budapest, Hungary, $100.000šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) slobodna
2/3. kolo KAČAR, Marina (SRB) PRIBYLOVA, Anastasia (RUS, 3) 6-3 4-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) DI GIUSEPPE, Martina (ITA, Q) 7-6(5) 6-0
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KUCOVA,  Kristina (SVK, 4) 6-3 6-3
1/4 finale  JAKŠIĆ, Jovana (SRB)  STOLLAR, Fanni (HUN, WC) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
DINU, Cristina (ROU)
BURGIĆ BUCKO, Ema (BIH)/
GARCIA-PEREZ, Georgina (ESP)
1-6 1-6
REINERT OPEN, Versmold, Germany, $50.000 , šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) OZGEN, Pemra (TUR) 6-4 6-3
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) SCHMIEDLOVA, Anna Karolina (SVK, 1) 1-6 7-5 6-4
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) MUCHOVA, Karolina (CZE) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
GAMIZ, Andrea (VEN)(3)
HOBGARSKI, Katharina (GER)/
WACHACZYK, Julia (GER)
4-6 3-6
ITF WOMEN’S – 9°TROFEO MA-BO, Torino, Italy, $25.000 , šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOTLICA, Boba (SRB, WC) FRECH, Magdalena (POL) 0-6 0-6
Dubl
1. kolo KOTLICA, Boba (SRB)/
FRANZE, Claudia (ITA)
PARRES AZCOITIA, Olga (ESP)/
ROSATELLO, Camilla (ITA)(4)
3-6 0-6
NIS OPEN, Niš, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) 0-6 1-6
KOSTIĆ, Kristina (SRB) KOSTIĆ, Katarina (SRB) 2-6 1-6
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) GEORGIEVA, Angela (RSA) 6-4 7-5
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) ENGBACK, Paulina (SWE) 6-1 6-1
ŠARIĆ, Mila (SRB) MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) 5-7 6-2 3-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) ZAWADZKA, Joanna (POL) 6-2 6-3
LUKIĆ, Jelena (SRB, 3) slobodna
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB) 3-6 7-6(4) 6-4
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) ZAKARLYUK, Taisiya (UKR) 1-6 3-6
MOSKOVLJEVIĆ, Jasmina LAZAREVIĆ, Jana (SRB) 5-7 4-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) MARIOTTO, Sofia (ITA) 4-6 6-1 6-4
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) TEZUKA, Mayu (JPN) 6-2 6-3
TOMIĆ, Tamara (SRB, 5) MARJANOVIĆ, Nina (SRB, WC) 6-0 6-1
STOJČIĆ, Nađa (SRB) PETROVA, Aza (UKR) 0-6 2-6
MIJATOVIĆ, Mia (SRB, WC) NIKITOVIĆ, Nina (SRB) 4-3, ret.
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) GHERGHITA, Ioana (ROU) 6-0 7-6(1)
KOZAROV, Katarina (SRB) ERAKOVIĆ, Tamara (SRB) 6-3 6-0
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) 7-5, ret.
CVETKOVIĆ, Hristina (SRB) CVETANOVIĆ, Emilija (SRB) 6-2 6-4
JANKOVIĆ, Jovana (SRB) CHAVARRIA PEREZ, Claudia (ESP) 5-7 2-6
MALETIN, Sandra (SRB) STEFANOVIĆ, Ana (FRA) 4-6 6-2 6-2
KENIĆ, Jovana (SRB) BABUNSKI, Lena (SRB) 7-5 6-3
GRUBAČ, Sara (SRB) ENGBACK, Cecilia (SWE) 6-3 6-0
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) MARINKOVIKJ, Katarina (MKD) 6-0 6-0
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, WC) DEEN, Alisa (NOR) 6-2 6-1
2/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) KNEŽEVIĆ, Jovana (GBR, 1) W/O
KOSTIĆ, Katarina (SRB) SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) 6-3 6-2
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD, 2) 6-1 6-3
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) MARKOVIĆ, Bojana (SRB) 6-4 6-2
LUKIĆ, Jelena (SRB, 3) SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) 6-2 6-2
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) VAN DE GRAAF, Gabriela (NED, 4) 1-6 2-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) ĐOKIĆ, Hristina (SRB) 6-1 6-0
TOMIĆ, Tamara (SRB, 5) PREVISIĆ, Marina (CRO) W/O
MIJATOVIĆ, Mia (SRB, WC) PETROVA, Aza (UKR) 6-2 6-4
KOZAROV, Katarina (SRB) ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) 6-2 6-2
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) CVETKOVIĆ, Hristina (SRB) 4-6 3-6
MALETIN, Sandra (SRB) CHAVARRIA PEREZ, Claudia (ESP) 6-0 6-1
KENIĆ, Jovana (SRB) KOPLOVA, Tereza (CZE) 6-4 4-6 6-4
GRUBAČ, Sara (SRB) SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) 3-6 3-6
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB, WC) DANAILOVA, Elizabeth (BUL) 4-6 2-6
3/3. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB, WC) TOMIĆ, Tamara (SRB, 5) 5-7 0-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) KOSTIĆ, Katarina (SRB) 4-6 4-6
KOZAROV, Katarina (SRB) CVETKOVIĆ, Hristina (SRB) 6-4 6-2
LUKIĆ, Jelena (SRB, 3) ZAKARLYUK, Taisiya (UKR) 7-5 6-2
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) VUKOVIĆ, Jovana (SRB) 5-7 6-2 6-1
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) VAN DE GRAAF, Gabriela (NED, 4) 2-6 6-3 4-6
KENIĆ, Jovana (SRB) MALETIN, Sandra (SRB) 0-6 6-7(5)
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) DANAILOVA, Elizabeth (BUL) 4-6 6-1 2-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, Q) 6-3 6-2
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) MALETIN, Sandra (SRB, Q) 6-2 6-2
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ZAKARLYUK, Marianna (UKR, 4) 6-7(3) 3-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB, WC) MILETIĆ, Kristina (SRB) 4-6 4-6
TOMIĆ, Tamara (SRB, Q) PANTELIĆ, Anastassia (SRB, WC) 6-0 6-4
LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) DANAILOVA, Elizabeth (BUL, Q) 4-6 7-6(4) 6-3
POPIVODA, Mila (SRB) UBERALOVA, Petra (SVK, 6) 3-6 0-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, LL) ZELEVA, Valeriya (RUS, 8) 5-7 6-2 6-3
ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) ANTONITSCH, Mira (AUT) 2-6 2-6
KOZAROV, Katarina (SRB, Q) ESEN, Hulya (TUR) 6-7(6) 7-6(4) 4-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB, WC) GABUEVA, Angelina (RUS, 7) 3-6 6-2 7-6(6)
KOSTIĆ, Katarina (SRB, Q) VANGELOVA, Ani (BUL) 1-6 0-6
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) TOMIĆ, Tamara (SRB, Q) 6-0 6-3
MILETIĆ, Kristina (SRB) ANSHBA, Amina (RUS, 5) 0-6 4-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, LL) ANTONITSCH, Mira (AUT) 6-4 4-6 6-7(3)
BOJOVIĆ, Jana (SRB, WC) VANGELOVA, Ani (BUL) 6-4 4-6 0-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) MAKHORKINA, Anna (RUS) 6-2 6-4
LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) UBERALOVA, Petra (SVK, 6) 3-6 1-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2)  VANGELOVA, Ani (BUL) 7-5 7-6(3)
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) UBERALOVA, Petra (SVK, 6) 2-6 3-6
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) ANTONITSCH, Mira (AUT) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB)/
MILETIĆ, Kristina (SRB)
ANSHBA, Amina (RUS)/
GABUEVA, Angelina (RUS)(1)
1-6 3-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)
JOVANOVIC, Masa (AUS)/
VAN DE GRAAF, Gabriela (NED)(4)
6-3 6-1
LAZAREVIĆ, Jana (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
ĐOKIC, Hristina (SRB)/
MARKOVIĆ, Bojana (SRB)
4-6 6-0 10-7
CVETKOVIĆ, Hristina (SRB)/
POPOVIĆ, Natalija (SRB)
ESEN, Hulya (TUR)/
ESEN, Lutfiye (TUR)(3)
0-6 5-7
JANKOVIĆ, Jovana (SRB)/
STOJILJKOVIĆ, Jasmina (SRB)
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)/
STOILKOVSKA, Magdalena (MKD)
0-6 0-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOSTIĆ, Natalija (SRB)(2)
BALKEVARN, Leia (SWE)/
ENGBACK, Cecilia (SWE)
6-1 6-1
1/4 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)
VANGELOVA, Ani (BUL)/
ZELEVA, Valeriya (RUS)
1-6 4-6
LAZAREVIĆ, Jana (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
ESEN, Hulya (TUR)/
ESEN, Lutfiye (TUR)(3)
7-6(5) 3-6 10-5
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOSTIĆ, Natalija (SRB)(2)
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)/
STOILKOVSKA, Magdalena (MKD)
6-3 6-3
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOSTIĆ, Natalija (SRB)(2)
LAZAREVIĆ, Jana (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
6-3 6-0
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOSTIĆ, Natalija (SRB)(2)
 ANSHBA, Amina (RUS)/
GABUEVA, Angelina (RUS)(1)
5-7 5-7

The Junior Championships, Wimbledon, London, Great Britain, GA, trava
GS VIMBLDON 2016
Corfu Cup, Corfu, Greece, G4, tepih
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 2) slobodna
2/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 2) URELLI RINALDI, Valentina (ITA) 5-7 6-2 5-7
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 8) URELLI RINALDI, Valentina (ITA, Q) 2-6 6-0 4-6
Dubl
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
JANSEN FIGUERAS, Helena (ESP)(1)
CAGNAZZO, Linda (ITA)/
TIGLEA, Cristina Elena (ITA)
1-6 2-6
Junkanoo Bowl, Nassau, Bahamas, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB) ROGERS, Taysia (USA) 7-5 6-0
2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB) MEYER, Amanda (USA, 3) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
GRAHAM, Imani (USA)
KAWAGUCHI, Natsumi (JPN)/
ROGERS, Taysia (USA)
5-7 6-1 10-6
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
GRAHAM, Imani (USA)
BLACK, Hurricane Tyra (USA)/
KOWALSKI, Meg (USA)(2)
2-6 1-6
Ex Pilsen Tennis Arena Cup, Plzen, Czech Republic, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) BITTOUN KOUZMINE, Constantin (FRA, 6) 7-5 2-6 2-6
Dubl
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
DONATO, Carlo (ITA)
KRAUS, Martin (CZE)/
SKOPEK, Martin (CZE)
1-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

SAN MICHEL INTERNATIONAL TOURNAMENT, Kordin, Malta, U16, C3, asfalt
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Luka Dragoljić (14)
Open des jeunes Stade Français – BNP PARIBAS Cup, Paris, France, U14, C1, šljaka
Livescore Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale Viktor JOVIĆ (SRB, 1) Francisci LLANES (UEU, 11) 4-6 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo:  Anamarija Kovačević (12); 3/3. kolo: Nevena Kolarević (11), Teodora Stefanović
ÖTV 2016 Oberpullendorf Europe Junior Tour, Oberpullendorf, Austria, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Luka Kurtović (14)
Glavni žreb
2. kolo: Stefan Popović (7), Dimitrije Zubac 3. kolo: Mateja Janićijević (11), Oliver Sabo Rac (16)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Jovana Tričković (16), Milica Durić; 3. kolo: Andrea Mrvić