Turniri od 04.06 – 10.06.

Turniri od 04.06 – 10.06.

Caltanissetta, Italy, €64,000 +H, šljaka
Live score  / Raspored mečeva
Kvalifikacije
1/3. kolo PASHANSKI, Boris (SRB)  – DI FALCO, Laerte (ITA) WC 6-4 7-5 
CACIC, Nikola (SRB)  – ZIVKOVIC, Denis (USA) 6-3 6-2 
2/3. kolo PASHANSKI, Boris (SRB)  – GRANOLLERS, Gerard (ESP) 7 4-6 7-5 6-4
CACIC, Nikola (SRB)  – MEFFERT, Dominik (GER) 5 0-6 1-6
3/3. kolo PASHANSKI, Boris (SRB)  – COMPORTO, Antonio  (ITA) 6-4 7-6(5)
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIC, Dusan (SRB)  – ROBREDO, Tommy (ESP) WC 1-6 5-7 
PASHANSKI, Boris (SRB)  Q  – VAGNOZZI, Simone (ITA) 5-7 4-6
Prostejov, Czech Republic, €106,500 +H, šljaka
 Live score  / Raspored mečeva
Kvalifikacije
1/3. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)  – HSIEH, Cheng-Peng (TPE) 6-0 6-2 
2/3. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)  – MINAR, Jan (CZE) 5 3-6 2-6
Furth, Germany, €30,000 +H, šljaka
 Live score  / Raspored mečeva
Glavni žreb
1. kolo CIRIC, Nikola (SRB) GOJOWCZYK, Peter (GER) 6-2 0-6 3-6

Zlin, Czech Republic, $25,000, šljaka  

Kvalifikacije / Raspored mečeva
1/2. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) 9 ZAVODSKA, Veronika (CZE) 6-4 6-2
2/2. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) 9 TINJIC, Jasmina (BIH)  4 0-6 1-6
Karshi, Uzbekistan, $25,000, tvrda podloga
Glavni žreb
1. kolo CUROVIC, Tamara (SRB) DIYAS, Zarina (KAZ) 7-5 4-6 1-6
MIRCIC, Teodora (SRB) LANKRI, Ofri (ISR) Q 7-5 6-3
2. kolo MIRCIC, Teodora (SRB) PUCHKOVA, Olga (RUS)  1 6-3 2-0, predala
1/4 finale MIRCIC, Teodora (SRB) MILEVSKAYA, Ksenia (BLR) 1-6 7-5 3-2, predala
1/2 finale MIRCIC, Teodora (SRB) MAJERIC, Tadeja (SLO)  7 4-6 7-5 2-6
 El Paso, USA, $25,000, tvrda podloga
Kvalifikacije / Raspored mečeva
1/3. kolo LUKIC, Vojislava (SRB) BRIGHTLY, Amber (USA) 6-1 6-1
2/3. kolo LUKIC, Vojislava (SRB) KALHORN, Simone (USA) 10 6-3 6-4
3/3. kolo LUKIC, Vojislava (SRB) ELBABA, Julia (USA) 5-7 6-1 6-3
Glavni žreb Raspored mečeva
1. kolo LUKIC, Vojislava (SRB) Q Maria SANCHEZ (USA) 4 4-6 0-6
Sarajevo, Bosnia/Herzegovina, $10,000, šljaka
Kvalifikacije Raspored mečeva 
1/3. kolo JANKOVIC, Violeta (SRB) BASKOVA, Dagmara (SVK) 0-6 3-6 
2/3. kolo RADOJKOVIC, Isidora (SRB) ZLOCHOVA, Zuzana (SVK) 1 WC 4-6 1-6
OGNJENOVIC, Dajana (SRB) GLUMAC, Ana (SRB) 7-5 6-4
STOJANOVIC, Marta (SRB) MIKO, Zsofia (HUN) 2 1-6 2-6
MLADENOVIC, Maja (SRB) KLIMEK, Tamara (SRB) 6-3 6-3
TOMIC, Danijela (SRB) 3 BABIC, Vladica (MNE) 3-6 4-6
LAZAREVIC, Jelena (SRB) JESPERSEN, Maria (DEN) 6-7(4) 5-7
PETRIKIC, Andrijana (SRB) KASUM, Elba (AUT) 0-6 0-6
BONIC, Barbara (SRB) 6 WC STEFANOVIC, Teodora (SRB) 6-1 6-0
3/3. kolo OGNJENOVIC, Dajana (SRB) ZLOCHOVA, Zuzana (SVK) 1 WC 0-6 0-6
MLADENOVIC, Maja (SRB) MIKO, Zsofia (HUN) 2 6-2 6-4
BONIC, Barbara (SRB) 6 WC CERANIC, Emilija (BIH) 6-1 6-2
Glavni žreb Raspored mečeva
 1. kolo MLADENOVIC, Maja (SRB) Q FLOOD, Emma (NOR) 3-6 5-7
BONIC, Barbara (SRB) BRUZZONE, Giulia (ITA) LL 6-1 7-6(4)
RELJIC, Aleksandra (SRB) WC BABIC, Vladica (MNE) Q 0-6 0-6
JAKSIC, Jovana (SRB) 3 NOVAKOVIC, Marijana (BIH) WC 7-5 7-6(3)
2. kolo BONIC, Barbara (SRB) ZANDER, Nina (GER) 4 1-6 0-6
JAKSIC, Jovana (SRB) 3 FLOOD, Emma (NOR) 6-3 7-5
1/4 finale JAKSIC, Jovana (SRB) 3 BABIC, Vladica (MNE)  Q 3-6 6-3 1-4, predala

Maribor, Slovenia, $10.000, šljaka
Glavni_žreb / Raspored mečeva
1. kolo JANKOVIC, Miki (SRB) DETTINGER, Moritz (GER) Q 6-2 6-3
2. kolo JANKOVIC, Miki (SRB) BENINCA, Paolo (ITA)  LL 6-3 6-1
1/4 finale JANKOVIC, Miki (SRB) LUNCANU,Petru-Alexandru ROU 5 2-6 3-6

Head Cup, Chisinau, Moldova, G5, šljaka
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Iva IVKOVIĆ-odustala