Turniri od 04.06 – 10.06.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
ROLAN GAROS 2018

MONETA CZECH OPEN, Prostejov, Czech Republic, 127.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) OLIVO, Renzo (ARG) 6-1 6-3
2. kolo
ĐERE, Laslo (SRB) KUKUSHKIN, Mikhail (KAZ, 7) W/O
1/4 finale
ĐERE, Laslo (SRB) PELLA, Guido (ARG, 4) 6-4 7-5
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB) GARCIA-L., Guillermo (ESP, 1) 7-6(8) 3-6 7-6(4)
FINALE
ĐERE, Laslo (SRB) MUNAR, Jaume (ESP) 1-6 3-6
 
SHYMKENT CHALLENGER, Shymkent, Kazakhstan, $50.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) 7-5 6-4
2/3. kolo
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) MENEZES, Joao (BRA, 6) 6-4 7-6(2)
3/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) RODIONOV, Jurij (AUT) 6-7(3) 7-6(6) 6-7(9)
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) RODIONOV, Jurij (AUT, Q) 3-6 2-6
  PETROVIĆ, Danilo (SRB) GIUSTINO, Lorenzo (ITA) 2-3, ret.
Dubl
1. kolo
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
GIUSTINO, Lorenzo (ITA)/
OLIVEIRA, Gonalo (POR)
4-6 4-6
 
 
POZNAN OPEN, Poznan, Poland, €64.000, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) DANIEL, Taro (JPN, 1) 5-7 3-6

INTERNAZIONALI CITTA’ DI PADOVA, Padova, Italy, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
RADISAVLJEVIĆ, Simon (SRB) GHEDIN, Nicola (ITA, 2) 0-6 0-6
  PAVLOVIĆ, Marko (SRB) TROOST, Siim (EST) 5-7 0-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
BUTULIJA, Boris (SRB) TKEMALADZE, Zura (GEO) 6-4 5-7 6-3
2/3. kolo
BUTULIJA, Boris (SRB) MARTINEZ, Louroi (SUI, 11) 4-6 6-0 2-6

Surbiton Trophy, Surbiton, Great Britain, $100.000, trava
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI PETROVIĆ, Bojana (SRB) WICKMAYER, Yanina (BEL, 4) 3-6 1-6
Macha Lake Open, Stare Splavy, Czech Republic, $25.000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 12) slobodna
2/3. kolo
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 12) CECHOVA, Karolina (CZE) 6-2 5-7 1-6
Óbidos Ladies Open – Championships, Obidos, Portugal, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) HERING, Katharina (GER, Q) 6-2 6-1
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) JONES, Francesca (GBR) 6-3 6-0
1/4 finale
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) PARRIZAS-DIAZ, Nuria (ESP) 4-6 6-1 6-0
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) SOLOVYEVA, Valeria (RUS) 6-0 4-6 6-2
FINALE
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 1) GATTO-MONTICONE, Giulia (ITA, 3) 6-2 6-1
 
SINGAPORE ITF WOMEN’S CIRCUIT WC1, Singapore, Singapore, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) OZEKI, Michika (JPN, Q) 6-3 6-1
2. kolo
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) USHIJIMA, Risa (JPN) 6-2 7-5
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) KIM, Dabin (KOR, WC) 4-6 6-1 6-4
1/2 finale
JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) KAJI, Haruka (JPN, 3) 6-3 6-0
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) KUWATA, Hiroko (JPN, 3) 6-7(4) 0-6
Dubl
1. kolo
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KUWATA, Hiroko (JPN)(2)
TAN, Hx Izabella (SGP)/
WILLIAMS, Claudia (NZL)(WC)
6-1 6-2
1/4 finale
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KUWATA, Hiroko (JPN)(2)
HEISE, Priscilla (FRA)/
MUNTEAN, Victoria (FRA)
6-3 5-7 10-5
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
KUWATA, Hiroko (JPN)(2)
TJANDRAMULIA, Olivia (AUS)/
HIVES, Zoe (AUS)
6-7(5) 3-6
 
Thailand ITF $25,000 Women’s Pro Circuit 2018, Hua Hin, Thailand, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) SAWANGKAEW, Mananchaya (THA, WC) 0-2, ret.
Banja Luka Ladies Open 2018, Banja Luka, Bosnia/Herzegovina, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
SEBREK, Anđela (SRB) TOPČIĆ, Ivana (CRO) 1-6 1-6
VUJIČIĆ, Teodora (SRB) BARKOVIĆ, Ema (CRO) 7-6(5) 6-3
RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) GRACHOVA, Alisa (UKR) 6-1 6-0
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) MEJIĆ, Mila (HUN) 6-0 4-6 7-6(6)
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) GAL, Anja (SLO) 2-6 1-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) NJIRIĆ, Silvia (CRO) 3-6 3-6
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB) JUSUFBEGOVIĆ, Amila (BIH) 6-3 2-6 4-6
SVITLICA, Tijana (SRB) RAKIĆ, Radina (AUT, WC) 6-1 6-1
VUJOVIĆ, Milica (SRB) GAVRIĆ, Lorena (CRO) 6-3 6-0
JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB) MIHALJEVIĆ, Matea (CRO) 1-6 2-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) LUKIĆ, Jelena (SRB, WC) 4-6 6-3 6-1
JOVIĆ, Nikolina (SRB) KUZMOVA, Katarina (SVK) 0-6 1-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) BOHORIĆ, Tina (SLO, WC) 6-3 6-1
JOVANOVIĆ, Bojana (SRB) VLAJIĆ, Tina (SWE) 4-6 1-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) JURIĆ, Noka (SLO) 6-1 6-2
MAKSIMOVIĆ, Simona (SRB) NIKOČEVIĆ, Sarah (GER) 1-6 0-6
KOSTIĆ, Katarina (SRB) CISOVSKA, Romana (SVK) 5-7 3-6
KUNIĆ, Ana (SRB) TUTUMARU, Luminita (ROU) 3-6 2-6
SAMOČETA, Jovana (SRB) MALINOVIĆ, Zaneta (BIH, WC) 6-2 4-6 3-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB, WC) 4-6 7-6(3) 3-6
MITROVIĆ, Teodora (SRB) RELJIĆ, Anđela (AUS) 6-0 6-2
2/3. kolo
VUJIČIĆ, Teodora (SRB) RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) 2-6 6-4 5-7
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) KOVACICOVE, Stella (SVK) 2-6 2-6
SVITLICA, Tijana (SRB) MADINA, Sofia (RUS) 4-6 2-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB) MIHALJEVIĆ, Matea (CRO) 6-3 5-7 6-2
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) GHAOUI, Yasmeen (LBN) 6-3 2-0, ret.
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) KUZMOVA, Katarina (SVK) 5-7 6-4 7-5
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) VLAJIĆ, Tina (SWE) 6-1 6-0
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB, WC) MALINOVIĆ, Zaneta (BIH, WC) 3-6 3-6
MITROVIĆ, Teodora (SRB) NEGOITA, Maria V. (ROU) 2-6 6-3 1-6
3/3. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) TOPČIĆ, Ivana (CRO) 3-6 5-7
VUJOVIĆ, Milica (SRB) MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) 0-6 2-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) ZAKARLYUK, Marianna (UKR, 1) 1-6 2-6
  SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) JOCOVIĆ, Anđela (SRB, Q) 6-3 7-5
  KOJČIĆ, Emilija (SRB) KLINCOV, Bojana (SUI, WC) 2-6 2-6
  SPREMO, Milana (SRB) MAJERIČ, Tadeja (SLO, SR) 6-1 6-2
  ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) JOVANOVIĆ, Maša (AUS, 2) 3-6 2-6
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) NJIRIĆ, Silvia (CRO, Q) 6-2 5-7 1-6
  SPREMO, Milana (SRB) JOVANOVIĆ, Maša (AUS, 2) 6-4 7-6(6)
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB) ANIL, Cemre (TUR, 7) 6-1 6-4
1/2 finale
SPREMO, Milana (SRB) BAYERLOVA, Michaela (CZE, 3) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SIPEK, Lana (CRO)(WC)
JOVANOVIĆ, Maša (AUS)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)(1)
6-7(3) 5-7
  JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
RAKIĆ, Radina (AUT)
JABLONOVSKA, Jana (SVK)/
KOVACICOVA, Stella (SVK)
2-6 0-6
  STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)(4)
SPREMO, Milana (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)
1-6 1-6
  KUNIĆ, Ana (SRB)/
MADINA, Sofia (RUS)
KAJEVIĆ, Ena (CRO)/
TOPČIĆ, Ivana (CRO)
1-6 1-6
  TMUŠIĆ, Ksenija (SRB)/
KLINCOV, Bojana (SUI)(WC)
MILAS, Katja (CRO)/
MULALIĆ, Ema (BIH)
2-6 1-6
  ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB)
DUCA, Gabriela (ROU)/(2)
NEGOITA, Maria V. (ROU)
4-6 7-5 10-5
1/4 finale
SPREMO, Milana (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)
BABIĆ, Vladica (MNE)/
BAYERLOVA, Michaela (CZE)
6-3 6-3
  ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB)
MILAS, Katja (CRO)/
MULALIĆ, Ema (BIH)
3-6 6-1 11-9
1/2 finale
SPREMO, Milana (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)
JABLONOVSKA, Jana (SVK)/
KOVACICOVA, Stella (SVK)
4-6 3-6
  ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
RISTIĆ, Teodora (SRB)
GAL, Anja (SLO)/(WC)
GLAVAS, Sheila (SLO)
2-6 3-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Roland Garros Junior French Championships, Paris, France, GA, šljaka
ROLAN GAROS 2018
ITF Larnaca Junior Club, Larnaca, Cyprus, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Tara GANČEV (7)
China Junior 10, Jingshan County, China, P.R., G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/1. kolo: Mina OBRADOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Tijana NIKOLIĆ (Q)
2. kolo: Nađa NONKOVIĆ (Q)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

, Szazhalombatta, Hungary, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Filip Mandović (2)
1/4 finale TOPO, Marko (SRB, 1) DRAGAR, Peter (HUN) 6-1 6-0
  SABO RAC, Oliver (SRB, 3) PENKNER, Yannick (AUT) 6-2 6-4
1/2 finale
TOPO, Marko (SRB, 1) HOCKL, Viktor (AUT, 6) 6-1 6-4
  SABO RAC, Oliver (SRB, 3) MOTAZED, Samuel (AUT) 6-2 4-6 1-6
FINALE TOPO, Marko (SRB, 1) MOTAZED, Samuel (AUT) 6-4 6-2
Dubl
1/2 finale MANDOVIĆ, Filip (SRB)/
SABO RAC, Oliver (SRB)(1)
SZOMBATHELYI, Benedek (HUN)/
ZSIGRAI,  Laszlo (HUN)(3)
6-7(3) 6-7(4)
 
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 2) PLASEK, Lilla (HUN, 5) 3-6 6-0 6-2
1/2 finale
ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 2) DANKO, Vanesa D. (HUN) W/O
FINALE
ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 2) TSANG, Chloe Isabella (AUS, 3) 6-2 6-2
 
, Skopje, Makedonija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Aleksa Mišić;3. kolo: Milan Cvetković, Veljko Cvetković
1/4 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, 2) TREBUCHET, Nicolas (FRA, 6) 6-1 6-0
1/2 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, 2) IAKUBENKO, Volodymyr (UKR, 9) 3-6 0-6
Dubl
1/2 finale
LUDOŠKI, Zoran (SRB)/(2)
LONČAREVIĆ, Andrej (FRA)
PALYSZKO, Patryk (POL)/
STRZELECKI, Jakub (POL)
6-4 6-4
FINALE LUDOŠKI, Zoran (SRB)/(2)
LONČAREVIĆ, Andrej (FRA)
DRAGANOV, Dragomir (BUL)/
GEA, Arthur (FRA)(1)
3-6 3-6
 
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Sara Milosavljević, Mina Milosavljević (9)
3. kolo: Maša Mitić, Danica Nedeljković (15), Neda Milenković (12), Natalija Nikolić (8),  Anja Stanković
1/4 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 1) KIROVSKA, Stefanija (MKD, 7) 6-2 6-0
LAZAREVIĆ, Anđela (SRB, 13) SMEJKALOVA, Amelie (CZE, 10)  3-6 1-6
1/2 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 1) KUZMANOSKA, Iva (MKD, 4) 6-3 6-3
FINALE
ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, 1) SMEJKALOVA, Amelie (CZE, 10)  5-7 6-4 7-6(5)
Dubl
1/2 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)/
KUZMANOSKA, Iva (MKD)(1)
DANEVA, Iva (MKD)/
KIROVSKA, Stefanija (MKD)
6-3 6-1
FINALE ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB)/
KUZMANOSKA, Iva (MKD)(1)
PETKOVA, Nadezhda (BUL)/
SMEJKALOVA, Amelie (CZE)
5-7 6-3 3-10
 
TORNEO U14 – MESSINA, Messina, Italy, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Jovanović (6)
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
POLJICAK, Mili (CRO)(1)
JUCHA, William (FRA)/
LIEUTAUD, Pierre (FRA)(3)
6-1 6-3
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
POLJICAK, Mili (CRO)(1)
RODENAS, Pedro (ESP)/(2)
VAN ASSCHE,  Luca (FRA)
6-2 7-6(5)
 
MEMORIJAL GORAN TANOVIC 2018, Tuzla, , U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Saša Marković
2. kolo:  Aleksa Marković (13), Matija Tešić
3. kolo: Nikola Zekić (1), Lazar Dimitrijević (12)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Dejana Todorović
2. kolo: Elena Ivanović, Sara Ristić
, Čačak, Srbija, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Jovan Jevtić (WC), Andrej Petrović, Aleksa Oparnica (WC), Vuk Kruščić
2. kolo: Aleksa Petković, Pavle Ćopić, David Rakić, Damjan Stojković, Nemanja Đorđević, Đorđe Gudurić (A), Nikola Milosavljević (WC), Mateja Stefanović, Sergej Živković, Milan Radojičić
3. kolo: Aleksa Stanković, Nikola Radišić, Andrija Ćopić, Nikola Jović, Mihailo Nikić,  Nikola Lulić, Aleksandar Žikić
1/4 finale VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB) POPIRLAN, Liviu (ROU) 6-2 6-4
  VUKOMANOVIĆ, Todor (SRB) ASHOOSH, Halel (ISR) 0-6 1-6
  ILIĆ, Luka (SRB) KRSTEVSKI, Danijel (SRB) 2-6 5-7
MILIĆ, Ognjen (SRB) DASKALOVIĆ, Aleksandar (GBR) 6-4 6-1
1/2 finale VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB) ASHOOSH, Halel (ISR) 4-6 5-7
  KRSTEVSKI, Danijel (SRB) MILIĆ, Ognjen (SRB) 6-7(1) 6-7(6)
FINALE MILIĆ, Ognjen (SRB) ASHOOSH, Halel (ISR) 0-6 0-6
Dubl
1/2 finale KRSTEVSKI, Danijel (SRB)/
VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB)
MILIĆ, Ognjen (SRB)/
STANKOVIĆ, Aleksa (SRB)
6-1 6-2
  LULIĆ, Nikola (SRB)/
VUKOMANOVIĆ, Todor (SRB)
ASHOOSH, Halel (ISR)/
MATOVIC, Milan (ISR)
6-4 6-3
FINALE KRSTEVSKI, Danijel (SRB)/
VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB)
LULIĆ, Nikola (SRB)/
VUKOMANOVIĆ, Todor (SRB)
6-3 6-0
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Angelina Mihajlović (WC), Milica Popovski, Jana Premović, Ana Savković (WC), Nađa Muratović
2. kolo: Dunja Marić, Iva Janković, Stela Džimović (WC),  Milica Martinović
1/4 finale RISTIĆ, Mia (SRB, WC) STEVANOVIĆ, Aleksandra (SRB) 6-1 6-0
  VAJA, Klara (SRB) MARINKOVIKJ, Nina (MKD, WC) 6-3 3-6 2-6
  MIHALJEVIĆ, Tara (SRB) Noa GALIN, Andrea (SRB, WC)  6-1 6-1
MARKOVIĆ, Anđelija (SRB) PANAGIOTIDOU, Alexandra (GRE) 6-2 6-0
1/2 finale RISTIĆ, Mia (SRB, WC) MARINKOVIKJ, Nina (MKD, WC) 6-2 6-0
MIHALJEVIĆ, Tara (SRB) MARKOVIĆ, Anđelija (SRB) 6-4 6-3
FINALE RISTIĆ, Mia (SRB, WC) MIHALJEVIĆ, Tara (SRB) 6-0 6-4
 
Dubl
1/2 finale MARTINOVIĆ, Milica (SRB)/
GABRIEL, Maria (RUS)
PETKOVIĆ, Lana (BIH)/
SELIMANOVIĆ, Nejla (BIH)
W/O
  MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)/
MARIĆ, Dunja (SRB)
GALIN, Andrea Noa (SRB)/
SAVKOVIĆ, Ana (SRB)
6-1 6-3
FINALE
MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)/
MARIĆ, Dunja (SRB)
PETKOVIĆ, Lana (BIH)/
SELIMANOVIĆ, Nejla (BIH)
6-0 6-0