Turniri od 04.04 – 10.04.

Ove nedelje nema naših učesnika na ATP turnirima

VOLVO CAR OPEN, Charleston, USA, Premier, $687.900, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 8) OUDIN, Melanie (USA) 3-6 6-0 6-3
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) LIM, Alize (FRA, 14) 6-1 6-3
2/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 8) JAKŠIĆ, Jovana (SRB) 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) STOSUR, Samantha (AUS, 10) 4-6 4-6

OPEN DE TENNIS DE GUADELOUPE, Le Gosier, Guadeloupe, $100.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) HURKACZ, Hubert (POL, Q) 4-6 7-6(5) 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
DESEIN, Niels (BEL)
BESTER, Philip (CAN)/
POLANSKY, Peter (CAN, 1)
4-6 3-6
ATP CHALLENGER NAPOLI, Napoli, Italy, 42.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) REISTER, Julian (GER, Q) 5-7 6-4 6-2
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 1) DE GREEF, Arthur (BEL) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
BAŠIĆ, Mirza (BIH)
DONATI, Matteo (ITA)/
NAPOLITANO, Stefano (ITA, WC)
3-6 3-6

Karshi ITF Pro Circuit Combined, Karshi, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 9) PULATOV, Sardor (UZB, WC) 6-2 6-2
2/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 9) RUDNEV, Valery (RUS, 5) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/(3)
MARGAROLI, Luca (SUI)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
KEKEZ, Duje (CRO)
6-4 6-3
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/(3)
MARGAROLI, Luca (SUI)
CHEN, Ti (TPE)/
NAGAL, Sumit (IND)
6-7(6) 5-7
Egypt F12 Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) LOZAN, Kristian (RUS, WC) 6-2 6-0
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) SABRY, Sherif (EGY) 6-2 6-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 1) MITJANA, Leny (FRA) 6-0 6-2
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 1) VORSTER, Tucker (RSA, 3) 6-3 6-3
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 1) SAFWAT, Mohamed (EGY, 2) 7-6(5) 6-4
8th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) REED-THOMAS, Jordan (SUI) 6-4 3-6 6-1
MILOVIĆ, Željko (SRB, 12) DAVIS, Ben (GBR) 6-3 6-3
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 12) ROSENKRANZ, Mats (GER) 2-6 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB) GOHLKE, Delf (GER, 14) 7-6(4) 6-7(5) 6-4
3/3. kolo
DRINIĆ, Milan (SRB) SAMUELSSON, Christian (SWE, 3) 3-6 7-5 6-3
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, Q) SIKORA, Adrian (SVK, 5) 6-7(5) 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 5) LYSOV, Sergei (RUS) 0-3, predaja
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) HARRIS, Lloyd (RSA, 3) 2-6 6-4 6-7(3)

USTA Women’s Pro Circuit $25,000 Challenger, Jackson, MS, USA, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ,  Doroteja (SRB) ZANEVSKA, Maryna (UKR, 1) 3-6 4-6
Karshi ITF Pro Circuit Combined, Karshi, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 11) KUKSINA, Varvara (RUS) 6-1 6-0
2/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 11) KAPSHAY, Veronika (UKR, 4) 6-7(3) 4-6
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ,  Nina (SRB) PRIBYLOVA, Anastasia (RUS) 5-7 6-0 6-3
2. kolo STOJANOVIĆ,  Nina (SRB) ABDURAIMOVA, Nigina (UZB, 1) 3-6 7-5 7-5
1/4 finale STOJANOVIĆ,  Nina (SRB) DZALAMIDZE, Natela (RUS, 5) 6-3 6-4
1/2 finale STOJANOVIĆ,  Nina (SRB) VINOGRADOVA, Polina (RUS) 6-4 6-3
FINALE STOJANOVIĆ,  Nina (SRB) SRAMKOVA, Rebecca (SVK) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ,  Nina (SRB)/
TERZIYSKA, Julia (BUL)(3)
DOROSHINA, Olga (RUS)/
SHAPATAVA, Sofia (GEO)
3-6 3-6
Soho Square Egypt F13 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 6) WALTERS, Alexandra (AUS, WC) 3-6 0-2, predaja
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
CADAR, Elena-Teodora (ROU)(4)
FOSTER, Manisha (GBR)/
WALTERS, Alexandra (AUS)
6-4 6-3
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
CADAR, Elena-Teodora (ROU)(4)
KURZ, Karoline (AUT)/
TOLIBOVA, Sadafmoh (BLR)
3-6, predaja
8th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 1) slobodna
NOVČIĆ, Anđela (SRB) JASKIEWICZ, Karolina (POL) W/O
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) SAMWAYS, Chelsea May (GBR) 6-2 5-7 6-4
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) PITAK, Aleksandra (GBR) 2-6 6-7(6)
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) ALEXANDER, Sasha (AUS) 2-6 4-6
2/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 1) LAVENDER, Elyse (USA) 6-1 6-3
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) PARNABY, Alana (AUS, 12) 6-2 3-6 0-3, predaja
3/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 1) LIU, Mingyang (CHN) 6-1 6-0
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) VERSTEEG, Kelly (NED) 6-3 6-3
BONIĆ, Barbara (SRB) TOLJAN, Janina (AUT, WC) 6-1 6-3
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) KAN, Victoria (RUS, 2) 0-6 2-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) LEKAJ, Adrijana (CRO, 6) 2-6 6-3 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) CHIESA,  Deborah (ITA, Q) 2-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
STAMATOVA, Julia (BUL)
NEPLIY, Elina (RUS)/
SERBAN, Raluca Georgiana (ROU)
5-7 6-2 7-10
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 8) VAN OOST, Nina (BEL, Q) 6-0 6-1
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 8) CVACKOVA, Natalie (CZE, Q) 6-1 6-2
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 8) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 2) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)/
FETECAU, Irina (ROU)
BOUALEM, Josephine (FRA)/
CHANTRAINE, Catherine (BEL)
6-2 6-4
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB)/
FETECAU, Irina (ROU)
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)/
MALMQVIST, Linnea (SWE)(3)
W/O
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) OH, Dabin (KOR) 6-2 6-1
2/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) SOFRADZIJA, Adna (SWE) 6-2 6-2
3/3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) KREMER, Dana (GER, 2) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) VUKOVIĆ, Daniela (SUI, Q) 6-1 6-2
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) TAKUNYACI, Doga Selen (TUR, WC) 6-3 6-2
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) GEUKENS, Britt (BEL) 6-3 6-0
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, Q) CAVALLE-REIMERS, Yvonne (ESP, 1) 2-6 1-6
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) CAVALLE-REIMERS, Yvonne (ESP, 1) 6-7(2) 7-6(5) 2-6
Dubl
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)
DART, Harriet (GBR)/(2)
TOMOVA, Viktoriya (BUL)
2-6 3-6

ITF Junior Cap d’Ail, Cap d’Ail, France, G2, šljaka
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) BROVILLE, Maxence (FRA) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
ZAHRAJ, Patrick (GER)
BROVILLE, Maxence (FRA)/
DESCHAMPS, Allan (FRA)
4-6 6-7(2)
Trofeo Juan Carlos Ferrerro, Villena (Alicante), Spain, G1, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 10) slobodna
POPOVIĆ, Natalija (SRB) ARIAS MANJON, Paula (ESP, WC) 3-6 1-6
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 10) SAID, Dalila (EGY) 6-1 6-3
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 10) ANSHBA, Amina (RUS, 8) 6-3 6-3
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 10) CANTOS SIEMERS, Irina (GER, 13) 3-6 6-2 6-2
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 10) MENDEZ, Seone (AUS) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ARIAS MANJON, Paula (ESP)
BAGLOW, Eleanor (GBR)/
BANKS, Amarni (GBR)(WC)
6-1 6-1
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
BOLTINSKAYA, Natalia (RUS)
MAREEN, Axana (BEL)/
SCHWARTE, Emelie Luisa (GER)
3-6 7-5 10-8
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ARIAS MANJON, Paula (ESP)
APPLETON, Emily (GBR)/
BJORKLUND, Mirjam (SWE)(1)
6-4 6-3
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
BOLTINSKAYA, Natalia (RUS)
KILNAROVA, Monika (CZE)/
MARKOVA, Johana (CZE)(4)
W/O
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ARIAS MANJON, Paula (ESP)
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)/
KUCZER, Daria (POL)(6)
W/O
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ARIAS MANJON, Paula (ESP)
ANSHBA, Amina (RUS)/
SHYTKOUSKAYA, Nika (BLR)(5)
6-7(5) 6-4 4-10
ITF Junior Masters, Chengdu, China, Junior Masters, tvrda podloga
8-10.4. Livescore Satnica
JUNIORI
Casper Ruud (NOR), Hong Seong Chan (KOR), Marcelo Barrios Vera (CHI),
Orlando Luz (BRA), Miomir Kecmanovic (SRB), William Blumberg (USA),
Alvaro Lopez San Martin (ESP), Ly Hoang Nam (VIE)
Glavni žreb
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) LUZ, Orlando (BRA) 6-4 7-6(4)
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) RUUD, Casper (NOR) 3-6 6-7(3)
3-4. mesto KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) BARRIOS VERA, Marcelo Tomas (CHI) 6-4 4-6 4-6
Miomir KECMANOVIĆ je osvojio 4. mesto

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

YASON CUP 2016, Novi Sad, Srbija, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Radivoje Kovačević (WC), Viktor Stojanović, Marko Klisurić, Luka Janković, Tadija Radovanović, Luka Stojanović, Mihailo Radosavljevic, Vuk Marković, Dimitrije Zubac, Jovan Poznan, Vuk Adamović, Stefan Iskrenović, Ilija Zoroja, Miloš Nedeljković, Dušan Bajić, Aleksandar Tomić, Dušan Kostić (WC), Vasilije Draganic,  Adam Kovač, Jovan Ćirković
2/3. kolo: Nemanja Šubanović (1), Nemanja Medić, Aleksa Ćirić, David Obradović (WC), Stefan Ivić, Luka Polovina (WC), Luka Todorović
3/3. kolo: Đorđe Radan (2), Sabit Šuntić (11)
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Kijac, Luka Stefanović, Jovan Vučić, Miloš Vuković (Q), , Stefan Živković, Dragutin Mitrić (WC), Kosta Petrov, Ivan Rotarov, Relja Eskić, Nikola Stanimirović (WC), Uroš Todorović, Nikola Jevtić (WC), Mihajlo Drobnjaković, Strahinja Pjeranović (WC), Dragan Omčikus, Luka Malobabić, Matija Žugić, Lazar Radenković, Mihailo Popović (2)
2. kolo: Stefan Suvajac (Q), Vanja Dobrnjac (16), Miroslav Cvjetan (WC), Peđa Kolarić
3. kolo: Viktor Jović (10), Kristijan Juhas
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Milica Spasić, Lena Reljić, Simona Maksimović, Teodora Đokić, Anja Milošević
2/3. kolo: Katarina Domazetović, Mina Obradović, Nađa Ostojić, Sofija Savić, Sofija Đunisijević (16), Tara Dakić, Tamara Dlačić, Dina Dudić, Anđela Andrić (WC)
3/3. kolo: Katarina Kostić, Anđela Vukčević (10, WC), Iva Poleksić (7)
Glavni žreb
1. kolo: Milica Vujović,  Iva Pantović (WC),  Iva Divac (WC), Natalija Đukić, Elena Milovanović (Q),  Jovana Samočeta (6), Andriana Simović (WC), Jelena Kovač (Q), Teodora Vujičić,  Anastasija Gutić (WC), Mija Ljubic, Andjela Todorović (Q),  Senka Deletić, Andrijana Brkić (Q)
2. kolo: Aleksandra Stanković, Jovana Babić, Milana Vulin, Emilija Kojčić, Tijana Svitlica, Ksenija Tmušić (WC), Teodora Ristić (3)
3. kolo: Tamara Malešević (5),   Mihaela Đaković (8)
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 7) ZADORI, Reka (HUN, 13) 6-3 2-6 3-6
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 15) DELAI, Melania (ITA) 2-6 6-3 6-2
1/2 finale STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 15) VELCEA, Andreea (ROU, 2) 6-2 6-3
FINALE STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 15) SELEKHMETEVA, Oksana (RUS) W/O

2016 TITULE FINALA
28.3. Novak Đoković: Miami (M)
Ivana Jorović: Croissy-Beaubourg (50k)
Miki Janković: Heraklion-2 (10k)
21.3. Peđa Krstin: San Luis Potosi (CH75k) Olga Danilović: Vinaros (G2)
14.3.
 7.3. Marko Tepavac: Sharm El Sheikh-7 (10k) Peđa Krstin: Puebla (CH100k);
Tamara Malešević, Milovice (TE16/C2)
29.2. Danilo Petrović: Rovinj (10k);
Marko Tepavac: Sharm El Sheikh-7 (10k)
Vesna Dolonc: Macon (10k)
22.2. Laslo Đere: Hammamet-6 (10k), Miljan Zekić: Anning-2 (10k), Marko Tepavac: Sharm El Sheikh-6 (10k);
Mihailo Popović, Chambon-sur-Lignon (TE16/C2)
15.2. Miljan Zekić: Anning (10k) Nina Stojanović: New Delhi (25k)
 8.2. Nikola Milojević: Sharm El Sheikh-4 (10k)
 1.2. Viktor Troicki: Sofia (250), Nikola Milojević: Sharm El Sheikh-3 (10k); Draginja Vuković: Nairobi-2 (G5)
25.1. Novak Đoković: AO (GS); Miljan Zekić: Hammamet-2 (10k); Draginja Vuković: Nairobi (G4)
18.1. Danilo Petrović: Aktobe (25k)
11.1. Viktor Troicki: Sydney (250)
 4.1. Novak Đoković: Doha (250)