Turniri od 04.03. – 10.03.

Ove nedelje nema turnira
INDIJAN VELS 2019

ZHUHAI OPEN, Zhuhai, China, $54.160, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) SAVILLE, Luke (AUS) 6-2 6-1
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) NEDOVYESOV, Aleksandr (KAZ, 7) 3-6 6-4 6-2
3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) UCHIDA, Kaichi (JPN) 6-7(5) 6-3 4-6
Dubl
1. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
MORIYA, Hiroki (JPN)
HELIOVAARA, Harri (FIN)/
PODLIPNIK-CASTILLO, Hans (CHI)
7-5 6-2
1/4 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
MORIYA, Hiroki (JPN)
MYNENI, Saketh (IND)/
RATIWATANA, Sanchai (THA)
6-2 7-5
1/2 finale ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
MORIYA, Hiroki (JPN)
GONG, Mao-Xin (CHN)/
ZHANG, Ze (CHN)(1)
6-7(5) 3-6

Ove nedelje nema naših predstavnika

Yokohama Keio Challenger Women’s International Tennis Tournament, Yokohama, Japan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) LEE, Hua-Chen (TPE, IR) 6-4 3-6 4-6
Dubl
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
MORGINA, Anna (RUS)
LIANG, En Shuo (TPE)/
OKUNO, Ayaka (JPN)
2-6 1-6
Guanajuato Open, Irapuato, Mexico, $25.000+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) BRODSKY, Gail (USA) 6-1 3-6 6-3
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SANCHEZ, Ana Sofia (MEX, WC) 3-6 6-2 6-4
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) SWAN, Katie (GBR, 7) 2-6 4-6
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) FLINK, Varvara (RUS, 5) 7-5 5-7 6-2
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) CEPEDE ROYG, Veronica (PAR, 2) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
THANDI, Karmar K. (IND)
GAMIZ, Andrea (VEN)/
UZCATEGUI, Aymet (VEN)
5-7 7-5 6-10
JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
ZARAZUA, Renata (MEX)
KALININA, Anhelina (UKR)/
RODRIGUEZ, Victoria (MEX)
6-3 3-6 8-10
2019 GanJiang New Area ITF World Tennis Tour W15, Nanchang, China, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 9) ZHANG, Yuxin (CHN) 6-3 7-5
2/2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 9) YOU, Mi Zhuoma (CHN, 3) 7-6(2) 7-6(4)
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) KIM, Dabin (KOR, 4) 2-6 3-6
Soho Square Egypt W15 week 7, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) GADIENT, Nicole (SUI, 10) 6-3 6-4
2/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) VDOVENCO, Anastasia (MDA, 4) 2-6 7-6(3) 6-10
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) YUDANOV, Marina (SWE) 6-1 4-6 6-7(7)
Dubl
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)
BIZHUKOVA, Tamara (RUS)/
SUKHOTINA, Anastasia (RUS)
2-6 4-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, WC) FARBAS, Reka (HUN, Q) 4-6 4-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) DEMA, Viktoria (UKR, 8) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
OVCHARENKO, Ekaterina (RUS)
METTRAUX, Marie (SUI)/
UGRELIDZE, Nina (USA)
1-6 4-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
DEMA, Viktoria (UKR)
BERGEN, Mariia (UKR)/
PAYKOC, Deniz (TUR)
7-5 6-2
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
DEMA, Viktoria (UKR)
FARBAS, Reka (HUN)/(3)
HORVATH, Adrienn (HUN)
6-1 6-1
1/2 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
DEMA, Viktoria (UKR)
SAIGO, Rina (JPN)/
SAIGO, Yukina ((JPN)(2)
3-6 6-4 10-6
FINALE MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
DEMA, Viktoria (UKR)
CHIESA, Enola (ITA)/
LOSCIALE, Vlentina (ITA)
6-4 6-3

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od ČETVRTFINALA dubla

Mediterranée Avenir, Casablanca, Morocco, G1, šljaka
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) slobodna
2/3. kolo ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) BACHIR EL BOUHALI, Ines (MAR, 11) 0-6 0-6
ITF High Coast Kramfors Junior World Ranking Tournament 2019, Kramfors, Sweden, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) HELLBE, Erica (SWE, Q) 6-0  6-0
2. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) MALM, Olivia (SWE, 7) 6-3 6-0
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) MILIĆEVIĆ, Klara  (SWE, 1) 7-5 5-7 4-6
U18 Empire Cup 2019, Trnava, Slovakia, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/2. kolo KIJAC, Nikola (SRB, 2) MONCOL, Michal (SVK) 6-3 6-4
2/2. kolo KIJAC, Nikola (SRB, 2) VETRIH, Miha (SLO, 8) 0-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, 15) slobodan
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) MATIĆ, Mile (CRO) 6-3 3-6 0-1, ret.
2. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, 15) DEVALD, Borna (CRO) 7-6(1) 7-6(3)
3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, 15) HIETARANTA, Roni M. (FIN, 4) 7-6(2) 3-6 7-6(5)
1/4 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 15) SALLAY, Peter (HUN, 8) 4-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo VIDANOVIĆ, Vanja (SRB) VICAN, Mia Rae (CRO, 11) 3-6 1-6
ITF Famagusta Junior Cup 2019, Limassol, Cyprus, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB) TABET, Roey (LBN) 7-5 4-6 6-0
2. kolo POPOVIĆ, Stefan (SRB) VISKER, Niels (NED, 5) 6-4 3-6 5-7
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
TERZIEV, Simeon (BUL)
DEN OUDEN, Guy (NED)/
VISKER, Niels (NED)(1)
7-6(4) 6-3
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
TERZIEV, Simeon (BUL)
KOSHIS, Constantinos (CYP)/
SAVVA, Stefanos (CYP)
3-6 6-4 10-7
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo DIVAC, Iva (SRB) KOUTSOFTA, Daphney (CYP, 8, WC) 6-1 6-3
2/2. kolo DIVAC, Iva (SRB) FEDOROVA, Aglaya (RUS) 2-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

18th Realsport Open 16, Milovice, Czech Republic, U16, C2, beton
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Lazar Danić (4)
Glavni žreb
2. kolo: Nikola Jovanović
TEJT 2 U14″FERONA SLOVAN OPEN U14 2019 “, Bratislava, Slovakia, U14, C2, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, 6) LAZARCIK, Markus (SVK) 7-6(7) 6-2
1/2 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB, 6) KALINA, Vit (CZE, 5) 3-6 1-6
Dubl
1/2 finale LUDOŠKI, Zoran (SRB)/
DODIG, Matej (CRO)(2)
SORGER, Sebastian (AUT)/
ZIMMERMANN, Daaniel (AUT)
4-6 6-4 5-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Milica Popovski (4)
Glavni žreb
2. kolo: Anja Petković (6)
TIM Essonne, Sainte GenevièVe Des Bois, France, U14, C1, akrilna podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 4) GYNINA, Valery (RUS, 5) 6-3 3-6 6-1
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 4) ILIEV, Sarah (FRA, 15) 6-1 6-4
FINALE SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 4) TOMAJKOVA, Kristyna (CZE, 1) 7-6(9) 6-3
Dubl
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/(1)
BARTASHEVICH, Yaroslava (RUS)
GYNINA, Valery (RUS)/
ROWINSKA, Malwina (POL)
6-4 3-6 9-11
Golden Jerusalem Trophy, Jerusalem, Israel, U12, C2, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
Grupa D: Milan Matović (2-1)