Turniri od 04.02 – 10.02.

ATP250, Montpellier, France, € 410,200, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) BURQUIER, Gregoire (FRA) 6-3 7-6(3)
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) ARENAS-GUALDA, Ivan (ESP, WC) 6-4 5-7 4-6
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) OUANNA, Josselin (FRA, 2) 7-6(3) 2-6 4-6 
Glavni zreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB, 7) POUILLE, Lucas (FRA, WC) 6-4 7-5
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) LLODRA, Michael (FRA) 3-6 6-7(4)
TROICKI, Viktor (SRB, 7) HAJEK, Jan (CZE) 0-6 2-4, TV predao
ATP250, Zagreb, Croatia, $ 410,200, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) DELIĆ, Mate (CRO) 6-4 6-4
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) CERVENAK, Pavol (SVK, 7) 7-6(6) 7-5
3/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) VIOLA, Matteo (ITA, 3) 3-6 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, Q) ZEMLJA, Grega (SLO) 7-6(5) 6-7(4) 2-6
ATP250, Vina del Mar, Chile, $410,200, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) SAEZ, Juan Carlos (CHI, WC) 1-6 6-3 6-2
2/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) MARTI, Javier (ESP) 7-6(3) 5-7 7-5
3/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) ELIAS, Gastao (POR, 3) 6-3 7-6(7)
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) GARIN, Christian (CHI, WC) 3-6 4-6

FED KUP – 1. kolo, hala “Čair”, Niš, Srbija
09-10.02. Satnica
SRBIJA SLOVAČKA  1-3
Subota, 14h  Bojana JOVANOVSKI Daniela HANTUCHOVA 5-7 2-6
Vesna DOLONC Dominika CIBULKOVA 4-6 4-5 D.C predala
Nedelja, 12h Bojana JOVANOVSKI Jana CEPELOVA 7-5 5-7 9-11
Vesna DOLONC Daniela HANTUCHOVA 3-6 2-6 
Vesna DOLONC/
Aleksandra KRUNIĆ
Magdalena RYBARIKOVA/
Jana CEPELOVA
otkazano

Bergamo, Italy, €42,500 +H, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) ALBOT, Radu (MDA) 6-3 3-6 2-6

    Mexico City, Mexico, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) ORTIGA, Magin (COL) 3-6 6-3 6-2
2/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) KRAINIK, Pavel (CAN, 10) 6-7(4) 5-7
Dubl
1. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB)/  KASYANOV, Kirill (USA) BLECHA, Jan (CZE)/
CROWLEY, Keith-Patrick  (RSA)
6-3 6-4
1/4 finale TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB)/  KASYANOV, Kirill (USA) BORVANOV, Roman (MDA)/
EL MIHDAWY, Adam (USA)    (2)
1-6 2-6 
Mallorca, Spain, , $ 10,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) ESQUERDO-ANDREU, Ivan (ESP) 4-6 6-3 3-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) DUBA, Jan (SUI) 6-0 6-1
RAJIĆ, Marko (SRB) MONTON QUERALT , Vicente (ESP) 1-6 7-6(0) 6-4 
VIDOJEVIĆ, Saša (SRB) VILELLA MARTINEZ, Mario (ESP,15) 0-6 0-6
VASILJEVIĆ, Branislav (SRB) SUALEHE, Danyal (POR) 2-6 6-4 4-6
2/3. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB) VEGA HERNANDEZ, David (ESP,9) 2-6 4-6
RAJIĆ, Marko (SRB) BOLUDA-PURKISS, Carlos (ESP,5) 1-6 1-6

Grenoble, France, $ 25,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) JAKUPOVIC, Dalila (SLO, 2) 2-6 6-3 2-6
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2.kolo TOMIĆ, Danijela (SRB, 4) slobodna
BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB) LU, Jiaxi (CHN) 2-6 6-0 6-2
2/2.kolo TOMIĆ, Danijela (SRB, 4) NOVOSELOVA, Polina  (RUS) 6-3 7-6(5) 
BOGICEVIĆ, Marija (SRB) FERNANDEZ-BRUGUES, Eva (ESP,1) 3-6 2-6
Glavni zreb
1. kolo TOMIĆ, Danijela (SRB, Q) PLATON, Raluca Elena (ROU) 6-7(3) 6-4 2-6 
MIRČIĆ, Teodora (SRB, 3) SAMUSEVA, Julia (RUS) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo BOGICEVIĆ, Marija (SRB)
TOMIĆ, Danijela (SRB)
ANDREI, Laura-Ioana (ROU)
PLATON, Raluca Elena (ROU) (1)
2-6 4-6
BOGDAN, Ana (ROU)
MIRČIĆ, Teodora (SRB)    (3)
ARGYELAN, Csilla (HUN)
OHTA, Sanae (JPN)
6-1 6-4
1/4 finale BOGDAN, Ana (ROU)
MIRČIĆ, Teodora (SRB)    (3)
KOLB, Maryna (UKR)
KOLB, Nadiya (UKR)
6-1 6-1
1/2 finale BOGDAN, Ana (ROU)
MIRČIĆ, Teodora (SRB)    (3)
DUARTE, Ana-Clara (BRA)/
PIAI, Eduarda (BRA)            (2)
6-4 6-4
FINALE BOGDAN, Ana (ROU)
MIRČIĆ, Teodora (SRB)    (3)
BRUZZONE, Giulia (ITA)/
CAREGARO, Martina (ITA)
3-6 6-1 6-10
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) LEE, Pei-Chi (TPE) 6-2 7-6(5) 
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) KENNEL, Karin (SUI, Q) 6-4 6-4
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) MENDESOVA, Pernilla (CZE, SE) 6-3 6-3 
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) SHAMAYKO, Marina (RUS, 4) 6-3 7-6(5)
FINALE ERIĆ, Doroteja (SRB) MICHEL, Lara (SUI, SE) 4-6 6-3 4-6 
Dubl
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB)/
HAAS, Barbara (AUT)       (WC)
LEBESHEVA, Darya (BLR)/
VINOGRADOVA, Polina (RUS)
4-6 6-4 10-3
1/4 finale ERICĆ, Doroteja (SRB)/
HAAS, Barbara (AUT)       (WC)
BOGOLIY, Diana (UKR)/
SHKUDUN, Anna (UKR)        (2)
6-1 6-1
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB)/
HAAS, Barbara (AUT)       (WC)
BARANSKA, Agata (POL)/
DEIGMAN, Laura (GBR)
6-3 6-4
FINALE ERIĆ, Doroteja (SRB)/
HAAS, Barbara (AUT)       (WC)
KUBICIKOVA, Martina (CZE)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK)   (1)
6-2 7-5     

Monastir, Tunisia, G2, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo PANIĆ, Milica (SRB, 8) slobodna
2/3. kolo PANIC, Milica (SRB, 8) TURATI, Bianca (ITA) 0-6 2-6
Glavni zreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) NEFEDOVA, Anastasia (RUS) 6-1 6-1 
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) ELMI, Yosr (TUN, WC) 6-1 6-3 
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) ZLATEVA, Dessislava (BUL) 7-5 3-6 7-6(3) 
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) KOVAL, Anna (RUS, 7) 6-4 2-6 2-6
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) YEPISHEVA, Anastasiya (KAZ, Q) 6-3 7-6(1) 
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) SHYMANOVICH, Iryna (BLR, 4) 6-2 4-6 3-6 
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/      (1)
SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN)
GRABHER, Julia (AUT)/
KURZ, Karoline (AUT)
7-5 5-7 7-10
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/
KOVAL, Anna (RUS)
BAKLOUTI, Farah (TUN)/
BECHRI, Chiraz (TUN)       (WC)
6-4 6-2
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/
KOVAL, Anna (RUS)
LIEBENS, Klaartje (BEL)/
ZLATEVA, Dessislava (BUL)  (4)
2-6 3-6
Oberentfelden, Switzerland, G4, tepih
Satnica
DEČACI
Glavni zreb
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB) CASTELNUOVO, LUCA (SUI) 2-6 3-6
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) SOMMER, Enzo (SUI) 4-6 2-6
SUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) KAELIN, Yanik (SUI, WC) 6-4 1-6 6-3
2. kolo SUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) EISENZAPF, DAVID (GER, 12) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
SUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB)
BORTER, Nico (SUI)/
TABRIZI, Keivon (SUI)
6-1 3-6 12-14
PEJOVIĆ, Danilo (SRB)/
OSMAKČIĆ, Marko (SUI)
GUEVEN, Can Paul (AUT)/
JANEZIC, Dorian Tomaz (SLO)
5-7 7-6(4) 10-8
2. kolo PEJOVIĆ, Danilo (SRB)/
OSMAKČIĆ, Marko (SUI)
KOSTADINOV, Matej (SUI)/
SOMMER, Enzo (SUI)            (7)
7-5 4-6 6-10
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) PRATESI, Martina (ITA) 4-6 5-7
Glavni zreb
1. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB, 11) slobodna
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) VIDOVIĆ, Melanie (SUI, WC) 2-6 6-3 5-7
2. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB, 11) ELHADJ, Elisa  (SUI) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB)/
SHIYANOVA, Flyora (RUS)    (5)
slobodne
PEJOVIĆ, Isidora (SRB)/
GARDELLA, Federica Joe (ITA)
slobodne
2. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB)/
SHIYANOVA, Flyora (RUS)    (5)
STOLL, Tatjana (GER)
ZHAZHELO, Alexsandra (RUS)
6-4 4-6 10-8
PEJOVIĆ, Isidora (SRB)/
GARDELLA, Federica Joe (ITA)
STADLER, Nina (SUI)/
VUKOVIĆ, Daniela (SUI)    (6)
2-6 5-7
1/4 finale DUKIĆ, Dajana (SRB)/
SHIYANOVA, Flyora (RUS)    (5)
BRUEHWILER, Jessica (SUI)/
SAHINAGIC, Medina (BIH)
5-7 2-6
Nairobi, Kenya, G5, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB, 7) MEMBA, Waitherero (KEN, WC) 6-0 6-0
2. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB, 7) DE BEER, Emmanuelle (MRI) 6-4 7-5
1/4 finale IVKOVIĆ, Iva (SRB, 7) VAIDYA, Ria (SIN, 1) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB)/
VAN OOST, Nina (BEL)
ALEXANDER, Sasha (AUS)/
GRANT, Ruby (GBR)
4-6 6-1 10-8
1/4 finale IVKOVIĆ, Iva (SRB)/
VAN OOST, Nina (BEL)
MASHTAKOVA, Alena (RUS)/
HUTCHINSON, Holly (GBR)    (4)
2-6 6-1 8-10
Muscat, Oman, G5, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB,WC) COVINGTON, Dominique (GBR, 1) 1-6 2-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB,3) SCHWARTE, Emelie Luisa (GER) 6-1 6-3
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) THANDI, karman kaur (IND, Q) 4-6 6-3 3-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) CHEMODANOVA, Daria (RUS, Q) 7-6(2) 6-2
2. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) COOPERSMITH, Nicole (USA, Q) 6-4 6-4
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB,3) WIDDERSHOVEN, Estee (BEL) 7-6(4) 4-6 3-6
1/4 finale NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) LASHEEN, Habiba (EGY, 5) 5-7 6-4 4-6
Dubl
1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/    (3)
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)
RASSAT , Apolline (FRA)/
SOICA, Julia (FRA)
4-6 3-6
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB)
HEMMES, Janine (NED)/
VAN DIJKMAN, Inger (NED)
1-6 1-6

Roznov Pod Radhostem, Czech Republic, Boys 12&Under, Finals
8-10.02. Satnica
DEČACI
1/4 finale
 Czech Republic B12 Czech Republic Netherlands Netherlands B12  2-1
Russia B12 Russia Belarus Belarus B12 0-3
Poland B12 POL GBR Great Britain B12 0-3
SERBIA B12 Serbia Austria AUSTRIA B12 3-0
Kristijan JUHAS  – Benedikt EMESZ 6-1 6-1
Mihailo POPOVIĆ  – Filip MISOLIC 2-6 6-4 6-3 
Kristijan JUHAS/
Dušan OBRADOVIĆ
 – Benedikt EMESZ/
Filip MISOLIC
6-4 6-2
1/2 finale Great Britain B12 GBR Belarus Belarus B12 2-1
SERBIA B12 Serbia Czech Republic CZECH REPUBLIC B12 2-1
Kristijan JUHAS Lukas JIROUSEK 7-6(4) 6-2
Mihailo POPOVIĆ Jonas FOREJTEK 0-6 1-6
Kristijan JUHAS/
Mihailo POPOVIĆ
Jonas FOREJTEK/
Andrew PAULSON
2-6 7-6(4) 6-4 
FINALE SERBIA B12 Serbia GBR GREAT BRITAIN B12
               1-2
Kristijan JUHAS Jack DRAPER 7-6(0) 6-0
Mihailo POPOVIĆ Jacob FEARNLEY 3-6 6-7(2)
Kristijan JUHAS/
Mihailo POPOVIĆ
Jack DRAPER/
Jacob FEARNLEY
5-7 3-6 
Sheffield, Great Britain, Girls 12&Under, Finals
8-10.02. Satnica
DEVOJČICE  
1/4 finale  Czech Republic G12 Czech Republic Moldova Moldova G12 3-0
Russia G12 Russia Switzerland Switzerland G12 3-0
Great Britan G12 Great Britain Romania Romania G12 1-2
SERBIA G12 Serbia Turkey TURKEY G12 2-1
 Ksenija TMUŠIĆ Zeynep ERMAN 6-2 4-6 0-6
Olga DANILOVIĆ Betina TOKAC 6-3 6-3 
Olga DANILOVIĆ/
Ksenija TMUŠIĆ
Zeynep ERMAN/
Betina TOKAC
6-2 6-1 
1/2 finale  Czech Republic G12 Czech Republic Russia Russia G12
0-3
SERBIA G12 Serbia ROU ROMANIA G12  2-1
Ksenija TMUŠIĆ Sabina DADACIU 6-4 6-2 
Olga DANILOVIĆ Oana Smaranda CORNEANU 6-2 6-1
Jovana BABIĆ/
Ksenija TMUŠIĆ
Oana Smaranda CORNEANU/
Sabina DADACIU
3-6 6-3 4-6
FINALE SERBIA G12 Serbia Russia RUSSIA G12                0-3
Danilović, Tmušić, Babić Epur, Makarova, Potapova
 Ksenija TMUŠIĆ Ekaterina MAKAROVA 3-6 0-6 
 Olga DANILOVIĆ Anastasia POTAPOVA 1-6 1-6
 Olga DANILOVIĆ/
Ksenija TMUŠIĆ
Sofia EPUR/
Anastasia POTAPOVA
1-6 0-6