Turniri od 04.01 – 10.01.

Qatar ExxonMobil Open, Doha, Qatar, $1.189.605, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H BROWN, Dustin (GER, Q) 6-2 6-2
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H VERDASCO, Fernando (ESP) 6-2 6-2
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H MAYER, Leonardo (ARG, 8) 6-3 7-5
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H BERDYCH, Tomas (CZE,3) 6-3 7-6(3)
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) H2H NADAL, Rafael (ESP, 2) 6-1 6-2
Đokovićeva 60. ATP titula (prva u Dohi) i najubedljivija pobeda protiv R.Nadala za 24:23 u međusobnim duelima
Brisbane International, Brisbane, Australia, ATP250, $404.780, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) JOHNSON, Steve (USA) 7-6(3) 6-1
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ŠTEPANEK,Radek(CZE,PR) 0-6 3-6
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) DIMITROV, Grigor (BUL) 7-5 6-7(6) 2-6
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
DODIG, Ivan (CRO)/
GROTH, Sam (AUS)
3-6 6-3 3-10

Brisbane International, Brisbane, Australia, Premier, $885.500, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) VINCI, Roberta (ITA, 8) 6-3 2-6 4-6
ACB CLASSIC, Auckland, New Zealand, International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB, 2) BROADY, Naomi (GBR, Q) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB)/
FLIPKENS, Kirsten (BEL, WC)
HLAVACKOVA, Andrea (CZE)/
HRADECKA, Lucie (CZE, 1)
4-6 6-4 10-3
1/4 finale IVANOVIĆ, Ana (SRB)/
FLIPKENS, Kirsten (BEL, WC)
MERTENS, Elise (BEL)/
MESTACH, An-Sophie (BEL)
W/O
SHENZHEN OPEN, Shenzhen, China, International, $426.750, tvrda podloga
WTA  3-9.01. Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) RADWANSKA, Agnieszka (POL, 1) 4-6 2-6
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) FRIEDSAM, Anna-Lena (GER) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR, 4)
LINETTE, Magda (POL)/
ZHANG, Kai-Lin (CHN)
W/O
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR, 4)
LIANG, Chen (CHN)/
PENG, Shuai (CHN)
4-6 7-6(9) 10-0
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BUYUKAKCAY, Cagla (TUR, 4)
XU, YI-Fan (CHN)/
ZHENG, Saisai (CHN, 1)
6-7(3) 3-6

Happy Valley, Australia, $75.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) MOUSLEY, Bradley (AUS, WC) 5-7 5-7
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
FUCSOVICS, Marton (HUN)
BOURCHIER, Harry (AUS)/
MOUSLEY, Bradley (AUS, WC)
6-4 6-7(3) 6-10
Bangkok, Thailand, €$50.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) KIM, Cheon-Eui (KOR) 7-6(4) 6-7(2) 2-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
CERMAK, Frantisek (CZE, 3)
MEKTIĆ, Nikola (CRO)/
ŠANČIĆ, Antonio (CRO)
4-6 6-4 6-10

USC LOS ANGELES PRO FUTURES, Los Angeles, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MLADENOVIĆ,  Rajko (SRB) JAEDE, Jack (AUS, 8) 5-7 5-7 

Ove nedelje nema naših teniserki na ITF turnirima

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od POLUFINALA dubla

The 23rd Slovak Junior Indoor 2016, Senec, Slovakia, G2, tepih
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) JURAS, David (SVK) 2-6 2-6
Chandigarh ITF Juniors, Chandigarh, India, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) SUNISH, Dhruv (IND, 8) 7-5 6-1
2. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) BROVILLE, Maxence (FRA) 6-3 4-6 6-4
1/4 finale LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) BASS, Finn (GBR, 1) 3-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 4) slobodna
2/3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 4) CHILAKALAPUDI, Sravya Shivani (IND) 6-1 6-1
3/3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 4) KALITA, Pryana (IND, 6) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) SAMA, Sathwika (IND, 7) 6-4 7-6(5)
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) DAVIES, Megan (GBR) 7-5 7-6(1)
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) NIHALANI, Sabhyete (IND) 6-1 2-6 6-4
1/2 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) DESAI, Zeel (IND, 3) 0-6 2-6
China Junior 1 Shenzhen, Shenzhen, China, G4, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOVANOVIĆ,  Stefan (SRB) slobodan
2/3. kolo RADOVANOVIĆ,  Stefan (SRB) BU, Siyu (CHN) 4-6 2-6
Belgrade Open 2016, Beograd, Srbija, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) ARNABOLDI, Federico (ITA, 1) 6-4 6-1
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) STOJANOVSKI, Stojan (MKD) 7-6(2) 6-1
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) CONTARINO, Matteo (ITA) 6-3 7-5
DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB, WC) PETROVIĆ, Stefan (SWE, 8) 6-1 2-6 0-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB, 2) MIKLAVČIČ, Luka (SLO) 7-5 6-3
PETROV, Kosta (SRB) SZAPPANOS, Marton (HUN) 0-6 3-6
LEŠEVIĆ, Lazar (SRB, WC) SUEVICH, Karlo (CRO, 6) 5-7 5-7
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) CASTAGNOLA, Tommaso (ITA, 3) 3-6 4-6
ESKIĆ, Relja (SRB) AGIOUS, George (GRE) 4-6 2-6
JOCIĆ, Aleksandar (SRB) DICU, Raul-Alin (ROU, WC) 6-3 3-6 4-6
LATINOVIĆ, Stefan (SRB, WC) SIMONOVIĆ, Toni (CRO, 5) W/O
DROBNJAKOVIĆ, Pavle  (SRB, 4) NECZ, Andras (HUN) 2-6 0-6
ARSIĆ, Nikola (SRB) JURKOVIĆ, Marin (CRO) 6-3 6-2
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) ALEKSIĆ, Bodin (MNE, WC) 6-7(3) 6-7(5)
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB, WC) CRESPI, Nicolo (ITA, 7) 0-6 1-6
2/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) 6-4 6-2
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) PETROVIĆ, Stefan (SWE, 8) 6-3 6-0
BAJIĆ, Bogdan (SRB, 2) VIDAN, Ioan Luca (ROU) 6-2 6-3
ARSIĆ, Nikola (SRB) NECZ, Andras (HUN) 6-3 3-6 6-2 
3/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) 6-3 1-6 6-3
BAJIĆ, Bogdan (SRB, 2) SZAPPANOS, Marton (HUN) 4-6 6-4 6-3
ARSIĆ, Nikola (SRB) CRESPI, Nicolo (ITA, 7) 6-4 4-6 1-5, ret.
Glavni žreb
1. kolo DABIĆ, Miloš (SRB) SIMONOVIĆ, Toni (CRO, Q) 6-4 6-4
BUĆAN, Aleksa (SRB, WC) JIROUŠEK, Tomaš (CZE,7) 6-3 6-4
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) BOITAN, Gabi Adrian (ROU, 4) 4-6 6-2 2-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) ČTVERAK, Ondrej (CZE) 6-2 6-3
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, WC) DIVKOVIĆ, Karlo (CRO, 8) 6-4 1-6 6-1
RAJIĆ, Dušan (SRB, WC) IANNACCONE, Federico (ITA) 4-6 1-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) STYLER, Ondrej (CZE, 3) 6-2 6-2
OPAČIĆ, Đuro (SRB, Q) FORTI, Framcesco (ITA, 5) 7-6(4) 6-3
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 2) KUCBEL, Filip (SVK) 6-2 6-3
2. kolo DABIĆ, Miloš (SRB) TRAPANI, Andrea (ITA) 6-2 7-6(3)
BUĆAN, Aleksa (SRB, WC) ABRUDAN, Ioan Dan (ROU) 6-7(2) 3-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) FETISLEAM, Edris (ROU) 4-6 5-7
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, WC) POPESCU, Valentin (ROU) 6-4 1-6 1-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) IANNACCONE, Federico (ITA) 3-6 6-7(2)
OPAČIĆ, Đuro (SRB, Q) FRINZI, Mattia (ITA) 6-2 6-1
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 2) CUNGU, Rrezart (MNE) 6-7(4) 2-6
1/4 finale DABIĆ, Miloš (SRB) ABRUDAN, Ioan Dan (ROU) 4-6 3-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB, Q) CUNGU, Rrezart (MNE) 4-6 6-3 6-4
1/2 finale OPAČIĆ, Đuro (SRB, Q) IANNACCONE, Federico (ITA) 4-6 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB, 1) PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) 6-2 6-2
VUJOVIĆ, Milica (SRB) GRIVA, Varvara (GRE) 1-6 3-6
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB) GHAOUI, Yasmeen (LIB) 6-1 6-1
LEKO, Marija (SRB) VESELINOVA, Viktorija (MKD, 8) 4-6 5-7
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) LONČAR, Ivana (ESP, WC) 6-1 6-0
ALEKSIĆ, Milica (SRB) TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR) 6-7(5) 0-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) PETROVA, Aza (UKR) 6-4 2-6 5-7
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) RADIŠIĆ, Dragana (BIH, 5) 3-6 6-4 7-5
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB, 3) GEMOVIĆ, Elena (SRB) 4-6 2-6
MANDIĆ, Sofija (SRB) ALLASIA, Aurora (ITA) 4-6 1-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) SUBER, Victoria (GBR, WC) 6-2 7-5
BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB, WC) MOLCHANOVA, Anna (UKR, 7) 6-3 0-6 6-2
DRAŽIĆ, Katarina (SRB) VELKOSKA, Teona (MKD, 4) 7-6(4) 6-4
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) LOJPUR, Božana (CAN, WC) 7-6(6) 6-3
JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB) KHUDOLEY, Anna (RUS) 2-6 1-6
OSTOJIĆ, Nađa (SRB) LUKACS, Livia (HUN, 6) 0-6 2-6
2/3. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB, 1) GRIVA, Varvara (GRE) 6-1 6-3
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB) VESELINOVA, Viktorija (MKD, 8) 6-1 6-0
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR) 6-1 6-1
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) PETROVA, Aza (UKR) 6-3 3-0, Predaja
GEMOVIĆ, Elena (SRB) ALLASIA, Aurora (ITA) 6-3 6-7(4) 3-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB, WC) 6-2 6-3
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) DRAŽIĆ, Katarina (SRB) 6-2 6-3
3/3. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB, 1) GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB) 6-3 6-7(6) 3-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) LAZAREVIĆ, Jana (SRB) 6-1 6-3
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, WC) ALLASIA, Aurora (ITA) 4-6 6-1 6-2
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) LUKACS, Livia (HUN, 6) 6-4 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1) REPINA, Ekaterina (RUS) 6-3 6-4
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) NOVAC, Izabela Gabriela (ROU) 4-6 4-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) JANKO, Leonarda (CRO) 4-6 2-6
SAMOČETA, Jovana (SRB, WC) MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU, 4) 2-6 0-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) LUKACS, Livia (HUN, Q) 6-2 6-1
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) TOKAC, Betina (TUR) 6-1 7-5
ŠEBREK, Anđela (SRB) PACHKALEVA, Taisya (RUS, 5) 4-6 7-6(4) 6-4
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 7) COHEN, Inbar (ISR) 6-0 6-3
MIJATOVIĆ, Mia (SRB, WC) DEMA, Viktoriia (UKR) 0-6 2-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) CAZACU, Laura (ROU) 6-7(4) 6-0 4-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, WC) BOLTINSKAZA, Natalia (RUS, 3) 6-4 2-6 5-7
GOLUBOVIĆ, Teodora (SRB, Q) KLANEČEK, Saša (SLO, 6) 1-6 1-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) VELCEA, Andreea (ROU) 6-2 6-3
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 2) CHIVU, Ramona Eva (ROU) 6-3 6-2
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1) NOVAC, Izabela Gabriela (ROU) 6-3 6-2
RISTIĆ, Teodora (SRB, WC) MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU, 4) 4-6 1-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) ŠEBREK, Anđela (SRB) 2-6 3-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 7) DEMA, Viktoriia (UKR) 0-6 2-6
MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) KLANEČEK, Saša (SLO, 6) 2-6 7-6(2) 3-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 2) BISKIĆ, Ana (CRO) 6-0 6-4
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1) CHIESA, Enola (ITA, 8) 4-6 6-2 6-7(6)
ŠEBREK, Anđela (SRB) MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU, 4) 5-7 2-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 2) KLANEČEK, Saša (SLO, 6) 5-7 2-6
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1)
CHIVU, Ramona Eva (ROU)/
MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU, 4)
6-3 3-6 10-7
FINALE POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1)
KLANEČEK, Saša (SLO)/
ZUPANČIČ, Nika (SLO, 3)
3-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima ove nedelje pratimo rezultate od 3. KOLA singla i POLUFINALA dubla

O1 Properties Christmas Cup 2016, Khimki, Russia, U14, C1, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 4) KNIAZEU, Mikhail (BLR, 16) 7-5 6-1
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 4) AGAFONOV, Egor (RUS, 6) 6-7(4) 1-6
Dubl
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
TACZALA, Dawid (POL, 1)
AGAFONOV, Egor (RUS)/
GUBAREV, Grigoriy (RUS)
W/O
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB)/
TACZALA, Dawid (POL, 1)
KAPUSKIN, Petr (RUS)/
MATUS, Artjom (RUS, 2)
6-2 7-6(3)
BOŽIĆNI TURNIR 2016, Beograd, Srbija, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Mihailo Savić, Uroš Delić, Milan Macura (A),  Bukarica Bogdan (WC)
2/2. kolo: Nikola Mitrović,  Lav Dašić (5), Đorđe Kurčubić
Glavni žreb
1. kolo:  Dušan Trunić, Ognjen Pavlović (WC), Aleksa Marđonović, Petar Bašić Palković, Ilija Zoroja (WC), Mateja Janićijević (8), Sava Radović (WC), Oliver Sabo Rac
2. kolo: Popovic Stefan (1), Uroš Jović (WC), Marko Jovanovic (3), Luka Todorović
1/4 finale
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 5) ZUBAC, Dimitrije (SRB, Q) 7-5 6-3
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, Q) KRIVOKAPIĆ, Aleksa (MGO, 6) 6-3 5-7 1-6
1/2 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 5) TERZIEV, Simeon (BUL, 7) 6-2 6-2
FINALE ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 5) JANKULOVSKI, Đorđi (MKD, 2) 6-2 6-4
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 1)
JOVANOVIĆ, Marko (SRB)/
DIMITROV, Vasil (BUL, 3)
6-3 7-6(3)
TRUNIĆ, Dušan (SRB)/
ZOROJA, Ilija (SRB, 4)
JANKULOVSKI, Đorđi (MKD)/
TERZIEV, Simeon (BUL, 2)
1-6 3-6
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 1)
JANKULOVSKI, Đorđi (MKD)/
TERZIEV, Simeon (BUL, 2)
5-7 5-7
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Tara Gančev, Nađa Živković (A), Kristina Stamenković, Staša Vasić (15),  Teodora Gutić,  Marija Ristanović, Tamara Eraković (10)
2/2. kolo: Nikolina Naumoski (A),  Tijana Nikolić
Glavni žreb
1. kolo: Milica Durić (WC), Teodora Vujičić (3),  Andriana Simović, Natalija Đukić (Q), Iva Divac, Jovana Cvetković (Q), Iva Pantović (WC)
2. kolo: Milana Vulin (WC), Senka Deletic, Anđela Lopičić, Andrea Mrvić, Jelena Marjanović, Iva Poleksić (Q)
1/4 finale VILČEK, Ana (SRB, 7) ĐUNISIJEVIĆ, Sofija (SRB, Q) 6-2 6-2
1/2 finale VILČEK, Ana (SRB, 7) RADULOVA,Dariya(BUL,2) 6-4 2-6 4-6
Dubl
1/2 finale LOPIČIĆ, Amđela (SRB)/
CURMI, Francesca (MLT, 3)
OGNJANOVSKA, Jana (MKD)/
RISTEVSKA, Ana (MKD, 1)
3-6 3-6
DIVAC, Iva (SRB)/
RADULOVA, Dariya (RUS, 2)
FARIMA, Renata (MDA)/
KERSZTES, Paloma (HUN, 4)
3-6 6-2 10-8
FINALE DIVAC, Iva (SRB)/
RADULOVA,Dariya(BUL, 2)
OGNJANOVSKA, Jana (MKD)/
RISTEVSKA, Ana (MKD, 1)
2-6 1-3, ret.